Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Gemengd senioren zondag 1<SUP>e</SUP> klasse Afdelingnr4
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 4

Stand

GespeeldPunten
L.T.C. Barneveld 1 7 51
Oosterbeekse T.V. 1 7 32
T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 7 27
T.C. Unicum (Leiden) 1 7 27
T.V. Beekhuizen 1 7 23
T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 7 23
Meppeler L.T.C. 2 7 22
T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 7 19

29 mei 2011 Meppeler L.T.C. 2 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 4-4
1e HE Sander Hoeve / Gijs Linders 0-6, 3-6
2e HE Marco van der Wal / Yoeri Somers 3-6, 6-2, 6-3
1e DE Joany Pontjodikromo / Jainy Scheepens 4-6, 4-6
2e DE Dide Beijer / Regina Husak 5-7, 6-2, 6-3
1e HD Sander Hoeve - Marco van der Wal / Gijs Linders - Yoeri Somers 6-7, 4-6
1e DD Joany Pontjodikromo - Dide Beijer / Jainy Scheepens - Regina Husak 1-6, 7-5, 4-6
1e GD Joany Pontjodikromo - Marco van der Wal / Gijs Linders - Jainy Scheepens 6-4, 6-2
2e GD Sander Hoeve - DaniŽlle Koetje / Regina Husak - Yoeri Somers 6-1, 6-1
29 mei 2011 T.V. Beekhuizen 1 / L.T.C. Barneveld 1 1-7
1e HE Arjan Pastoors / Evthimios Karaliolios 5-7, 5-7
2e HE Renť Lepp / Steven Korteling 4-6, 1-6
1e DE Annelie de Vries / Iris Verboven 7-5, 2-6, 6-7
2e DE Miriam Westerink / Kim Kilsdonk 2-6, 1-6
1e HD Lennart van Campen - Renť Lepp / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 2-6, 3-6
1e DD Myrthe Pelskamp - Miriam Westerink / Inge Spronk - Iris Verboven 2-6, 2-6
1e GD Arjan Pastoors - Annelie de Vries / Kim Kilsdonk - Steven Korteling 6-4, 6-4
2e GD Lennart van Campen - Myrthe Pelskamp / Evthimios Karaliolios - Inge Spronk 1-6, 4-6
29 mei 2011 T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 6-2
1e HE Djalmar Sistermans / Coen van Keulen 6-4, 7-6
2e HE Floris Olling / Romano Tatuhey 3-6, 0-6
1e DE Martine van Dusschoten-Bunschoten / Karen Rombouts 1-6, 2-6
2e DE Marloes Schuyt / Opgave uit
1e HD Patrick van Dusschoten - Djalmar Sistermans / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 4-6, 7-6, 7-6
1e DD Marloes Schuyt - Martine van Dusschoten-Bunschoten / Opgave uit
1e GD Martine van Dusschoten-Bunschoten - Djalmar Sistermans / Karen Rombouts - Coen van Keulen 7-6, 7-5
2e GD Patrick van Dusschoten - Marloes Schuyt / Opgave uit
29 mei 2011 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-6
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta / Rens van der Vis 6-3, 7-5
2e HE Gregory Chin A Kwie / Danny Spierenburg 6-1, 3-6, 6-2
1e DE MariŽlle Hoogland / Julia van Rosendael 3-6, 6-3, 4-6
2e DE Kim Bakker / Inger van Dijkman 1-6, 6-1, 1-6
1e HD Gregory Chin A Kwie - Jeroen Wichers / Danny Spierenburg - Mark Logger 2-6, 1-6
1e DD MariŽlle Hoogland - Kim Bakker / Julia van Rosendael - Inger van Dijkman 6-2, 5-7, 1-6
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta / Danny Spierenburg - Inger van Dijkman 4-6, 3-6
2e GD Kim Bakker - Jeroen Wichers / Rens van der Vis - Julia van Rosendael 4-6, 3-6
22 mei 2011 L.T.C. Barneveld 1 / Meppeler L.T.C. 2 7-1
1e HE Evthimios Karaliolios / Thomas Weigel 4-6, 6-3, 6-0
