Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Heren senioren Eredivisie Afdelingnr500
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Heren senioren Eredivisie afdelingnr 500

Competitieverslag van 10 april 2011
Competitieverslag van 17 april 2011
Competitieverslag van 25 april 2011
Competitieverslag van 8 mei 2011
Competitieverslag van 15 mei 2011
Competitieverslag van 22 mei 2011
Competitieverslag van 29 mei 2011

Stand

GespeeldPunten
E.L.T.V. (Eindhoven) 1 7 31
T.C. Deurne 1 7 28
T.V. Simpelveld 1 7 25
T.O.S. Bergeijk 1 7 23
T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 7 19
D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 7 17
H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 7 17
L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 7 8

29 mei 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Joris van Eck / Bas Struijk 6-2, 5-7, 5-7
2e HE Sander van Dongen / Yoran Verschoor 2-6, 4-6
3e HE Michiel Antheunis / Sabin Tigu 6-4, 6-0
4e HE Stefan Aarts / Chris Berkouwer 6-3, 6-1
1e HD Stefan Aarts - Michiel Antheunis / Rick Schalkers - Sabin Tigu 6-0, 6-0
2e HD Sander van Dongen - Thomas Rohof / Chris Berkouwer - Yoran Verschoor 4-6, 6-3, 6-7
29 mei 2011 T.C. Deurne 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 5-1
1e HE Bart van Monsjou / Yorick Simonis 7-6, 4-6, 6-4
2e HE Martijn Helmonds / Peter van Wilgen 6-2, 6-2
3e HE Gavin du Porto / Opgave uit
4e HE Daan van Osch / Opgave uit
1e HD Bart van Monsjou - Gavin du Porto / Yorick Simonis - Peter van Wilgen 6-2, 3-6, 6-7
2e HD Martijn Helmonds - Daan van Osch / Opgave uit
29 mei 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Simpelveld 1 4-2
1e HE Paul Haarhuis / Jeroen van der Ven 6-2, 4-6, 6-3
2e HE Fernon Wibier / Roy Meessen 6-2, 6-2
3e HE Hendrik Jan Davids / Jens Janssen 4-6, 6-2, 1-6
4e HE Wim Lemckert / Bart Sonnenschein 1-6, 2-6
1e HD Paul Haarhuis - Wim Lemckert / Jeroen van der Ven - Jens Janssen 7-6, 6-2
2e HD Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier / Roy Meessen - Bart Sonnenschein 6-3, 6-3
29 mei 2011 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 4-2
1e HE Rens in 't Veld / Eric Haase 6-3, 4-6, 6-3
2e HE Glenn Smits / Jasper Hunting 7-5, 6-0
3e HE Mark Willems / Johan Dijkstra 6-4, 6-4
4e HE Jotham Maarsen / Maarten Kamermans 6-4, 4-6, 6-7
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Johan Dijkstra - Eric Haase 6-2, 6-2
2e HD Mark Willems - Jotham Maarsen / Jasper Hunting - Maarten Kamermans Opgave thuis
22 mei 2011 T.V. Simpelveld 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HE Jeroen van der Ven / Mark Willems 6-3, 6-3
2e HE Sascha Hesse / Leon Niemantsverdriet 6-0, 6-1
3e HE Jens Janssen / Glenn Smits 5-7, 7-5, 6-4
4e HE Bart Sonnenschein / Rens in 't Veld 3-6, 3-6
1e HD Sascha Hesse - Jeroen van der Ven / Mark Willems - Rens in 't Veld 7-6, 6-3
2e HD Jens Janssen - Roy Meessen / Glenn Smits - Jotham Maarsen 6-7, 3-6
22 mei 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 4-2
1e HE Stefan Aarts / Yorick Simonis 6-3, 6-4
2e HE Joris van Eck / Charles Deans van Swelm 6-2, 6-2
3e HE Thomas Rohof / Thomas Gloudemans 2-6, 1-6
4e HE Frederik van de Ven / Peter van Wilgen 3-6, 6-4, 7-5
1e HD Frederik van de Ven - Sander van Dongen / Peter van Wilgen - Yorick Simonis 1-6, 4-6
