Uitslagen landelijke competitie 2012, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 7
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 7

Stand

GespeeldPunten
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 40
T.C. Zandvoort 2 7 34
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7 30
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 7 27
T.C. Unicum (Leiden) 1 7 26
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 7 25
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7 24
T.C. Victoria (Rotterdam) 1 7 18

Uitslagen

3 juni 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 6-2
1e HE Bobbie de Goeijen / Wouter Adriaansen 2-6, 6-2, 6-2
2e HE Franz Sydow / Boris Oomes 6-4, 6-4
1e DE Andreea Ehritt-Vanc / Kelly Versteeg 3-6, 7-5, 2-6
2e DE Elke Tiel / Inge Hendrikx 7-6, 2-6, 6-2
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Wouter Adriaansen - Boris Oomes 6-1, 7-5
1e DD Rebecca van Beek - Senaida Kambel / Kelly Versteeg - Inge Hendrikx 2-6, 3-6
1e GD Andreea Ehritt-Vanc - Eric Reuijl / Inge Hendrikx - Boris Oomes 6-2, 6-0
2e GD Elke Tiel - Franz Sydow / Kelly Versteeg - Wouter Adriaansen 6-4, 6-0
3 juni 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 7-1
1e HE Michel van der Goes / Stefan P. de Jong 6-2, 6-1
2e HE Tom Smit / Alexander van Rosendael 6-2, 6-4
1e DE Ilona van de Wetering / Sophie van Rosendael 4-6, 6-4, 6-4
2e DE Marilien de Vries / Lianne de Jong 3-6, 7-5, 6-3
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Stefan P. de Jong - Alexander van Rosendael 6-4, 6-1
1e DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Sophie van Rosendael - Lianne de Jong 6-2, 5-7, 6-4
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael Opgave uit
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Lianne de Jong - Stefan P. de Jong Opgave thuis
3 juni 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Lennart van der Linden / Alexander Nonnekes 6-3, 6-4
2e HE Omar van Welzenis / Raoul Snijders 6-2, 6-1
1e DE Elyne Boeykens / Suzanne Trik 7-6, 1-0
2e DE Nadine Gobin / Chantal Peperkamp 6-1, 6-3
1e HD Christiaan de Jong - Lennart van der Linden / Raoul Snijders - Alexander Nonnekes 3-6, 3-6
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Mireille Bink - Suzanne Trik 3-6, 4-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Raoul Snijders - Mireille Bink Opgave uit
2e GD Nadine Gobin - Omar van Welzenis / Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp Opgave thuis
3 juni 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.C. Unicum (Leiden) 1 1-7
1e HE Elbert Sie / Danny Spierenburg 6-3, 6-2
2e HE Yoeri Somers / Vincent van den Honert 3-6, 4-6
1e DE Kelly de Beer / Janine Hemmes 5-7, 3-6
2e DE Alexandra Poorta / Inger van Dijkman 6-0, 3-6, 4-6
1e HD Yoeri Somers - Danny Spierenburg / Vincent van den Honert Opgave thuis
1e DD Babs van Kampen - Ilse Puijker / Janine Hemmes - Inger van Dijkman 3-6, 1-6
1e GD Yoeri Somers - Babs van Kampen / Inger van Dijkman - Mark Logger Opgave thuis
2e GD Ingmar Zwagerman - Ilse Puijker / Janine Hemmes - Vincent van den Honert Opgave thuis

