Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Gemengd senioren zondag 1<SUP>e</SUP> klasse Afdelingnr5
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 5

Stand

GespeeldPunten
THOR De Bataaf (Den Haag) 1 7 46
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7 31
T.C. Bilthoven 1 7 30
L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7 28
T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 7 27
T.C. Zandvoort 2 7 27
Meppeler L.T.C. 3 7 26
H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7 9

29 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Melvyn op der Heijde / Robert van Straaten 6-2, 6-2
2e HE Paul Monteban / Stefan Bodde 6-1, 6-4
1e DE Charlotte van der Meij / Kelly Versteeg 0-6, 2-6
2e DE Denise van der Ben / Lizzy Bitter 3-6, 6-3, 6-7
1e HD Melvyn op der Heijde - Paul Monteban / Robert van Straaten - Marc Geers 3-6, 7-5, 4-6
1e DD Charlotte van der Meij - Ilse Puijker / Kelly Versteeg - MariŽlle van der Giessen 3-6, 6-3, 6-7
1e GD Ilse Puijker - Melvyn op der Heijde / Lizzy Bitter - Stefan Bodde 6-3, 6-3
2e GD Denise van der Ben - Paul Monteban / MariŽlle van der Giessen - Marc Geers 4-6, 4-6
29 mei 2011 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 6-2
1e HE Martijn Bok / Milco Trampe 6-4, 6-2
2e HE Quirijn van Veen / Hugo Mes 1-6, 6-2, 6-4
1e DE Anouk Sinnige / Dominique Karregat 6-7, 0-6
2e DE Eleanor Dean / DaniŽlle van der Zee Opgave uit
1e HD Martijn Bok - Quirijn van Veen / Milco Trampe - Hugo Mes 6-7, 4-6
1e DD Anouk Sinnige - Eleanor Dean / Dominique Karregat - DaniŽlle van der Zee Opgave uit
1e GD Eleanor Dean - Martijn Bok / Dominique Karregat - Hugo Mes 6-2, 6-1
2e GD Anouk Sinnige - Victor Jongepier / Milco Trampe - DaniŽlle van der Zee Opgave uit
29 mei 2011 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Thimo van der Lecq / Timion Meijs 4-6, 6-2, 6-3
2e HE Frank Clausing / Tim America 7-5, 7-6
1e DE Kim Rus / Dido Blonk 6-2, 6-1
2e DE Marjolein van de Ven / Eva Boschloo 4-6, 3-6
1e HD Frank Clausing - Boy Wijnmalen / Tim America - David Josepa 4-6, 7-6
1e DD Kim Rus - Mandy Wagemaker / Dido Blonk - Eva Boschloo 6-3, 4-6, 4-6
1e GD Boy Wijnmalen - Mandy Wagemaker / Dido Blonk - Tim America Opgave uit
2e GD Thimo van der Lecq - Marjolein van de Ven / Timion Meijs - Eva Boschloo Opgave uit
29 mei 2011 T.C. Zandvoort 2 / Meppeler L.T.C. 3 4-4
1e HE Alexander Nonnekes / Thomas Weigel 3-6, 7-6, 6-7
2e HE Jasper Suijk / Erik Dallinga 5-7, 0-6
1e DE Chantal Peperkamp / Marlou Kluiving 7-5, 6-4
2e DE Melissa Beumer / Evy Hoeve-Last 6-3, 5-7, 3-6
1e HD Alexander Nonnekes - Raoul Snijders / Romano Frantzen - Erik Dallinga 6-3, 6-2
1e DD Chantal Peperkamp - Melissa Beumer / Marlou Kluiving - Priscilla Visser 6-7, 7-5, 3-6
1e GD Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp / Evy Hoeve-Last - Romano Frantzen 4-6, 7-6, 7-6
2e GD Andrea van den Hurk - Raoul Snijders / Erik Dallinga - Priscilla Visser 6-1, 5-7, 7-6