2e HE Steven Korteling / Marco van der Wal 7-5, 6-2
1e DE Iris Verboven / Joany Pontjodikromo 1-6, 6-0, 6-0
2e DE Kim Kilsdonk / Dide Beijer 7-5, 6-1
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Marco van der Wal - Thomas Weigel 6-1, 6-2
1e DD Iris Verboven - Kim Kilsdonk / Dide Beijer - DaniŽlle Koetje 6-7, 6-2, 6-3
1e GD Iris Verboven - Steven Korteling / Joany Pontjodikromo - Marco van der Wal 6-7, 3-6
2e GD Inge Spronk - Evthimios Karaliolios / DaniŽlle Koetje - Thomas Weigel 6-2, 6-4
22 mei 2011 Oosterbeekse T.V. 1 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 6-2
1e HE Coen van Keulen / Franko Zivkovic-Laurenta 7-6, 6-3
2e HE Remko de Rijke / Gregory Chin A Kwie 6-1, 6-0
1e DE Karen Rombouts / MariŽlle Hoogland 5-7, 2-6
2e DE Laura Bsoul / Marija Zivkovic-Laurenta 6-0, 6-4
1e HD Coen van Keulen - Remko de Rijke / Gregory Chin A Kwie - Jeroen Wichers 6-1, 6-0
1e DD Karen Rombouts - Laura Bsoul / MariŽlle Hoogland - Kim Bakker 3-6, 3-6
1e GD Karen Rombouts - Coen van Keulen / Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta 6-3, 6-0
2e GD Laura Bsoul - Remko de Rijke / Kim Bakker - Jeroen Wichers 7-6, 6-4
22 mei 2011 T.V. Beekhuizen 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 4-4
1e HE Renť Lepp / Gijs Linders 6-4, 6-7, 4-6
2e HE Lennart van Campen / Paul Monteban 5-7, 4-6
1e DE Miriam Westerink / Regina Husak 6-2, 5-7, 7-5
2e DE Myrthe Pelskamp / Jade Schoelink 2-6, 2-6
1e HD Renť Lepp - Arjan Pastoors / Gijs Linders - Paul Monteban Opgave uit
1e DD Miriam Westerink - Myrthe Pelskamp / Regina Husak - Jade Schoelink 4-6, 2-6
1e GD Arjan Pastoors - Miriam Westerink / Jade Schoelink - Gijs Linders 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Renť Lepp - Myrthe Pelskamp / Regina Husak - Paul Monteban Opgave uit
22 mei 2011 T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-6
1e HE Djalmar Sistermans / Danny Spierenburg 2-6, 6-3, 7-5
2e HE Wouter Olling / Mark Logger 6-0, 4-6, 3-6
1e DE Marloes Schuyt / Julia van Rosendael 0-1
2e DE Martine van Dusschoten-Bunschoten / Inger van Dijkman 3-6, 6-0, 0-6
1e HD Patrick van Dusschoten - Djalmar Sistermans / Mark Logger - Danny Spierenburg 2-6, 1-6
1e DD Kim Baas - Martine van Dusschoten-Bunschoten / Inger van Dijkman - Julia van Rosendael 2-6, 1-6
1e GD Martine van Dusschoten-Bunschoten - Djalmar Sistermans / Julia van Rosendael - Danny Spierenburg 6-4, 6-2
2e GD Kim Baas - Patrick van Dusschoten / Inger van Dijkman - Mark Logger 1-6, 1-6
15 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 / L.T.C. Barneveld 1 2-6
1e HE Gijs Linders / Evthimios Karaliolios 4-6, 4-6
2e HE Zar Lasahido / Steven Korteling 2-6, 6-7
1e DE Jainy Scheepens / Iris Verboven 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Jade Schoelink / Kim Kilsdonk 3-6, 6-7, 1-6
1e HD Gijs Linders - Zar Lasahido / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 1-6, 2-6
1e DD Jainy Scheepens - Jade Schoelink / Kim Kilsdonk - Iris Verboven 6-3, 6-3
1e GD Jade Schoelink - Gijs Linders / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 3-6, 4-6
