Uitslagen landelijke competitie 2013, Gemengd senioren Eredivisie Afdelingnr 1
Bijgewerkt tot 9 jun 2013 Home


2013 Gemengd senioren Eredivisie afdelingnr 1

Competitieverslag van 9 juni 2013
Competitieverslag van 8 juni 2013
Competitieverslag van 6 juni 2013
Competitieverslag van 4 juni 2013
Competitieverslag van 2 juni 2013
Competitieverslag van 1 juni 2013
Competitieverslag van 29 mei 2013
Competitieverslag van 26 mei 2013
Competitieverslag van 25 mei 2013

Stand

GespeeldPunten
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 9 37
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 9 31
T.C. Van Horne (Weert) 1 8 25
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 8 25
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 7 21
T.C. Zandvoort 1 7 21
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 7 19
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 5

Uitslagen

9 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-1
1e HE Jesse Huta Galung / Boy Westerhof 2-6, 7-6, 4-4 Opgave thuis
2e HE Matwť Middelkoop / Thomas Schoorel 6-3, 6-4
1e DE Bibiane Schoofs / Sandra Zaniewska 6-4, 6-3
2e DE Angelique van der Meet / DaniŽlle Harmsen 6-2, 6-4
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Boy Westerhof - Antal van der Duim Opgave
1e DD Bernice van de Velde - Kelly Versteeg / Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen Opgave

8 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-1
1e HE Jesse Huta Galung / Miliaan Niesten 2-1 Opgave uit
1e DE Kiki Bertens / Zuzana KučovŠ 6-4, 1-1 Opgave uit
2e DE Matwť Middelkoop / Stefan Wauters 6-2 Opgave thuis
2e DE Angelique van der Meet / Stanislava HrozenskŠ 6-2, 6-2
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Miliaan Niesten - Stefan Wauters Opgave uit
1e DD Bernice van de Velde - Bibiane Schoofs / Zuzana KučovŠ - Stanislava HrozenskŠ Opgave uit
8 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Boy Westerhof / Nick van der Meer 5-7, 6-4, 5-7
2e HE Thomas Schoorel / Mark de Jong 6-4, 6-4
1e DE Sandra Zaniewska / Maria-Elena Camerin 6-4, 6-4
2e DE DaniŽlle Harmsen / Ysaline Bonaventure 5-7, 1-6
1e HD Boy Westerhof - Antal van der Duim / Nick van der Meer - Stephan Fransen 7-5, 0-3 Opgave thuis
1e DD Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen / Maria-Elena Camerin - Olga Kalyuzhnaya 6-3, 7-5

6 juni 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 0-6
1e HE Matthew Pierot / Jasper Smit 3-6, 2-6
2e HE Serinho Wijdenbosch / Holger Fischer 3-6, 6-3, 4-6
1e DE Chayenne Ewijk / Estelle Guisard 2-6, 3-6
2e DE Jade Schoelink / MichaŽlla Krajicek 1-6, 4-6
1e HD Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch / Holger Fischer - David de Goede 2-6, 2-6
1e DD Chayenne Ewijk - Jade Schoelink / Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek 1-6, 1-6
6 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-2
1e HE Matwť Middelkoop / Miliaan Niesten 6-3, 2-1 Opgave uit
2e HE Arko Zoutendijk / Stefan Wauters 6-7(4), 1-6
1e DE Angelique van der Meet / Marrit Boonstra 6-2, 6-3
2e DE Kelly Versteeg / Zuzana KučovŠ 1-6, 6-2, 4-6
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Miliaan Niesten - Stefan Wauters Opgave uit
1e DD Kiki Bertens - Angelique van der Meet / Marrit Boonstra - Stanislava HrozenskŠ 7-6(2), 7-6(2)
6 juni 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Nick van der Meer / Boy Westerhof 1-6, 6-3, 3-6
2e HE Mark de Jong / Antal van der Duim 6-7(4), 6-7(3)
1e DE Maria-Elena Camerin / Sandra Zaniewska 4-4 Opgave uit
2e DE Ysaline Bonaventure / DaniŽlle Harmsen 6-4, 7-6(2)
1e HD Stephan Fransen - Paul Moggrť / Antal van der Duim - Dennis van Scheppingen 4-6, 4-6
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Maria-Elena Camerin / Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen Opgave uit
6 juni 2013 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Kevin Griekspoor / Simone Vagnozzi 0-6, 7-6(2), 6-3
2e HE Kristof Vliegen / Alberto Brizzi 6-3, 6-2
1e DE Olga Savchuk / Corinna Dentoni 6-4, 6-2
2e DE Lesley Kerkhove / Oksana Kalashnikova 1-6, 6-3, 1-6
1e HD Kevin Griekspoor - Michel Koning / Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi 2-6, 4-6
1e DD Olga Savchuk - Lesley Kerkhove / Corinna Dentoni - Oksana Kalashnikova 6-3, 7-5