22 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 8-0
1e HE Alexander Blom / Milco Trampe 7-5, 4-6, 6-4
2e HE Melvyn op der Heijde / Hugo Mes 6-4, 6-3
1e DE Charlotte van der Meij / Dominique Karregat 6-3, 6-2
2e DE Jainy Scheepens / DaniŽlle van der Zee Opgave uit
1e HD Alexander Blom - Melvyn op der Heijde / Hugo Mes - Milco Trampe 6-2, 3-6, 6-1
1e DD Charlotte van der Meij - Ilse Puijker / Dominique Karregat - DaniŽlle van der Zee Opgave uit
1e GD Alexander Blom - Jainy Scheepens / Dominique Karregat - Hugo Mes 6-3, 1-6, 7-6
2e GD Ilse Puijker - Melvyn op der Heijde / DaniŽlle van der Zee - Milco Trampe Opgave uit
22 mei 2011 Meppeler L.T.C. 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Erik Brummer / Boy Wijnmalen 6-1, 6-7, 6-7
2e HE Erik Dallinga / Thimo van der Lecq 3-6, 1-6
1e DE Marlou Kluiving / Kim Rus 4-6, 2-6
2e DE Evy Hoeve-Last / Mandy Wagemaker 5-7, 6-4, 6-2
1e HD Erik Brummer - Erik Dallinga / Frank Clausing - Thimo van der Lecq 6-7, 3-6
1e DD Marlou Kluiving - Priscilla Visser / Marjolein van de Ven - Mandy Wagemaker 3-6, 6-3, 6-2
1e GD Evy Hoeve-Last - Sander Hoeve / Boy Wijnmalen - Kim Rus 3-6, 3-6
2e GD Erik Dallinga - Priscilla Visser / Frank Clausing - Marjolein van de Ven 6-4, 6-4
22 mei 2011 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
1e HE Robert van Straaten / Martijn Bok 1-6, 4-6
2e HE Marc Geers / Quirijn van Veen 6-2, 6-4
1e DE Kelly Versteeg / Dorrit Huppes 7-5, 6-1
2e DE Lizzy Bitter / Eleanor Dean 0-6, 0-6
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Martijn Bok - Quirijn van Veen 2-6, 1-6
1e DD Lizzy Bitter - MariŽlle van der Giessen / Dorrit Huppes - Anouk Sinnige 0-6, 1-6
1e GD Robert van Straaten - Kelly Versteeg / Martijn Bok - Eleanor Dean 3-6, 4-6
2e GD Stefan Bodde - MariŽlle van der Giessen / Victor Jongepier - Anouk Sinnige 6-1, 6-1
22 mei 2011 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Bilthoven 1 3-5
1e HE Scott Griekspoor / Timion Meijs 7-5, 3-6, 6-2
2e HE Alexander Nonnekes / David Josepa 6-7, 1-6
1e DE Melissa Beumer / Dido Blonk 7-5, 2-6, 2-6
2e DE Chantal Peperkamp / Eva Boschloo 1-6, 6-3, 6-1
1e HD Scott Griekspoor - Alexander Nonnekes / Tim America - Timion Meijs 4-6, 3-6
1e DD Andrea van den Hurk - Chantal Peperkamp / Dido Blonk - Eva Boschloo 2-6, 6-2, 2-6
1e GD Scott Griekspoor - Melissa Beumer / Tim America - Eva Boschloo Opgave uit
2e GD Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp / Dido Blonk - David Josepa Opgave thuis
15 mei 2011 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 3-5
1e HE Victor Jongepier / Melvyn op der Heijde 1-6, 4-6
2e HE Quirijn van Veen / Paul Monteban 2-6, 4-6
1e DE Anouk Sinnige / Charlotte van der Meij 1-6, 0-6
2e DE Dorrit Huppes / Ilse Puijker 6-1, 6-3
1e HD Victor Jongepier - Quirijn van Veen / Melvyn op der Heijde - Paul Monteban 0-6, 2-6
1e DD Anouk Sinnige - Dorrit Huppes / Charlotte van der Meij - Ilse Puijker 3-6, 6-2, 6-4
1e GD Dorrit Huppes - Quirijn van Veen / Ilse Puijker - Melvyn op der Heijde 6-7, 3-6
2e GD Anouk Sinnige - Victor Jongepier / Charlotte van der Meij - Paul Monteban 5-7, 7-5, 7-6
15 mei 2011 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 8-0
1e HE Boy Wijnmalen / Alexander Nonnekes 6-0, 6-4
2e HE Frank Clausing / Chiel van der Plas 6-4, 6-2
1e DE Kim Rus / Elizaveta Kuzmina 6-1, 6-3
2e DE Mandy Wagemaker / Chantal Peperkamp 6-3, 6-2
1e HD Frank Clausing - Thimo van der Lecq / Alexander Nonnekes - Raoul Snijders 6-3, 6-2
1e DD Mandy Wagemaker - Marjolein van de Ven / Chantal Peperkamp - Elizaveta Kuzmina 6-4, 7-5
1e GD Marjolein van de Ven - Thimo van der Lecq / Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp 6-3, 6-1
2e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Raoul Snijders - Andrea van den Hurk 6-1, 6-0
15 mei 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Milco Trampe / Robert van Straaten 1-2
2e HE Hugo Mes / Marc Geers 4-6, 3-6
1e DE Dominique Karregat / Kelly Versteeg 6-7, 1-6
2e DE DaniŽlle van der Zee / Lizzy Bitter Opgave thuis
1e HD Hugo Mes - Milco Trampe / Marc Geers - Stefan Bodde 4-6, 1-4
1e DD DaniŽlle van der Zee - Dominique Karregat / MariŽlle van der Giessen - Kelly Versteeg Opgave thuis
1e GD Dominique Karregat - Hugo Mes / Lizzy Bitter - Robert van Straaten 6-4, 6-2
2e GD DaniŽlle van der Zee - Milco Trampe / Stefan Bodde - MariŽlle van der Giessen Opgave thuis
15 mei 2011 T.C. Bilthoven 1 / Meppeler L.T.C. 3 3-5
1e HE Timion Meijs / Erik Dallinga 6-4, 4-6, 2-6
2e HE David Josepa / Sander Hoeve 6-4, 7-6
1e DE Eva Boschloo / Marlou Kluiving 6-4, 4-6, 6-4
2e DE Dido Blonk / Bouwiena Boer 7-5, 6-3
1e HD Timion Meijs - Tim America / Erik Dallinga - Erik Brummer 6-1, 1-6, 4-6
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Marlou Kluiving - Priscilla Visser 6-7, 5-7
1e GD Timion Meijs - Dido Blonk / Sander Hoeve - Marlou Kluiving 4-6, 6-1, 6-7
2e GD David Josepa - Eva Boschloo / Erik Dallinga - Priscilla Visser 6-4, 2-6, 6-7
8 mei 2011 Meppeler L.T.C. 3 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Harold Jans / Stefan Bodde 6-4, 1-3
2e HE Erik Dallinga / Robert van Straaten 4-6, 5-7
1e DE Bouwiena Boer / Kelly Versteeg 3-6, 1-6
2e DE Marlou Kluiving / MariŽlle van der Giessen 2-6, 6-3, 6-0
1e HD Erik Brummer - Erik Dallinga / Stefan Bodde - Marc Geers 6-4, 5-7, 6-2
1e DD Marlou Kluiving - Priscilla Visser / Lizzy Bitter - MariŽlle van der Giessen 6-3, 6-0
1e GD Erik Dallinga - Priscilla Visser / Robert van Straaten - Kelly Versteeg 1-6, 3-6
2e GD Harold Jans - Marlou Kluiving / Stefan Bodde - Lizzy Bitter 6-7, 3-6
8 mei 2011 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Boy Wijnmalen / Martijn Bok 6-3, 6-2
2e HE Thimo van der Lecq / Quirijn van Veen 4-6, 6-1, 6-2
1e DE Kim Rus / Anouk Sinnige 6-1, 6-2
2e DE Mandy Wagemaker / Eleanor Dean 3-6, 6-7
1e HD Frank Clausing - Thimo van der Lecq / Martijn Bok - Quirijn van Veen 6-0, 6-1
1e DD Kim Rus - Marjolein van de Ven / Dorrit Huppes - Anouk Sinnige 6-3, 4-6, 6-3
1e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Dorrit Huppes - Quirijn van Veen 6-0, 6-0
2e GD Frank Clausing - Mandy Wagemaker / Eleanor Dean - Martijn Bok 3-6, 4-6
8 mei 2011 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 6-2
1e HE Kevin Griekspoor / Gijs Linders 6-2, 6-2
2e HE Alexander Nonnekes / Ivan Vereshchaga 6-1, 7-6
1e DE Melissa Beumer / Charlotte van der Meij 6-3, 4-6, 4-6
2e DE Chantal Peperkamp / Denise van der Ben 6-3, 6-3
1e HD Raoul Snijders - Alexander Nonnekes / Gijs Linders - Ivan Vereshchaga 6-7, 6-4, 6-4
1e DD Andrea van den Hurk - Chantal Peperkamp / Ilse Puijker - Charlotte van der Meij 6-1, 5-7, 3-6
1e GD Kevin Griekspoor - Melissa Beumer / Ilse Puijker - Gijs Linders 6-4, 6-2
2e GD Raoul Snijders - Andrea van den Hurk / Ivan Vereshchaga - Denise van der Ben Opgave uit
8 mei 2011 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7-1
1e HE David Josepa / Milco Trampe 3-6, 5-7
2e HE Tim America / Hugo Mes 6-4, 6-2
1e DE Dido Blonk / Dominique Karregat 6-2, 7-5
2e DE Eva Boschloo / Simone Schilder Opgave uit
1e HD Timion Meijs - Tim America / Milco Trampe - Hugo Mes 3-6, 6-1, 6-2
1e DD Dido Blonk - Eva Boschloo / Dominique Karregat - Simone Schilder Opgave uit
1e GD Timion Meijs - Eva Boschloo / Dominique Karregat - Milco Trampe 6-3, 5-7, 7-6
2e GD David Josepa - Dido Blonk / Simone Schilder - Hugo Mes Opgave uit
25 april 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 1-7
1e HE Alexander Blom / Boy Wijnmalen 4-6, 3-6
2e HE Melvyn op der Heijde / Thimo van der Lecq 6-4, 7-6
1e DE Charlotte van der Meij / Kim Rus 2-6, 2-6
2e DE Denise van der Ben / Marjolein van de Ven 6-4, 4-6, 3-6
1e HD Alexander Blom - Melvyn op der Heijde / Frank Clausing - Thimo van der Lecq 6-7, 2-6
1e DD Denise van der Ben - Charlotte van der Meij / Marjolein van de Ven - Mandy Wagemaker 4-6, 7-6, 5-7
1e GD Charlotte van der Meij - Alexander Blom / Boy Wijnmalen - Kim Rus 3-6, 2-6
2e GD Ilse Puijker - Melvyn op der Heijde / Frank Clausing - Mandy Wagemaker 0-6, 0-6
25 april 2011 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Victor Jongepier / Alexander Nonnekes 3-6, 3-6
2e HE Quirijn van Veen / Jasper Suijk 6-4, 6-3
1e DE Dorrit Huppes / Elizaveta Kuzmina 6-3, 6-1
2e DE Anouk Sinnige / Chantal Peperkamp 6-2, 7-6
1e HD Victor Jongepier - Quirijn van Veen / Alexander Nonnekes - Raoul Snijders 6-1, 2-6, 4-6
1e DD Dorrit Huppes - Anouk Sinnige / Elizaveta Kuzmina - Andrea van den Hurk 6-2, 6-1
1e GD Quirijn van Veen - Dorrit Huppes / Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp 4-6, 1-6
2e GD Anouk Sinnige - Victor Jongepier / Andrea van den Hurk - Raoul Snijders 4-6, 4-6
25 april 2011 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 4-4
1e HE Robert van Straaten / David Josepa 3-6, 6-2, 3-6
2e HE Stefan Bodde / Tim America 4-6, 6-7
1e DE Kelly Versteeg / Desirťe Bastianon 6-7, 6-4, 6-1