2e GD Jainy Scheepens - Zar Lasahido / Steven Korteling - Iris Verboven 7-6, 4-6, 6-7
15 mei 2011 Meppeler L.T.C. 2 / T.V. Beekhuizen 1 2-6
1e HE Thomas Weigel / Arjan Pastoors 7-5, 6-4
2e HE Marco van der Wal / Renť Lepp 7-6, 5-7, 0-6
1e DE DaniŽlle Koetje / Annelie de Vries 3-6, 1-6
2e DE Dide Beijer / Miriam Westerink 6-7, 7-6, 4-6
1e HD Marco van der Wal - Thomas Weigel / Renť Lepp - Arjan Pastoors 2-6, 6-7
1e DD Joany Pontjodikromo - Dide Beijer / Myrthe Pelskamp - Miriam Westerink 6-4, 7-5
1e GD Marco van der Wal - Joany Pontjodikromo / Arjan Pastoors - Annelie de Vries 6-1, 1-6, 6-7
2e GD DaniŽlle Koetje - Thomas Weigel / Renť Lepp - Myrthe Pelskamp 7-5, 3-6, 6-7
15 mei 2011 T.C. Unicum (Leiden) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 4-4
1e HE Mark Logger / Coen van Keulen 1-6, 0-6
2e HE Danny Spierenburg / Romano Tatuhey 6-7, 6-1, 7-6
1e DE Julia van Rosendael / Karen Rombouts 6-4, 6-0
2e DE Inger van Dijkman / Laura Bsoul 4-6, 3-6
1e HD Mark Logger - Danny Spierenburg / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 6-1, 2-6, 4-6
1e DD Julia van Rosendael - Inger van Dijkman / Karen Rombouts - Laura Bsoul 6-3, 6-2
1e GD Inger van Dijkman - Danny Spierenburg / Karen Rombouts - Coen van Keulen 6-4, 6-2
2e GD Julia van Rosendael - Mark Logger / Laura Bsoul - Romano Tatuhey 6-4, 2-6, 6-7
15 mei 2011 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 4-4
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta / Djalmar Sistermans 4-6, 6-7
2e HE Sander Groen / Wouter Olling 6-7, 2-6
1e DE MariŽlle Hoogland / Marloes Schuyt 6-3, 6-1
2e DE Marija Zivkovic-Laurenta / Martine van Dusschoten-Bunschoten 7-5, 6-3
1e HD Gregory Chin A Kwie - Sander Groen / Patrick van Dusschoten - Djalmar Sistermans 5-7, 6-7
1e DD MariŽlle Hoogland - Kim Bakker / Martine van Dusschoten-Bunschoten - Marloes Schuyt 4-6, 6-0, 4-6
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta / Patrick van Dusschoten - Martine van Dusschoten-Bunschoten 6-3, 6-4
2e GD Jeroen Wichers - Kim Bakker / Djalmar Sistermans - Marloes Schuyt 6-3, 6-1
8 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 / T.C. Unicum (Leiden) 1 5-3
1e HE Alexander Blom / Rens van der Vis 6-2, 6-1
2e HE Zar Lasahido / Danny Spierenburg 1-6, 7-5, 4-6
1e DE Jainy Scheepens / Julia van Rosendael 6-2, 6-0
2e DE Jade Schoelink / Inger van Dijkman 6-1, 6-3
1e HD Alexander Blom - Zar Lasahido / Mark Logger - Danny Spierenburg 3-6, 6-3, 5-7
1e DD Jainy Scheepens - Jade Schoelink / Julia van Rosendael - Inger van Dijkman 6-7, 7-6, 6-2
1e GD Alexander Blom - Jade Schoelink / Mark Logger - Julia van Rosendael 1-6, 6-3, 7-6
2e GD Zar Lasahido - Jainy Scheepens / Rens van der Vis - Inger van Dijkman 4-6, 4-6
8 mei 2011 Meppeler L.T.C. 2 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 1-7
1e HE Thomas Weigel / Franko Zivkovic-Laurenta 6-7, 4-6
2e HE Marco van der Wal / Gregory Chin A Kwie 5-7, 3-6
1e DE Joany Pontjodikromo / MariŽlle Hoogland 2-6, 6-1, 6-7
2e DE DaniŽlle Koetje / Marija Zivkovic-Laurenta 3-6, 6-3, 2-6
1e HD Marco van der Wal - Thomas Weigel / Jeroen Wichers - Gregory Chin A Kwie 6-7, 6-3, 7-5
1e DD Joany Pontjodikromo - DaniŽlle Koetje / MariŽlle Hoogland - Kim Bakker 4-6, 2-6
1e GD Joany Pontjodikromo - Marco van der Wal / Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta 2-6, 6-0, 6-7
2e GD DaniŽlle Koetje - Thomas Weigel / Kim Bakker - Jeroen Wichers 3-6, 6-2, 6-7
8 mei 2011 L.T.C. Barneveld 1 / Oosterbeekse T.V. 1 7-1
1e HE Steven Korteling / Coen van Keulen 6-4, 1-6, 6-3
2e HE Evthimios Karaliolios / Remko de Rijke 7-5, 6-3
1e DE Iris Verboven / Karen Rombouts 6-2, 6-2
2e DE Kim Kilsdonk / Sheila Moradian 6-1, 7-5
1e HD Steven Korteling - Evthimios Karaliolios / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 6-1, 6-2
1e DD Iris Verboven - Kim Kilsdonk / Sheila Moradian - Soraya Moradian 6-2, 6-1
1e GD Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios / Karen Rombouts - Coen van Keulen 5-7, 3-6
2e GD Iris Verboven - Steven Korteling / Sheila Moradian - Remko de Rijke 3-6, 6-0, 7-6
8 mei 2011 T.V. Beekhuizen 1 / T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 5-3
1e HE Renť Lepp / Djalmar Sistermans 1-6, 2-6
2e HE Arjan Pastoors / Wouter Olling 6-4, 6-4
1e DE Annelie de Vries / Marloes Schuyt 6-0, 6-1
2e DE Miriam Westerink / Martine van Dusschoten-Bunschoten 6-2, 6-4
1e HD Renť Lepp - Lennart van Campen / Djalmar Sistermans - Patrick van Dusschoten 4-6, 4-6
1e DD Annelie de Vries - Myrthe Pelskamp / Marloes Schuyt - Martine van Dusschoten-Bunschoten 6-4, 6-4
1e GD Annelie de Vries - Arjan Pastoors / Patrick van Dusschoten - Martine van Dusschoten-Bunschoten 6-4, 6-4
2e GD Miriam Westerink - Lennart van Campen / Djalmar Sistermans - Marloes Schuyt 6-3, 4-6, 6-7
25 april 2011 Oosterbeekse T.V. 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 7-1
1e HE Romano Tatuhey / Gijs Linders 6-2, 6-4
2e HE Remko de Rijke / Zar Lasahido 3-6, 6-1, 6-1
1e DE Karen Rombouts / Jainy Scheepens 1-6, 6-3, 6-2
2e DE Laura Bsoul / Regina Husak 6-2, 6-4
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Zar Lasahido - Gijs Linders 7-5, 6-4
1e DD Karen Rombouts - Laura Bsoul / Regina Husak - Jade Schoelink 6-7, 3-6
1e GD Coen van Keulen - Karen Rombouts / Gijs Linders - Jade Schoelink 6-2, 6-2
2e GD Laura Bsoul - Remko de Rijke / Zar Lasahido - Jainy Scheepens 6-4, 6-4
25 april 2011 T.C. Unicum (Leiden) 1 / L.T.C. Barneveld 1 0-8
1e HE Danny Spierenburg / Evthimios Karaliolios 4-6, 1-6
2e HE Mark Logger / Steven Korteling 4-6, 2-6
1e DE Leonie Mekel / Iris Verboven 4-6, 6-3, 2-6
2e DE Julia van Rosendael / Kim Kilsdonk 5-7, 6-7
1e HD Danny Spierenburg - Mark Logger / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 6-4, 6-7, 2-6
1e DD Leonie Mekel - Julia van Rosendael / Kim Kilsdonk - Iris Verboven 3-6, 5-7
1e GD Leonie Mekel - Danny Spierenburg / Kim Kilsdonk - Evthimios Karaliolios 4-6, 2-6
2e GD Julia van Rosendael - Mark Logger / Iris Verboven - Steven Korteling 4-6, 3-6
25 april 2011 T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 / Meppeler L.T.C. 2 3-5
1e HE Wouter Olling / Rick de Groot 4-6, 2-6
2e HE Patrick van Dusschoten / Marco van der Wal 6-4, 7-5
1e DE Marloes Schuyt / Joany Pontjodikromo 0-6, 2-6
2e DE Martine van Dusschoten-Bunschoten / Dide Beijer 4-6, 6-3, 3-6
