Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2011, Gemengd senioren Eredivisie Afdelingnr1
Bijgewerkt tot 4 mrt 2012 Home


2011 Gemengd senioren Eredivisie afdelingnr 1

Competitieverslag van 21 mei 2011
Competitieverslag van 22 mei 2011
Competitieverslag van 25 mei 2011
Competitieverslag van 28 mei 2011
Competitieverslag van 29 mei 2011
Competitieverslag van 2 juni 2011
Competitieverslag van 4 juni 2011
Competitieverslag van 5 juni 2011

Stand

GespeeldPunten
H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 9 39
T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 8 30
Helderse T.C. (Den Helder) 1 9 27
T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 8 25
A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 7 19
T.C. Zandvoort 1 7 17
T.C. Van Horne (Weert) 1 7 15
T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 7 12

5 juni 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 4-0
1e HE Thomas Schoorel / Dominik Hrbatý 6-1, 7-6(3)
2e HE Attila Balázs / Michel Koning 6-4, 4-6, 6-3
1e DE Vesna Dolonts / Kristína Kucová 6-0, 6-1
2e DE Katalin Marosi / Lenka Juríková 3-6, 7-5, 7-5
4 juni 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 4-2
1e HE Thomas Schoorel / Antal van der Duim 6-2, 7-6(7)
2e HE Alberto Brizzi / Dennis van Scheppingen 1-6, 6-3, 5-7
1e DE Vesna Dolonts / Anastasiya Yakimova 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Katalin Marosi / Elise Tamaëla 7-5, 6-2
1e HD Alberto Brizzi - Thomas Schoorel / Antal van der Duim - Dennis van Scheppingen Opgave thuis
1e DD Vesna Dolonts - Katalin Marosi / Anastasiya Yakimova - Elise Tamaëla 6-2 Opgave uit
4 juni 2011 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung / Dominik Hrbatý 6-2, 1-6, 6-3
2e HE Arko Zoutendijk / Michel Koning 3-6, 7-6(5), 3-6
1e DE Kiki Bertens / Kristína Kucová 1-6, 6-4, 6-2
2e DE Angelique van der Meet / Lenka Juríková 5-7, 3-6
1e HD André van der Bijl - Jesse Huta Galung / Dominik Hrbatý - Michel Koning 6-7(3), 4-6
1e DD Kiki Bertens - Angelique van der Meet / Lenka Juríková - Kristína Kucová 6-4, 5-1 Gestaakt
2 juni 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 1-5
1e HE Antal van der Duim / Thomas Schoorel 4-6, 3-6
2e HE Melvyn op der Heijde / Alberto Brizzi 0-6, 0-6
1e DE Elise Tamaëla / Arantxa Rus 2-6, 0-6
2e DE Claire Lablans / Katalin Marosi 0-6, 2-6
1e HD Antal van der Duim - Melvyn op der Heijde / Thomas Schoorel - Alberto Brizzi 6-2, 6-3
1e DD Elise Tamaëla - Claire Lablans / Arantxa Rus - Katalin Marosi 6-4, 4-6, 0-6
2 juni 2011 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 2-4
1e HE Jasper Smit / Yannick Mertens 6-4, 1-6, 4-6
2e HE Roel Oostdam / Dominik Hrbatý 4-6, 6-3, 3-6
1e DE Daniëlle Harmsen / Kristína Kucová 6-1, 6-4
2e DE Quirine Lemoine / Lenka Juríková 1-6, 6-4, 3-6
1e HD Jasper Smit - Roel Oostdam / Dominik Hrbatý - Michel Koning 4-6, 0-6
1e DD Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine / Kristína Kucová - Lenka Juríková Opgave uit
2 juni 2011 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 1-5
1e HE Carlos Salamanca / Jesse Huta Galung 0-6, 2-6
2e HE Sebastian Decoud / Arko Zoutendijk 6-7(7), 1-6
1e DE Josanne van Bennekom / Kiki Bertens 0-1 Opgave thuis
2e DE Julyette Steur / Bernice van de Velde 1-6, 1-6
1e HD Carlos Salamanca - Kevin Schimmel / Jesse Huta Galung - Tim van Terheijden 7-6(3), 6-1
