Uitslagen landelijke competitie 2012, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 2
Bijgewerkt tot 12 jun 2012 Home


2012 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 2

Competitieverslag van 3 juni 2012
Competitieverslag van 20 mei 2012
Competitieverslag van 17 mei 2012
Competitieverslag van 13 mei 2012
Competitieverslag van 6 mei 2012
Competitieverslag van 22 april 2012
Competitieverslag van 15 april 2012
Competitieverslag van 9 april 2012
Competitieverslag van 1 april 2012

Stand

GespeeldPunten
Meppeler L.T.C. 1 7 49
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 43
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 30
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7 29
T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7 24
T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 7 20
G.T.R. (Spaubeek) 1 7 18
Bredasche L.T.V. 1 7 10

Uitslagen

3 juni 2012 G.T.R. (Spaubeek) 1 / Bredasche L.T.V. 1 7-1
1e HE Pascal Wilkat / Eric Kuijlen 3-6, 7-5, 6-2
2e HE Philippe Brand / Martijn Janssens 6-1, 6-2
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Tessa Brevé 4-6, 3-6
2e DE Marjanne Vanoppen / Opgave uit
HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Eric Kuijlen - Martijn Janssens Opgave uit
DD Jaimy-Gayle van de Wal - Yanick Dullens / Tessa Brevé Opgave uit
1e GD Jaimy-Gayle van de Wal - Philippe Brand / Tessa Brevé - Eric Kuijlen Opgave uit
2e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / - Martijn Janssens Opgave uit
3 juni 2012 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Stefan Wauters / Yannick Ebbinghaus 6-0, 6-2
2e HE Vladimir Obradovic / Bart van Kampen 6-7, 6-4, 2-6
1e DE Zuzana Kucová / Caroline Maes 6-0, 6-4
2e DE Romana Caroline Tabak / Paula de Man 6-4, 1-6, 6-2
1e HD Stefan Wauters - Vladimir Obradovic / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen Opgave thuis
1e DD Zuzana Kucová - Romana Caroline Tabak / Caroline Maes - Paula de Man Opgave thuis
1e GD Zuzana Kucová - Stefan Wauters / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus Opgave uit
2e GD Romana Caroline Tabak - Vladimir Obradovic / Paula de Man - Bart van Kampen Opgave uit
3 juni 2012 Meppeler L.T.C. 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 8-0
1e HE Nick van der Meer / Matthew Pierot 2-0
2e HE Alban Meuffels / Melle van Gemerden 5-2
1e DE Zuzana Ondrášková / Anouk Sterk 6-3, 6-4
2e DE Marrit Boonstra / Linda Sentis 6-3, 2-0
1e HD Alban Meuffels - Nick van der Meer / Matthew Pierot - Melle van Gemerden Opgave uit
1e DD Marrit Boonstra - Josien Boverhof / Linda Sentis - Jolanda Mens 4-6, 6-2, 6-0
1e GD Josien Boverhof - Nick van der Meer / Anouk Sterk - Melle van Gemerden Opgave uit
2e GD Marrit Boonstra - Alban Meuffels / Linda Sentis - Matthew Pierot Opgave uit
3 juni 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 2-6
1e HE Jeroen Camfferman / Remy Groenendaal 6-2, 1-6, 6-2
2e HE Paul Monteban / Rogier Wassen 2-6
1e DE Lynn Schönhage / Claire Lablans 6-3, 6-3
2e DE Melissa Gerritsen / Denise van Putten 2-6, 1-6
1e HD Jeroen Camfferman - Paul Monteban / Rogier Wassen - Remy Groenendaal Opgave thuis
1e DD Lynn Schönhage - Melissa Gerritsen / Claire Lablans - Denise van Putten Opgave thuis
1e GD Lynn Schönhage - Jeroen Camfferman / Claire Lablans - Rogier Wassen Opgave thuis
2e GD Melissa Gerritsen - Paul Monteban / Denise van Putten - Remy Groenendaal Opgave thuis

