Uitslagen landelijke competitie 2012, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 4
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 39
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 33
T.O.S. Bergeijk 1 7 32
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 31
E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 7 27
T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7 26
L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 7 21
T.C. Venlo 1 7 14

Uitslagen

3 juni 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Daan Maasland / Dennis Kockx 6-3, 6-4
2e HE Pim van Deuveren / Rolf Alblas 6-3, 6-4
1e DE Janneke Wikkerink / Ghislaine van Baal 7-5, 6-7, 6-3
2e DE Phillis Vanenburg / Mirte de Bakker 6-4, 6-2
1e HD Daan Maasland - Pim van Deuveren / Jeroen van den Hoek - Rolf Alblas 6-7, 6-4, 3-6
1e DD Janneke Wikkerink - Sophie van den Aarssen / Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker 1-6, 3-6
1e GD Janneke Wikkerink - Pim van Deuveren / Ghislaine van Baal - Rolf Alblas Opgave thuis
2e GD Daan Maasland - Sophie van den Aarssen / Mirte de Bakker - Jeroen van den Hoek Opgave uit
3 juni 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 4-4
1e HE Pim Toonders / Jan Wouter Roep 6-7, 7-6, 1-6
2e HE Roland van de Kerkhof / Jesse Timmermans 4-6, 3-6
1e DE Britt Schreuder / Yvette van Oyen 6-4, 6-2
2e DE April van Gennip / Tess van Dinteren 6-7, 0-6
1e HD Roland van de Kerkhof - Pim Toonders / Jan Wouter Roep - Jesse Timmermans 7-6, 6-7, 5-7
1e DD April van Gennip - Britt Schreuder / Yvette van Oyen - Tess van Dinteren 6-3, 6-2
1e GD Britt Schreuder - Pim Toonders / Yvette van Oyen - Jan Wouter Roep Opgave uit
2e GD April van Gennip - Roland van de Kerkhof / Tess van Dinteren - Jesse Timmermans Opgave uit
3 juni 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7-1
1e HE Sander Arends / Arjan Pastoors 6-1, 7-6
2e HE Stefan Bodde / Ronald Wind 6-0, 7-5
1e DE Nikki Luttikhuis / Annelie de Vries 6-4, 6-4
2e DE Lizzy Bitter / Miriam Westerink 6-0, 6-2
1e HD Sander Arends - Marc Geers / Arjan Pastoors - Hugo Leenders 6-3, 6-7, 3-6
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Annelie de Vries - Miriam Westerink Opgave uit
1e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Hugo Leenders - Annelie de Vries Opgave uit
2e GD Stefan Bodde - Lizzy Bitter / Miriam Westerink - Ronald Wind 6-3, 3-6, 7-6
3 juni 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / T.C. Venlo 1 7-1
1e HE Gerard ter Woorst / Robert van Ewijk 2-6, 6-1, 6-1
2e HE Frederik van de Ven / Frans Folkvord 6-3, 6-2
1e DE Elke Lemmens / Merel Beelen 6-2, 6-0
2e DE Kristel Sanders / Maartje Basten 5-7, 4-6
1e HD Benjamin Reek - Gerard ter Woorst / Robert van Ewijk - Léon Lobach 6-4, 4-6, 6-4
1e DD Kristel Sanders - Elke Lemmens / Maartje Basten - Susan Eggen 6-1, 6-2
1e GD Elke Lemmens - Benjamin Reek / Frans Folkvord - Merel Beelen 6-3, 6-0
2e GD Kristel Sanders - Frederik van de Ven / Léon Lobach - Susan Eggen 6-4, 7-6

20 mei 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.C. Venlo 1 7-1
1e HE Pim Toonders / Robert van Ewijk 7-6, 7-6
2e HE Kevin Benning / Frans Folkvord 6-7, 7-5, 6-2
1e DE April van Gennip / Merel Beelen 3-6, 6-4, 6-4
2e DE Britt Schreuder / Maartje Basten 7-6, 6-2
1e HD Pim Toonders - Roland van de Kerkhof / Frans Folkvord - Léon Lobach 6-3, 6-4
1e DD Britt Schreuder - Soetkin van Deun / Merel Beelen - Susan Eggen 6-4, 5-7, 6-2
1e GD Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof / Susan Eggen - Léon Lobach 6-3, 6-4
2e GD April van Gennip - Kevin Benning / Maartje Basten - Robert van Ewijk 2-6, 3-6
20 mei 2012 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 5-3
1e HE Jesse Timmermans / Gerard ter Woorst 6-4, 3-6, 6-1
2e HE Jan Wouter Roep / Frederik van de Ven 6-1, 6-0
1e DE Tess van Dinteren / Celine Rolly 3-6, 3-6
2e DE Yvette van Oyen / Sanne Louwers 6-4, 6-2
1e HD Jesse Timmermans - Jan Wouter Roep / Gerard ter Woorst - Benjamin Reek 5-7, 6-4, 6-1
1e DD Tess van Dinteren - Yvette van Oyen / Celine Rolly - Sanne Louwers 0-3
1e GD Jesse Timmermans - Tess van Dinteren / Benjamin Reek - Celine Rolly 5-7, 2-6
2e GD Jan Wouter Roep - Yvette van Oyen / Frederik van de Ven - Liv Geurts 6-7, 6-3, 7-6
20 mei 2012 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE David de Goede / Stefan Bodde 7-6, 7-6
2e HE Dennis Kockx / Sander Arends 2-6, 4-6
1e DE Ghislaine van Baal / Nikki Luttikhuis 6-1, 6-4
2e DE Mirte de Bakker / Lizzy Bitter 2-6, 1-6
1e HD David de Goede - Jeroen van den Hoek / Sander Arends - Marc Geers 7-5, 6-3
1e DD Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker / Nikki Luttikhuis - Lizzy Bitter 3-6, 6-2, 6-7
1e GD Ghislaine van Baal - Rolf Alblas / Nikki Luttikhuis - Sander Arends 4-6, 1-6
2e GD Mirte de Bakker - Jeroen van den Hoek / Lara Bitter - Stefan Bodde 6-3, 7-6
20 mei 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Max de Vroome / Hugo Leenders 6-3, 6-3
2e HE Daan Maasland / Arjan Pastoors 7-5, 6-3
1e DE Janneke Wikkerink / Martine Dijkman 6-3, 6-3
2e DE Yvette Vlaar / Miriam Westerink 5-7, 6-3, 3-6
1e HD Pim van Deuveren - Jorg van der Vloed / Hugo Leenders - Ronald Wind 6-3, 7-6
1e DD Janneke Wikkerink - Yvette Vlaar / Martine Dijkman - Annelie de Vries 1-6, 6-3, 6-3
1e GD Janneke Wikkerink - Jorg van der Vloed / Arjan Pastoors - Annelie de Vries 4-6, 1-6
2e GD Yvette Vlaar - Pim van Deuveren / Miriam Westerink - Ronald Wind 6-7, 4-6

13 mei 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Gerard ter Woorst / Pim Toonders 1-6, 2-6
2e HE Benjamin Reek / Roland van de Kerkhof 4-6, 7-5, 6-2
1e DE Sanne Louwers / Soetkin van Deun 6-4, 4-6, 4-6
2e DE Cindy de Leeuw / April van Gennip 6-3, 6-3
1e HD Gerard ter Woorst - Benjamin Reek / Kevin Benning - Pim Toonders 6-3, 6-3
1e DD Sanne Louwers - Cindy de Leeuw / April van Gennip - Myrthe Wittkämper 6-3, 6-2
1e GD Frederik van de Ven - Sanne Louwers / Roland van de Kerkhof - Soetkin van Deun 3-6, 1-6
2e GD Gerard ter Woorst - Cindy de Leeuw / Kevin Benning - Myrthe Wittkämper 6-2, 6-1
13 mei 2012 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Arjan Pastoors / Dennis Kockx 5-7, 5-7
2e HE Hugo Leenders / Jeroen van den Hoek 3-6, 4-6
1e DE Annelie de Vries / Ghislaine van Baal 6-3, 5-7, 0-1
2e DE Martine Dijkman / Mirte de Bakker 6-3, 6-2
1e HD Hugo Leenders - Ronald Wind / Dennis Kockx - Rolf Alblas 6-4, 6-4
1e DD Annelie de Vries - Martine Dijkman / Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker 6-4, 5-7, 4-6
1e GD Arjan Pastoors - Annelie de Vries / Ghislaine van Baal - Rolf Alblas 6-4, 6-3
2e GD Ronald Wind - Martine Dijkman / Mirte de Bakker - Jeroen van den Hoek 4-6, 1-6
13 mei 2012 T.C. Venlo 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 4-4
1e HE Robert van Ewijk / Jesse Timmermans 6-2, 6-2
2e HE Léon Lobach / Jan Wouter Roep 6-2, 5-7, 2-6
1e DE Merel Beelen / Yvette van Oyen 4-6, 6-7
2e DE Maartje Basten / Tess van Dinteren 4-6, 6-7
1e HD Robert van Ewijk - Frans Folkvord / Jesse Timmermans - Jan Wouter Roep 3-6, 3-6
1e DD Susan Eggen - Maartje Basten / Yvette van Oyen - Tess van Dinteren 6-3, 6-3
1e GD Frans Folkvord - Merel Beelen / Jesse Timmermans - Tess van Dinteren 7-5, 4-6, 7-6
2e GD Léon Lobach - Susan Eggen / Jan Wouter Roep - Yvette van Oyen 6-7, 6-2, 7-6
13 mei 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Sander Arends / Daan Maasland 6-2, 6-0
2e HE Stefan Bodde / Max de Vroome 4-6, 4-6
1e DE Lizzy Bitter / Janneke Wikkerink 4-6, 7-6, 4-6
2e DE Nikki Luttikhuis / Yvette Vlaar 6-1, 6-3
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Daan Maasland - Max de Vroome 7-5, 3-6, 6-3
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Janneke Wikkerink - Yvette Vlaar 4-6, 6-3, 7-5
1e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Janneke Wikkerink - Max de Vroome 6-1, 2-6, 7-6
2e GD Stefan Bodde - Lizzy Bitter / Yvette Vlaar - Daan Maasland 6-2, 7-6

6 mei 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Roland van de Kerkhof / Daan Maasland 3-6, 4-6
2e HE Pim Toonders / Max de Vroome 4-6, 5-7
1e DE Soetkin van Deun / Janneke Wikkerink 4-6, 7-5, 2-6
2e DE April van Gennip / Emmy Erven 5-7, 6-4, 6-3
1e HD Roland van de Kerkhof - Pim Toonders / Daan Maasland - Max de Vroome 6-3, 4-6, 7-6
1e DD Soetkin van Deun - April van Gennip / Janneke Wikkerink - Emmy Erven 4-6, 6-7
1e GD Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof / Fred Hemmes - Emmy Erven 6-7, 6-3, 7-6
2e GD April van Gennip - Pim Toonders / Janneke Wikkerink - Max de Vroome 2-6, 3-6
6 mei 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Gerard ter Woorst / Sander Arends 3-6, 6-7
2e HE Benjamin Reek / Stefan Bodde 6-4, 6-3
1e DE Celine Rolly / Nikki Luttikhuis 6-3, 6-0
2e DE Liv Geurts / Lizzy Bitter 6-0, 6-3
1e HD Benjamin Reek - Frederik van de Ven / Sander Arends - Marc Geers 3-6, 3-6
