Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Gemengd senioren zondag 1<SUP>e</SUP> klasse Afdelingnr6
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 6

Stand

GespeeldPunten
Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7 41
T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7 32
T.C. Bakkum 1 7 32
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 7 29
L.T.C. Soestdijk 1 7 29
T.O.S. Bergeijk 1 7 28
T.V. Heerhugowaard 3 7 25
E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7 8

29 mei 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7-1
1e HE Gerard ter Woorst / Bobbie de Goeijen 6-1, 6-1
2e HE Niels Cleeren / Ronald Wind 6-3, 6-3
1e DE Elke Lemmens / Vladislava Kuzmenkova 6-1, 6-2
2e DE Liv Geurts / Kimberley Cassar 6-7, 7-6, 6-0
1e HD Niels Cleeren - Gerard ter Woorst / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-1, 7-5
1e DD Sara Jaddoulle - Elke Lemmens / Kimberley Cassar - Vladislava Kuzmenkova 5-2
1e GD Elke Lemmens - Gerard ter Woorst / Kimberley Cassar - Eric Reuijl Opgave uit
2e GD Frederik van de Ven - Sara Jaddoulle / Vladislava Kuzmenkova - Ronald Wind 3-6, 2-6
29 mei 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 0-8
1e HE David Vorderman / Coen van Gils 2-6, 3-6
2e HE Pim van Deuveren / Mark Riebel 7-6, 4-6, 3-6
1e DE Emmy Erven / Elleke Brölman 2-6, 6-3, 1-6
2e DE Melanie Vlak / Anne Sophie Heinerman 4-6, 2-6
1e HD David Vorderman - Job Heijman / Mark Riebel - Yellan Boendermaker 6-7, 6-7
1e DD Melanie Vlak - Emmy Erven / Lianne Brölman - Elleke Brölman 3-6, 0-6
1e GD Emmy Erven - Pim van Deuveren / Coen van Gils - Lianne Brölman 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Melanie Vlak - Job Heijman / Elleke Brölman - Yellan Boendermaker 6-4, 3-6, 6-7
29 mei 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 4-4
1e HE Ronald Tijveleijn / Roderik Franken 7-6, 6-7, 6-4
2e HE Niels Zijlstra / Zen Zijlstra 6-1, 6-3
1e DE Jitske Frankenhuis / Karen Nijssen 1-6, 2-6
2e DE Lisette Brand / Kim de Weille 0-6, 3-6
1e HD Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra / Don Ernsting - Zen Zijlstra 7-6, 7-5
1e DD Lisette Brand - Jitske Frankenhuis / Liza Groenveld - Kim de Weille 7-5, 6-3
1e GD Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra / Roderik Franken - Liza Groenveld 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Lisette Brand - Pim Zijlstra / Karen Nijssen - Don Ernsting 1-6, 6-2, 6-7
29 mei 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Bart van Kampen / Ruud Vis 7-6, 7-6
2e HE Thijs Buur / Ralph Knol 4-6, 5-7
1e DE Caroline Maes / Kim van der Horst 3-6, 4-6
2e DE Dorien Geertsema / Michelle Broersen 6-3, 5-7, 6-3
1e HD Bart van Kampen - Sander Koning / Ralph Knol - Ruud Vis 6-4, 4-6, 1-6
1e DD Dorien Geertsema - Caroline Maes / Michelle Broersen - Kim van der Horst 3-6, 4-6
1e GD Sander Koning - Caroline Maes / Michelle Broersen - Ruud Vis Opgave thuis
