Uitslagen landelijke competitie 2012, Heren senioren Eredivisie Afdelingnr 500
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Heren senioren Eredivisie afdelingnr 500

Competitieverslag van 20 mei 2012
Competitieverslag van 17 mei 2012
Competitieverslag van 13 mei 2012
Competitieverslag van 6 mei 2012
Competitieverslag van 22 april 2012
Competitieverslag van 15 april 2012
Competitieverslag van 9 april 2012

Stand

GespeeldPunten
T.O.S. Bergeijk 1 7 32
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 7 29
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 27
H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 7 25
T.V. Simpelveld 1 7 23
T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 7 15
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 11
L.T.C. Uden 1 7 6

Uitslagen

3 juni 2012 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 2-4
1e HE Mark IJzerman / Bart van Monsjou 6-1, 7-5
2e HE Bob van Duijn / Eric Haase 4-6, 7-5, 4-6
3e HE Bob van der Laar / Jasper Hunting 7-6, 3-6, 4-6
4e HE Michel Bouwmeester / Johan Dijkstra 3-6, 4-6
1e HD Mark IJzerman - Michel Bouwmeester / Eric Haase - Johan Dijkstra 4-6, 3-6
2e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Bart van Monsjou - Jasper Hunting 7-6, 7-5
3 juni 2012 L.T.C. Uden 1 / T.O.S. Bergeijk 1 0-6
1e HE Rob Kardol / Peter Lucassen 2-6, 2-6
2e HE Mark Liet / Michiel Antheunis 6-4, 4-6, 2-6
3e HE Patrick van Lokven / Sander van Dongen 0-6, 1-6
4e HE Twan Weemen / Ronald Tijveleijn 6-4, 1-6, 2-6
1e HD Rob Kardol - Patrick van Lokven / Stefan Aarts - Thomas Rohof 6-2, 0-6, 1-6
2e HD Mark Liet - Mark Voorn / Michiel Antheunis - Ronald Tijveleijn 5-7, 1-6
3 juni 2012 T.V. Simpelveld 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-5
1e HE Sascha Hesse / Fernon Wibier 6-3, 7-5
2e HE Bart Sonnenschein / Bart Beks 6-3, 4-6, 1-6
3e HE Jeroen van der Ven / Hendrik Jan Davids 2-6, 4-6
4e HE Roy Meessen / Fred Hemmes 1-6, 2-6
1e HD Sascha Hesse - Jeroen van der Ven / Bart Beks - Fred Hemmes 7-5, 6-7, 6-7
2e HD Roy Meessen - Bart Sonnenschein / Jurriaan Berendes - Fernon Wibier 4-6, 4-6
3 juni 2012 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-0
1e HE Bas Struijk / Glenn Smits 6-4, 6-1
2e HE Yoran Verschoor / Robert Fox 6-4, 6-4
3e HE Bart van den Berg / Koen van den Berge 4-6, 6-1, 6-3
4e HE Sabin Tigu / Paul Jansen 6-2, 5-7, 6-4
1e HD Bas Struijk - Chris Berkouwer / Glenn Smits - Jotham Maarsen 6-2, 5-7, 6-4
2e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Robert Fox - Paul Jansen 6-1, 6-3

20 mei 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Simpelveld 1 1-5
1e HE Robert Fox / Sascha Hesse 6-1, 4-6, 2-6
2e HE Koen van den Berge / Jeroen van der Ven 1-6, 1-6
3e HE Jotham Maarsen / Bart Sonnenschein 2-6, 0-2
4e HE Paul Jansen / Roy Meessen 6-3, 7-6
1e HD Robert Fox - Glenn Smits / Jeroen van der Ven - Sascha Hesse 6-7, 1-6
2e HD Koen van den Berge - Paul Jansen / Roy Meessen - Bart Sonnenschein 4-6, 2-6
20 mei 2012 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 4-2
1e HE Mark IJzerman / Stefan Aarts 7-5, 6-2
2e HE Bob van Duijn / Thomas Rohof 6-4, 6-7, 7-6
3e HE Bob van der Laar / Sander van Dongen 6-2, 5-7, 6-3
4e HE Michel Bouwmeester / Michiel Antheunis 6-7, 1-6
1e HD Mark IJzerman - Michel Bouwmeester / Michiel Antheunis - Ronald Tijveleijn 2-6, 3-6
2e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Stefan Aarts - Thomas Rohof 6-3
20 mei 2012 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Bart van den Berg / Paul Haarhuis 1-6, 0-6
2e HE Rick Schalkers / Bart Beks 6-3, 6-3
3e HE Bas Struijk / Hendrik Jan Davids 6-3, 6-4
4e HE Chris Berkouwer / Stephen Noteboom 6-3, 6-1
1e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Paul Haarhuis - Bart Beks 3-6, 1-6
2e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 6-4, 6-2
20 mei 2012 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / L.T.C. Uden 1 6-0
1e HE Bart van Monsjou / Frank van Summeren 6-1, 6-3
2e HE Johan Dijkstra / Patrick van Lokven 6-1, 6-2
3e HE Jasper Hunting / Rob Kardol 6-2, 6-3
4e HE Maarten Kamermans / Twan Weemen 6-1, 6-2
1e HD Johan Dijkstra - Bart van Monsjou / Rob Kardol - Mark Liet 6-1, 6-2
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Patrick van Lokven - Frank van Summeren 6-1, 6-3