20 mei 2012 G.T.R. (Spaubeek) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 0-8
1e HE Pascal Wilkat / Yannick Ebbinghaus 3-6, 3-6
2e HE Philippe Brand / Bart van Kampen 3-6, 3-6
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Caroline Maes 5-7, 1-6
2e DE Marjanne Vanoppen / Paula de Man 1-6, 4-6
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 3-6, 4-6
1e DD Jaimy-Gayle van de Wal - Yanick Dullens / Caroline Maes - Paula de Man 1-6, 1-6
1e GD Pascal Wilkat - Marjanne Vanoppen / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Yanick Dullens - Philippe Brand / Paula de Man - Bart van Kampen 1-6, 6-1, 6-7
20 mei 2012 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Eric Kuijlen / Vladimir Obradovic 6-4, 7-5
2e HE / Ivan Kosec Opgave thuis
1e DE Tessa Brevé / Romana Caroline Tabak 2-6, 1-6
2e DE Jade Schoelink / Zuzana Kucová 6-7, 1-6
1e HD / Vladimir Obradovic - Ivan Kosec Opgave thuis
1e DD Tessa Brevé - Jade Schoelink / Romana Caroline Tabak - Zuzana Kucová 2-6, 1-6
1e GD Jade Schoelink - Eric Kuijlen / Romana Caroline Tabak - Ivan Kosec 3-6, 6-4, 7-6
2e GD / Zuzana Kucová - Vladimir Obradovic Opgave thuis
20 mei 2012 Meppeler L.T.C. 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 8-0
1e HE Alban Meuffels / Kevin Noordermeer 6-3, 6-3
2e HE Nick van der Meer / Remy Groenendaal 6-4, 6-2
1e DE Zuzana Ondrášková / Denise van der Ben 6-2, 6-4
2e DE Marrit Boonstra / Denise van Putten 6-1, 6-1
1e HD Alban Meuffels - Nick van der Meer / Remy Groenendaal - Kevin Noordermeer 7-6, 7-5
1e DD Marrit Boonstra - Josien Boverhof / Denise van der Ben - Denise van Putten 6-2, 6-3
1e GD Josien Boverhof - Nick van der Meer / Denise van der Ben - Kevin Noordermeer 6-3, 6-1
2e GD Zuzana Ondrášková - Alban Meuffels / Remy Groenendaal - Denise van Putten 7-5, 6-1
20 mei 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Bart van Delft / Kristof Vliegen 4-6, 4-6
2e HE Matthew Pierot / Jeroen Camfferman 6-2, 6-3
1e DE Anouk Sterk / Valeria Podda 6-3, 5-7, 6-1
2e DE Linda Sentis / Jainy Scheepens 7-5, 6-2
1e HD Melle van Gemerden - Matthew Pierot / Jeroen Camfferman - Kristof Vliegen 2-6, 6-7
1e DD Jolanda Mens - Linda Sentis / Valeria Podda - Lynn Schönhage 6-3, 4-6, 1-6
1e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Lynn Schönhage - Jeroen Camfferman 6-4, 7-6
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Jainy Scheepens - Kristof Vliegen 6-4, 6-3

13 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Meppeler L.T.C. 1 1-7
1e HE Jeroen Camfferman / Alban Meuffels 6-0, 2-6, 2-6
2e HE David Pel / Nick van der Meer 2-6, 4-6
1e DE Valeria Podda / Zuzana Ondrášková 3-6, 6-4, 1-6
2e DE Jainy Scheepens / Marrit Boonstra 2-6, 6-3, 3-6
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Alban Meuffels - Nick van der Meer 4-6, 4-6
1e DD Valeria Podda - Jainy Scheepens / Marrit Boonstra - Josien Boverhof 4-6, 2-6
1e GD Jeroen Camfferman - Jainy Scheepens / Nick van der Meer - Josien Boverhof 5-7, 4-6
2e GD David Pel - Valeria Podda / Alban Meuffels - Zuzana Ondrášková 2-6, 7-5, 7-6
13 mei 2012 T.C. Van Horne (Weert) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 6-2
1e HE Vladimir Obradovic / Pascal Wilkat 4-6, 1-2
2e HE Ivan Kosec / Philippe Brand 6-4, 6-2
1e DE Romana Caroline Tabak / Jaimy-Gayle van de Wal 6-1, 7-6
2e DE Zuzana Kucová / Marjanne Vanoppen 6-1, 6-2
1e HD Vladimir Obradovic - Ivan Kosec / Pascal Wilkat - Philippe Brand 6-3, 5-7, 3-6
1e DD Romana Caroline Tabak - Zuzana Kucová / Marjanne Vanoppen - Yanick Dullens 6-1, 6-0
1e GD Zuzana Kucová - Vladimir Obradovic / Philippe Brand - Yanick Dullens 6-3, 6-4
2e GD Romana Caroline Tabak - Ivan Kosec / Pascal Wilkat - Marjanne Vanoppen 6-4, 6-4
13 mei 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Remy Groenendaal / Bart van Delft 2-6, 6-7
2e HE Kevin Noordermeer / Matthew Pierot 6-7, 7-6, 2-6
1e DE Claire Lablans / Linda Sentis 6-3, 6-4
2e DE Denise van Putten / Anouk Sterk 6-3, 2-6, 6-1
1e HD Remy Groenendaal - Kevin Noordermeer / Melle van Gemerden - Matthew Pierot 6-7, 1-6
1e DD Silvana Jansen-Bauer - Denise van Putten / Jolanda Mens - Linda Sentis 6-0, 4-6, 6-7
1e GD Kevin Noordermeer - Silvana Jansen-Bauer / Melle van Gemerden - Anouk Sterk 2-6, 3-6
2e GD Remy Groenendaal - Denise van Putten / Bart van Delft - Jolanda Mens 4-6, 3-6
13 mei 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / Bredasche L.T.V. 1 5-3
1e HE Yannick Ebbinghaus / Eric Kuijlen 6-7, 1-6
2e HE Bart van Kampen / Martijn Janssens 6-2, 6-2
1e DE Paula de Man / Jade Schoelink 3-6, 5-7
2e DE Caroline Maes / Tessa Brevé 6-3, 6-3
1e HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Martijn Janssens - Eric Kuijlen 6-0, 0-0
1e DD Caroline Maes - Paula de Man / Tessa Brevé - Jade Schoelink 6-2, 6-1
1e GD Yannick Ebbinghaus - Caroline Maes / Eric Kuijlen - Jade Schoelink 4-6, 2-6
2e GD Bart van Kampen - Paula de Man / Tessa Brevé - Martijn Janssens Opgave uit