2e GD Dorien Geertsema - Thijs Buur / Kim van der Horst - Ralph Knol Opgave uit
22 mei 2011 T.C. Bakkum 1 / T.O.S. Bergeijk 1 5-3
1e HE Ruud Vis / Gerard ter Woorst 7-5, 6-2
2e HE Ralph Knol / Niels Cleeren 2-6, 2-6
1e DE Kim van der Horst / Sara Jaddoulle 6-1, 6-4
2e DE Michelle Broersen / Liv Geurts 3-6, 0-6
1e HD Ralph Knol - Ruud Vis / Gerard ter Woorst - Niels Cleeren 4-6, 0-6
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Sara Jaddoulle - Liv Geurts 6-3, 4-6, 7-5
1e GD Michelle Broersen - Ruud Vis / Sara Jaddoulle - Gerard ter Woorst 6-4, 5-7, 7-6
2e GD Kim van der Horst - Ralph Knol / Liv Geurts - Niels Cleeren 6-1, 6-1
22 mei 2011 T.V. Heerhugowaard 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 6-2
1e HE Zen Zijlstra / Job Heijman 6-1, 6-0
2e HE Roderik Franken / Pim van Deuveren 6-7, 6-0, 6-2
1e DE Liza Groenveld / Emmy Erven 4-6, 6-3, 6-1
2e DE Kim de Weille / Melanie Vlak 6-1, 6-2
1e HD Zen Zijlstra - Don Ernsting / Pim van Deuveren - David Vorderman 6-1, 7-5
1e DD Liza Groenveld - Kim de Weille / Emmy Erven - Melanie Vlak 6-4, 6-0
1e GD Liza Groenveld - Roderik Franken / Emmy Erven - David Vorderman 6-2, 4-6, 6-7
2e GD Kim de Weille - Don Ernsting / Melanie Vlak - Job Heijman 3-6, 6-4, 6-7
22 mei 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 6-2
1e HE Ronald Tijveleijn / Coen van Gils 7-6, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Mark Riebel 6-3, 7-5
1e DE Jitske Frankenhuis / Elleke Brölman 6-3, 6-1
2e DE Lisette Brand / Anne Sophie Heinerman 7-5, 6-1
1e HD Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra / Yellan Boendermaker - Mark Riebel 6-2, 6-2
1e DD Lisette Brand - Jitske Frankenhuis / Lianne Brölman - Elleke Brölman 6-3, 2-6, 5-7
1e GD Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra / Coen van Gils - Lianne Brölman 1-6, 6-7
2e GD Lisette Brand - Pim Zijlstra / Yellan Boendermaker - Elleke Brölman 6-2, 6-1
22 mei 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 6-2
1e HE Sander Koning / Bobbie de Goeijen 6-2, 6-2
2e HE Bart van Kampen / Ronald Wind 6-4, 6-2
1e DE Dorien Geertsema / Vladislava Kuzmenkova 5-7, 3-6
2e DE Caroline Maes / Kimberley Cassar 4-6, 6-1, 5-7
1e HD Bart van Kampen - Sander Koning / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-2, 4-6, 6-4
1e DD Dorien Geertsema - Caroline Maes / Kimberley Cassar - Vladislava Kuzmenkova 6-4, 6-4
1e GD Caroline Maes - Sander Koning / Kimberley Cassar - Eric Reuijl 6-1, 6-4
2e GD Dorien Geertsema - Thijs Buur / Vladislava Kuzmenkova - Ronald Wind 6-4, 6-2
15 mei 2011 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Bakkum 1 5-3
1e HE Bobbie de Goeijen / Ruud Vis 3-6, 6-7
2e HE Ronald Wind / Ralph Knol 7-6, 6-3
1e DE Vladislava Kuzmenkova / Kim van der Horst 3-6, 4-6
2e DE Kimberley Cassar / Michelle Broersen 2-6, 6-0, 7-6
1e HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / Ralph Knol - Ruud Vis 7-6, 6-3
1e DD Vladislava Kuzmenkova - Kimberley Cassar / Michelle Broersen - Kim van der Horst 6-3, 6-2
1e GD Kimberley Cassar - Eric Reuijl / Michelle Broersen - Ruud Vis 6-4, 6-3
2e GD Vladislava Kuzmenkova - Ronald Wind / Kim van der Horst - Ralph Knol 4-6, 6-7
15 mei 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 1-7
1e HE Gerard ter Woorst / Sander Koning 3-6, 6-4, 2-6
2e HE Frederik van de Ven / Thijs Buur 5-7, 1-6
1e DE Elke Lemmens / Dorien Geertsema 6-2, 6-1
2e DE Liv Geurts / Caroline Maes 2-6, 3-6
1e HD Niels Cleeren - Frederik van de Ven / Sander Koning - Bart van Kampen 5-7, 4-6
1e DD Sara Jaddoulle - Elke Lemmens / Dorien Geertsema - Caroline Maes 6-2, 4-6, 3-6
1e GD Sara Jaddoulle - Gerard ter Woorst / Bart van Kampen - Caroline Maes 4-6, 3-6
2e GD Liv Geurts - Niels Cleeren / Thijs Buur - Dorien Geertsema 6-2, 3-6, 6-7
15 mei 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 1-7
1e HE David Vorderman / Ronald Tijveleijn 0-6, 4-6
2e HE Job Heijman / Niels Zijlstra 4-6, 3-6
1e DE Emmy Erven / Jitske Frankenhuis 2-6, 2-6
2e DE Melanie Vlak / Lisette Brand 2-6, 1-6
1e HD Pim van Deuveren - David Vorderman / Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra 6-7, 3-6
1e DD Emmy Erven - Melanie Vlak / Lisette Brand - Jitske Frankenhuis 2-6, 3-6
1e GD David Vorderman - Emmy Erven / Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra 6-2, 6-7, 7-6
2e GD Melanie Vlak - Job Heijman / Lisette Brand - Pim Zijlstra 3-6, 2-6
15 mei 2011 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Mark Riebel / Zen Zijlstra 7-6, 7-5
2e HE Coen van Gils / Don Ernsting 6-0, 6-2
1e DE Elleke Brölman / Liza Groenveld 3-6, 6-2, 3-6
2e DE Anne Sophie Heinerman / Kim de Weille 2-6, 1-6
1e HD Yellan Boendermaker - Mark Riebel / Don Ernsting - Roderik Franken 6-4, 3-6, 6-4
1e DD Lianne Brölman - Elleke Brölman / Liza Groenveld - Kim de Weille 4-6, 6-2, 6-4
1e GD Coen van Gils - Lianne Brölman / Roderik Franken - Liza Groenveld 7-5, 6-4
2e GD Yellan Boendermaker - Elleke Brölman / Zen Zijlstra - Kim de Weille 6-2, 6-2
8 mei 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.O.S. Bergeijk 1 2-6
1e HE David Vorderman / Gerard ter Woorst 2-6, 2-6
2e HE Pim van Deuveren / Niels Cleeren 6-7, 1-6
1e DE Emmy Erven / Liv Geurts 3-6, 2-6
2e DE Melanie Vlak / Sara Jaddoulle 6-1, 1-6, 6-3
1e HD David Vorderman - Job Heijman / Gerard ter Woorst - Frederik van de Ven 2-6, 2-6
1e DD Emmy Erven - Melanie Vlak / Liv Geurts - Sara Jaddoulle 3-6, 1-6
1e GD Emmy Erven - Pim van Deuveren / Sara Jaddoulle - Frederik van de Ven 6-3, 4-6, 6-7
2e GD Melanie Vlak - Job Heijman / Liv Geurts - Niels Cleeren 7-6, 3-6, 7-6
8 mei 2011 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Bakkum 1 4-4
1e HE Zen Zijlstra / Ruud Vis 1-6, 1-6
2e HE Don Ernsting / Ralph Knol 2-6, 6-4, 6-1
1e DE Liza Groenveld / Kim van der Horst 4-6, 2-6
2e DE Kim de Weille / Michelle Broersen 6-1, 4-6, 6-4
1e HD Don Ernsting - Roderik Franken / Ralph Knol - Ruud Vis 4-6, 4-6
1e DD Liza Groenveld - Kim de Weille / Kim van der Horst - Michelle Broersen 6-2, 6-4
1e GD Liza Groenveld - Roderik Franken / Michelle Broersen - Ruud Vis 7-5, 2-6, 6-7
2e GD Kim de Weille - Zen Zijlstra / Kim van der Horst - Ralph Knol 6-2, 6-3
8 mei 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Ronald Tijveleijn / Sander Koning 4-6, 7-5, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Bart van Kampen 2-6, 5-7
1e DE Jitske Frankenhuis / Caroline Maes 3-6, 0-6
2e DE Lisette Brand / Dorien Geertsema 7-5, 6-4
1e HD Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra / Sander Koning - Thijs Buur 6-2, 6-3
1e DD Lisette Brand - Jitske Frankenhuis / Caroline Maes - Dorien Geertsema 6-2, 4-6, 2-6
1e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Bart van Kampen - Caroline Maes 4-6, 0-6
2e GD Lisette Brand - Niels Zijlstra / Thijs Buur - Dorien Geertsema 2-6, 6-7
8 mei 2011 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 1-7
1e HE Coen van Gils / Bobbie de Goeijen 6-2, 4-6, 1-6
2e HE Mark Riebel / Ronald Wind 6-2, 4-6, 6-7
1e DE Marleen Habes / Vladislava Kuzmenkova 3-6, 1-6
2e DE Anne Sophie Heinerman / Florence Na 4-6, 1-6
1e HD Yellan Boendermaker - Mark Riebel / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 2-6, 4-6
1e DD Lianne Brölman - Elleke Brölman / Vladislava Kuzmenkova - Florence Na 5-7, 6-2, 6-7
1e GD Coen van Gils - Lianne Brölman / Florence Na - Eric Reuijl 7-6, 6-4
2e GD Yellan Boendermaker - Elleke Brölman / Vladislava Kuzmenkova - Ronald Wind 2-6, 4-6
25 april 2011 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
1e HE Bobbie de Goeijen / Zen Zijlstra 6-7, 6-2, 5-7
2e HE Ronald Wind / Roderik Franken 6-3, 7-6
1e DE Florence Na / Liza Groenveld 7-6, 2-6, 6-2
2e DE Andreea Ehritt-Vanc / Kim de Weille 7-6, 6-4
1e HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / Don Ernsting - Zen Zijlstra 6-2, 6-3
1e DD Florence Na - Andreea Ehritt-Vanc / Liza Groenveld - Kim de Weille 5-7, 6-3, 3-6
1e GD Florence Na - Bobbie de Goeijen / Liza Groenveld - Roderik Franken Opgave uit
2e GD Andreea Ehritt-Vanc - Eric Reuijl / Kim de Weille - Don Ernsting 6-4, 6-2
25 april 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
1e HE Gerard ter Woorst / Ronald Tijveleijn 2-6, 2-6
2e HE Niels Cleeren / Niels Zijlstra 3-6, 7-5, 7-6
1e DE Elke Lemmens / Jitske Frankenhuis 6-1, 6-1
2e DE Liv Geurts / Lisette Brand 6-3, 2-6, 2-6
1e HD Gerard ter Woorst - Frederik van de Ven / Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra 2-6, 2-6
1e DD Sara Jaddoulle - Elke Lemmens / Jitske Frankenhuis - Lisette Brand 6-1, 6-4
1e GD Sara Jaddoulle - Frederik van de Ven / Pim Zijlstra - Jitske Frankenhuis 7-5, 6-4
2e GD Liv Geurts - Niels Cleeren / Lisette Brand - Niels Zijlstra 6-4, 6-2
25 april 2011 T.C. Bakkum 1 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e HE Ruud Vis / Coen van Gils 0-6, 5-3
