Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr2
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 2

Competitieverslag van 10 april 2011
Competitieverslag van 17 april 2011
Competitieverslag van 25 april 2011
Competitieverslag van 8 mei 2011
Competitieverslag van 15 mei 2011
Competitieverslag van 22 mei 2011
Competitieverslag van 29 mei 2011

Stand

GespeeldPunten
T.V. Heerhugowaard 1 7 41
Z.T.C. Shot (Zeist) 1 7 38
Bredasche L.T.V. 1 7 33
E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7 32
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7 25
T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 7 21
A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7 20
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7 14

29 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Roy Bruggeling / Miliaan Niesten 6-7, 4-6
2e HE Jeroen Camfferman / Marcus Daniell 6-2, 6-1
1e DE Valeria Podda / Daphne van den Heuvel 4-6, 1-6
2e DE Kelly de Beer / Pleun Burgmans 7-5, 6-2
1e HD Roy Bruggeling - Jeroen Camfferman / Miliaan Niesten - Maarten Meijs 6-1, 6-7, 6-3
1e DD Valeria Podda - Kelly de Beer / Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans 4-6, 6-4, 5-7
1e GD Kelly de Beer - Roy Bruggeling / Pleun Burgmans - Miliaan Niesten Opgave thuis
2e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Daphne van den Heuvel - Maarten Meijs Opgave uit
29 mei 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Wesley Koolhof / Lennart van der Linden 6-3, 6-4
2e HE Stefan Scheenstra / Omar van Welzenis 0-6, 0-6
1e DE Esther Vermeulen / Elyne Boeykens 4-6, 1-6
2e DE Martine Dijkman / Nadine Gobin 6-0, 6-3
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / Lennart van der Linden - Christiaan de Jong 6-2, 6-4
1e DD Lisa Borckink - Martine Dijkman / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-2, 6-2
1e GD Esther Vermeulen - Wesley Koolhof / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 3-6, 4-6
2e GD Lisa Borckink - Stefan Scheenstra / Marieke de Jong - Omar van Welzenis 1-6, 0-6
29 mei 2011 Bredasche L.T.V. 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 3-5
1e HE Kevin Boelhouwer / David de Goede 1-6, 6-7
2e HE Eric Kuijlen / Niels de Morée 5-7, 5-7
1e DE Lynn Schönhage / Tessy van de Ven 5-7, 2-6
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Lisanne van Riet 6-3, 3-6, 3-6
1e HD Eric Kuijlen - Kevin Boelhouwer / Philippe Niewerth - David de Goede 6-4, 6-4
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 7-6, 7-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / David de Goede - Lisanne van Riet Opgave thuis
2e GD Kevin Boelhouwer - Lynn Schönhage / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts Opgave uit
29 mei 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Dennis Kockx / Bart de Gier 2-6, 2-6
2e HE Jeroen van den Hoek / Jake Mak 1-6, 6-7
1e DE Ghislaine van Baal / Lisanne Balk 6-3, 2-6, 2-6
2e DE Paula de Man / Femke Reinhard 2-6, 3-6
1e HD Dennis Kockx - Martijn van Haasteren / Bart de Gier - Jake Mak 1-6, 3-6
1e DD Ghislaine van Baal - Paula de Man / Lisanne Balk - Femke Reinhard 2-6, 1-6
1e GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Femke Reinhard - Jake Mak 7-6, 2-6, 7-6
2e GD Paula de Man - Jeroen van den Hoek / Lisanne Balk - Bart de Gier 4-6, 4-6
22 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Colin van Beem / David de Goede 2-6, 7-6, 3-6
2e HE Jeroen Camfferman / Niels de Morée 6-2, 6-3
1e DE Valeria Podda / Tessy van de Ven 1-6, 5-7
2e DE Kelly de Beer / Lisanne van Riet 6-4, 3-6, 6-7
1e HD Colin van Beem - Jeroen Camfferman / David de Goede - Philippe Niewerth 6-3, 5-7, 1-6
1e DD Valeria Podda - Kelly de Beer / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 2-6, 2-6
1e GD Jeroen Camfferman - Valeria Podda / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 6-7, 4-6
2e GD Kelly de Beer - Colin van Beem / Lisanne van Riet - David de Goede 7-6, 1-6, 6-7
22 mei 2011 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / Bredasche L.T.V. 1 3-5
1e HE Miliaan Niesten / Eric Kuijlen 7-5, 6-3
2e HE Marcus Daniell / Kevin Boelhouwer 4-6, 1-2
1e DE Daphne van den Heuvel / Olga Kalyuzhnaya 0-1
2e DE Pleun Burgmans / Lynn Schönhage 5-7, 3-6
1e HD Miliaan Niesten - Maarten Meijs / Eric Kuijlen - Kevin Boelhouwer 6-1, 1-6, 6-4
1e DD Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans / Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage 6-4, 6-3
1e GD Pleun Burgmans - Marcus Daniell / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen Opgave thuis
2e GD Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten / Lynn Schönhage - Kevin Boelhouwer 2-6, 3-6
22 mei 2011 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Bart de Gier / Wesley Koolhof 6-0, 6-3
2e HE Jake Mak / Stefan Scheenstra 6-0, 6-2
1e DE Lisanne Balk / Martine Dijkman 3-6, 6-1, 6-2
2e DE Femke Reinhard / Esther Vermeulen 2-6, 0-6
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra 6-4, 6-4
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Martine Dijkman - Lisa Borckink 6-2, 6-4
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Lisa Borckink - Wesley Koolhof 6-2, 7-5
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Esther Vermeulen - Stefan Scheenstra 6-0, 6-3
22 mei 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e HE Dennis Kockx / Lennart van der Linden 4-6, 3-6
2e HE Jeroen van den Hoek / Omar van Welzenis 6-7, 1-6
1e DE Ghislaine van Baal / Elyne Boeykens 7-6, 1-6, 4-6
2e DE Lotty Seelen / Nadine Gobin 6-0, 6-0
1e HD Dennis Kockx - Martijn van Haasteren / Lennart van der Linden - Christiaan de Jong 6-4, 4-6, 3-6
1e DD Ghislaine van Baal - Lotty Seelen / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-2, 3-6, 6-3
1e GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 3-6, 4-6
2e GD Lotty Seelen - Jeroen van den Hoek / Nadine Gobin - Christiaan de Jong 6-2, 6-2
15 mei 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Jeroen van den Hoek 6-1, 6-2
2e HE Stefan Scheenstra / Dennis Kockx 3-6, 1-6
1e DE Esther Vermeulen / Ghislaine van Baal 2-6, 6-1, 6-3
2e DE Martine Dijkman / Paula de Man 6-2, 4-6, 6-4
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / Martijn van Haasteren - Dennis Kockx 6-2, 6-3
1e DD Martine Dijkman - Lisa Borckink / Ghislaine van Baal - Paula de Man 6-1, 7-6
1e GD Lisa Borckink - Wesley Koolhof / Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren 4-6, 5-7
2e GD Esther Vermeulen - Stefan Scheenstra / Paula de Man - Jeroen van den Hoek 6-3, 0-6, 7-6
15 mei 2011 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Eric Kuijlen / Jeroen Camfferman 6-3, 4-6, 6-3
2e HE Kevin Boelhouwer / David Pel 6-2, 1-6, 6-3
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Valeria Podda 6-4, 6-4
2e DE Lynn Schönhage / Kelly de Beer 3-6, 2-6
1e HD Eric Kuijlen - Kevin Boelhouwer / Jeroen Camfferman - David Pel 6-4, 6-1
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage / Valeria Podda - Kelly de Beer 6-1, 7-5
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Valeria Podda - Jeroen Camfferman 6-4, 1-6, 6-7
2e GD Lynn Schönhage - Kevin Boelhouwer / Kelly de Beer - David Pel 2-6, 6-4, 7-6
15 mei 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-6
1e HE Lennart van der Linden / Bart de Gier 6-2, 3-6, 6-7
2e HE Omar van Welzenis / Jake Mak 6-3, 6-1
1e DE Elyne Boeykens / Lisanne Balk 6-4, 1-6, 5-7
2e DE Nadine Gobin / Femke Reinhard 5-7, 1-6
1e HD Christiaan de Jong - Omar van Welzenis / Bart de Gier - Jake Mak 3-6, 4-6
1e DD Marieke de Jong - Elyne Boeykens / Lisanne Balk - Femke Reinhard 1-6, 6-7
1e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Femke Reinhard - Jake Mak 6-4, 7-5
2e GD Omar van Welzenis - Nadine Gobin / Lisanne Balk - Bart de Gier 5-7, 2-6
15 mei 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-3
1e HE David de Goede / Miliaan Niesten 6-2, 7-6
2e HE Niels de Morée / Marcus Daniell 6-7, 5-7
1e DE Tessy van de Ven / Daphne van den Heuvel 4-6, 6-3, 7-5
2e DE Lisanne van Riet / Pleun Burgmans 7-6, 6-1
1e HD David de Goede - Philippe Niewerth / Marcus Daniell - Miliaan Niesten 4-6, 2-6
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Pleun Burgmans - Daphne van den Heuvel 6-1, 4-6, 6-4
1e GD Lisanne van Riet - David de Goede / Pleun Burgmans - Marcus Daniell Opgave uit
2e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 6-7, 6-3, 6-7
8 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Jeroen Camfferman / Jeroen van den Hoek 6-1, 6-4
2e HE David Pel / Dennis Kockx 7-5, 6-3
1e DE Valeria Podda / Ghislaine van Baal 2-6, 6-4, 6-1
2e DE Kelly de Beer / Paula de Man 6-4, 6-3
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Martijn van Haasteren - Dennis Kockx 6-4, 7-6
1e DD Valeria Podda - Kelly de Beer / Ghislaine van Baal - Paula de Man 4-6, 7-6, 2-6
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren 5-7, 4-6
2e GD Kelly de Beer - David Pel / Paula de Man - Jeroen van den Hoek 4-6, 2-6
8 mei 2011 Bredasche L.T.V. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Kevin Boelhouwer / Wesley Koolhof 6-7, 1-6
2e HE Eric Kuijlen / Stefan Scheenstra 6-1, 6-0
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Lisa Borckink 6-0, 6-0
2e DE Lynn Schönhage / Esther Vermeulen 7-6, 2-6, 1-6
1e HD Kevin Boelhouwer - Eric Kuijlen / Stefan Scheenstra - Wesley Koolhof 4-6, 6-7
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage / Lisa Borckink - Martine Dijkman 6-1, 7-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 6-3, 6-3
2e GD Kevin Boelhouwer - Lynn Schönhage / Esther Vermeulen - Stefan Scheenstra 6-1, 6-2
8 mei 2011 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-3
1e HE Miliaan Niesten / Bart de Gier 6-3, 6-2
2e HE Marcus Daniell / Jake Mak 6-2, 5-7, 7-5
1e DE Daphne van den Heuvel / Lisanne Balk 4-6, 1-6
2e DE Pleun Burgmans / Femke Reinhard 6-7, 7-5, 7-5
1e HD Miliaan Niesten - Marcus Daniell / Bart de Gier - Jake Mak 6-3, 4-6, 5-7
1e DD Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans / Lisanne Balk - Femke Reinhard 7-5, 5-7, 6-2
1e GD Pleun Burgmans - Marcus Daniell / Femke Reinhard - Jake Mak 6-3, 6-2
2e GD Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten / Lisanne Balk - Bart de Gier 0-6, 1-6
8 mei 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e HE David de Goede / Lennart van der Linden 6-4, 4-6, 6-3
2e HE Niels de Morée / Omar van Welzenis 1-6, 6-7
1e DE Tessy van de Ven / Elyne Boeykens 2-6, 2-6
2e DE Lisanne van Riet / Nadine Gobin 6-2, 6-4
1e HD David de Goede - Philippe Niewerth / Christiaan de Jong - Omar van Welzenis 6-2, 7-6
1e DD Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts / Elyne Boeykens - Marieke de Jong 6-4, 6-2
1e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Marieke de Jong - Christiaan de Jong 6-0, 6-0
2e GD Lisanne van Riet - Niels de Morée / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 5-7, 6-2, 6-7
25 april 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Christopher Koderisch / Jeroen Camfferman 7-5, 6-4
2e HE Wesley Koolhof / David Pel 6-2, 6-2
1e DE Esther Vermeulen / Valeria Podda 6-0, 7-6
2e DE Lisa Borckink / Babs van Kampen 6-4, 6-7, 6-2
1e HD Christopher Koderisch - Stefan Scheenstra / Jeroen Camfferman - David Pel 4-6, 6-4, 3-6
1e DD Lisa Borckink - Martine Dijkman / Kelly de Beer - Babs van Kampen 1-6, 6-2, 4-6
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Jeroen Camfferman - Valeria Podda 6-0, 6-2
2e GD Christopher Koderisch - Esther Vermeulen / David Pel - Kelly de Beer 7-6, 6-3
25 april 2011 T.V. Heerhugowaard 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Bart de Gier / David de Goede 5-7, 1-6
2e HE Jake Mak / Niels de Morée 1-6, 2-6
1e DE Lisanne Balk / Tessy van de Ven 2-6, 4-6
2e DE Femke Reinhard / Lisanne van Riet 2-6, 6-3, 6-4
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Philippe Niewerth - David de Goede 7-6, 7-6
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 1-6, 7-5, 6-3
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Tessy van de Ven - Niels de Morée 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 6-3, 6-3
25 april 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Lennart van der Linden / Miliaan Niesten 3-6, 1-6
2e HE Omar van Welzenis / Marcus Daniell 3-6, 1-6
1e DE Elyne Boeykens / Daphne van den Heuvel 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Nadine Gobin / Pleun Burgmans 2-6, 1-6
1e HD Christiaan de Jong - Omar van Welzenis / Marcus Daniell - Tom Schönenberg 6-7, 4-6
1e DD Elyne Boeykens - Marieke de Jong / Pleun Burgmans - Daphne van den Heuvel 3-6, 3-6
1e GD Christiaan de Jong - Marieke de Jong / Pleun Burgmans - Tom Schönenberg 4-6, 4-6
2e GD Elyne Boeykens - Omar van Welzenis / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 5-7, 6-4, 7-6
25 april 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Bredasche L.T.V. 1 2-6
1e HE Martijn van Haasteren / Eric Kuijlen 2-6, 4-6
2e HE Dennis Kockx / Kevin Boelhouwer 6-3, 6-0
1e DE Ghislaine van Baal / Olga Kalyuzhnaya 6-1, 5-7, 6-7
2e DE Paula de Man / Lynn Schönhage 3-6, 2-6
1e HD Martijn van Haasteren - Dennis Kockx / Eric Kuijlen - Kevin Boelhouwer 6-3, 6-4
1e DD Ghislaine van Baal - Paula de Man / Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage 4-6, 3-6
1e GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen 5-7, 6-4, 6-7
2e GD Paula de Man - Dennis Kockx / Lynn Schönhage - Kevin Boelhouwer 3-6, 6-4, 6-7
17 april 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e HE Alexander Blom / Christiaan de Jong 6-1, 6-1
2e HE Jeroen Camfferman / Omar van Welzenis 6-2, 6-3
1e DE Kelly de Beer / Elyne Boeykens 4-6, 5-7
2e DE Babs van Kampen / Nadine Gobin 2-6, 6-1, 6-0
1e HD Jeroen Camfferman - David Pel / Christiaan de Jong - Omar van Welzenis 4-6, 6-4, 4-6
1e DD Valeria Podda - Babs van Kampen / Marieke de Jong - Elyne Boeykens 6-3, 6-3
1e GD Alexander Blom - Valeria Podda / Christiaan de Jong - Marieke de Jong 7-5, 5-7, 7-6
2e GD David Pel - Kelly de Beer / Omar van Welzenis - Elyne Boeykens 6-4, 4-6, 6-7
17 april 2011 Bredasche L.T.V. 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-7
1e HE Kevin Boelhouwer / Bart de Gier 2-6, 2-6
2e HE Eric Kuijlen / Jake Mak 7-6, 6-7, 2-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Lisanne Balk 2-6, 2-6
2e DE Lynn Schönhage / Femke Reinhard 4-6, 4-6
1e HD Kevin Boelhouwer - Eric Kuijlen / Bart de Gier - Jake Mak 3-6, 4-6
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage / Lisanne Balk - Femke Reinhard 3-6, 2-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Jake Mak - Femke Reinhard 6-4, 6-4
2e GD Kevin Boelhouwer - Lynn Schönhage / Bart de Gier - Lisanne Balk 1-6, 4-6
17 april 2011 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Miliaan Niesten / Christopher Koderisch 6-3, 1-6, 7-6
2e HE Tom Schönenberg / Wesley Koolhof 4-6, 2-6
1e DE Daphne van den Heuvel / Martine Dijkman 6-3, 7-5
2e DE Pleun Burgmans / Esther Vermeulen 7-5, 2-6, 6-1
1e HD Tom Schönenberg - Marcus Daniell / Stefan Scheenstra - Wesley Koolhof 6-3, 6-7, 7-5
1e DD Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans / Lisa Borckink - Martine Dijkman 7-5, 7-5
1e GD Marcus Daniell - Pleun Burgmans / Wesley Koolhof - Lisa Borckink 6-3, 3-6, 6-7
2e GD Miliaan Niesten - Daphne van den Heuvel / Christopher Koderisch - Esther Vermeulen 3-6, 6-2, 7-6
17 april 2011 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 8-0
1e HE David de Goede / Dennis Kockx 6-3, 6-3
2e HE Niels de Morée / Martijn van Haasteren 6-4, 6-4
1e DE Tessy van de Ven / Paula de Man 6-2, 5-7, 6-0
2e DE Lisanne van Riet / Ghislaine van Baal 7-6, 1-6, 6-4
1e HD David de Goede - Philippe Niewerth / Martijn van Haasteren - Dennis Kockx 4-6, 6-3, 7-6
1e DD Stefanie Gomperts - Tessy van de Ven / Ghislaine van Baal - Paula de Man 5-7, 6-4, 6-0
1e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren 6-4, 6-4
2e GD Lisanne van Riet - Niels de Morée / Paula de Man - Dennis Kockx 7-6, 6-2
10 april 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 3-5
1e HE Christopher Koderisch / David de Goede 6-4, 1-6, 2-6
2e HE Wesley Koolhof / Niels de Morée 6-4, 6-3
1e DE Martine Dijkman / Tessy van de Ven 4-6, 1-6
2e DE Lisa Borckink / Lisanne van Riet 1-6, 6-2, 1-6
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / David de Goede - Philippe Niewerth 6-4, 4-6, 2-6
1e DD Lisa Borckink - Esther Vermeulen / Tessy van de Ven - Stefanie Gomperts 3-6, 2-6
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts 6-2, 7-5
2e GD Christopher Koderisch - Esther Vermeulen / Niels de Morée - Lisanne van Riet 6-3, 6-2
10 april 2011 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Bart de Gier / David Pel 6-3, 6-2
2e HE Jake Mak / Jeroen Camfferman 0-6, 2-6
1e DE Lisanne Balk / Kelly de Beer 5-7, 6-2, 6-4
2e DE Femke Reinhard / Valeria Podda 6-2, 6-7, 3-6
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / David Pel - Jeroen Camfferman 6-4, 6-2
1e DD Lisanne Balk - Femke Reinhard / Valeria Podda - Babs van Kampen 6-3, 6-2
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Kelly de Beer - David Pel 6-2, 4-6, 7-6
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Babs van Kampen - Jeroen Camfferman 6-2, 6-2
10 april 2011 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Bredasche L.T.V. 1 1-7
1e HE Christiaan de Jong / Kevin Boelhouwer 1-6, 0-6
2e HE Omar van Welzenis / Eric Kuijlen 6-3, 7-6
1e DE Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya 6-1, 2-6, 3-6
2e DE Nadine Gobin / Lynn Schönhage 4-6, 6-1, 1-6
1e HD Christiaan de Jong - Omar van Welzenis / Kevin Boelhouwer - Eric Kuijlen Opgave thuis
1e DD Marieke de Jong - Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya - Lynn Schönhage 7-6, 3-6, 2-6
1e GD Marieke de Jong - Christiaan de Jong / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen Opgave thuis
2e GD Elyne Boeykens - Omar van Welzenis / Kevin Boelhouwer - Lynn Schönhage Opgave thuis
10 april 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Jeroen van den Hoek / Miliaan Niesten 0-6, 4-6
2e HE Dennis Kockx / Marcus Daniell 5-7, 4-6
1e DE Ghislaine van Baal / Daphne van den Heuvel 6-3, 6-3
2e DE Paula de Man / Pleun Burgmans 6-7, 1-6
1e HD Jeroen van den Hoek - Martijn van Haasteren / Marcus Daniell - Tom Schönenberg 4-6, 2-6
1e DD Ghislaine van Baal - Paula de Man / Daphne van den Heuvel - Pleun Burgmans 6-7, 3-6
1e GD Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren / Pleun Burgmans - Tom Schönenberg 7-5, 6-3
2e GD Paula de Man - Dennis Kockx / Daphne van den Heuvel - Marcus Daniell 6-4, 4-6, 7-6