1e DD Josanne van Bennekom - Julyette Steur / Angelique van der Meet - Bernice van de Velde Opgave thuis
2 juni 2011 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-2
1e HE Igor Sijsling / Matwé Middelkoop 6-4, 6-2
2e HE Marcus Hilpert / Stefan Wauters 5-7, 2-6
1e DE Lesley Kerkhove / Marcella Koek 6-3, 6-1
2e DE Cindy Burger / Eva Wacanno 6-4, 6-4
1e HD Igor Sijsling - Marcus Hilpert / Matwé Middelkoop - Stefan Wauters 1-6, 4-6
1e DD Lesley Kerkhove - Cindy Burger / Nancy Feber - Eva Wacanno 7-6, 0-1 Opgave
30 mei 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 5-1
1e HE Thomas Schoorel / Carlos Salamanca 3-6, 3-6
2e HE Alberto Brizzi / Sebastian Decoud 4-6, 7-6(1), 6-0
1e DE Vesna Dolonts / Zuzana Kucová 7-6(6), 7-6(1)
2e DE Arantxa Rus / Lina Stanciute 4-6, 6-4, 6-2
1e HD Thomas Schoorel - Alberto Brizzi / Carlos Salamanca - Sebastian Decoud 6-4, 4-6, 6-3
1e DD Arantxa Rus - Katalin Marosi / Zuzana Kucová - Lina Stanciute 6-2, 7-6(3)
30 mei 2011 T.C. Van Horne (Weert) 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Joseph Sirianni / Nick van der Meer 4-6, 1-6
2e HE Stefan Wauters / Roel Oostdam 6-4, 6-3
1e DE Marcella Koek / Daniëlle Harmsen 3-6, 3-6
2e DE Stanislava Hrozenská / Quirine Lemoine 4-6, 3-6
1e HD Joseph Sirianni - Stefan Wauters / Jasper Smit - Nick van der Meer 1-6, 1-6
1e DD Marcella Koek - Stanislava Hrozenská / Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine 7-6(4), 6-4
30 mei 2011 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Jesse Huta Galung / Antal van der Duim 6-2, 3-6, 4-6
2e HE Tim van Terheijden / Dennis van Scheppingen 1-6, 7-6(5), 0-6
1e DE Kiki Bertens / Anastasiya Yakimova 1-6, 6-2, 1-6
2e DE Angelique van der Meet / Elise Tamaëla 2-6, 6-2, 6-3
1e HD Jesse Huta Galung - Arko Zoutendijk / Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim Opgave uit
1e DD Kiki Bertens - Bernice van de Velde / Anastasiya Yakimova - Elise Tamaëla 7-6(3), 7-5
30 mei 2011 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Yannick Mertens / Scott Griekspoor 6-1, 7-6(2)
1e HE Dominik Hrbatý / Marcus Hilpert 6-4, 6-4
1e DE Patricia Mayr Achleitner / Olga Savchuk 6-7(4), 2-6
2e DE Lenka Juríková / Cindy Burger 6-1, 6-2
1e HD Dominik Hrbatý - Michel Koning / Scott Griekspoor - Kevin Griekspoor 6-2, 7-6(4)
1e DD Nicole Thyssen - Lenka Juríková / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 6-4, 1-6, 3-6
29 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 6-0
1e HE Antal van der Duim / Matwé Middelkoop 4-6, 7-6(3) Opgave uit
2e HE Dennis van Scheppingen / Joseph Sirianni 6-2, 3-6, 6-1
1e DE Anastasiya Yakimova / Marcella Koek 6-1, 6-1
2e DE Maša Zec Peškiric / Eva Wacanno 4-6, 6-1, 6-2
1e HD Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim / Matwé Middelkoop - Joseph Sirianni Opgave uit
1e DD Anastasiya Yakimova - Maša Zec Peškiric / Marcella Koek - Eva Wacanno 6-2, 6-0
29 mei 2011 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 1-5
1e HE Carlos Salamanca / Dominik Hrbatý 6-3, 6-7(3), 1-6
2e HE Philippe Oudshoorn / Michel Koning 3-6, 2-6
1e DE Josanne van Bennekom / Kristína Kucová 1-6, 1-2 Opgave
2e DE Julyette Steur / Nicole Thyssen 3-6, 1-6
1e HD Carlos Salamanca - Kevin Schimmel / Dominik Hrbatý - Michel Koning 0-6, 7-6(6), 7-6(4)
1e DD Josanne van Bennekom - Julyette Steur / Nicole Thyssen - Lenka Juríková Opgave thuis
29 mei 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 5-1
1e HE Thomas Schoorel / Nick van der Meer 7-5, 3-6, 7-6(5)