2e DE Lizzy Bitter / Dido Blonk 6-1, 6-7, 0-6
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Tim America - David Josepa 6-7, 6-4, 7-6
1e DD Lizzy Bitter - MariŽlle van der Giessen / Dido Blonk - Eva Boschloo 5-7, 3-6
1e GD Robert van Straaten - Kelly Versteeg / Tim America - Eva Boschloo 1-6, 6-4, 7-6
2e GD Marc Geers - MariŽlle van der Giessen / David Josepa - Desirťe Bastianon 4-6, 6-4, 7-6
25 april 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / Meppeler L.T.C. 3 4-4
1e HE Milco Trampe / Erik Brummer 7-6, 6-3
2e HE Hugo Mes / Erik Dallinga 6-7, 6-3, 6-1
1e DE Dominique Karregat / DaniŽlle Koetje 4-6, 0-6
2e DE DaniŽlle van der Zee / Marlou Kluiving 0-3
1e HD Milco Trampe - Hugo Mes / Erik Brummer - Erik Dallinga 3-6, 7-5, 7-5
1e DD Dominique Karregat - DaniŽlle van der Zee / DaniŽlle Koetje - Priscilla Visser 2-6, 3-6
1e GD Milco Trampe - Dominique Karregat / Marlou Kluiving - Erik Brummer Opgave uit
2e GD Hugo Mes - DaniŽlle van der Zee / Erik Dallinga - Priscilla Visser Opgave thuis
17 april 2011 Meppeler L.T.C. 3 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
1e HE Erik Brummer / Victor Jongepier 7-6, 6-0
2e HE Erik Dallinga / Quirijn van Veen 6-0, 6-2
1e DE Marlou Kluiving / Anouk Sinnige 3-6, 6-7
2e DE Priscilla Visser / Dorrit Huppes 6-7, 1-6
1e HD Erik Brummer - Erik Dallinga / Victor Jongepier - Quirijn van Veen 6-3, 6-2
1e DD Bouwiena Boer - Marlou Kluiving / Dorrit Huppes - Anouk Sinnige 4-6, 2-6
1e GD Erik Brummer - Marlou Kluiving / Dorrit Huppes - Quirijn van Veen 7-6, 7-5
2e GD Erik Dallinga - Priscilla Visser / Victor Jongepier - Anouk Sinnige 6-3, 6-2
17 april 2011 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Boy Wijnmalen / Stefan Bodde 6-1, 6-1
2e HE Frank Clausing / Marc Geers 2-6, 6-3, 6-1
1e DE Kim Rus / Kelly Versteeg 7-5, 6-4
2e DE Mandy Wagemaker / MariŽlle van der Giessen 6-2, 6-2
1e HD Thimo van der Lecq - Frank Clausing / Robert van Straaten - Marc Geers 4-6, 3-6
1e DD Marjolein van de Ven - Mandy Wagemaker / Lizzy Bitter - MariŽlle van der Giessen 2-6, 6-4, 6-4
1e GD Kim Rus - Boy Wijnmalen / Robert van Straaten - Kelly Versteeg 6-3, 6-3
2e GD Thimo van der Lecq - Marjolein van de Ven / Stefan Bodde - Lizzy Bitter 3-6, 6-2, 6-7
17 april 2011 T.C. Zandvoort 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 7-1
1e HE Alexander Nonnekes / Milco Trampe 6-1, 6-1
2e HE Michiel van den Bogaert / Hugo Mes 6-4, 6-2
1e DE Elizaveta Kuzmina / DaniŽlle van der Zee 6-2, 6-4
2e DE Chantal Peperkamp / Dominique Karregat 6-1, 6-4
1e HD Raoul Snijders - Alexander Nonnekes / Hugo Mes - Milco Trampe 2-6, 6-3, 3-6
1e DD Andrea van den Hurk - Elizaveta Kuzmina / Dominique Karregat - DaniŽlle van der Zee 6-1, 6-4
1e GD Chantal Peperkamp - Alexander Nonnekes / Milco Trampe - Dominique Karregat 6-3, 6-2
2e GD Andrea van den Hurk - Raoul Snijders / Hugo Mes - DaniŽlle van der Zee 6-4, 6-3
17 april 2011 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 6-2