1e DD Liv Geurts - Celine Rolly / Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis 2-6, 6-4, 6-7
1e GD Celine Rolly - Gerard ter Woorst / Sander Arends - Nikki Luttikhuis 5-7, 7-6, 6-7
2e GD Liv Geurts - Frederik van de Ven / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 5-7, 3-6
6 mei 2012 T.C. Venlo 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
1e HE Robert van Ewijk / Ronald Wind 6-3, 4-6, 6-4
2e HE Léon Lobach / Hugo Leenders 2-6, 1-6
1e DE Merel Beelen / Martine Dijkman 4-6, 3-6
2e DE Maartje Basten / Miriam Westerink 6-7, 3-6
1e HD Frans Folkvord - Robert van Ewijk / Hugo Leenders - Arjan Pastoors 0-6, 5-7
1e DD Susan Eggen - Merel Beelen / Annelie de Vries - Martine Dijkman 4-6, 1-6
1e GD Frans Folkvord - Merel Beelen / Annelie de Vries - Arjan Pastoors 2-6, 4-6
2e GD Susan Eggen - Léon Lobach / Ronald Wind - Miriam Westerink 6-3, 6-4
6 mei 2012 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Jesse Timmermans / Dennis Kockx 6-4, 6-7, 7-5
2e HE Jan Wouter Roep / Rolf Alblas 6-1, 6-0
1e DE Tess van Dinteren / Ghislaine van Baal 1-6, 1-6
2e DE Yvette van Oyen / Mirte de Bakker 2-6, 4-6
1e HD Jesse Timmermans - Jan Wouter Roep / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 6-1, 6-3
1e DD Tess van Dinteren - Yvette van Oyen / Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker 1-6, 4-6
1e GD Tess van Dinteren - Jesse Timmermans / Ghislaine van Baal - Rolf Alblas 3-6, 4-6
2e GD Yvette van Oyen - Jan Wouter Roep / Mirte de Bakker - Jeroen van den Hoek 3-6, 1-6

22 april 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 3-5
1e HE Daan Maasland / Benjamin Reek 6-7, 6-3, 6-3
2e HE Pim van Deuveren / Gerard ter Woorst 1-6
1e DE Nicky van Dyck / Celine Rolly 6-1, 6-1
2e DE Janneke Wikkerink / Elke Lemmens 3-6, 7-5, 5-7
1e HD Daan Maasland - Fred Hemmes / Benjamin Reek - Gerard ter Woorst 6-4, 4-6, 6-3
1e DD Janneke Wikkerink - Ilona Somers / Celine Rolly - Elke Lemmens 3-6, 1-6
1e GD Nicky van Dyck - Daan Maasland / Frederik van de Ven - Elke Lemmens 6-4, 1-6, 6-7
2e GD Pim van Deuveren - Ilona Somers / Gerard ter Woorst - Liv Geurts 4-6, 7-6, 6-7
22 april 2012 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Venlo 1 5-3
1e HE Rolf Alblas / Robert van Ewijk 3-6, 3-6
2e HE Jeroen van den Hoek / Léon Lobach 3-6, 6-2, 4-6
1e DE Ghislaine van Baal / Merel Beelen 6-4, 6-1
2e DE Mirte de Bakker / Maartje Basten 6-2, 6-2
1e HD Dennis Kockx - Jeroen van den Hoek / Robert van Ewijk - Frans Folkvord 6-3, 6-4
1e DD Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker / Maartje Basten - Susan Eggen 6-4, 6-1
1e GD Ghislaine van Baal - Rolf Alblas / Merel Beelen - Frans Folkvord 7-5, 6-3
2e GD Mirte de Bakker - Dennis Kockx / Susan Eggen - Léon Lobach 5-7, 3-6
22 april 2012 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 6-2
1e HE Arjan Pastoors / Jesse Timmermans 6-1, 1-6, 7-6
2e HE Hugo Leenders / Jan Wouter Roep 6-4, 6-3