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Charles Deans van Swelm - Thomas Gloudemans 6-0, 6-2
22 mei 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 3-3
1e HE Paul Haarhuis / Johan Dijkstra 6-0, 6-0
2e HE Fernon Wibier / Maarten Kamermans 7-5, 6-1
3e HE Hendrik Jan Davids / Jasper Hunting 6-3, 1-6, 2-6
4e HE Jurriaan Berendes / Eric Haase 2-6, 1-6
1e HD Fernon Wibier - Stephen Noteboom / Johan Dijkstra - Eric Haase 5-7, 2-6
2e HD Hendrik Jan Davids - Paul Haarhuis / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 6-3, 6-4
22 mei 2011 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. Deurne 1 2-4
1e HE Sabin Tigu / Kevin Deden 3-6, 1-6
2e HE Yoran Verschoor / Joris de Loore 3-6, 1-6
3e HE Bas Struijk / Martijn Helmonds 6-4, 4-6, 7-6
4e HE Chris Berkouwer / Bart van Monsjou 1-6, 2-6
1e HD Sabin Tigu - Rick Schalkers / Bart van Monsjou - Kevin Deden 5-7, 2-6
2e HD Yoran Verschoor - Bas Struijk / Gavin du Porto - Daan van Osch 6-2, 1-6, 6-3
15 mei 2011 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 2-4
1e HE Yorick Simonis / Bas Struijk 2-6, 7-5, 6-7
2e HE Marc Ravestein / Yoran Verschoor 7-6, 2-6, 0-6
3e HE Peter van Wilgen / Sabin Tigu 7-6, 6-7, 6-2
4e HE Thomas Gloudemans / Chris Berkouwer 2-6, 1-6
1e HD Yorick Simonis - Peter van Wilgen / Bas Struijk - Yoran Verschoor 6-3, 4-6, 5-7
2e HD Marc Ravestein - Thomas Gloudemans / Chris Berkouwer - Sabin Tigu 6-4, 6-3
15 mei 2011 T.C. Deurne 1 / T.O.S. Bergeijk 1 6-0
1e HE Kevin Deden / Thomas Rohof 6-2, 6-4
2e HE Martijn Helmonds / Michiel Antheunis 6-3, 2-6, 6-2
3e HE Bart van Monsjou / Sander van Dongen 6-2, 6-4
4e HE Ruben de Kleijn / Stefan Aarts 6-2, 6-3
1e HD Kevin Deden - Ruben de Kleijn / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 2-6, 7-6, 7-6
2e HD Bart van Monsjou - Martijn Helmonds / Thomas Rohof - Stefan Aarts 6-3, 6-4
15 mei 2011 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-5
1e HE Mark Willems / Bart Beks 0-6, 4-6
2e HE Leon Niemantsverdriet / Jurriaan Berendes 4-6, 2-6
3e HE Rens in 't Veld / Hendrik Jan Davids 0-6, 6-3, 3-6
4e HE Glenn Smits / Stephen Noteboom 6-3, 3-6, 7-6
1e HD Rens in 't Veld - Mark Willems / Bart Beks - Stephen Noteboom 6-1, 4-6, 3-6
2e HD Glenn Smits - Leon Niemantsverdriet / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 3-6, 2-6
15 mei 2011 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.V. Simpelveld 1 3-3
1e HE Eric Haase / Jeroen van der Ven 4-6, 6-3, 4-6
2e HE Jasper Hunting / Sascha Hesse 3-6, 1-6
3e HE Johan Dijkstra / Bart Sonnenschein 7-6, 6-1
4e HE Maarten Kamermans / Jens Janssen 1-6, 6-2, 6-7
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Roy Meessen - Jeroen van der Ven 3-6, 7-5, 6-2
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Sascha Hesse - Jens Janssen 6-3, 7-5
8 mei 2011 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 2-4
1e HE Yorick Simonis / Johan Dijkstra 2-6, 6-4, 6-3
2e HE Marc Ravestein / Jasper Hunting 2-6, 6-7
3e HE Peter van Wilgen / Maarten Kamermans 6-3, 2-6, 3-6
4e HE Charles Deans van Swelm / Eric Haase 6-3, 4-6, 3-6
1e HD Yorick Simonis - Peter van Wilgen / Johan Dijkstra - Eric Haase 7-6, 7-6
2e HD Charles Deans van Swelm - Marc Ravestein / Jasper Hunting - Maarten Kamermans 4-6, 3-6
8 mei 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Michiel Antheunis / Hendrik Jan Davids 7-6, 6-2