1e HD Patrick van Dusschoten - Djalmar Sistermans / Romano Frantzen - Rick de Groot 6-4, 7-6
1e DD Marloes Schuyt - Martine van Dusschoten-Bunschoten / Joany Pontjodikromo - Dide Beijer 6-4, 3-6, 3-6
1e GD Martine van Dusschoten-Bunschoten - Djalmar Sistermans / Joany Pontjodikromo - Rick de Groot 6-4, 7-5
2e GD Wouter Olling - Marloes Schuyt / Dide Beijer - Marco van der Wal 4-6, 3-6
25 april 2011 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / T.V. Beekhuizen 1 4-4
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta / Renť Lepp 7-6, 2-6, 4-6
2e HE Sander Groen / Lennart van Campen 6-4, 6-1
1e DE Marija Zivkovic-Laurenta / Annelie de Vries 6-4, 2-6, 1-6
2e DE Kim Bakker / Myrthe Pelskamp 5-7, 6-2, 6-2
1e HD Sander Groen - Gregory Chin A Kwie / Arjan Pastoors - Renť Lepp 6-2, 5-7, 6-0
1e DD Kim Bakker - Marija Zivkovic-Laurenta / Myrthe Pelskamp - Annelie de Vries 6-3, 1-6, 2-6
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta / Arjan Pastoors - Annelie de Vries 6-7, 3-6
2e GD Jeroen Wichers - Kim Bakker / Lennart van Campen - Myrthe Pelskamp 7-5, 6-7, 7-6
17 april 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 / T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 3-5
1e HE Zar Lasahido / Djalmar Sistermans 2-6, 4-6
2e HE Joop Bos / Patrick van Dusschoten 6-7, 6-4, 6-4
1e DE Jainy Scheepens / Marloes Schuyt 6-2, 6-3
2e DE Regina Husak / Martine van Dusschoten-Bunschoten 5-7, 4-6
1e HD Zar Lasahido - Gijs Linders / Djalmar Sistermans - Patrick van Dusschoten 1-6, 4-6
1e DD Jainy Scheepens - Regina Husak / Marloes Schuyt - Martine van Dusschoten-Bunschoten 3-6, 2-6
1e GD Gijs Linders - Regina Husak / Djalmar Sistermans - Martine van Dusschoten-Bunschoten 5-7, 1-6
2e GD Zar Lasahido - Jainy Scheepens / Wouter Olling - Marloes Schuyt 6-2, 6-1
17 april 2011 Meppeler L.T.C. 2 / Oosterbeekse T.V. 1 3-5
1e HE Rick de Groot / Romano Tatuhey 7-5, 6-3
2e HE Marco van der Wal / Remko de Rijke 3-6, 2-6
1e DE Joany Pontjodikromo / Karen Rombouts 6-1, 2-6, 3-6
2e DE Charlotte Koning / Laura Bsoul 6-7, 4-6
1e HD Rick de Groot - Romano Frantzen / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 6-4, 7-6
1e DD DaniŽlle Koetje - Joany Pontjodikromo / Laura Bsoul - Sheila Moradian 6-3, 7-6
1e GD Rick de Groot - Charlotte Koning / Karen Rombouts - Coen van Keulen 6-3, 1-6, 6-7
2e GD Marco van der Wal - DaniŽlle Koetje / Sheila Moradian - Remko de Rijke 3-6, 4-6
17 april 2011 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 8-0
1e HE Evthimios Karaliolios / Hans van Scheppingen 7-5, 6-2
2e HE Steven Korteling / Franko Zivkovic-Laurenta 6-1, 6-3
1e DE Iris Verboven / MariŽlle Hoogland 6-1, 7-5
2e DE Kim Kilsdonk / Kim Bakker 6-4, 6-1
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Hans van Scheppingen - Jeroen Wichers 5-7, 6-3, 6-2
1e DD Kim Kilsdonk - Iris Verboven / MariŽlle Hoogland - Marija Zivkovic-Laurenta 6-4, 6-3
1e GD Evthimios Karaliolios - Kim Kilsdonk / Franko Zivkovic-Laurenta - Marija Zivkovic-Laurenta 6-1, 7-5
2e GD Steven Korteling - Iris Verboven / Jeroen Wichers - Kim Bakker 6-2, 6-1