2e HE Ralph Knol / Mark Riebel 4-6, 1-6
1e DE Kim van der Horst / Isabelle Hoorn 6-0
2e DE Michelle Broersen / Anne Sophie Heinerman 6-2, 5-7, 4-6
1e HD Ruud Vis - Ralph Knol / Mark Riebel - Yellan Boendermaker 6-3, 5-7, 1-6
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Lianne Brölman - Elleke Brölman 6-2, 5-7, 4-6
1e GD Ruud Vis - Michelle Broersen / Coen van Gils - Lianne Brölman 6-1, 6-2
2e GD Ralph Knol - Kim van der Horst / Yellan Boendermaker - Elleke Brölman 5-7, 6-1, 6-7
25 april 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 8-0
1e HE Sander Koning / David Vorderman 6-2, 6-3
2e HE Thijs Buur / Pim van Deuveren 6-4, 6-1
1e DE Céline Beermann / Emmy Erven 6-2, 6-1
2e DE Caroline Maes / Melanie Vlak 6-1, 7-5
1e HD Sander Koning - Bart van Kampen / David Vorderman - Job Heijman 6-2, 6-4
1e DD Dorien Geertsema - Céline Beermann / Emmy Erven - Melanie Vlak 6-1, 6-2
1e GD Caroline Maes - Bart van Kampen / Emmy Erven - Pim van Deuveren 6-2, 6-4
2e GD Dorien Geertsema - Thijs Buur / Melanie Vlak - Job Heijman 4-6, 7-6, 7-6
17 april 2011 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.C. Bakkum 1 2-6
1e HE David Vorderman / Ruud Vis 1-6, 0-6
2e HE Pim van Deuveren / Ralph Knol 6-3, 6-4
1e DE Emmy Erven / Kim van der Horst 1-6, 0-6
2e DE Melanie Vlak / Michelle Broersen 6-1, 5-7, 7-6
1e HD Pim van Deuveren - David Vorderman / Ruud Vis - Ralph Knol 3-6, 2-6
1e DD Emmy Erven - Melanie Vlak / Kim van der Horst - Michelle Broersen 1-6, 2-6
1e GD David Vorderman - Emmy Erven / Ruud Vis - Michelle Broersen 1-6, 1-6
2e GD Pim van Deuveren - Melanie Vlak / Kim van der Horst - Ralph Knol 0-6, 3-6
17 april 2011 T.V. Heerhugowaard 3 / T.O.S. Bergeijk 1 6-2
1e HE Roderik Franken / Gerard ter Woorst 6-7, 4-6
2e HE Zen Zijlstra / Frederik van de Ven 6-0, 6-2
1e DE Rowie Kouw / Liv Geurts 7-5, 7-6
2e DE Kim de Weille / Sara Jaddoulle 6-3, 6-4
1e HD Roderik Franken - Don Ernsting / Gerard ter Woorst - Niels Cleeren 4-6, 7-6, 0-6
1e DD Rowie Kouw - Kim de Weille / Liv Geurts - Sara Jaddoulle 6-4, 6-0
1e GD Rowie Kouw - Zen Zijlstra / Sara Jaddoulle - Frederik van de Ven 6-1, 5-7, 7-6
2e GD Kim de Weille - Don Ernsting / Liv Geurts - Niels Cleeren 3-6, 6-1, 7-6
17 april 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 4-4
1e HE Ronald Tijveleijn / Bobbie de Goeijen 1-6, 6-2, 7-6
2e HE Niels Zijlstra / Ronald Wind 6-2, 6-3
1e DE Jitske Frankenhuis / Florence Na 2-6, 6-2, 6-2
2e DE Lisette Brand / Andreea Ehritt-Vanc 2-6, 2-6
1e HD Ronald Tijveleijn - Pim Zijlstra / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-7, 4-6
1e DD Lisette Brand - Jitske Frankenhuis / Andreea Ehritt-Vanc - Florence Na 2-6, 4-6
1e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Andreea Ehritt-Vanc - Eric Reuijl 2-6, 0-6
2e GD Lisette Brand - Niels Zijlstra / Florence Na - Ronald Wind 6-0
17 april 2011 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Mark Riebel / Sander Koning 4-6, 2-6