2e HE Attila Balázs / Roel Oostdam 3-6, 5-7
1e DE Vesna Dolonts / Daniëlle Harmsen 6-4, 6-4
2e DE Katalin Marosi / Quirine Lemoine 7-5, 6-3
1e HD Thomas Schoorel - Attila Balázs / Jasper Smit - Roel Oostdam 7-5, 3-6, 6-4
1e DD Vesna Dolonts - Katalin Marosi / Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine 6-4, 6-2
29 mei 2011 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Kevin Griekspoor 7-5, 6-2
2e HE Arko Zoutendijk / Marcus Hilpert 3-6, 3-6
1e DE Kiki Bertens / Olga Savchuk 3-6, 7-6(6), 1-6
2e DE Angelique van der Meet / Lesley Kerkhove 6-7(5), 6-3, 6-2
1e HD Jesse Huta Galung - André van der Bijl / Scott Griekspoor - Marcus Hilpert 6-3, 6-3
1e DD Kiki Bertens - Angelique van der Meet / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 6-1, 6-1
28 mei 2011 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 3-3
1e HE Jasper Smit / Carlos Salamanca 5-7, 6-7(5)
2e HE Nick van der Meer / Sebastian Decoud 7-6(5), 6-1
1e DE Daniëlle Harmsen / Zuzana Kucová 5-7, 2-6
2e DE Quirine Lemoine / Josanne van Bennekom 7-6(4), 6-4
1e HD Jasper Smit - Roel Oostdam / Carlos Salamanca - Sebastian Decoud 6-7(5), 3-6
1e DD Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine / Zuzana Kucová - Josanne van Bennekom 6-2, 6-2
28 mei 2011 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 1-5
1e HE Scott Griekspoor / Antal van der Duim 6-2, 2-6, 1-6
2e HE Marcus Hilpert / Dennis van Scheppingen 6-2, 3-6, 6-7(6)
1e DE Olga Savchuk / Anastasiya Yakimova 1-6, 6-1, 6-2
2e DE Lesley Kerkhove / Maša Zec Peškiric 6-0, 3-6, 7-5
1e HD Marcus Hilpert - Scott Griekspoor / Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim 3-6, 2-6
1e DD Cindy Burger - Olga Savchuk / Anastasiya Yakimova - Maša Zec Peškiric 1-6, 0-6
28 mei 2011 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Matwé Middelkoop / Jesse Huta Galung 4-6, 4-6
2e HE Stefan Wauters / Arko Zoutendijk 2-6, 4-6
1e DE Nicola Geuer / Kiki Bertens 3-6, 1-6
2e DE Stanislava Hrozenská / Angelique van der Meet 6-3, 6-3
1e HD Matwé Middelkoop - Stefan Wauters / Jesse Huta Galung - André van der Bijl 6-4, 6-4
1e DD Stanislava Hrozenská - Eva Wacanno / Angelique van der Meet - Kiki Bertens 2-6, 1-6
28 mei 2011 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Christophe Rochus / Thomas Schoorel 4-6, 2-6
2e HE Dominik Hrbatý / Attila Balázs 6-1, 6-3
1e DE Kirsten Flipkens / Vesna Dolonts 4-6, 2-6
2e DE Kristína Kucová / Katalin Marosi 3-6, 2-6
1e HD Dominik Hrbatý - Michel Koning / Thomas Schoorel - Attila Balázs 7-5, 6-4
1e DD Kirsten Flipkens - Nicole Thyssen / Katalin Marosi - Vesna Dolonts 3-6, 4-6
25 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 4-2
1e HE Antal van der Duim / Carlos Salamanca 6-2, 6-4
2e HE Dennis van Scheppingen / Sebastian Decoud 4-6, 6-3, 5-7
1e DE Anastasiya Yakimova / Lina Stanciute 4-6, 7-5, 6-1
2e DE Maša Zec Peškiric / Josanne van Bennekom 6-1, 6-2
1e HD Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim / Carlos Salamanca - Sebastian Decoud 2-6, 2-6
1e DD Anastasiya Yakimova - Maša Zec Peškiric / Lina Stanciute - Josanne van Bennekom 6-3, 2-6, 6-2
25 mei 2011 T.C. Zandvoort 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Igor Sijsling / Jasper Smit 7-5, 6-3
2e HE Kevin Griekspoor / Nick van der Meer 2-6, 6-4, 3-6
1e DE Lesley Kerkhove / Daniëlle Harmsen 6-3, 7-6(7)
2e DE Cindy Burger / Quirine Lemoine 0-6, 1-6
1e HD Marcus Hilpert - Scott Griekspoor / Jasper Smit - Roel Oostdam 6-4, 7-6(4)
1e DD Cindy Burger - Lesley Kerkhove / Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine 7-6(6), 3-6, 4-6
25 mei 2011 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 4-2
1e HE Matwé Middelkoop / Dominik Hrbatý 6-3, 6-3
2e HE Stefan Wauters / Michel Koning 6-3, 6-2
1e DE Valeria Savinykh / Kristína Kucová 2-6, 4-6
2e DE Stanislava Hrozenská / Nicole Thyssen 4-6, 4-6
1e HD Matwé Middelkoop - Stefan Wauters / Dominik Hrbatý - Michel Koning 6-3, 6-3
1e DD Valeria Savinykh - Stanislava Hrozenská / Kristína Kucová - Nicole Thyssen 6-3, 6-4
25 mei 2011 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Attila Balázs 4-6, 7-6(5), 6-3
2e HE Arko Zoutendijk / Michael Ryderstedt 7-6(4), 7-5
1e DE Kiki Bertens / Julia Babilon 6-2, 6-3
2e DE Angelique van der Meet / Katalin Marosi 4-6, 6-7(4)
1e HD Jesse Huta Galung - André van der Bijl / Bart Brons - Michael Ryderstedt 7-5, 6-3
1e DD Angelique van der Meet - Kiki Bertens / Julia Babilon - Katalin Marosi 6-3, 0-6, 5-7
22 mei 2011 A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Jasper Smit / Jesse Huta Galung 7-5, 2-6, 5-7
2e HE Nick van der Meer / Tim van Terheijden 6-2, 7-6(4)
1e DE Daniëlle Harmsen / Kiki Bertens 4-6, 6-3, 6-4
2e DE Quirine Lemoine / Angelique van der Meet 6-7(5), 4-6
1e HD Roel Oostdam - Nick van der Meer / Jesse Huta Galung - André van der Bijl 1-6, 3-6
1e DD Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine / Kiki Bertens - Bernice van de Velde 6-2, 7-6(4)
22 mei 2011 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Igor Sijsling / Attila Balázs 6-1, 0-6, 1-6
2e HE Kevin Griekspoor / Michael Ryderstedt 4-6, 7-6(3), 2-6
1e DE Olga Savchuk / Oksana Kalashnikova 7-5, 3-6, 6-2
2e DE Lesley Kerkhove / Julia Babilon 7-6, 6-2
1e HD Igor Sijsling - Marcus Hilpert / Attila Balázs - Alberto Brizzi 3-6, 6-4, 2-6
1e DD Lesley Kerkhove - Cindy Burger / Oksana Kalashnikova - Katalin Marosi 3-6, 6-7(2)
22 mei 2011 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 5-1
1e HE Matwé Middelkoop / Carlos Salamanca 7-6(3), 6-3
2e HE Joseph Sirianni / Sebastian Decoud 6-7(5), 6-2, 7-5
1e DE Valeria Savinykh / Zuzana Kucová 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Nicola Geuer / Josanne van Bennekom 6-2, 6-1
1e HD Matwé Middelkoop - Joseph Sirianni / Jannick Lupescu - Kevin Schimmel 6-1, 6-3
1e DD Valeria Savinykh - Nancy Feber / Zuzana Kucová - Josanne van Bennekom 7-6(5), 1-6, 2-6
22 mei 2011 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Dominik Hrbatý / Antal van der Duim 2-6, 6-3, 7-5
2e HE Michel Koning / Dennis van Scheppingen 7-5, 3-6, 7-5
1e DE Kristína Kucová / Maša Zec Peškiric 4-6, 7-6(3), 6-2
2e DE Nicole Thyssen / Elise Tamaëla 6-1, 1-0 Opgave
1e HD Dominik Hrbatý - Michel Koning / Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim 2-6, 6-3, 2-6
1e DD Kristína Kucová - Nicole Thyssen / Maša Zec Peškiric - Elise Tamaëla 2-6, 6-1, 7-5
21 mei 2011 T.C. Amstelpark Goldstar Tenn (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. Popeye Tennis (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Antal van der Duim / Jasper Smit 5-7, 4-6
2e HE Dennis van Scheppingen / Roel Oostdam 6-7(4), 6-3, 6-2
1e DE Maša Zec Peškiric / Daniëlle Harmsen 6-3, 6-3
2e DE Elise Tamaëla / Quirine Lemoine 6-3, 2-6, 6-7(5)
1e HD Dennis van Scheppingen - Antal van der Duim / