Uitslagen landelijke competitie 2012, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 3
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 3

Competitieverslag van 3 juni 2012
Competitieverslag van 20 mei 2012
Competitieverslag van 17 mei 2012
Competitieverslag van 13 mei 2012
Competitieverslag van 6 mei 2012
Competitieverslag van 22 april 2012
Competitieverslag van 15 april 2012
Competitieverslag van 9 april 2012
Competitieverslag van 1 april 2012

Stand

GespeeldPunten
H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 7 38
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 7 34
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 33
L.T.C. Barneveld 1 7 32
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 25
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 7 23
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 7 18
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 13

Uitslagen

3 juni 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-0
3 juni 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Mark de Jong / Bart Brons 6-2, 6-3
2e HE Paul Moggré / Roy Bruggeling 4-6, 1-6
1e DE Ysaline Bonaventure / Emma Verberne 6-1, 6-2
2e DE Katarina Kachlikova / Lara van Tiggelen 6-3, 6-1
1e HD Stephan Fransen - Mark de Jong / Bart Brons - Roy Bruggeling 6-7, 6-2, 6-3
1e DD Ysaline Bonaventure - Katarina Kachlikova / Lara van Tiggelen - Emma Verberne 6-1, 6-1
1e GD Katarina Kachlikova - Stephan Fransen / Emma Verberne - Roy Bruggeling 6-3, 1-0
2e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Lara van Tiggelen - Bart Brons 6-4, 1-0
3 juni 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Philippe Niewerth / Evthimios Karaliolios 6-4, 3-6, 4-6
2e HE Niels de Morée / Steven Korteling 6-1, 2-6, 6-7
1e DE Tessy van de Ven / Nicolette van Uitert 4-6, 7-6, 6-4
2e DE Lisanne van Riet / Kim Kilsdonk 6-0, 1-6, 6-2
1e HD Niels de Morée - Martijn van Haasteren / Kevin Schimmel - Steven Korteling 3-6, 6-4, 6-7
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk 4-6, 6-1
1e GD Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren / Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel Opgave uit
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios Opgave thuis
3 juni 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 1-7
1e HE Floris Herrema / Dennis van Scheppingen 3-6, 2-6
2e HE Mathys Bloem / Melvyn op der Heijde 1-6, 2-6
1e DE Denise van der Ben / Elise Tamaëla 0-6, 0-6
2e DE Irene Kranendonk / Pauline Wong 2-6, 2-6
1e HD Floris Herrema - Mathys Bloem / Dennis van Scheppingen - Melvyn op der Heijde 3-6, 2-6
1e DD Denise van der Ben - Irene Kranendonk / Elise Tamaëla - Pauline Wong 1-6, 1-6
1e GD Denise van der Ben - Floris Herrema / Elise Tamaëla - Dennis van Scheppingen 4-3
2e GD Irene Kranendonk - Mathys Bloem / Pauline Wong - Melvyn op der Heijde 2-3

20 mei 2012 L.T.C. Barneveld 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Evthimios Karaliolios / Tom Schönenberg 4-6, 2-6
2e HE Kevin Schimmel / Maarten Meijs 7-6, 6-3
1e DE Kim Kilsdonk / Daphne van den Heuvel 6-4, 6-7, 1-6
2e DE Nicolette van Uitert / Pleun Burgmans 6-4, 6-4
1e HD Kevin Schimmel - Steven Korteling / Tom Schönenberg - Maarten Meijs 6-1, 7-5
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Pleun Burgmans - Anna Arina Marenko 6-1, 6-4
1e GD Nicolette van Uitert - Steven Korteling / Anna Arina Marenko - Tom Schönenberg 6-1, 6-1
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Pleun Burgmans - Maarten Meijs Opgave uit
20 mei 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Floris Herrema / Bart Brons 6-2, 4-6, 0-6
2e HE Moos Sporken / Roy Bruggeling 7-6, 0-6, 6-7
1e DE Claire Lablans / Lara van Tiggelen 6-1, 7-5
2e DE Daphne van Duuren / Jutta Bornefeld 1-6, 6-1, 3-6
1e HD Floris Herrema - Moos Sporken / Roy Bruggeling - Bart Brons 3-6, 6-7
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Claire Lablans / Jutta Bornefeld - Lara van Tiggelen 6-1, 6-4
1e GD Moos Sporken - Claire Lablans / Roy Bruggeling - Jutta Bornefeld 7-6, 2-6, 7-6
2e GD Silvana Jansen-Bauer - Floris Herrema / Lara van Tiggelen - Bart Brons 2-6, 2-6
20 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e HE Colin van Beem / Mark de Jong 5-7, 2-6
2e HE Paul Monteban / Stephan Fransen 2-6, 4-6
1e DE Elise Tamaëla / Ysaline Bonaventure 5-7, 6-4, 7-6
2e DE Natalia Ryzhonkova / Steffie Weterings 6-3, 6-1
1e HD Colin van Beem - David Pel / Stephan Fransen - Paul Moggré 6-3, 6-7, 6-3
1e DD Natalia Ryzhonkova - Pauline Wong / Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings 6-0
1e GD Colin van Beem - Elise Tamaëla / Ysaline Bonaventure - Paul Moggré 5-7, 5-7
2e GD Natalia Ryzhonkova - Paul Monteban / Steffie Weterings - Mark de Jong 4-6, 7-5, 7-6
20 mei 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6-2
1e HE Philippe Niewerth / Boy Wijnmalen 6-0, 7-6
2e HE Niels de Morée / Thimo van der Lecq 6-4, 1-6, 6-2
1e DE Tessy van de Ven / Olga Kalyuzhnaya 6-4, 1-6, 0-6
2e DE Lisanne van Riet / Kim Rus 6-4, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren - Niels de Morée / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 6-7, 6-3, 6-4
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Olga Kalyuzhnaya - Mandy Wagemaker 6-2, 6-4
1e GD Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren / Kim Rus - Frank Clausing 6-4, 6-7, 6-7
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq 6-2, 6-2

13 mei 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 7-1
1e HE Mark de Jong / Floris Herrema 6-2, 6-1
2e HE Paul Moggré / Moos Sporken 4-6, 4-6
1e DE Ysaline Bonaventure / Leonie Guijt 6-2, 6-1
2e DE Steffie Weterings / Daphne van Duuren 4-6, 6-1, 6-1
1e HD Mark de Jong - Paul Moggré / Floris Herrema - Moos Sporken 6-2, 6-7, 6-4
1e DD Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings / Leonie Guijt - Daphne van Duuren 3-6, 6-2, 6-4
1e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Leonie Guijt - Floris Herrema 6-2, 6-0
2e GD Steffie Weterings - Mark de Jong / Daphne van Duuren - Moos Sporken 6-2, 6-2
13 mei 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Boy Wijnmalen / Evthimios Karaliolios 2-6, 6-7
2e HE Thimo van der Lecq / Steven Korteling 6-0, 6-2
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Kim Kilsdonk 6-0, 6-2
2e DE Mandy Wagemaker / Nicolette van Uitert 6-2, 4-6, 4-6
1e HD Frank Clausing - Thimo van der Lecq / Kevin Schimmel - Steven Korteling 2-6, 6-2, 3-6
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Kim Rus / Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert 7-6, 6-4
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel 2-6, 3-6
2e GD Mandy Wagemaker - Frank Clausing / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 7-5, 6-4
13 mei 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 0-8
1e HE Bart Brons / Dennis van Scheppingen 2-6, 4-6
2e HE Michel van der Goes / Colin van Beem 2-6, 3-6
1e DE Lara van Tiggelen / Elise Tamaëla 1-6, 1-6
2e DE Jutta Bornefeld / Natalia Ryzhonkova 1-6, 3-6
1e HD Bart Brons - Michel van der Goes / Dennis van Scheppingen - Colin van Beem 2-6, 1-6
1e DD Lara van Tiggelen - Jutta Bornefeld / Natalia Ryzhonkova - Pauline Wong 1-6, 5-7
1e GD Lara van Tiggelen - Michel van der Goes / Elise Tamaëla - Colin van Beem 2-6, 2-6
2e GD Jutta Bornefeld - Bart Brons / Natalia Ryzhonkova - Dennis van Scheppingen 3-6, 1-6
13 mei 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Tom Schönenberg / Philippe Niewerth 6-1, 6-1
2e HE Phillip-Arthur Karwasz / Niels de Morée 2-6, 0-6
1e DE Anna Arina Marenko / Tessy van de Ven 2-6, 2-6
2e DE Daphne van den Heuvel / Lisanne van Riet 4-6, 3-6
1e HD Maarten Meijs - Tom Schönenberg / Philippe Niewerth - Martijn van Haasteren 6-2, 6-7, 1-6
1e DD Pleun Burgmans - Anna Arina Marenko / Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven 4-6, 0-6
1e GD Anna Arina Marenko - Maarten Meijs / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 3-6, 2-6
2e GD Pleun Burgmans - Phillip-Arthur Karwasz / Tessy van de Ven - Martijn van Haasteren 6-2, 2-6, 6-7

6 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Dennis van Scheppingen / Evthimios Karaliolios 4-6, 6-1, 6-0
2e HE Colin van Beem / Steven Korteling 6-1, 6-3
1e DE Elise Tamaëla / Nicolette van Uitert 6-3, 4-6, 1-6
2e DE Natalia Ryzhonkova / Kim Kilsdonk 6-0, 0-1
1e HD Dennis van Scheppingen - David Pel / Kevin Schimmel - Steven Korteling 4-6, 4-6
1e DD Elise Tamaëla - Pauline Wong / Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk 6-7, 4-6
1e GD Elise Tamaëla - Colin van Beem / Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel 5-7, 1-6
2e GD Natalia Ryzhonkova - Dennis van Scheppingen / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 6-1, 6-3
6 mei 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Roy Bruggeling / Thimo van der Lecq 6-4, 6-4
2e HE Bart Brons / Frank Clausing 6-3, 6-1
1e DE Lara van Tiggelen / Olga Kalyuzhnaya 1-6, 1-6
2e DE Jutta Bornefeld / Mandy Wagemaker 2-6, 3-6
1e HD Roy Bruggeling - Bart Brons / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 6-4, 7-6
1e DD Lara van Tiggelen - Jutta Bornefeld / Olga Kalyuzhnaya - Kim Rus 1-6, 1-6
1e GD Jutta Bornefeld - Roy Bruggeling / Kim Rus - Boy Wijnmalen 4-6, 1-6
2e GD Lara van Tiggelen - Bart Brons / Mandy Wagemaker - Thimo van der Lecq 5-7, 1-6
6 mei 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Moos Sporken / Philippe Niewerth 1-6, 4-6
2e HE Kevin Noordermeer / Niels de Morée 6-1, 6-0
1e DE Claire Lablans / Tessy van de Ven 0-6, 0-6
2e DE Daphne van Duuren / Lisanne van Riet 0-6, 1-6
1e HD Floris Herrema - Kevin Noordermeer / Philippe Niewerth - Martijn van Haasteren 0-6, 4-6
1e DD Daphne van Duuren - Claire Lablans / Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven 3-6, 3-6
1e GD Claire Lablans - Moos Sporken / Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren 7-5, 6-2
2e GD Kevin Noordermeer - Daphne van Duuren / Tessy van de Ven - Niels de Morée 4-6, 0-6
6 mei 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
1e HE Mark de Jong / Tom Schönenberg 6-1, 6-4
2e HE Stephan Fransen / Kevin Benning 6-1, 6-1
1e DE Ysaline Bonaventure / Daphne van den Heuvel 6-1, 6-4
2e DE Steffie Weterings / Pleun Burgmans 3-6, 3-6
1e HD Stephan Fransen - Paul Moggré / Tom Schönenberg - Kevin Benning 6-3, 7-6
1e DD Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings / Pleun Burgmans - Anna Arina Marenko 7-5, 6-2
1e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Tom Schönenberg - Pleun Burgmans 7-5, 5-7, 7-6
2e GD Steffie Weterings - Mark de Jong / Anna Arina Marenko - Maarten Meijs 6-3, 3-6, 7-6