2e HE Coen van Gils / Bart van Kampen 2-6, 6-7
1e DE Isabelle Hoorn / Céline Beermann 1-6, 2-6
2e DE Anne Sophie Heinerman / Dorien Geertsema 2-6, 1-6
1e HD Mark Riebel - Yellan Boendermaker / Bart van Kampen - Sander Koning 6-4, 2-6, 5-7
1e DD Lianne Brölman - Elleke Brölman / Dorien Geertsema - Caroline Maes 6-0, 6-3
1e GD Lianne Brölman - Coen van Gils / Céline Beermann - Sander Koning 6-2, 6-7, 7-6
2e GD Elleke Brölman - Yellan Boendermaker / Caroline Maes - Bart van Kampen 4-6, 7-5, 7-6
10 april 2011 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e HE Bobbie de Goeijen / David Vorderman 6-4, 6-4
2e HE Ronald Wind / Job Heijman 7-6, 6-3
1e DE Anouk Sterk / Emmy Erven 6-1, 6-1
2e DE Florence Na / Melanie Vlak 6-2, 6-0
1e HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / David Vorderman - Job Heijman 6-2, 6-0
1e DD Anouk Sterk - Florence Na / Emmy Erven - Melanie Vlak 7-6, 6-2
1e GD Anouk Sterk - Eric Reuijl / Emmy Erven - David Vorderman 6-1, 6-1
2e GD Florence Na - Ronald Wind / Melanie Vlak - Job Heijman 3-6, 3-6
10 april 2011 T.O.S. Bergeijk 1 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Gerard ter Woorst / Mark Riebel 7-5, 6-0
2e HE Frederik van de Ven / Coen van Gils 2-6, 6-3, 3-6
1e DE Elke Lemmens / Isabelle Hoorn 6-1, 6-4
2e DE Liv Geurts / Anne Sophie Heinerman 6-0, 6-0
1e HD Frederik van de Ven - Gerard ter Woorst / Yellan Boendermaker - Mark Riebel 6-4, 6-7, 6-7
1e DD Sara Jaddoulle - Elke Lemmens / Elleke Brölman - Lianne Brölman 6-4, 2-6, 7-5
1e GD Sara Jaddoulle - Frederik van de Ven / Coen van Gils - Lianne Brölman 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Liv Geurts - Gerard ter Woorst / Yellan Boendermaker - Elleke Brölman 4-6, 1-6
10 april 2011 T.C. Bakkum 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Ruud Vis / Ronald Tijveleijn 6-4, 6-1
2e HE Ralph Knol / Niels Zijlstra 6-7, 5-7
1e DE Kim van der Horst / Jitske Frankenhuis 6-4, 6-3
2e DE Michelle Broersen / Lisette Brand 6-4, 6-1
1e HD Ruud Vis - Ralph Knol / Pim Zijlstra - Niels Zijlstra 5-7, 6-2, 6-3
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Jitske Frankenhuis - Lisette Brand 6-4, 3-6, 6-4
1e GD Ruud Vis - Michelle Broersen / Ronald Tijveleijn - Lisette Brand 6-2, 6-1
2e GD Ralph Knol - Kim van der Horst / Pim Zijlstra - Jitske Frankenhuis 5-7, 1-6
10 april 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
1e HE Sander Koning / Roderik Franken 6-4, 7-5
2e HE Bart van Kampen / Don Ernsting 6-2, 6-4
1e DE Caroline Maes / Liza Groenveld 6-7, 6-0, 6-4
2e DE Céline Beermann / Kim de Weille 2-6, 6-0, 6-3
1e HD Bart van Kampen - Sander Koning / Don Ernsting - Zen Zijlstra 6-0, 6-4
1e DD Céline Beermann - Dorien Geertsema / Liza Groenveld - Kim de Weille 6-2, 6-4
1e GD Dorien Geertsema - Sander Koning / Liza Groenveld - Roderik Franken 6-7, 6-7
2e GD Caroline Maes - Bart van Kampen / Kim de Weille - Zen Zijlstra 6-2, 6-3