2e HE Stefan Aarts / Bart Beks 3-6, 3-6
3e HE Thomas Rohof / Fernon Wibier 2-6, 2-6
4e HE Sander van Dongen / Wim Lemckert 6-3, 6-2
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Bart Beks - Fernon Wibier 3-6, 6-7
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Stephen Noteboom - Jurriaan Berendes 3-6, 6-4, 6-2
8 mei 2011 T.C. Deurne 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-1
1e HE Kevin Deden / Rens in 't Veld 6-4, 6-2
2e HE Bart van Monsjou / Mark Willems 6-1, 6-7, 7-6
3e HE Gavin du Porto / Glenn Smits 3-6, 6-7
4e HE Martijn Helmonds / Leon Niemantsverdriet 6-1, 6-2
1e HD Kevin Deden - Bart van Monsjou / Rens in 't Veld - Glenn Smits 6-3, 6-2
2e HD Martijn Helmonds - Daan van Osch / Mark Willems - Leon Niemantsverdriet 6-3, 7-5
8 mei 2011 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.V. Simpelveld 1 2-4
1e HE Rick Schalkers / Jeroen van der Ven 1-6, 0-6
2e HE Sabin Tigu / Sascha Hesse 5-7, 4-6
3e HE Bas Struijk / Roy Meessen 6-2, 6-2
4e HE Yoran Verschoor / Jens Janssen 2-6, 6-1, 1-6
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Jeroen van der Ven - Bart Sonnenschein 6-3, 6-2
2e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Sascha Hesse - Jens Janssen 4-6, 6-7
25 april 2011 T.V. Simpelveld 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 6-0
1e HE Sascha Hesse / Yorick Simonis 6-2, 6-3
2e HE Jeroen van der Ven / Charles Deans van Swelm 6-0, 6-2
3e HE Jens Janssen / Peter van Wilgen 6-4, 6-1
4e HE Bart Sonnenschein / Thomas Gloudemans 6-2, 2-6, 7-5
1e HD Jens Janssen - Jeroen van der Ven / Yorick Simonis - Peter van Wilgen 6-4, 6-3
2e HD Sascha Hesse - Roy Meessen / Marc Ravestein - Thomas Gloudemans 6-3, 6-4
25 april 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Deurne 1 5-1
1e HE Paul Haarhuis / Kevin Deden 6-4, 4-6, 6-4
2e HE Fernon Wibier / Joris de Loore 4-6, 4-6
3e HE Hendrik Jan Davids / Martijn Helmonds 6-4, 4-6, 7-6
4e HE Bart Beks / Bart van Monsjou 7-5, 6-4
1e HD Paul Haarhuis - Stephen Noteboom / Joris de Loore - Bart van Monsjou 4-6, 6-3, 6-2
2e HD Bart Beks - Fernon Wibier / Kevin Deden - Daan van Osch 6-3, 4-6, 6-3
25 april 2011 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 2-4
1e HE Mark Willems / Stefan Aarts 6-3, 1-6, 2-6
2e HE Glenn Smits / Sander van Dongen 6-2, 7-5
3e HE Rens in 't Veld / Maxime Braeckman 4-6, 5-7
4e HE Leon Niemantsverdriet / Michiel Antheunis 2-6, 2-6
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Michiel Antheunis - Maxime Braeckman 5-7, 6-2, 6-1
2e HD Mark Willems - Leon Niemantsverdriet / Thomas Rohof - Stefan Aarts 3-6, 5-7
25 april 2011 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Maarten Kamermans / Rick Schalkers 4-6, 0-6
2e HE Jasper Hunting / Sabin Tigu 7-5, 7-5
3e HE Johan Dijkstra / Bas Struijk 4-6, 6-3, 6-4
4e HE Eric Haase / Chris Berkouwer 6-3, 6-0
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Rick Schalkers - Sabin Tigu 4-6, 7-6, 4-6
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Bas Struijk - Yoran Verschoor 7-6, 5-7, 2-6
17 april 2011 L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-6
1e HE Yorick Simonis / Paul Haarhuis 2-6, 2-6
2e HE Peter van Wilgen / Fernon Wibier 0-6, 6-4, 3-6
3e HE Charles Deans van Swelm / Hendrik Jan Davids 2-6, 0-6
4e HE Thomas Gloudemans / Bart Beks 5-7, 7-6, 1-6