6 mei 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Yannick Ebbinghaus / Remy Groenendaal 3-6, 6-7
2e HE Bart van Kampen / Roel Oostdam 3-6, 6-7
1e DE Sviatlana Pirazhenka / Silvana Jansen-Bauer 6-1, 6-0
2e DE Paula de Man / Denise van Putten 4-6, 6-1, 6-1
1e HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Roel Oostdam - Remy Groenendaal 6-2, 6-0
1e DD Caroline Maes - Paula de Man / Silvana Jansen-Bauer - Denise van Putten 6-2, 6-2
1e GD Yannick Ebbinghaus - Sviatlana Pirazhenka / Denise van Putten - Roel Oostdam 6-0, 6-7, 7-6
2e GD Caroline Maes - Bart van Kampen / Silvana Jansen-Bauer - Remy Groenendaal 6-4, 7-5
6 mei 2012 G.T.R. (Spaubeek) 1 / Meppeler L.T.C. 1 0-8
1e HE Pascal Wilkat / Nick van der Meer 3-6, 2-6
2e HE Philippe Brand / Alban Meuffels 1-6, 1-6
1e DE Marjanne Vanoppen / Zuzana Ondrášková 0-6, 2-6
2e DE Yanick Dullens / Marrit Boonstra 0-6, 0-6
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Nick van der Meer - Alban Meuffels 4-6, 3-6
1e DD Marjanne Vanoppen - Yanick Dullens / Marrit Boonstra - Josien Boverhof 3-6, 1-6
1e GD Yanick Dullens - Philippe Brand / Zuzana Ondrášková - Alban Meuffels 3-6, 6-4, 6-7
2e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / Josien Boverhof - Harold Jans 2-6, 2-6
6 mei 2012 Bredasche L.T.V. 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
1e HE Eric Kuijlen / Matthew Pierot 4-6, 1-6
2e HE Martijn Janssens / Melle van Gemerden 5-7, 0-6
1e DE Tessa Brevé / Linda Sentis 0-6, 0-6
2e DE Jade Schoelink / Anouk Sterk 6-2, 6-3
1e HD Eric Kuijlen - Martijn Janssens / Bart van Delft - Matthew Pierot 3-6, 3-6
1e DD Tessa Brevé - Jade Schoelink / Linda Sentis - Jolanda Mens 2-6, 5-7
1e GD Jade Schoelink - Eric Kuijlen / Anouk Sterk - Melle van Gemerden 1-6, 6-4, 6-7
2e GD Tessa Brevé - Martijn Janssens / Jolanda Mens - Bart van Delft 3-6, 7-6, 6-7
6 mei 2012 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 7-1
1e HE Vladimir Obradovic / Jeroen Camfferman 3-6, 6-2, 6-0
2e HE Ivan Kosec / Alexander Blom 5-7, 6-3, 6-4
1e DE Zuzana Kucová / Valeria Podda 4-6, 2-6
2e DE Stanislava Hrozenská / Jainy Scheepens 7-5, 7-6
1e HD Vladimir Obradovic - Ivan Kosec / Jeroen Camfferman - Alexander Blom 6-2, 6-4
1e DD Zuzana Kucová - Stanislava Hrozenská / Valeria Podda - Jainy Scheepens 6-0, 6-3
1e GD Zuzana Kucová - Vladimir Obradovic / Valeria Podda - Jeroen Camfferman 6-4, 7-6
2e GD Stanislava Hrozenská - Ivan Kosec / Jainy Scheepens - Alexander Blom 6-4, 6-1

22 april 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Matthew Pierot / Yannick Ebbinghaus 0-6, 7-6, 6-2
2e HE Bart van Delft / Bart van Kampen 5-7, 6-4, 7-5
1e DE Linda Sentis / Paula de Man 6-2, 6-0
2e DE Anouk Sterk / Caroline Maes 3-6, 1-6
1e HD Bart van Delft - Melle van Gemerden / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 6-7, 2-6
1e DD Jolanda Mens - Linda Sentis / Paula de Man - Caroline Maes 7-6, 6-1
1e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-4
2e GD Jolanda Mens - Matthew Pierot / Paula de Man - Bart van Kampen 5-7, 3-6
22 april 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / Bredasche L.T.V. 1 7-1
1e HE Remy Groenendaal / Eric Kuijlen 7-6, 6-2
2e HE Rogier Wassen / Martijn Janssens 6-0, 6-1
1e DE Marcella Koek / Tessa Brevé 6-1, 6-2
2e DE Denise van Putten / Jade Schoelink 6-0, 6-0
1e HD Remy Groenendaal - Rogier Wassen / Martijn Janssens - Eric Kuijlen 6-2, 7-6
1e DD Marcella Koek - Denise van Putten / Tessa Brevé - Jade Schoelink 6-3, 6-3
1e GD Denise van Putten - Rogier Wassen / Eric Kuijlen - Jade Schoelink 1-6, 6-7
2e GD Marcella Koek - Remy Groenendaal / Tessa Brevé - Martijn Janssens 6-2, 6-3
22 april 2012 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
1e HE Nick van der Meer / Stefan Wauters 6-7, 4-6
2e HE Boy Westerhof / Joseph Sirianni 6-4, 6-7, 6-4
1e DE Ivana Lisjak / Zuzana Kucová 2-6, 4-6
2e DE Zuzana Ondrášková / Stanislava Hrozenská 2-6, 4-6
1e HD Boy Westerhof - Alban Meuffels / Joseph Sirianni - Stefan Wauters 1-2
1e DD Ivana Lisjak - Josien Boverhof / Stanislava Hrozenská - Zuzana Kucová 6-1, 6-4
1e GD Ivana Lisjak - Nick van der Meer / Stanislava Hrozenská - Stefan Wauters 7-6, 6-1
2e GD Zuzana Ondrášková - Alban Meuffels / Zuzana Kucová - Joseph Sirianni 6-1, 7-6
22 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 6-2
1e HE Jeroen Camfferman / Pascal Wilkat 3-6, 6-4, 5-7
2e HE Alexander Blom / Philippe Brand 6-0, 6-3
1e DE Valeria Podda / Jaimy-Gayle van de Wal 6-2, 6-4
2e DE Jainy Scheepens / Marjanne Vanoppen 7-6, 6-4
1e HD Jeroen Camfferman - Alexander Blom / Pascal Wilkat - Philippe Brand 7-5, 7-5
1e DD Valeria Podda - Jainy Scheepens / Jaimy-Gayle van de Wal - Yanick Dullens 6-4, 6-3
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat 4-6, 7-5, 6-7
2e GD Jainy Scheepens - Alexander Blom / Jaimy-Gayle van de Wal - Philippe Brand 6-2, 6-4

15 april 2012 G.T.R. (Spaubeek) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 5-3
1e HE Pascal Wilkat / Florian Lemke 4-6, 6-3, 3-6
2e HE Philippe Brand / Kevin Noordermeer 3-6, 1-6
1e DE Jaimy-Gayle van de Wal / Maren Sundermeier 6-1, 6-0
2e DE Marjanne Vanoppen / Daphne van Duuren 4-6, 3-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Florian Lemke - Kevin Noordermeer 6-2, 6-4
1e DD Jaimy-Gayle van de Wal - Yanick Dullens / Maren Sundermeier - Daphne van Duuren 6-3, 6-4
1e GD Marjanne Vanoppen - Pascal Wilkat / Maren Sundermeier - Florian Lemke 6-3, 6-3
2e GD Jaimy-Gayle van de Wal - Philippe Brand / Daphne van Duuren - Mathys Bloem 0-6, 6-1, [10-3]
15 april 2012 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 1-7
1e HE Eric Kuijlen / Jeroen Camfferman 6-4, 7-6
2e HE Martijn Janssens / Alexander Blom 0-6, 1-6
1e DE Jade Schoelink / Lynn Schönhage 6-2, 3-6, 3-6
2e DE Tessa Brevé / Valeria Podda 1-6, 0-6
1e HD Eric Kuijlen - Martijn Janssens / Jeroen Camfferman - Alexander Blom 2-6, 7-6, 0-6
1e DD Jade Schoelink - Tessa Brevé / Valeria Podda - Jainy Scheepens 6-4, 6-7, 4-6
1e GD Jade Schoelink - Eric Kuijlen / Lynn Schönhage - Jeroen Camfferman 1-6, 3-6
2e GD Tessa Brevé - Martijn Janssens / Alexander Blom - Jainy Scheepens 3-6, 2-6
15 april 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / Meppeler L.T.C. 1 1-7
1e HE Bart van Kampen / Boy Westerhof 4-6, 2-6
2e HE Sebastiaan Bonapart / Nick van der Meer 4-6, 1-6
1e DE Caroline Maes / Zuzana Ondrášková 2-6, 3-6
2e DE Paula de Man / Ivana Lisjak 2-6, 1-6
1e HD Sebastiaan Bonapart - Bart van Kampen / Alban Meuffels - Boy Westerhof 2-6, 4-6
1e DD Caroline Maes - Paula de Man / Josien Boverhof - Zuzana Ondrášková 4-6, 6-1, 3-6
1e GD Sebastiaan Bonapart - Caroline Maes / Nick van der Meer - Ivana Lisjak 3-6, 3-6
2e GD Paula de Man - Bart van Kampen / Alban Meuffels - Josien Boverhof 0-6, 6-3, [10-7]
15 april 2012 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 8-0
1e HE Stefan Wauters / Matthew Pierot 6-4, 6-4
2e HE Joseph Sirianni / Melle van Gemerden 7-5, 6-4
1e DE Zuzana Kucová / Linda Sentis 6-1, 6-2
2e DE Stanislava Hrozenská / Anouk Sterk 6-1, 6-1
1e HD Stefan Wauters - Joseph Sirianni / Matthew Pierot - Bart van Delft 6-4, 6-4
1e DD Zuzana Kucová - Stanislava Hrozenská / Linda Sentis - Jolanda Mens 6-2, 6-0
1e GD Stanislava Hrozenská - Stefan Wauters / Anouk Sterk - Melle van Gemerden 6-0, 6-2
2e GD Zuzana Kucová - Joseph Sirianni / Jolanda Mens - Bart van Delft 6-1, 6-3