13 mei 2012 T.V. Simpelveld 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Jens Janssen / Sabin Tigu 6-2, 7-6
2e HE Sascha Hesse / Bart van den Berg 6-0, 6-7, 7-5
3e HE Bart Sonnenschein / Bas Struijk 7-5, 0-6, 2-6
4e HE Jeroen van der Ven / Yoran Verschoor 3-6, 6-4, 6-4
1e HD Jens Janssen - Jeroen van der Ven / Sabin Tigu - Rick Schalkers 4-6, 5-7
2e HD Sascha Hesse - Roy Meessen / Bas Struijk - Yoran Verschoor 4-6, 4-6
13 mei 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 3-3
1e HE Peter Lucassen / Johan Dijkstra 6-3, 6-0
2e HE Ronald Tijveleijn / Bart van Monsjou 2-6, 7-6, 0-6
3e HE Stefan Aarts / Jasper Hunting 7-6, 0-6, 5-7
4e HE Thomas Rohof / Eric Haase 6-0, 4-6, 7-6
1e HD Sander van Dongen - Peter Lucassen / Johan Dijkstra - Bart van Monsjou 6-1, 7-6
2e HD Stefan Aarts - Ronald Tijveleijn / Jasper Hunting - Maarten Kamermans 7-6, 4-6, 2-6
13 mei 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Paul Haarhuis / Glenn Smits 6-3, 6-0
2e HE Bart Beks / Robert Fox 6-0, 6-1
3e HE Fernon Wibier / Jotham Maarsen 6-1, 6-2
4e HE Hendrik Jan Davids / Paul Jansen 6-1, 6-2
1e HD Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier / Robert Fox - Glenn Smits 7-5, 2-6, 2-6
2e HD Jurriaan Berendes - Paul Haarhuis / Paul Jansen - Jotham Maarsen 6-3, 4-6, 6-2
13 mei 2012 L.T.C. Uden 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 4-2
1e HE Frank van Summeren / Mark IJzerman 6-4, 6-2
2e HE Rob Kardol / Bob van Duijn 4-6, 5-7
3e HE Patrick van Lokven / Bob van der Laar 6-4, 6-4
4e HE Mark Liet / Michel Bouwmeester 6-4, 2-6, 7-5
1e HD Frank van Summeren - Twan Weemen / Mark IJzerman - Michel Bouwmeester 4-6, 6-3, 6-4
2e HD Patrick van Lokven - Mark Liet / Bob van Duijn - Bob van der Laar 2-6, 1-6

