Uitslagen landelijke competitie 2012, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 5
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 5

Stand

GespeeldPunten
T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 7 45
T.V. Heerhugowaard 2 7 39
T.C. Bilthoven 1 7 31
L.T.V. Lelystad 1 7 25
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 23
THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7 23
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 21
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 7 15

Uitslagen

3 juni 2012 T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 / L.T.V. Lelystad 1 6-2
1e HE Botic van de Zandschulp / Maarten Witte 6-0, 6-2
2e HE Jelle Sels / Roy Schoonveld 4-6, 1-6
1e DE Caitlin Whoriskey / Nathalie Kiel 6-1, 6-1
2e DE Julyette Steur / Alexa de Bont 3-6, 3-6
1e HD Jelle Sels - Botic van de Zandschulp / Freek Tissink - Maarten Witte 7-5, 7-6
1e DD Caitlin Whoriskey - Florence Na / Alexa de Bont - Gaby Beelen 6-1, 6-1
1e GD Caitlin Whoriskey - Botic van de Zandschulp / Gaby Beelen - Freek Tissink Opgave uit
2e GD Jelle Sels - Florence Na / Nathalie Kiel - Roy Schoonveld Opgave uit
3 juni 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Ronald Blonk / Milco Trampe 6-1, 6-4
2e HE Roger Versteeg / Leon Vellekoop 3-6, 6-7
1e DE Debby Haak / Lisette Brand 6-0, 6-3
2e DE Kimberley van Heugten / Jitske Frankenhuis 0-6, 2-6
1e HD Richard van de Wetering - Roger Versteeg / Milco Trampe - Leander van der Vaart 6-4, 6-4
1e DD Sigrid Ravensbergen - Debby Haak / Jasmin Gerritsen - Lisette Brand 5-7, 5-7
1e GD Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk / Jitske Frankenhuis - Leander van der Vaart 1-6, 4-6
2e GD Debby Haak - Richard van de Wetering / Jasmin Gerritsen - Leon Vellekoop 7-6, 0-6, 7-6
3 juni 2012 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 6-2
1e HE Tim America / Niels Lootsma 3-6, 6-7
2e HE Timion Meijs / Rich van Hout 6-1, 6-1
1e DE Lisa Borckink / Marcella Wong 7-5, 6-2
2e DE Dido Blonk / Regina Husak 7-5, 5-7, 6-7
1e HD Coen van Keulen - Tim America / Niels Lootsma - Marco van der Wal 6-2, 6-4
1e DD Eva Boschloo - Dido Blonk / Regina Husak - Marcella Wong Opgave uit
1e GD Coen van Keulen - Eva Boschloo / Regina Husak - Marco van der Wal 7-6, 6-2
2e GD Timion Meijs - Eva Boschloo / Marcella Wong - Rich van Hout 6-3, 6-0
3 juni 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
1e HE Jasper Stoter / Roderik Franken 4-6, 6-3, 6-3
2e HE Gijs Linders / Nick Blaauw 6-3, 6-4
1e DE Eva Haslinghuis / Rowie Kouw 1-2
2e DE Marjolein van de Ven / Sophie Feller 1-6, 6-4, 5-7
1e HD Jasper Stoter - Gijs Linders / Roderik Franken - Nick Blaauw 6-2, 6-3
1e DD Marjolein van de Ven - Eva Haslinghuis / Rowie Kouw - Sophie Feller 6-2, 6-2
1e GD Marjolein van de Ven - Gijs Linders / Roderik Franken - Rowie Kouw 6-7, 4-6
2e GD Jasper Stoter - Eva Haslinghuis / Nick Blaauw - Sophie Feller Opgave thuis

20 mei 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e HE Gijs Linders / Roy Schoonveld 6-2, 6-3
2e HE Jasper Stoter / Freek Tissink 3-6, 4-6
1e DE Eva Haslinghuis / Gaby Beelen 6-2, 6-0
2e DE Marjolein van de Ven / Alexa de Bont 1-6, 3-6
1e HD Gijs Linders - Jasper Stoter / Freek Tissink - Roy Schoonveld 1-6, 7-6, 6-1
1e DD Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven / Nathalie Kiel - Alexa de Bont 6-3, 6-3
1e GD Marjolein van de Ven - Gijs Linders / Nathalie Kiel - Roy Schoonveld 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Piet Koetsier - Eva Haslinghuis / Gaby Beelen - Freek Tissink 7-6, 6-2
20 mei 2012 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
1e HE Milco Trampe / Coen van Keulen 2-6, 7-5, 3-6
2e HE Leon Vellekoop / Timion Meijs 3-6, 6-4, 6-1
1e DE Jitske Frankenhuis / Lisa Borckink 3-6, 4-6
2e DE Lisette Brand / Dido Blonk 0-6, 0-6
1e HD Milco Trampe - Leander van der Vaart / Coen van Keulen - Tim America 6-4, 0-6, 2-6
1e DD Lisette Brand - Jasmin Gerritsen / Dido Blonk - Eva Boschloo 6-7, 7-6, 6-4
20 mei 2012 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Zen Zijlstra / Jelle Sels 6-4, 3-6, 6-3
2e HE Roderik Franken / Botic van de Zandschulp 1-6, 1-6
1e DE Karen Nijssen / Caitlin Whoriskey 6-4, 2-1
2e DE Rowie Kouw / Julyette Steur 7-5, 4-6, 2-6
1e HD Nick Blaauw - Zen Zijlstra / Jelle Sels - Botic van de Zandschulp 4-6, 3-6
1e DD Karen Nijssen - Rowie Kouw / Caitlin Whoriskey - Florence Na 7-5, 3-6, 4-6
1e GD Karen Nijssen - Nick Blaauw / Caitlin Whoriskey - Botic van de Zandschulp 6-3, 6-4
2e GD Rowie Kouw - Zen Zijlstra / Florence Na - Jelle Sels 6-3, 4-6, 7-6
20 mei 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 5-3
1e HE Ronald Blonk / Niels Lootsma 4-6, 4-6
2e HE Roger Versteeg / Rich van Hout 6-4, 7-5
1e DE Debby Haak / Regina Husak 6-1, 6-2
2e DE Kimberley van Heugten / Marcella Wong 6-4, 4-6, 7-6
1e HD Roger Versteeg - Richard van de Wetering / Niels Lootsma - Rich van Hout 6-4, 6-4
1e DD Debby Haak - Sigrid Ravensbergen / Regina Husak - Marcella Wong 7-5, 6-4
1e GD Debby Haak - Richard van de Wetering / Regina Husak - Niels Lootsma 4-6, 6-1, 6-7
2e GD Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk / Marcella Wong - Rich van Hout 6-7, 6-4, 6-7

13 mei 2012 T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 8-0
1e HE Botic van de Zandschulp / Gijs Linders 6-4, 6-3
2e HE Jelle Sels / Piet Koetsier 6-1, 6-0
1e DE Caitlin Whoriskey / Eva Haslinghuis 1-2
2e DE Julyette Steur / Marjolein van de Ven 6-1, 6-4
1e HD Jelle Sels - Botic van de Zandschulp / Piet Koetsier - Gijs Linders 6-2, 6-4
1e DD Caitlin Whoriskey - Florence Na / Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven 6-4, 6-4
1e GD Caitlin Whoriskey - Jelle Sels / Marjolein van de Ven - Gijs Linders 4-6, 7-5, 7-6
2e GD Florence Na - Botic van de Zandschulp / Eva Haslinghuis - Piet Koetsier 1-6, 6-0, 7-6
13 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 2-6
1e HE Niels Lootsma / Milco Trampe 7-6, 6-2
2e HE Rich van Hout / Leon Vellekoop 1-6, 7-6, 1-6
1e DE Kelly de Beer / Jitske Frankenhuis 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Regina Husak / Lisette Brand 6-2, 6-7, 4-6
1e HD Niels Lootsma - Marco van der Wal / Milco Trampe - Leander van der Vaart 1-6, 4-6
1e DD Regina Husak - Marcella Wong / Lisette Brand - Jasmin Gerritsen 3-6, 3-6
1e GD Kelly de Beer - Marco van der Wal / Jitske Frankenhuis - Leander van der Vaart 3-6, 4-6
2e GD Niels Lootsma - Marcella Wong / Jasmin Gerritsen - Leon Vellekoop 1-6, 1-6
13 mei 2012 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Heerhugowaard 2 1-7
1e HE Roy Schoonveld / Roderik Franken 2-6, 4-6
2e HE Freek Tissink / Zen Zijlstra 2-6, 7-5, 2-6
1e DE Nathalie Kiel / Femke Reinhard 2-6, 6-4, 1-6
2e DE Gaby Beelen / Rowie Kouw 6-7, 5-7
1e HD Freek Tissink - Roy Schoonveld / Nick Blaauw - Roderik Franken 7-5, 6-3
1e DD Gaby Beelen - Alexa de Bont / Femke Reinhard - Rowie Kouw 4-6, 7-5, 2-6
1e GD Roy Schoonveld - Alexa de Bont / Nick Blaauw - Femke Reinhard 3-6, 5-7
2e GD Nathalie Kiel - Freek Tissink / Zen Zijlstra - Rowie Kouw 4-6, 4-6
13 mei 2012 T.C. Bilthoven 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
1e HE Tim America / Ronald Blonk 3-6, 6-4, 6-4
2e HE Souhail Elouazizi / Roger Versteeg 6-1, 3-6, 2-6
1e DE Lisa Borckink / Debby Haak 6-4, 6-0
2e DE Dido Blonk / Kimberley van Heugten 6-1, 6-3
1e HD Souhail Elouazizi - Timion Meijs / Richard van de Wetering - Roger Versteeg 5-7, 6-3, 6-3
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Debby Haak - Sigrid Ravensbergen 6-7, 7-6, 4-6
1e GD Tim America - Eva Boschloo / Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen 6-0, 6-1
2e GD Timion Meijs - Lisa Borckink / Kimberley van Heugten - Richard van de Wetering 6-4, 3-6, 7-6

6 mei 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
1e HE Gijs Linders / Ronald Blonk 6-0, 6-2
2e HE Jasper Stoter / Roger Versteeg 7-6, 7-6
1e DE Marjolein van de Ven / Debby Haak 1-6, 0-6
2e DE Femke Strijbis / Kimberley van Heugten 2-6, 7-5, 6-1
1e HD Gijs Linders - Piet Koetsier / Roger Versteeg - Richard van de Wetering 2-6, 6-1, 3-6
1e DD Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven / Debby Haak - Sigrid Ravensbergen 5-7, 6-1, 2-6
1e GD Jasper Stoter - Eva Haslinghuis / Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk 6-3, 6-7, 7-6
2e GD Femke Strijbis - Piet Koetsier / Kimberley van Heugten - Richard van de Wetering 6-2, 4-6, 6-7
6 mei 2012 T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Jelle Sels / Timion Meijs 5-7, 6-1, 6-3
2e HE Botic van de Zandschulp / Coen van Keulen 5-7, 7-5, 6-2
1e DE Florence Na / Dido Blonk 5-7, 4-6
2e DE Aleksandra Malovic / Eva Boschloo 7-5, 7-5
1e HD Botic van de Zandschulp - Jelle Sels / Coen van Keulen - Tim America 1-6, 2-6