4 juni 2013 T.C. Van Horne (Weert) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e HE Miliaan Niesten / Nick van der Meer 7-6(5), 6-2
2e HE Stefan Wauters / Mark de Jong 6-4, 7-6(5)
1e DE Zuzana KučovŠ / Maria-Elena Camerin 2-6, 6-3, 6-2
2e DE Stanislava HrozenskŠ / Olga Kalyuzhnaya 6-3, 6-2
1e HD Miliaan Niesten - Stefan Wauters / Stephan Fransen - Mark de Jong 6-3, 6-4
1e DD Stanislava HrozenskŠ - Zuzana KučovŠ / Olga Kalyuzhnaya - Ysaline Bonaventure 6-1, 6-1
4 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 6-0
1e HE Boy Westerhof / Jesse Huta Galung 3-2 Opgave uit
2e HE Thomas Schoorel / Arko Zoutendijk 6-2, 6-7(5), 7-5
1e DE Stephanie Vogt / Kiki Bertens 2-6, 3-1 Opgave uit
2e DE Sandra Zaniewska / Bibiane Schoofs 6-3, 2-0 Opgave uit
1e HD Boy Westerhof - Antal van der Duim / Arko Zoutendijk - Matwť Middelkoop 6-3, 6-3
1e DD Stephanie Vogt - Sandra Zaniewska / Angelique van der Meet - Kelly Versteeg Opgave uit
4 juni 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 2-4
1e HE Jasper Smit / Kevin Griekspoor 6-4, 1-6, 2-6
2e HE Holger Fischer / Scott Griekspoor 6-0, 6-0
1e DE Estelle Guisard / Olga Savchuk 1-6, 2-6
2e DE MichaŽlla Krajicek / Lesley Kerkhove 4-6, 5-7
1e HD Holger Fischer - David de Goede / Kevin Griekspoor - Michel Koning 6-4, 7-6(3)
1e DD Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 3-6, 6-7(2)
4 juni 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-1
1e HE Simone Vagnozzi / Matthew Pierot 7-5, 6-1
2e HE Alberto Brizzi / Serinho Wijdenbosch 6-0, 6-4
1e DE Corinna Dentoni / Cindy Burger 2-6, 6-4, 4-0 Opgave
2e DE Eva Wacanno / Chayenne Ewijk 1-6, 0-6
1e HD Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi / Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch 7-6(3), 6-4
1e DD Corinna Dentoni - Eva Wacanno / Cindy Burger - Chayenne Ewijk Opgave uit

2 juni 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-4
1e HE Matthew Pierot / Miliaan Niesten 6-3, 7-6(10)
2e HE Serinho Wijdenbosch / Dick Norman 6-7(6), 6-0, 6-1
1e DE Cindy Burger / Marrit Boonstra 5-7, 5-7
2e DE Moniqķe Zuur / Zuzana KučovŠ 3-6, 1-6
1e HD Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch / Miliaan Niesten - Dick Norman 5-7, 0-3 Opgave
1e DD Cindy Burger - Moniqķe Zuur / Marrit Boonstra - Zuzana KučovŠ 2-6, 2-6
2 juni 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
1e HE Simone Vagnozzi / Nick van der Meer 6-4, 5-7, 3-6
2e HE Alberto Brizzi / Mark de Jong 4-6, 2-6
1e DE Corinna Dentoni / Maria-Elena Camerin 5-7, 6-2, 4-6
2e DE Eva Wacanno / Ysaline Bonaventure 4-6, 6-7(5)
1e HD Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi / Nick van der Meer - Stephan Fransen 7-5, 6-3
1e DD Corinna Dentoni - Eva Wacanno / Maria-Elena Camerin - Olga Kalyuzhnaya 7-6(3), 4-6, 6-4
2 juni 2013 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Kevin Griekspoor / Boy Westerhof 1-6, 7-5, 6-3
2e HE Scott Griekspoor / Antal van der Duim 2-6, 6-2, 6-4
1e DE Olga Savchuk / Sandra Zaniewska 4-6, 6-2, 6-2
2e DE Lesley Kerkhove / Iryna Brťmond-Kuryanovich 6-7(1), 6-2, 6-2
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Boy Westerhof - Antal van der Duim 4-6, 2-6
1e DD Olga Savchuk - Lesley Kerkhove / Sandra Zaniewska - Iryna Brťmond-Kuryanovich 0-6, 6-3, 6-3
2 juni 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
1e HE Jasper Smit / Jesse Huta Galung 1-6, 1-6
2e HE Holger Fischer / Matwť Middelkoop 3-6, 6-3, 6-4
1e DE Estelle Guisard / Bibiane Schoofs 1-6, 6-1, 3-6
2e DE MichaŽlla Krajicek / Angelique van der Meet 4-6, 6-2, 1-6
1e HD Jasper Smit - David de Goede / Jesse Huta Galung - Arko Zoutendijk 1-6, 6-7(2)
1e DD Estelle Guisard - Demi Schuurs / Bernice van de Velde - Bibiane Schoofs 4-6, 4-6

1 juni 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-0
1e HE Nick van der Meer / Melle van Gemerden 6-4, 6-0
2e HE Mark de Jong / Serinho Wijdenbosch 6-2, 6-2
1e DE Maria-Elena Camerin / Chayenne Ewijk 6-0, 7-6(5)
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Jade Schoelink 6-2, 6-3
1e HD Nick van der Meer - Stephan Fransen / Melle van Gemerden - Serinho Wijdenbosch 6-7(2), 7-5, 6-3
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Ysaline Bonaventure / Chayenne Ewijk - Jade Schoelink 6-2, 6-1
1 juni 2013 T.C. Van Horne (Weert) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HE Miliaan Niesten / Simone Vagnozzi 4-6, 6-0, 2-6
2e HE Dick Norman / Alberto Brizzi 3-6, 3-6
1e DE Marrit Boonstra / Corinna Dentoni 2-6, 0-6
2e DE Stanislava HrozenskŠ / Eva Wacanno 7-5, 6-3
1e HD Miliaan Niesten - Dick Norman / Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi 3-6, 6-4, 6-3
1e DD Marrit Boonstra - Stanislava HrozenskŠ / Corinna Dentoni - Katalin Marosi 7-5, 4-6, 7-6(4)
1 juni 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 6-0
1e HE Jesse Huta Galung / Kevin Griekspoor 6-4, 6-0
2e HE Matwť Middelkoop / Scott Griekspoor 6-2, 6-3
1e DE Kiki Bertens / Olga Savchuk 6-3, 6-3
2e DE Angelique van der Meet / Lesley Kerkhove 6-3, 6-1
1e HD Matwť Middelkoop - Arko Zoutendijk / Kevin Griekspoor - Michel Koning 6-2, 6-2
1e DD Bibiane Schoofs - Angelique van der Meet / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 2-6, 6-4, 6-3
1 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Boy Westerhof / Jasper Smit 2-6, 6-3, 6-4
2e HE Antal van der Duim / David de Goede 6-0, 7-5
1e DE Sandra Zaniewska / Estelle Guisard 6-0, 6-2
2e DE DaniŽlle Harmsen / MichaŽlla Krajicek 6-4, 2-6, 1-6
1e HD Boy Westerhof - Antal van der Duim / Jasper Smit - David de Goede 6-2, 7-6(4)
1e DD Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen / Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek 2-6, 5-7

29 mei 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Nick van der Meer 7-5, 6-3
2e HE Matwť Middelkoop / Mark de Jong 6-2, 6-4
1e DE Bibiane Schoofs / Ysaline Bonaventure 7-5, 4-6, 5-7
2e DE Angelique van der Meet / Olga Kalyuzhnaya 6-7(4), 7-6(3), 6-7(6)
1e HD Jesse Huta Galung - Matwť Middelkoop / Mark de Jong - Paul Moggrť 6-3, 6-0
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Ysaline Bonaventure - Olga Kalyuzhnaya 6-1, 6-1
29 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 5-1
1e HE Boy Westerhof / Stefan Wauters 6-1, 7-5
2e HE Thomas Schoorel / Dick Norman 2-6, 7-6(1), 6-2
1e DE Sandra Zaniewska / Marrit Boonstra 7-6(4), 6-3
2e DE DaniŽlle Harmsen / Stanislava HrozenskŠ 6-3, 4-6, 7-6(6)
1e HD Boy Westerhof - Antal van der Duim / Stefan Wauters - Dick Norman 6-2, 6-4
1e DD Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen / Marrit Boonstra - Stanislava HrozenskŠ 7-5, 5-7, 4-6
29 mei 2013 T.C. Zandvoort 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-1
1e HE Kevin Griekspoor / Matthew Pierot 6-1, 6-4
2e HE Scott Griekspoor / Serinho Wijdenbosch 6-7(4), 6-3, 3-6
1e DE Olga Savchuk / Chayenne Ewijk 7-5, 6-2
2e DE Lesley Kerkhove / Jade Schoelink 6-2, 6-2
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch 6-3, 6-4
1e DD Olga Savchuk - Lesley Kerkhove / Chayenne Ewijk - Jade Schoelink 7-6(5), 6-4
29 mei 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Jasper Smit / Simone Vagnozzi 5-7, 4-6
2e HE Holger Fischer / Alberto Brizzi 6-4, 1-6, 5-7
1e DE Estelle Guisard / Corinna Dentoni 6-0, 6-3
2e DE MichaŽlla Krajicek / Eva Wacanno 7-5, 6-3
1e HD Jasper Smit - David de Goede / Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi 6-2, 3-6, 7-6(7)
1e DD Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek / Corinna Dentoni - Eva Wacanno 7-5, 6-7(5), 6-2