1e DE Annelie de Vries / Tess van Dinteren 6-1, 6-2
2e DE Martine Dijkman / Yvette van Oyen 6-4, 6-3
1e HD Arjan Pastoors - Hugo Leenders / Jesse Timmermans - Jan Wouter Roep 2-6, 2-6
1e DD Annelie de Vries - Martine Dijkman / Tess van Dinteren - Yvette van Oyen 6-4, 6-2
1e GD Annelie de Vries - Arjan Pastoors / Tess van Dinteren - Jesse Timmermans 6-2, 6-2
2e GD Martine Dijkman - Ronald Wind / Yvette van Oyen - Jan Wouter Roep 2-6, 3-6
22 april 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Sander Arends / Roland van de Kerkhof 6-1, 3-6, 2-6
2e HE Stefan Bodde / Kevin Benning 6-4, 6-0
1e DE Nikki Luttikhuis / Soetkin van Deun 6-4, 6-2
2e DE Lizzy Bitter / April van Gennip 2-6, 3-6
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Kevin Benning - Pim Toonders 6-3, 6-4
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / April van Gennip - Lotte van den Heuvel 6-4, 6-1
1e GD Nikki Luttikhuis - Sander Arends / Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof 3-6, 0-6
2e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Lotte van den Heuvel - Pim Toonders 4-6, 4-3

15 april 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e HE Pim Toonders / Hugo Leenders 3-6, 4-6
2e HE Roland van de Kerkhof / Ronald Wind 6-2, 6-1
1e DE Soetkin van Deun / Annelie de Vries 6-1, 6-1
2e DE April van Gennip / Martine Dijkman 5-7, 6-2, 6-3
1e HD Pim Toonders - Kevin Benning / Hugo Leenders - Arjan Pastoors 4-6, 6-7
1e DD April van Gennip - Britt Schreuder / Annelie de Vries - Martine Dijkman 4-6, 1-6
1e GD Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof / Annelie de Vries - Arjan Pastoors 6-4, 7-6
2e GD Britt Schreuder - Kevin Benning / Ronald Wind - Martine Dijkman 6-2, 7-5
15 april 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Gerard ter Woorst / Dennis Kockx 6-7, 6-1, 6-4
2e HE Benjamin Reek / Rolf Alblas 6-3, 6-2
1e DE Elke Lemmens / Ghislaine van Baal 1-0
2e DE Liv Geurts / Mirte de Bakker 7-6, 4-6, 2-6
1e HD Frederik van de Ven - Benjamin Reek / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 3-6, 5-7
1e DD Celine Rolly - Liv Geurts / Mirte de Bakker - Ghislaine van Baal 6-0, 6-3
1e GD Gerard ter Woorst - Celine Rolly / Jeroen van den Hoek - Ghislaine van Baal 2-6, 5-7
2e GD Frederik van de Ven - Elke Lemmens / Rolf Alblas - Mirte de Bakker 6-4, 4-6, 7-6
15 april 2012 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 2-5
1e HE Jan Wouter Roep / Sander Arends 2-6, 2-6
2e HE Jesse Timmermans / Marc Geers 6-4, 3-6, 4-6
1e DE Yvette van Oyen / Lizzy Bitter 6-7, 4-6
2e DE Tess van Dinteren / Nikki Luttikhuis 5-7, 7-5, 3-6
1e HD Jan Wouter Roep - Jesse Timmermans / Sander Arends - Stefan Bodde 6-3, 6-2
1e DD Tess van Dinteren - Romy Brans / Nikki Luttikhuis - Lizzy Bitter 1-6, 3-6
1e GD Jesse Timmermans - Romy Brans / Nikki Luttikhuis - Marc Geers 6-3, 3-6, 7-6
15 april 2012 T.C. Venlo 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Robert van Ewijk / Daan Maasland 7-6, 4-6, 5-7