1e DD Aleksandra Malovic - Florence Na / Eva Boschloo - Lisa Borckink 6-2, 7-6
1e GD Florence Na - Jelle Sels / Dido Blonk - Tim America 6-1, 6-3
2e GD Botic van de Zandschulp - Aleksandra Malovic / Lisa Borckink - Timion Meijs 6-4, 3-6, 7-6
6 mei 2012 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 5-3
1e HE Roy Schoonveld / Niels Lootsma 7-5, 3-6, 7-5
2e HE Freek Tissink / Rich van Hout 6-0, 6-2
1e DE Gaby Beelen / Kelly de Beer 3-6, 4-6
2e DE Nathalie Kiel / Regina Husak 0-6, 2-6
1e HD Maarten Witte - Freek Tissink / Marco van der Wal - Niels Lootsma 6-4, 7-5
1e DD Gaby Beelen - Alexa de Bont / Marcella Wong - Regina Husak 6-4, 6-2
1e GD Alexa de Bont - Roy Schoonveld / Kelly de Beer - Marco van der Wal 3-6, 4-6
2e GD Nathalie Kiel - Freek Tissink / Marcella Wong - Rich van Hout 6-1, 6-3
6 mei 2012 T.V. Heerhugowaard 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Zen Zijlstra / Milco Trampe 6-3, 3-6, 6-4
2e HE Nick Blaauw / Leon Vellekoop 5-7, 1-6
1e DE Karen Nijssen / Lisette Brand 6-3, 6-0
2e DE Rowie Kouw / Jasmin Gerritsen 7-6, 6-3
1e HD Nick Blaauw - Roderik Franken / Milco Trampe - Leander van der Vaart 6-1, 6-1
1e DD Karen Nijssen - Rowie Kouw / Jasmin Gerritsen - Jitske Frankenhuis 7-6, 6-2
1e GD Karen Nijssen - Roderik Franken / Lisette Brand - Milco Trampe 6-2, 6-3
2e GD Rowie Kouw - Zen Zijlstra / Jitske Frankenhuis - Leander van der Vaart 1-6, 6-4, 6-7

22 april 2012 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e HE Milco Trampe / Roy Schoonveld 6-3, 6-2
2e HE Leander van der Vaart / Freek Tissink 2-6, 6-7
1e DE Jitske Frankenhuis / Gaby Beelen 6-4, 2-6, 6-2
2e DE Lisette Brand / Alexa de Bont 6-3, 6-7, 6-0
1e HD Leander van der Vaart - Leon Vellekoop / Roy Schoonveld - Freek Tissink 4-6, 2-6
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Nathalie Kiel - Alexa de Bont Opgave uit
1e GD Lisette Brand - Milco Trampe / Gaby Beelen - Roy Schoonveld 6-4, 6-1
2e GD Jasmin Gerritsen - Leon Vellekoop / Nathalie Kiel - Freek Tissink 6-7, 3-6
22 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 / T.V. Heerhugowaard 2 1-7
1e HE Niels Lootsma / Roderik Franken 1-6, 1-6
2e HE Rich van Hout / Nick Blaauw 3-6, 3-6
1e DE Kelly de Beer / Karen Nijssen 0-6, 7-5, 2-6
2e DE Marcella Wong / Rowie Kouw 2-6, 2-6
1e HD Niels Lootsma - Marco van der Wal / Roderik Franken - Zen Zijlstra 3-6, 1-6
1e DD Marcella Wong - Regina Husak / Karen Nijssen - Rowie Kouw 1-6, 2-6
1e GD Kelly de Beer - Marco van der Wal / Karen Nijssen - Roderik Franken 1-6, 6-1, 7-6
2e GD Regina Husak - Niels Lootsma / Rowie Kouw - Zen Zijlstra 6-3, 3-6, 6-7
22 april 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 2-6
1e HE Ronald Blonk / Botic van de Zandschulp 3-6, 3-6
2e HE Roger Versteeg / Jelle Sels 6-4, 3-6, 2-6
1e DE Sigrid Ravensbergen / Laura Siegemund 1-6, 3-6
2e DE Debby Haak / Florence Na 6-2, 6-0
1e HD Richard van de Wetering - Roger Versteeg / Jelle Sels - Botic van de Zandschulp 6-7, 6-7