26 mei 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Simone Vagnozzi 7-6(5), 4-6, 1-6
2e HE Matwť Middelkoop / Alberto Brizzi 6-2, 6-2
1e DE Bibiane Schoofs / Corinna Dentoni 6-3, 7-6(8)
2e DE Angelique van der Meet / Katalin Marosi 1-0 Opgave
1e HD Matwť Middelkoop - Arko Zoutendijk / Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi 6-4, 6-2
1e DD Bibiane Schoofs - Angelique van der Meet / Corinna Dentoni - Katalin Marosi 3-6, 7-6(6), 4-6
26 mei 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-1
1e HE Boy Westerhof / Serinho Wijdenbosch 6-3, 6-2
2e HE Thomas Schoorel / Melle van Gemerden 7-6(5), 6-1
1e DE Sandra Zaniewska / Chayenne Ewijk 6-2, 6-0
2e DE DaniŽlle Harmsen / Jade Schoelink 7-5, 3-6, 6-2
1e HD Boy Westerhof - Thomas Schoorel / Serinho Wijdenbosch - Melle van Gemerden 2-6, 6-7(4)
1e DD Sandra Zaniewska - DaniŽlle Harmsen / Chayenne Ewijk - Jade Schoelink 6-3, 6-4
26 mei 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Nick van der Meer / Jasper Smit 7-5, 6-4
2e HE Mark de Jong / Holger Fischer 6-3, 6-2
1e DE Maria-Elena Camerin / Estelle Guisard 6-7(7), 4-6
2e DE Olga Kalyuzhnaya / MichaŽlla Krajicek 3-6, 1-6
1e HD Nick van der Meer - Mark de Jong / Jasper Smit - David de Goede 6-7(7), 6-4, 6-3
1e DD Maria-Elena Camerin - Olga Kalyuzhnaya / Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek 2-6, 7-6(5), 3-6
26 mei 2013 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Zandvoort 1 5-1
1e HE Stefan Wauters / Kevin Griekspoor 6-4, 6-4
2e HE Dick Norman / Scott Griekspoor 6-4, 6-2
1e DE Marrit Boonstra / Lesley Kerkhove 0-6, 1-6
2e DE Stanislava HrozenskŠ / Ksenia Palkina 6-2, 6-1
1e HD Stefan Wauters - Dick Norman / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 6-2, 6-1
1e DD Marrit Boonstra - Stanislava HrozenskŠ / Lesley Kerkhove - Ksenia Palkina 6-4, 6-1

25 mei 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 0-6
1e HE Matthew Pierot / Jesse Huta Galung 3-6, 2-6
2e HE Serinho Wijdenbosch / Matwť Middelkoop 6-7(3), 3-6
1e DE Chayenne Ewijk / Bibiane Schoofs 3-6, 0-6
2e DE Jade Schoelink / Angelique van der Meet 1-6, 4-6
1e HD Matthew Pierot - Serinho Wijdenbosch / Matwť Middelkoop - Arko Zoutendijk 0-6, 6-3, 1-6
1e DD Chayenne Ewijk - Jade Schoelink / Angelique van der Meet - Kelly Versteeg 2-6, 3-6
25 mei 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Simone Vagnozzi / Boy Westerhof 6-7(7), 7-6(5), 4-6
2e HE Alberto Brizzi / Thomas Schoorel 3-6, 3-6
1e DE Corinna Dentoni / DaniŽlle Harmsen 6-3, 6-4
2e DE Eva Wacanno / Natalia Ryzhonkova 6-2, 6-7(2), 4-6
1e HD Simone Vagnozzi - Alberto Brizzi / Boy Westerhof - Thomas Schoorel 7-6(8), 6-2
1e DD Corinna Dentoni - Eva Wacanno / DaniŽlle Harmsen - Natalia Ryzhonkova 6-4, 6-2
25 mei 2013 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
1e HE Kevin Griekspoor / Nick van der Meer 5-7, 2-6
2e HE Scott Griekspoor / Mark de Jong 3-6, 5-7
1e DE Lesley Kerkhove / Maria-Elena Camerin 2-6, 6-3, 5-7
2e DE Ksenia Palkina / Ysaline Bonaventure 6-4, 6-3
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Nick van der Meer - Mark de Jong 6-2, 7-6(6)
1e DD Lesley Kerkhove - Ksenia Palkina / Maria-Elena Camerin - Olga Kalyuzhnaya 1-6, 4-6
25 mei 2013 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-3
1e HE Jasper Smit / Stefan Wauters 6-2, 6-4
2e HE Holger Fischer / Dick Norman 6-4, 6-2
1e DE Estelle Guisard / Marrit Boonstra 7-6, 3-6, 0-6
2e DE MichaŽlla Krajicek / Stanislava HrozenskŠ 6-2, 7-5
1e HD Jasper Smit - David de Goede / Stefan Wauters - Dick Norman 5-7, 2-6
1e DD Estelle Guisard - MichaŽlla Krajicek / Marrit Boonstra - Stanislava HrozenskŠ 5-7, 3-6