2e HE Léon Lobach / Pim van Deuveren 6-3, 3-6, 6-4
1e DE Merel Beelen / Nicky van Dyck 3-6, 3-6
2e DE Maartje Basten / Janneke Wikkerink 1-6, 1-6
1e HD Frans Folkvord - Robert van Ewijk / Daan Maasland - Pim van Deuveren 4-6, 4-6
1e DD Susan Eggen - Maartje Basten / Ilona Somers - Janneke Wikkerink 0-6, 5-7
1e GD Frans Folkvord - Merel Beelen / Nicky van Dyck - Daan Maasland 1-6, 0-6
2e GD Susan Eggen - Léon Lobach / Ilona Somers - Pim van Deuveren 2-6, 6-4, 7-6

9 april 2012 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 4-4
1e HE Arjan Pastoors / Gerard ter Woorst 6-7, 4-6
2e HE Hugo Leenders / Benjamin Reek 6-1, 6-0
1e DE Annelie de Vries / Elke Lemmens 5-7, 4-6
2e DE Martine Dijkman / Liv Geurts 6-4, 2-6, 2-6
1e HD Arjan Pastoors - Ronald Wind / Gerard ter Woorst - Benjamin Reek 6-7, 3-6
1e DD Annelie de Vries - Martine Dijkman / Kristel Sanders - Celine Rolly 6-4, 6-3
1e GD Annelie de Vries - Hugo Leenders / Celine Rolly - Gerard ter Woorst 6-4, 7-6
2e GD Martine Dijkman - Ronald Wind / Kristel Sanders - Frederik van de Ven 7-5, 6-4
9 april 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Venlo 1 7-1
1e HE Sander Arends / Frans Folkvord 6-1, 6-2
2e HE Stefan Bodde / Robert van Ewijk 3-6, 7-6, 4-6
1e DE Lizzy Bitter / Merel Beelen 6-2, 3-6, 6-2
2e DE Nikki Luttikhuis / Maartje Basten 6-4, 6-2
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Robert van Ewijk - Léon Lobach 2-6, 6-1, 6-4
1e DD Lizzy Bitter - Nikki Luttikhuis / Maartje Basten - Susan Eggen 6-1, 6-4
1e GD Nikki Luttikhuis - Sander Arends / Merel Beelen - Frans Folkvord 4-6, 6-4, 7-6
2e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Susan Eggen - Léon Lobach 7-6, 5-7, 7-6
9 april 2012 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 7-1
1e HE Daan Maasland / Jesse Timmermans 6-4, 7-5
2e HE Max de Vroome / Jan Wouter Roep 6-3, 6-3
1e DE Nicky van Dyck / Tess van Dinteren 6-4, 4-6, 6-4
2e DE Janneke Wikkerink / Yvette van Oyen 6-1, 6-1
1e HD Pim van Deuveren - Daan Maasland / Jan Wouter Roep - Jesse Timmermans 3-6, 2-6
1e DD Ilona Somers - Janneke Wikkerink / Tess van Dinteren - Romy Brans 6-1, 6-1
1e GD Max de Vroome - Nicky van Dyck / Jesse Timmermans - Romy Brans 6-3, 6-0
2e GD Ilona Somers - Pim van Deuveren / Yvette van Oyen - Jan Wouter Roep 7-5, 6-4
9 april 2012 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Dennis Kockx / Roland van de Kerkhof 7-6, 6-1
2e HE Rolf Alblas / Kevin Benning 2-6, 6-0, 6-3
1e DE Ghislaine van Baal / Soetkin van Deun 6-1, 7-6
2e DE Mirte de Bakker / April van Gennip 6-1, 7-6
1e HD Dennis Kockx - Jeroen van den Hoek / Roland van de Kerkhof - Kevin Benning 6-4, 6-1
1e DD Ghislaine van Baal - Mirte de Bakker / Soetkin van Deun - April van Gennip 6-4, 2-6, 4-6
1e GD Rolf Alblas - Ghislaine van Baal / April van Gennip - Kevin Benning 4-6, 3-6
2e GD Jeroen van den Hoek - Mirte de Bakker / Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof 7-6, 6-3