20 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 4-4
1e HE Elbert Sie / Jeroen Bťnard 6-4, 6-1
2e HE Yoeri Somers / Wouter Adriaansen 5-7, 6-4, 1-6
1e DE Kelly de Beer / Kelly Versteeg 6-7, 2-6
2e DE Alexandra Poorta / Inge Hendrikx 6-0, 6-1
1e HD Melvyn op der Heijde - Elbert Sie / Jeroen Bťnard - Boris Oomes 2-6, 6-2, 7-6
1e DD Ilse Puijker - Alexandra Poorta / Kelly Versteeg - Inge Hendrikx 3-6, 3-6
1e GD Melvyn op der Heijde - Kelly de Beer / Boris Oomes - Inge Hendrikx 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Elbert Sie - Alexandra Poorta / Wouter Adriaansen - Kelly Versteeg 6-7, 6-7
20 mei 2012 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e HE Alexander van Rosendael / Lennart van der Linden 3-6, 6-3, 2-6
2e HE Stefan P. de Jong / Omar van Welzenis 1-6, 6-7
1e DE Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens 3-6, 1-6
2e DE Lianne de Jong / Nadine Gobin 4-6, 1-6
1e HD Stefan P. de Jong - Alexander van Rosendael / Christiaan de Jong - Omar van Welzenis 6-3, 5-7, 6-4
1e DD Lianne de Jong - Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 6-3, 5-7, 2-6
1e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 2-6, 1-6
2e GD Lianne de Jong - Stefan P. de Jong / Nadine Gobin - Christiaan de Jong 4-6, 6-1, 7-6
20 mei 2012 T.C. Unicum (Leiden) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 5-3
1e HE Danny Spierenburg / Bobbie de Goeijen 3-6, 2-6
2e HE Vincent van den Honert / Franz Sydow 3-6, 6-1, 6-3
1e DE Inger van Dijkman / Senaida Kambel 6-1, 6-1
2e DE Janine Hemmes / Rebecca van Beek 6-1, 7-6
1e HD Mark Logger - Danny Spierenburg / Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen 5-7, 4-6
1e DD Inger van Dijkman - Janine Hemmes / Andreea Ehritt-Vanc - Senaida Kambel 4-6, 6-3, 6-2
1e GD DaniŽlle van der Zee - Danny Spierenburg / Andreea Ehritt-Vanc - Eric Reuijl 1-6, 2-6
2e GD Janine Hemmes - Vincent van den Honert / Rebecca van Beek - Franz Sydow 6-4, 6-2
20 mei 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Zandvoort 2 6-2
1e HE Michel van der Goes / Alexander Nonnekes 7-6, 6-0
2e HE Tom Smit / Raoul Snijders 7-6
1e DE Marilien de Vries / Suzanne Trik 4-6, 1-6
2e DE Ilona van de Wetering / Chantal Peperkamp 6-4, 6-3
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Alexander Nonnekes - Raoul Snijders Opgave uit
1e DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Mireille Bink - Suzanne Trik 1-6, 6-7
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / Mireille Bink - Raoul Snijders Opgave uit
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Chantal Peperkamp - Alexander Nonnekes 6-4, 1-6, 7-6

13 mei 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 1-7
1e HE Bobbie de Goeijen / Elbert Sie 6-4, 3-6, 3-6
2e HE Franz Sydow / Paul Monteban 6-7, 5-7
1e DE Elke Tiel / Charlotte van der Meij 6-2, 6-0
2e DE Senaida Kambel / Babs van Kampen 2-6, 1-6
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Melvyn op der Heijde - Elbert Sie 2-6, 2-6
1e DD Rebecca van Beek - Senaida Kambel / Charlotte van der Meij - Ilse Puijker 1-6, 3-6