6 mei 2012 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 5-1
1e HE Rick Schalkers / Mark IJzerman 6-4, 6-2
2e HE Bart van den Berg / Bob van der Laar 6-3, 6-3
3e HE Bas Struijk / Bob van Duijn 3-6, 6-4, 7-5
4e HE Chris Berkouwer / Michel Bouwmeester 6-3, 6-4
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Bob van der Laar - Michel Bouwmeester 4-6, 6-2, 6-7
2e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Mark IJzerman - Bob van Duijn 6-1, 6-3
6 mei 2012 T.V. Simpelveld 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Sascha Hesse / Mark Liet 6-1, 6-1
2e HE Jens Janssen / Patrick van Lokven 6-2, 6-4
3e HE Jeroen van der Ven / Twan Weemen 6-0, 6-0
4e HE Roy Meessen / Rob Kardol 4-6, 4-6
1e HD Jens Janssen - Jeroen van der Ven / Rob Kardol - Frank van Summeren 6-1, 6-4
2e HD Sascha Hesse - Bart Sonnenschein / Patrick van Lokven - Twan Weemen 6-3, 6-0
6 mei 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 1-5
1e HE Glenn Smits / Bart van Monsjou 6-4, 3-6, 2-6
2e HE Robert Fox / Johan Dijkstra 6-4, 6-2
3e HE Paul Jansen / Jasper Hunting 0-6, 1-6
4e HE Koen van den Berge / Maarten Kamermans 3-6, 3-6
1e HD Jotham Maarsen - Glenn Smits / Eric Haase - Bart van Monsjou 5-7, 2-6
2e HD Robert Fox - Koen van den Berge / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 2-6, 2-6
6 mei 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 1-5
1e HE Jurriaan Berendes / Peter Lucassen 1-6, 0-6
2e HE Fernon Wibier / Ronald Tijveleijn 6-2, 6-4
3e HE Wim Lemckert / Thomas Rohof 4-6, 4-6
4e HE Pim van Deuveren / Sander van Dongen 1-6, 1-6
1e HD Wim Lemckert - Fernon Wibier / Sander van Dongen - Peter Lucassen 4-6, 4-6
2e HD Jurriaan Berendes - Pim van Deuveren / Stefan Aarts - Ronald Tijveleijn 0-1

22 april 2012 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Maarten Kamermans / Paul Haarhuis 2-6, 3-6
2e HE Johan Dijkstra / Bart Beks 1-6, 5-7
3e HE Bart van Monsjou / Fernon Wibier 6-2, 6-3
4e HE Eric Haase / Hendrik Jan Davids 5-7, 6-3, 2-6
1e HD Johan Dijkstra - Bart van Monsjou / Paul Haarhuis - Stephen Noteboom 7-6, 1-6, 4-6
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier 6-4, 6-4
22 april 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-0
1e HE Michiel Antheunis / Glenn Smits 6-2, 6-4
2e HE Thomas Rohof / Robert Fox 6-2, 6-4
3e HE Stefan Aarts / Koen van den Berge 6-4, 6-2
4e HE Sander van Dongen / Paul Jansen 6-3, 6-3
1e HD Michiel Antheunis - Ronald Tijveleijn / Robert Fox - Glenn Smits 2-6, 7-5, 6-3
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Koen van den Berge - Paul Jansen 6-0, 6-2
22 april 2012 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.V. Simpelveld 1 1-5
1e HE Mark IJzerman / Sascha Hesse 4-6, 6-3, 1-6
2e HE Bob van Duijn / Jens Janssen 4-6, 6-7
3e HE Bob van der Laar / Jeroen van der Ven 6-7, 3-6
4e HE Michel Bouwmeester / Bart Sonnenschein 0-6, 3-6
1e HD Mark IJzerman - Michel Bouwmeester / Jens Janssen - Jeroen van der Ven 6-7, 1-6
2e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Sascha Hesse - Roy Meessen 6-3, 7-6
22 april 2012 L.T.C. Uden 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 0-6
1e HE Frank van Summeren / Rick Schalkers 4-6, 2-6
2e HE Rob Kardol / Yoran Verschoor 2-6, 7-6, 1-6
3e HE Twan Weemen / Chris Berkouwer 0-6, 7-6, 1-6
4e HE Mark Liet / Bart van den Berg 4-6, 7-6, 4-6
1e HD Rob Kardol - Patrick van Lokven / Yoran Verschoor - Bas Struijk 0-6, 2-6
2e HD Frank van Summeren - Mark Liet / Rick Schalkers - Sabin Tigu 7-6, 0-6, 6-7