9 april 2012 Meppeler L.T.C. 1 / Bredasche L.T.V. 1 7-1
1e HE Boy Westerhof / Eric Kuijlen 6-1, 2-6, 6-3
2e HE Alban Meuffels / Martijn Janssens 6-1, 6-4
1e DE Ivana Lisjak / Tessa Brevé 7-5, 6-2
2e DE Josien Boverhof / Jade Schoelink 4-6, 3-6
1e HD Nick van der Meer - Alban Meuffels / Martijn Janssens - Eric Kuijlen 6-2, 6-1
1e DD Josien Boverhof - Ivana Lisjak / Tessa Brevé - Jade Schoelink 5-7, 6-4, 6-2
1e GD Josien Boverhof - Boy Westerhof / Tessa Brevé - Eric Kuijlen 6-2, 2-6, [10-8]
2e GD Ivana Lisjak - Nick van der Meer / Martijn Janssens - Jade Schoelink 6-7(5), 6-4, [10-8]
9 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HE Jeroen Camfferman / Bart van Kampen 6-4, 6-2
2e HE Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus 2-6, 1-6
1e DE Lynn Schönhage / Caroline Maes 6-2, 6-4
2e DE Jainy Scheepens / Paula de Man 6-3, 6-1
1e HD Jeroen Camfferman - Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 6-4, 3-6, 0-6
1e DD Lynn Schönhage - Valeria Podda / Caroline Maes - Paula de Man 6-0, 6-2
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 6-7, 4-6
2e GD Valeria Podda - Melvyn op der Heijde / Paula de Man - Bart van Kampen 6-7, 5-7
9 april 2012 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 0-7
1e HE Remy Groenendaal / Stefan Wauters 6-4, 4-6, 1-6
2e HE Rogier Wassen / Joseph Sirianni 6-4, 2-6, 3-6
1e DE Claire Lablans / Zuzana Kucová 1-6, 3-6
2e DE Denise van Putten / Stanislava Hrozenská 4-6, 5-7
1e DD Claire Lablans - Denise van Putten / Stanislava Hrozenská - Zuzana Kucová 1-6, 3-6
1e GD Claire Lablans - Moos Sporken / Stefan Wauters - Stanislava Hrozenská 5-7, 2-6
2e GD Denise van Putten - Remy Groenendaal / Zuzana Kucová - Vladimir Obradovic 5-7, 6-3, 6-7
9 april 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 6-2 Gestaakt
1e HE Matthew Pierot / Pascal Wilkat 2-6, 6-2, 6-3
2e HE Melle van Gemerden / Philippe Brand 6-1, 6-4
1e DE Elke Tiel / Jaimy-Gayle van de Wal 6-2, 6-3
2e DE Linda Sentis / Marjanne Vanoppen 6-0, 6-1
1e HD Matthew Pierot - Bart van Delft / Pascal Wilkat - Philippe Brand 7-5, 7-5
1e DD Anouk Sterk - Linda Sentis / Marjanne Vanoppen - Yanick Dullens 6-2, 6-3
1e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Jaimy-Gayle van de Wal - Pascal Wilkat 7-6, 0-6, 6-7
2e GD Jolanda Mens - Bart van Delft / Yanick Dullens - Philippe Brand Opgave thuis