1e DD Sigrid Ravensbergen - Debby Haak / Florence Na - Laura Siegemund 4-6, 4-6
1e GD Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk / Laura Siegemund - Jelle Sels 5-7, 1-6
2e GD Debby Haak - Richard van de Wetering / Florence Na - Botic van de Zandschulp 5-7, 6-3, 7-6
22 april 2012 T.C. Bilthoven 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 7-1
1e HE Tim America / Jasper Stoter 6-1, 6-2
2e HE Timion Meijs / Piet Koetsier 6-2, 6-0
1e DE Eva Boschloo / Eva Haslinghuis 6-7, 0-6
2e DE Lisa Borckink / Marjolein van de Ven 6-3, 6-1
1e HD Tim America - Coen van Keulen / Jasper Stoter - Piet Koetsier Opgave uit
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven 6-3, 6-4
1e GD Dido Blonk - Coen van Keulen / Jasper Stoter - Marjolein van de Ven Opgave uit
2e GD Lisa Borckink - Timion Meijs / Piet Koetsier - Eva Haslinghuis Opgave uit

15 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 4-4
1e HE Jasper Stoter / Niels Lootsma 6-3, 3-6, 3-6
2e HE Piet Koetsier / Rich van Hout 3-6, 6-3, 3-6
1e DE Eva Haslinghuis / Regina Husak 6-1, 6-0
2e DE Marjolein van de Ven / Marcella Wong 6-2, 2-6, 2-6
1e HD Piet Koetsier - Jasper Stoter / Rich van Hout - Marco van der Wal 6-3, 6-2
1e DD Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven / Regina Husak - Kelly de Beer 6-1, 6-2
1e GD Marjolein van de Ven - Jasper Stoter / Kelly de Beer - Marco van der Wal 3-6, 3-6
2e GD Eva Haslinghuis - Piet Koetsier / Niels Lootsma - Marcella Wong 6-4, 6-1
15 april 2012 T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7-1
1e HE Jelle Sels / Milco Trampe 6-2, 6-7, 7-6
2e HE Botic van de Zandschulp / Leon Vellekoop 7-5, 6-4
1e DE Caitlin Whoriskey / Jitske Frankenhuis 6-1, 6-1
2e DE Florence Na / Jasmin Gerritsen 6-7, 6-3, 6-0
1e HD Jelle Sels - Botic van de Zandschulp / Leon Vellekoop - Leander van der Vaart 6-4, 7-5
1e DD Florence Na - Caitlin Whoriskey / Jasmin Gerritsen - Lisette Brand 7-6, 6-1
1e GD Caitlin Whoriskey - Botic van de Zandschulp / Jitske Frankenhuis - Leander van der Vaart 6-3, 6-2
2e GD Florence Na - Jelle Sels / Milco Trampe - Lisette Brand 2-6, 2-6
15 april 2012 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Zen Zijlstra / Tim America 6-4, 4-6, 7-5
2e HE Roderik Franken / Timion Meijs 6-3, 6-3
1e DE Femke Reinhard / Eva Boschloo 6-1, 6-2
2e DE Rowie Kouw / Lisa Borckink 3-6, 4-6
1e HD Nick Blaauw - Roderik Franken / Coen van Keulen - Tim America 2-6, 5-7
1e DD Rowie Kouw - Femke Reinhard / Lisa Borckink - Dido Blonk 6-4, 6-7, 6-1
1e GD Rowie Kouw - Nick Blaauw / Eva Boschloo - Coen van Keulen 2-6, 4-6
2e GD Femke Reinhard - Zen Zijlstra / Dido Blonk - Timion Meijs 6-2, 6-0
15 april 2012 L.T.V. Lelystad 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 6-2
1e HE Roy Schoonveld / Ronald Blonk 6-1, 5-7, 6-2
2e HE Freek Tissink / Richard van de Wetering 6-2, 6-0