22 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Thimo van der Lecq / Colin van Beem 4-6, 6-4, 4-6
2e HE Frank Clausing / David Pel 6-0, 6-2
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Lynn Schönhage 6-3, 6-3
2e DE Mandy Wagemaker / Pauline Wong 4-6, 7-5, 6-1
1e HD Frank Clausing - Boy Wijnmalen / David Pel - Dennis van Scheppingen 6-4, 7-6
1e DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Lynn Schönhage - Leonie Mekel 6-3, 6-4
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Lynn Schönhage - Colin van Beem 2-6, 2-6
2e GD Olga Kalyuzhnaya - Thimo van der Lecq / Pauline Wong - Dennis van Scheppingen 7-5, 7-5
22 april 2012 L.T.C. Barneveld 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Evthimios Karaliolios / Bas van der Valk 7-6, 6-3
2e HE Steven Korteling / Roy Bruggeling 4-6, 1-6
1e DE Nicolette van Uitert / Eva Wacanno 7-6, 6-1
2e DE Kim Kilsdonk / Lara van Tiggelen 7-6, 6-4
1e HD Kevin Schimmel - Steven Korteling / Bas van der Valk - Roy Bruggeling 6-3, 6-1
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Eva Wacanno - Lara van Tiggelen 6-2, 4-6, 6-2
1e GD Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel / Eva Wacanno - Roy Bruggeling Opgave thuis
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Lara van Tiggelen - Bas van der Valk Opgave uit
22 april 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e HE Niels de Morée / Mark de Jong 1-6, 3-6
2e HE Philippe Niewerth / Paul Moggré 7-6, 6-4
1e DE Lisanne van Riet / Steffie Weterings 6-2, 6-7, 3-6
2e DE Tessy van de Ven / Katarina Kachlikova 4-6, 6-1, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren - Niels de Morée / Stephan Fransen - Paul Moggré 6-3, 4-6, 0-6
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Katarina Kachlikova - Steffie Weterings 6-4, 6-3
1e GD Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren / Steffie Weterings - Stephan Fransen 6-7, 2-6
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Katarina Kachlikova - Mark de Jong Opgave uit
22 april 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 2-6
1e HE Phillip-Arthur Karwasz / Kevin Noordermeer 4-6, 1-6
2e HE Tom Schönenberg / Florian Lemke 2-6, 2-6
1e DE Daphne van den Heuvel / Claire Lablans 4-6, 6-2, 6-3
2e DE Pleun Burgmans / Daphne van Duuren 6-1, 6-3
1e HD Phillip-Arthur Karwasz - Tom Schönenberg / Florian Lemke - Floris Herrema 6-2, 4-6, 2-6
1e DD Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans / Claire Lablans - Daphne van Duuren 6-4, 6-7, 2-6
1e GD Pleun Burgmans - Phillip-Arthur Karwasz / Claire Lablans - Florian Lemke 6-7, 4-6
2e GD Daphne van den Heuvel - Tom Schönenberg / Daphne van Duuren - Kevin Noordermeer 2-6, 1-6

15 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Colin van Beem / Phillip-Arthur Karwasz 1-6, 6-4, 6-0
2e HE David Pel / Tom Schönenberg 1-6, 4-6
1e DE Elise Tamaëla / Daphne van den Heuvel 6-4, 6-3
2e DE Pauline Wong / Pleun Burgmans 6-4, 6-4
1e HD Colin van Beem - David Pel / Phillip-Arthur Karwasz - Tom Schönenberg 4-6, 6-7
1e DD Leonie Mekel - Elise Tamaëla / Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans 2-6, 1-2
1e GD Elise Tamaëla - Colin van Beem / Pleun Burgmans - Phillip-Arthur Karwasz Opgave thuis
2e GD Pauline Wong - David Pel / Daphne van den Heuvel - Tom Schönenberg 6-2, 6-7, [10-6]
15 april 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Remy Groenendaal / Thimo van der Lecq 6-4, 2-6, 6-3
2e HE Rogier Wassen / Frank Clausing 6-1, 6-2
1e DE Marcella Koek / Mandy Wagemaker 6-0, 6-2
2e DE Denise van Putten / Kim Rus 4-6, 7-5, 4-6
1e HD Remy Groenendaal - Rogier Wassen / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 4-6, 4-6
1e DD Marcella Koek - Claire Lablans / Olga Kalyuzhnaya - Kim Rus 7-6, 4-6, 2-6
1e GD Rogier Wassen - Claire Lablans / Kim Rus - Boy Wijnmalen 3-6, 6-3, [6-10]
2e GD Floris Herrema - Denise van Putten / Olga Kalyuzhnaya - Thimo van der Lecq 2-6, 1-6
15 april 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Barneveld 1 6-2
1e HE Mark de Jong / Evthimios Karaliolios 6-4, 7-6
2e HE Stephan Fransen / Steven Korteling 6-4, 6-4
1e DE Steffie Weterings / Nicolette van Uitert 7-5, 7-6
2e DE Katarina Kachlikova / Kim Kilsdonk 6-3, 6-0
1e HD Mark de Jong - Paul Moggré / Steven Korteling - Kevin Schimmel 4-6, 6-7
1e DD Katarina Kachlikova - Steffie Weterings / Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk 6-1, 6-2
1e GD Katarina Kachlikova - Mark de Jong / Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel 6-3, 6-1
2e GD Steffie Weterings - Paul Moggré / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 3-6, 2-6
15 april 2012 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
1e HE Bas van der Valk / Philippe Niewerth 6-2, 6-1
2e HE Roy Bruggeling / Niels de Morée 6-1, 6-1
1e DE Eva Wacanno / Tessy van de Ven 3-6, 6-3, 6-4
2e DE Lara van Tiggelen / Lisanne van Riet 6-7, 3-6
1e HD Bas van der Valk - Roy Bruggeling / Philippe Niewerth - Martijn van Haasteren 3-6, 6-1, 6-2
1e DD Eva Wacanno - Lara van Tiggelen / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 7-5, 2-6, 3-6
1e GD Eva Wacanno - Roy Bruggeling / Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren 6-3, 3-6, 7-6
2e GD Lara van Tiggelen - Bas van der Valk / Stefanie Gomperts - Niels de Morée 6-3, 1-6, 7-6