15 april 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 4-2
1e HE Bart Beks / Mark IJzerman 6-7, 6-1, 6-2
2e HE Jurriaan Berendes / Bob van Duijn 6-4, 1-6, 1-6
3e HE Fernon Wibier / Bob van der Laar 6-2, 6-3
4e HE Stephen Noteboom / Michel Bouwmeester 7-6, 6-3
1e HD Paul Haarhuis - Fernon Wibier / Michel Bouwmeester - Mark IJzerman 6-3, 6-3
2e HD Bart Beks - Jurriaan Berendes / Bob van Duijn - Bob van der Laar 1-6, 4-6
15 april 2012 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.O.S. Bergeijk 1 0-6
1e HE Bas Struijk / Sander van Dongen 2-6, 6-3, 2-6
2e HE Sabin Tigu / Stefan Aarts 5-7, 1-6
3e HE Yoran Verschoor / Ronald Tijveleijn 2-6, 2-6
4e HE Rick Schalkers / Michiel Antheunis 3-6, 2-6
1e HD Sabin Tigu - Rick Schalkers / Ronald Tijveleijn - Michiel Antheunis 6-2, 4-6, 1-6
2e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Stefan Aarts - Thomas Rohof 6-2, 4-6, 0-6
15 april 2012 T.V. Simpelveld 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 2-4
1e HE Sascha Hesse / Eric Haase 6-2, 6-0
2e HE Jens Janssen / Bart van Monsjou 4-6, 4-6
3e HE Jeroen van der Ven / Jasper Hunting 6-0, 6-2
4e HE Roy Meessen / Maarten Kamermans 4-6, 4-6
1e HD Sascha Hesse - Jens Janssen / Johan Dijkstra - Bart van Monsjou 7-6, 5-7, 5-7
2e HD Bart Sonnenschein - Jeroen van der Ven / Jasper Hunting - Maarten Kamermans 5-7, 3-6
15 april 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
1e HE Glenn Smits / Frank van Summeren 6-0, 6-3
2e HE Robert Fox / Twan Weemen 6-4, 6-1
3e HE Jotham Maarsen / Rob Kardol 4-6, 7-6, 7-6
4e HE Paul Jansen / Patrick van Lokven 6-3, 2-6, 6-1
1e HD Robert Fox - Glenn Smits / Rob Kardol - Mark Liet 6-2, 6-2
2e HD Paul Jansen - Jotham Maarsen / Frank van Summeren - Twan Weemen 3-6, 3-6

9 april 2012 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 3-3
1e HE Mark IJzerman / Glenn Smits 7-5, 6-3
2e HE Bob van Duijn / Robert Fox 3-6, 1-6
3e HE Bob van der Laar / Jotham Maarsen 6-0, 6-3
4e HE Michel Bouwmeester / Paul Jansen 3-6, 6-4, 4-6
1e HD Mark IJzerman - Michel Bouwmeester / Glenn Smits - Robert Fox 2-6, 3-6
2e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Jotham Maarsen - Paul Jansen 6-1, 7-6
9 april 2012 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Maarten Kamermans / Rick Schalkers 4-6, 1-6
2e HE Bart van Monsjou / Bart van den Berg 6-4, 6-3
3e HE Eric Haase / Bas Struijk 1-6, 3-6
4e HE Jasper Hunting / Chris Berkouwer 6-1, 2-6, 2-6
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Rick Schalkers - Sabin Tigu 3-6, 6-3, 2-6
2e HD Maarten Kamermans - Bart van Monsjou / Bas Struijk - Yoran Verschoor 5-7, 5-7
9 april 2012 L.T.C. Uden 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-6
1e HE Frank van Summeren / Paul Haarhuis 6-7, 1-6
2e HE Patrick van Lokven / Bart Beks 2-6, 3-6
3e HE Mark Liet / Fernon Wibier 5-7, 7-5, 1-6
4e HE Twan Weemen / Stephen Noteboom 4-6, 5-7
1e HD Mark Liet - Rob Kardol / Paul Haarhuis - Stephen Noteboom 3-6, 1-6
2e HD Frank van Summeren - Patrick van Lokven / Fernon Wibier - Wim Lemckert 2-6, 4-6
9 april 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Simpelveld 1 4-2
1e HE Sander van Dongen / Sascha Hesse 4-6, 1-6
2e HE Ronald Tijveleijn / Jens Janssen 0-6, 6-4, 7-6
3e HE Michiel Antheunis / Jeroen van der Ven 4-6, 7-6, 6-1
4e HE Thomas Rohof / Bart Sonnenschein 6-3, 6-1
1e HD Michiel Antheunis - Ronald Tijveleijn / Sascha Hesse - Jens Janssen 6-4, 6-4
2e HD Sander van Dongen - Thomas Rohof / Bart Sonnenschein - Jeroen van der Ven 6-7, 2-6