1e DE Alexa de Bont / Debby Haak 6-7, 0-6
2e DE Nathalie Kiel / Kimberley van Heugten 6-0, 6-2
1e HD Roy Schoonveld - Freek Tissink / Roger Versteeg - Richard van de Wetering 6-2, 6-4
1e DD Nathalie Kiel - Gaby Beelen / Debby Haak - Sigrid Ravensbergen 3-6, 7-6, 1-6
1e GD Alexa de Bont - Roy Schoonveld / Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen 6-4, 6-1
2e GD Freek Tissink - Nathalie Kiel / Kimberley van Heugten - Richard van de Wetering 7-5, 6-1

9 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 / T.C. Kerschoten (Apeldoorn) 1 0-8
1e HE Niels Lootsma / Botic van de Zandschulp 4-6, 2-6
2e HE Rich van Hout / Jelle Sels 3-6, 7-6, 3-6
1e DE Kelly de Beer / Josanne van Bennekom 2-6, 6-1, 2-6
2e DE Marcella Wong / Caitlin Whoriskey 1-6, 4-6
1e HD Rich van Hout - Niels Lootsma / Jelle Sels - Botic van de Zandschulp 4-6, 4-6
1e DD Kelly de Beer - Regina Husak / Caitlin Whoriskey - Florence Na 0-6, 0-6
1e GD Kelly de Beer - Niels Lootsma / Jelle Sels - Caitlin Whoriskey 4-6, 3-6
2e GD Rich van Hout - Alexandra Poorta / Botic van de Zandschulp - Josanne van Bennekom 1-6, 1-6
9 april 2012 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 2-6
1e HE Ronald Blonk / Zen Zijlstra 4-6, 1-6
2e HE Roger Versteeg / Nick Blaauw 1-6, 6-3, 6-7
1e DE Debby Haak / Femke Reinhard 3-6, 7-6, 6-4
2e DE Kimberley van Heugten / Rowie Kouw 3-6, 6-3, 3-6
1e HD Roger Versteeg - Richard van de Wetering / Nick Blaauw - Zen Zijlstra 0-6, 2-6
1e DD Debby Haak - Sigrid Ravensbergen / Femke Reinhard - Rowie Kouw 6-2, 6-0
1e GD Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk / Femke Reinhard - Nick Blaauw 3-6, 2-6
2e GD Kimberley van Heugten - Richard van de Wetering / Rowie Kouw - Zen Zijlstra 4-6, 2-6
9 april 2012 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. Lelystad 1 3-5
1e HE Timion Meijs / Roy Schoonveld 1-6, 3-6
2e HE Coen van Keulen / Maarten Witte 5-7, 7-6, 6-7
1e DE Lisa Borckink / Gaby Beelen 4-6, 0-6
2e DE Dido Blonk / Nathalie Kiel 6-2, 6-2
1e HD Tim America - Timion Meijs / Freek Tissink - Maarten Witte 6-7, 1-6
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Alexa de Bont - Gaby Beelen 2-6, 3-6
1e GD Tim America - Eva Boschloo / Nathalie Kiel - Freek Tissink 6-4, 6-1
2e GD Coen van Keulen - Lisa Borckink / Alexa de Bont - Maarten Witte Opgave uit
9 april 2012 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 3-5
1e HE Milco Trampe / Thimo van der Lecq 2-6, 5-7
2e HE Leon Vellekoop / Jasper Stoter 6-1, 6-4
1e DE Jitske Frankenhuis / Kim Rus 1-6, 3-6
2e DE Lisette Brand / Marjolein van de Ven 6-2, 6-3
1e HD Milco Trampe - Leander van der Vaart / Jasper Stoter - Piet Koetsier 6-2, 6-3
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Eva Haslinghuis - Marjolein van de Ven 1-6, 5-7
1e GD Jitske Frankenhuis - Leander van der Vaart / Thimo van der Lecq - Eva Haslinghuis 1-6, 3-6
2e GD Leon Vellekoop - Jasmin Gerritsen / Kim Rus - Gijs Linders 5-7, 5-7