9 april 2012 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 6-2
1e HE Evthimios Karaliolios / Roel Oostdam 6-3, 1-6, 6-3
2e HE Steven Korteling / Kevin Noordermeer 3-6, 1-6
1e DE Nicolette van Uitert / Marcella Koek 7-6, 4-6, 2-6
2e DE Kim Kilsdonk / Daphne van Duuren 7-5, 7-6
1e HD Kevin Schimmel - Steven Korteling / Roel Oostdam - Kevin Noordermeer 6-2, 6-3
1e DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Marcella Koek - Daphne van Duuren 6-2, 6-4
1e GD Nicolette van Uitert - Kevin Schimmel / Marcella Koek - Roel Oostdam 6-2, 6-1
2e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Daphne van Duuren - Floris Herrema 6-4, 7-5
9 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-5
1e HE Frank Clausing / Mark de Jong 3-6, 0-6
2e HE Boy Wijnmalen / Paul Moggré 7-6, 4-6, 4-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Ysaline Bonaventure 6-4, 4-6, 6-2
2e DE Mandy Wagemaker / Steffie Weterings 6-3, 6-2
1e HD Frank Clausing - Boy Wijnmalen / Stephan Fransen - Mark de Jong Opgave thuis
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Mandy Wagemaker / Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings 2-6, 6-3, 2-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Boy Wijnmalen / Ysaline Bonaventure - Stephan Fransen 7-6, 7-5
2e GD Mandy Wagemaker - Frank Clausing / Steffie Weterings - Paul Moggré 1-6, 2-6
9 april 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Philippe Niewerth / Colin van Beem 2-6, 1-6
2e HE Niels de Morée / David Pel 6-3, 2-6, 6-4
1e DE Tessy van de Ven / Leonie Mekel 6-0, 3-0
2e DE Lisanne van Riet / Charlotte van der Meij 3-6, 2-6
1e HD Martijn van Haasteren - Philippe Niewerth / David Pel - Colin van Beem 6-7, 0-6
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Pauline Wong - Charlotte van der Meij 6-4, 6-1
1e GD Lisanne van Riet - Martijn van Haasteren / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 6-4, 3-6, 7-6
2e GD Tessy van de Ven - Niels de Morée / Pauline Wong - David Pel 3-6, 4-6
9 april 2012 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Phillip-Arthur Karwasz / Bas van der Valk 3-6, 1-6
2e HE Tom Schönenberg / Roy Bruggeling 3-6, 1-3
1e DE Daphne van den Heuvel / Eva Wacanno 7-6, 7-5
2e DE Pleun Burgmans / Gabriëla van de Graaf 5-7, 6-0, 6-1
1e HD Phillip-Arthur Karwasz - Tom Schönenberg / Bas van der Valk - Roy Bruggeling 1-2
1e DD Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans / Eva Wacanno - Gabriëla van de Graaf 6-0, 6-2
1e GD Pleun Burgmans - Phillip-Arthur Karwasz / Eva Wacanno - Roy Bruggeling 4-6, 2-6
2e GD Daphne van den Heuvel - Tom Schönenberg / Gabriëla van de Graaf - Bas van der Valk Opgave thuis