17 april 2011 T.V. Beekhuizen 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 2-6
1e HE Renť Lepp / Mark Logger 6-1, 6-2
2e HE Lennart van Campen / Rens van der Vis 7-6, 6-4
1e DE Annelie de Vries / Leonie Mekel 5-7, 2-6
2e DE Myrthe Pelskamp / Inger van Dijkman 3-6, 0-6
1e HD Renť Lepp - Arjan Pastoors / Danny Spierenburg - Mark Logger 3-6, 3-6
1e DD Annelie de Vries - Myrthe Pelskamp / Leonie Mekel - Inger van Dijkman 2-6, 1-6
1e GD Annelie de Vries - Arjan Pastoors / Rens van der Vis - Leonie Mekel 2-6, 5-7
2e GD Lennart van Campen - Myrthe Pelskamp / Inger van Dijkman - Danny Spierenburg 1-6, 2-6
10 april 2011 Oosterbeekse T.V. 1 / T.V. Beekhuizen 1 7-1
1e HE Romano Tatuhey / Renť Lepp 2-6, 6-2, 6-4
2e HE Remko de Rijke / Lennart van Campen 6-4, 6-2
1e DE Karen Rombouts / Annelie de Vries 3-6, 4-6
2e DE Laura Bsoul / Myrthe Pelskamp 6-2, 6-0
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Arjan Pastoors - Lennart van Campen 7-6, 6-1
1e DD Laura Bsoul - Karen Rombouts / Myrthe Pelskamp - Annelie de Vries 5-7, 6-2, 7-5
1e GD Coen van Keulen - Karen Rombouts / Renť Lepp - Annelie de Vries 6-1, 6-3
2e GD Laura Bsoul - Remko de Rijke / Lennart van Campen - Myrthe Pelskamp 6-1, 7-6
10 april 2011 T.C. Unicum (Leiden) 1 / Meppeler L.T.C. 2 2-6
1e HE Danny Spierenburg / Rick de Groot 6-3, 2-6, 2-6
2e HE Mark Logger / Thomas Weigel 6-7, 4-6
1e DE Leonie Mekel / DaniŽlle Koetje 6-4, 6-3
2e DE Julia van Rosendael / Dide Beijer 4-6, 1-6
1e HD Danny Spierenburg - Rens van der Vis / Rick de Groot - Thomas Weigel 5-7, 5-7
1e DD Leonie Mekel - Julia van Rosendael / Dide Beijer - Joany Pontjodikromo 6-2, 2-6, 3-6
1e GD Leonie Mekel - Rens van der Vis / Rick de Groot - Joany Pontjodikromo 6-3, 6-1
2e GD Julia van Rosendael - Mark Logger / DaniŽlle Koetje - Thomas Weigel 6-4, 4-6, 6-7
10 april 2011 T.V. Luck Raeck (Maarssen) 1 / L.T.C. Barneveld 1 0-8
1e HE Wouter Olling / Evthimios Karaliolios 1-6, 0-6
2e HE Djalmar Sistermans / Steven Korteling 4-6, 6-0, 3-6
1e DE Marloes Schuyt / Kim Kilsdonk 2-6, 0-6
2e DE Martine van Dusschoten-Bunschoten / Iris Verboven 4-6, 3-6
1e HD Patrick van Dusschoten - Djalmar Sistermans / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 3-6, 1-6
1e DD Martine van Dusschoten-Bunschoten - Marloes Schuyt / Kim Kilsdonk - Iris Verboven 3-6, 1-6
1e GD Marloes Schuyt - Patrick van Dusschoten / Evthimios Karaliolios - Kim Kilsdonk 0-6, 2-6
2e GD Martine van Dusschoten-Bunschoten - Djalmar Sistermans / Iris Verboven - Steven Korteling 4-6, 5-7
10 april 2011 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 4 0-8
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta / Alexander Blom 2-6, 2-6
2e HE Gregory Chin A Kwie / Zar Lasahido 4-6, 3-6
1e DE MariŽlle Hoogland / Jainy Scheepens 4-6, 6-7
2e DE Kim Bakker / Jade Schoelink 0-6, 3-6
1e HD Jeroen Wichers - Sander Groen / Alexander Blom - Zar Lasahido 3-6, 2-6
1e DD MariŽlle Hoogland - Marija Zivkovic-Laurenta / Jainy Scheepens - Jade Schoelink 6-4, 6-7, 3-6
1e GD Sander Groen - Kim Bakker / Alexander Blom - Jade Schoelink 2-6, 3-6
2e GD Gregory Chin A Kwie - Marija Zivkovic-Laurenta / Zar Lasahido - Jainy Scheepens 1-6, 1-6