1e GD Rebecca van Beek - Eric Reuijl / Babs van Kampen - Elbert Sie 4-6, 2-6
2e GD Elke Tiel - Franz Sydow / Charlotte van der Meij - Melvyn op der Heijde 6-4, 5-7, 6-7
13 mei 2012 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 7-1
1e HE Michel Koning / Alexander van Rosendael 6-1, 6-3
2e HE Alexander Nonnekes / Stefan P. de Jong 6-3, 7-6
1e DE Suzanne Trik / Lianne de Jong 7-6, 5-7, 6-3
2e DE Chantal Peperkamp / Sophie van Rosendael 2-6, 2-6
1e HD Raoul Snijders - Michel Koning / Stefan P. de Jong - Alexander van Rosendael 3-6, 6-1, 6-2
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Lianne de Jong - Sophie van Rosendael 6-1, 6-2
1e GD Mireille Bink - Raoul Snijders / Lianne de Jong - Stefan P. de Jong 6-1, 6-1
2e GD Chantal Peperkamp - Alexander Nonnekes / Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael 6-3, 7-6
13 mei 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / T.C. Unicum (Leiden) 1 7-1
1e HE Wouter Adriaansen / Vincent van den Honert 7-6, 6-4
2e HE Boris Oomes / Mark Logger 6-2, 7-6
1e DE Kelly Versteeg / Inger van Dijkman 2-6, 7-5, 7-6
2e DE Inge Hendrikx / Janine Hemmes 2-6, 2-6
1e HD Boris Oomes - Wouter Adriaansen / Danny Spierenburg - Vincent van den Honert 6-3, 6-2
1e DD Inge Hendrikx - Kelly Versteeg / Inger van Dijkman - Janine Hemmes 1-6, 6-3, 6-1
1e GD Boris Oomes - Inge Hendrikx / Mark Logger - DaniŽlle van der Zee 6-2, 7-6
2e GD Kelly Versteeg - Wouter Adriaansen / Vincent van den Honert - Inger van Dijkman 6-1, 6-2
13 mei 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 6-2
1e HE Lennart van der Linden / Cedric Willems 6-4, 6-1
2e HE Omar van Welzenis / Tom Smit 4-6, 3-6
1e DE Elyne Boeykens / Ilona van de Wetering 6-0, 6-3
2e DE Nadine Gobin / Marilien de Vries 6-4, 6-1
1e HD Lennart van der Linden - Omar van Welzenis / Cedric Willems - Niels van Hal 6-2, 6-0
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 3-6, 6-1, 4-6
1e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Marilien de Vries - Niels van Hal 6-2, 6-4
2e GD Nadine Gobin - Omar van Welzenis / Ilona van de Wetering - Tom Smit 6-2, 4-6, 7-6

6 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 3-5
1e HE Elbert Sie / Michel van der Goes 4-6, 4-6
2e HE Yoeri Somers / Tom Smit 3-6, 3-6
1e DE Charlotte van der Meij / Marilien de Vries 6-7, 6-2, 6-3
2e DE Ilse Puijker / Ilona van de Wetering 2-6, 3-6
1e HD Yoeri Somers - Paul Monteban / Michel van der Goes - Niels van Hal 4-6, 4-6
1e DD Charlotte van der Meij - Babs van Kampen / Marilien de Vries - Ilona van de Wetering 7-5, 6-2
1e GD Charlotte van der Meij - Elbert Sie / Marilien de Vries - Niels van Hal 6-2, 4-6, 7-6
2e GD Babs van Kampen - Paul Monteban / Ilona van de Wetering - Tom Smit 5-7, 6-1, 6-7
6 mei 2012 T.C. Unicum (Leiden) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE Vincent van den Honert / Maximilian Dinslaken 4-6, 3-6
2e HE Danny Spierenburg / Stefan P. de Jong 3-6, 0-6
1e DE DaniŽlle van der Zee / Sophie van Rosendael 6-3, 3-6, 4-6
2e DE Inger van Dijkman / Lianne de Jong 6-2, 6-1