1e HE Dennis Mertens / Melvyn op der Heijde 7-6, 6-4
2e HE David Josepa / Paul Monteban 5-7, 2-6
1e DE Desirťe Bastianon / Charlotte van der Meij 6-1, 6-0
2e DE Eva Boschloo / Denise van der Ben 2-6, 3-6
1e HD Tim America - Dennis Mertens / Melvyn op der Heijde - Paul Monteban 6-0, 6-1
1e DD Eva Boschloo - Dido Blonk / Charlotte van der Meij - Ilse Puijker 7-5, 6-3
1e GD Eva Boschloo - Tim America / Melvyn op der Heijde - Ilse Puijker 7-5, 6-3
2e GD Dido Blonk - David Josepa / Paul Monteban - Denise van der Ben 6-2, 6-1
10 april 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 5 / Meppeler L.T.C. 3 6-2
1e HE Melvyn op der Heijde / Erik Brummer 6-2, 7-5
2e HE Paul Monteban / Marco van der Wal 6-1, 6-0
1e DE Charlotte van der Meij / Bouwiena Boer 6-1, 7-6
2e DE Denise van der Ben / Priscilla Visser 6-1, 6-3
1e HD Melvyn op der Heijde - Paul Monteban / Erik Brummer - Erik Dallinga 6-7, 6-1, 6-7
1e DD Charlotte van der Meij - Ilse Puijker / Marlou Kluiving - Priscilla Visser 6-0, 0-6, 4-6
1e GD Melvyn op der Heijde - Ilse Puijker / Marlou Kluiving - Marco van der Wal 7-5, 6-2
2e GD Paul Monteban - Denise van der Ben / Priscilla Visser - Erik Dallinga 6-1, 7-6
10 april 2011 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Martijn Bok / Dennis Mertens 6-4, 6-0
2e HE Quirijn van Veen / David Josepa 3-6, 6-3, 6-2
1e DE Anouk Sinnige / Desirťe Bastianon 1-6, 3-6
2e DE Eleanor Dean / Dido Blonk 6-3, 6-2
1e HD Martijn Bok - Victor Jongepier / Tim America - Dennis Mertens 0-6, 5-7
1e DD Dorrit Huppes - Anouk Sinnige / Dido Blonk - Eva Boschloo 6-4, 7-6
1e GD Dorrit Huppes - Quirijn van Veen / Eva Boschloo - Tim America 5-7, 5-7
2e GD Eleanor Dean - Martijn Bok / Eva Boschloo - Tim America 6-2, 6-4
10 april 2011 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Robert van Straaten / Alexander Nonnekes 6-1, 7-5
2e HE Marc Geers / Henrik Kroon 6-0, 6-0
1e DE Kelly Versteeg / Elizaveta Kuzmina 6-4, 6-2
2e DE Lizzy Bitter / Chantal Peperkamp 6-1, 6-2
1e HD Stefan Bodde - Marc Geers / Alexander Nonnekes - Raoul Snijders 2-6, 3-6
1e DD Lizzy Bitter - MariŽlle van der Giessen / Andrea van den Hurk - Elizaveta Kuzmina 1-6, 1-6
1e GD Robert van Straaten - Kelly Versteeg / Alexander Nonnekes - Chantal Peperkamp 3-6, 7-6, 7-6
2e GD Stefan Bodde - MariŽlle van der Giessen / Raoul Snijders - Elizaveta Kuzmina 2-6, 3-6
10 april 2011 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 0-8
1e HE Milco Trampe / Boy Wijnmalen 4-6, 2-6
2e HE Hugo Mes / Thimo van der Lecq 2-6, 2-6
1e DE DaniŽlle van der Zee / Mandy Wagemaker 6-2, 5-7, 1-6
2e DE Dominique Karregat / Marjolein van de Ven 3-6, 2-6
1e HD Milco Trampe - Hugo Mes / Frank Clausing - Thimo van der Lecq 4-6, 6-4, 1-6
1e DD DaniŽlle van der Zee - Dominique Karregat / Kim Rus - Marjolein van de Ven 4-6, 6-4, 2-6
1e GD Dominique Karregat - Milco Trampe / Kim Rus - Boy Wijnmalen 4-6, 3-6
2e GD DaniŽlle van der Zee - Hugo Mes / Mandy Wagemaker - Frank Clausing 2-6, 1-6