1e HD Yorick Simonis - Peter van Wilgen / Paul Haarhuis - Stephen Noteboom 2-6, 6-4, 3-6
2e HD Marc Ravestein - Charles Deans van Swelm / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 3-6, 2-6
17 april 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 5-1
1e HE Sander van Dongen / Maarten Kamermans 6-1, 6-4
2e HE Michiel Antheunis / Johan Dijkstra 6-4, 6-7, 6-3
3e HE Thomas Rohof / Eric Haase 6-0, 6-3
4e HE Stefan Aarts / Jasper Hunting 6-2, 6-2
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Johan Dijkstra - Eric Haase 1-6, 3-6
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Jasper Hunting - Maarten Kamermans 6-3, 6-2
17 april 2011 T.C. Deurne 1 / T.V. Simpelveld 1 2-4
1e HE Joris de Loore / Sascha Hesse 3-6, 2-6
2e HE Ruben de Kleijn / Jeroen van der Ven 6-7, 0-6
3e HE Bart van Monsjou / Roy Meessen 6-2, 6-1
4e HE Martijn Helmonds / Jens Janssen 2-6, 2-6
1e HD Bart van Monsjou - Joris de Loore / Bart Sonnenschein - Jeroen van der Ven 6-2, 6-3
2e HD Martijn Helmonds - Daan van Osch / Jens Janssen - Sascha Hesse 2-6, 6-2, 4-6
17 april 2011 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-2
1e HE Bas Struijk / Rens in 't Veld 6-2, 6-4
2e HE Yoran Verschoor / Glenn Smits 4-6, 6-1, 6-4
3e HE Sabin Tigu / Mark Willems 3-6, 6-0, 4-6
4e HE Chris Berkouwer / Jotham Maarsen 4-6, 4-6
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Rens in 't Veld - Glenn Smits 6-1, 7-6
2e HD Yoran Verschoor - Bas Struijk / Mark Willems - Leon Niemantsverdriet 6-1, 6-1
10 april 2011 T.V. Simpelveld 1 / T.O.S. Bergeijk 1 2-4
1e HE Jeroen van der Ven / Michiel Antheunis 7-6, 6-2
2e HE Sascha Hesse / Maxime Braeckman 6-4, 5-7, 1-6
3e HE Bart Sonnenschein / Thomas Rohof 2-6, 4-6
4e HE Jens Janssen / Sander van Dongen 6-2, 6-1
1e HD Sascha Hesse - Roy Meessen / Maxime Braeckman - Stefan Aarts 2-6, 1-6
2e HD Jens Janssen - Jeroen van der Ven / Sander van Dongen - Thomas Rohof 4-6, 6-1, 4-6
10 april 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 5-1
1e HE Paul Haarhuis / Rick Schalkers 6-3, 6-2
2e HE Fernon Wibier / Yoran Verschoor 6-0, 6-2
3e HE Jurriaan Berendes / Bas Struijk 1-6, 3-6
4e HE Hendrik Jan Davids / Chris Berkouwer 6-1, 6-0
1e HD Paul Haarhuis - Stephen Noteboom / Rick Schalkers - Sabin Tigu 6-3, 6-1
2e HD Fernon Wibier - Hendrik Jan Davids / Bas Struijk - Yoran Verschoor 6-2, 6-4
10 april 2011 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / L.T.C. Vredenburch (Rijswijk) 1 5-1
1e HE Mark Willems / Yorick Simonis 6-2, 5-7, 4-6
2e HE Glenn Smits / Charles Deans van Swelm 6-2, 7-5
3e HE Rens in 't Veld / Marc Ravestein 6-4, 6-1
4e HE Jotham Maarsen / Peter van Wilgen 6-4, 6-3
1e HD Glenn Smits - Rens in 't Veld / Peter van Wilgen - Yorick Simonis 6-3, 6-1
2e HD Leon Niemantsverdriet - Mark Willems / Charles Deans van Swelm - Marc Ravestein 6-4, 6-4
10 april 2011 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.C. Deurne 1 1-5
1e HE Johan Dijkstra / Kevin Deden 3-6, 0-6
2e HE Jasper Hunting / Ruben de Kleijn 6-3, 3-6, 6-1
3e HE Eric Haase / Bart van Monsjou 7-6, 0-6, 3-6
4e HE Maarten Kamermans / Martijn Helmonds 3-6, 4-6
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Kevin Deden - Bart van Monsjou 3-6, 2-6
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Daan van Osch - Martijn Helmonds 2-6, 6-7