1e HD Danny Spierenburg - Mark Logger / Maximilian Dinslaken - Alexander van Rosendael 3-6, 3-6
1e DD Inger van Dijkman - Janine Hemmes / Lianne de Jong - Sophie van Rosendael 6-0, 6-2
1e GD Mark Logger - DaniŽlle van der Zee / Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Janine Hemmes - Vincent van den Honert / Lianne de Jong - Stefan P. de Jong 6-3, 6-0
6 mei 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e HE Bobbie de Goeijen / Lennart van der Linden 5-7, 4-6
2e HE Franz Sydow / Omar van Welzenis 7-6, 4-6, 2-6
1e DE Elke Tiel / Elyne Boeykens 6-2, 1-6, 7-6
2e DE Senaida Kambel / Nadine Gobin 2-6, 2-6
1e HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / Lennart van der Linden - Omar van Welzenis 5-7, 7-6, 6-2
1e DD Rebecca van Beek - Senaida Kambel / Elyne Boeykens - Nadine Gobin Opgave thuis
1e GD Rebecca van Beek - Eric Reuijl / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 2-6, 2-6
2e GD Elke Tiel - Franz Sydow / Nadine Gobin - Omar van Welzenis 6-3, 6-3
6 mei 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Wouter Adriaansen / Alexander Nonnekes 2-6, 6-2, 7-5
2e HE Boris Oomes / Raoul Snijders 7-5, 6-3
1e DE Kelly Versteeg / Chantal Peperkamp 6-2, 6-4
2e DE Inge Hendrikx / Suzanne Trik 7-6, 5-7, 1-6
1e HD Boris Oomes - Wouter Adriaansen / Alexander Nonnekes - Raoul Snijders 5-7, 6-7
1e DD Kelly Versteeg - Inge Hendrikx / Mireille Bink - Suzanne Trik 3-6, 6-4, 3-6
1e GD Boris Oomes - Inge Hendrikx / Mireille Bink - Raoul Snijders 2-6, 6-4, 7-6
2e GD Wouter Adriaansen - Kelly Versteeg / Chantal Peperkamp - Alexander Nonnekes 3-6, 6-3, 6-7

22 april 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 8-0
1e HE Lennart van der Linden / Elbert Sie 6-4, 6-4
2e HE Omar van Welzenis / Paul Monteban 6-3, 6-4
1e DE Elyne Boeykens / Charlotte van der Meij 6-1, 6-1
2e DE Nadine Gobin / Babs van Kampen 7-5, 3-6, 6-2
1e HD Lennart van der Linden - Omar van Welzenis / Elbert Sie - Yoeri Somers 7-5, 6-3
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Babs van Kampen - Charlotte van der Meij 6-2, 4-6, 6-1
1e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Charlotte van der Meij - Paul Monteban 6-4, 7-6
2e GD Nadine Gobin - Omar van Welzenis / Babs van Kampen - Yoeri Somers 7-5, 6-1
22 april 2012 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 5-3
1e HE Maximilian Dinslaken / Jeroen Bťnard 7-6, 6-1
2e HE Alexander van Rosendael / Wouter Adriaansen 6-3, 3-6, 1-6
1e DE Lianne de Jong / Kelly Versteeg 3-6, 5-7
2e DE Sophie van Rosendael / Inge Hendrikx 0-6, 7-6, 6-1
1e HD Maximilian Dinslaken - Stefan P. de Jong / Jeroen Bťnard - Boris Oomes 7-6, 6-7, 6-3
1e DD Lianne de Jong - Sophie van Rosendael / Kelly Versteeg - Inge Hendrikx 5-7, 0-6
1e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Inge Hendrikx - Boris Oomes 6-2, 6-4
2e GD Lianne de Jong - Stefan P. de Jong / Kelly Versteeg - Wouter Adriaansen 7-6, 6-2
22 april 2012 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Unicum (Leiden) 1 7-1
1e HE Marcus Hilpert / Danny Spierenburg 6-1, 6-3
2e HE Alexander Nonnekes / Mark Logger 6-4, 6-2
1e DE Chantal Peperkamp / Anouk Tigu 2-6, 0-6
2e DE Suzanne Trik / Inger van Dijkman 6-7, 6-3, 6-3
1e HD Marcus Hilpert - Raoul Snijders / Vincent van den Honert - Mark Logger 6-1, 6-1
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Inger van Dijkman - DaniŽlle van der Zee 6-3, 6-4
1e GD Mireille Bink - Raoul Snijders / Danny Spierenburg - Anouk Tigu 6-4, 3-6, 7-6
2e GD Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp / Vincent van den Honert - DaniŽlle van der Zee 6-4, 6-1
22 april 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 4-4
1e HE Michel van der Goes / Bobbie de Goeijen 6-4, 3-6, 6-4
2e HE Tom Smit / Franz Sydow 2-6, 4-6
1e DE Ilona van de Wetering / Elke Tiel 4-6, 2-6
2e DE Marilien de Vries / Rebecca van Beek 1-6, 3-6
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-1, 6-4
1e DD Marilien de Vries - Ilona van de Wetering / Rebecca van Beek - Senaida Kambel 6-4, 6-2
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / Senaida Kambel - Eric Reuijl 6-3, 6-2
2e GD Ilona van de Wetering - Tom Smit / Elke Tiel - Franz Sydow 3-6, 7-6, 6-7

15 april 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 5-3
1e HE Bobbie de Goeijen / Stefan P. de Jong 6-4, 7-5
2e HE Franz Sydow / Alexander van Rosendael 6-4, 5-7, 3-6
1e DE Elke Tiel / Sophie van Rosendael 6-1, 6-2
2e DE Senaida Kambel / Lianne de Jong 6-2, 7-6
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Stefan P. de Jong - Alexander van Rosendael 6-3, 6-4
1e DD Rebecca van Beek - Senaida Kambel / Lianne de Jong - Sophie van Rosendael 2-6, 4-6
1e GD Rebecca van Beek - Eric Reuijl / Lianne de Jong - Stefan P. de Jong 0-6, 3-6
2e GD Elke Tiel - Franz Sydow / Sophie van Rosendael - Alexander van Rosendael 6-2, 3-6, 7-6
15 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE Elbert Sie / Marcus Hilpert 3-6, 6-3, 2-6
2e HE Paul Monteban / Alexander Nonnekes 5-7, 0-6
1e DE Chayenne Ewijk / Mireille Bink 6-2, 6-1
2e DE Charlotte van der Meij / Suzanne Trik 6-7, 4-6
1e HD Paul Monteban - Elbert Sie / Marcus Hilpert - Raoul Snijders 2-6, 2-6
1e DD Chayenne Ewijk - Babs van Kampen / Suzanne Trik - Chantal Peperkamp 3-6, 6-1, 6-4
1e GD Charlotte van der Meij - Elbert Sie / Raoul Snijders - Mireille Bink 3-6, 6-2, 6-7
2e GD Paul Monteban - Babs van Kampen / Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp 6-4, 7-5
15 april 2012 T.C. Unicum (Leiden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e HE Vincent van den Honert / Lennart van der Linden 2-6, 1-6
2e HE Mark Logger / Omar van Welzenis 3-6, 4-6
1e DE Anouk Tigu / Elyne Boeykens 6-1, 7-6
2e DE Inger van Dijkman / Nadine Gobin 6-3, 6-2
1e HD Danny Spierenburg - Vincent van den Honert / Lennart van der Linden - Omar van Welzenis 6-1, 6-1
1e DD DaniŽlle van der Zee - Inger van Dijkman / Elyne Boeykens - Nadine Gobin 5-7, 7-6, 3-6
1e GD Anouk Tigu - Danny Spierenburg / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 3-6, 2-6
2e GD DaniŽlle van der Zee - Mark Logger / Nadine Gobin - Omar van Welzenis 6-7, 2-6
15 april 2012 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 4-4
1e HE Jeroen Bťnard / Michel van der Goes 3-6, 3-6
2e HE Wouter Adriaansen / Tom Smit 4-6, 6-3, 7-6
1e DE Kelly Versteeg / Marilien de Vries 6-1, 6-7, 6-4
2e DE Inge Hendrikx / Ilona van de Wetering 6-0, 6-2
1e HD Boris Oomes - Wouter Adriaansen / Michel van der Goes - Niels van Hal 1-6, 6-7
1e DD Inge Hendrikx - Kelly Versteeg / Ilona van de Wetering - Marilien de Vries 6-4, 7-6
1e GD Jeroen Bťnard - Kelly Versteeg / Niels van Hal - Marilien de Vries 4-6, 4-6
2e GD Boris Oomes - Inge Hendrikx / Tom Smit - Ilona van de Wetering 2-6, 6-3, 6-7

9 april 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-6
1e HE Michel van der Goes / Danny Spierenburg 7-6, 6-0
2e HE Tom Smit / Vincent van den Honert 6-1, 6-1
1e DE Ilona van de Wetering / Anouk Tigu 0-6, 2-6
2e DE Lara van Tiggelen / Inger van Dijkman 3-6, 3-6
1e HD Niels van Hal - Michel van der Goes / Mark Logger - Danny Spierenburg 5-7, 6-2, 3-6
1e DD Inge Kaars Sijpesteijn - Ilona van de Wetering / Anouk Tigu - DaniŽlle van der Zee 6-4, 2-6, 4-6
1e GD Marilien de Vries - Niels van Hal / DaniŽlle van der Zee - Danny Spierenburg 4-6, 3-6
2e GD Ilona van de Wetering - Tom Smit / Inger van Dijkman - Vincent van den Honert 6-4, 1-6, 6-7
9 april 2012 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 5-3
1e HE Lennart van der Linden / Boris Oomes 6-4, 6-2
2e HE Omar van Welzenis / Wouter Adriaansen 2-6, 2-6
1e DE Elyne Boeykens / Bernice van de Velde 6-4, 6-4
2e DE Nadine Gobin / Kelly Versteeg 3-6, 1-6
1e HD Christiaan de Jong - Lennart van der Linden / Boris Oomes - Jeroen Bťnard 7-5, 7-5
1e DD Elyne Boeykens - Nadine Gobin / Kelly Versteeg - Inge Hendrikx 6-7, 6-1, 6-2
1e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Bernice van de Velde - Wouter Adriaansen 6-4, 6-2
2e GD Nadine Gobin - Omar van Welzenis / Inge Hendrikx - Boris Oomes 3-6, 1-6
9 april 2012 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 4 1-7
1e HE Alexander van Rosendael / Elbert Sie 4-6, 3-6
2e HE Stefan P. de Jong / Yoeri Somers 3-6, 2-6
1e DE Lianne de Jong / Elise TamaŽla 0-6, 2-6
2e DE Sophie van Rosendael / Babs van Kampen 6-2, 4-6, 6-7
1e HD Stefan P. de Jong - Alexander van Rosendael / Elbert Sie - Yoeri Somers 2-6, 2-6
1e DD Lianne de Jong - Sophie van Rosendael / Elise TamaŽla - Babs van Kampen 6-7, 2-6
1e GD Alexander van Rosendael - Sophie van Rosendael / Elbert Sie - Elise TamaŽla 2-6, 3-6
2e GD Lianne de Jong - Stefan P. de Jong / Babs van Kampen - Paul Monteban 6-1, 6-2
9 april 2012 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 6-2
1e HE Marcus Hilpert / Bobbie de Goeijen 6-3, 6-2
2e HE Alexander Nonnekes / Eric Reuijl 6-1, 7-5
1e DE Chantal Peperkamp / Jolanda Mens 6-7, 0-6
2e DE Suzanne Trik / Rebecca van Beek 6-3, 6-3
1e HD Marcus Hilpert - Raoul Snijders / Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen 7-5, 6-2
1e DD Mireille Bink - Suzanne Trik / Senaida Kambel - Rebecca van Beek 7-5, 6-2
1e GD Mireille Bink - Raoul Snijders / Eric Reuijl - Rebecca van Beek 6-0, 2-6, 7-6
2e GD Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp / Bobbie de Goeijen - Senaida Kambel 6-7, 2-6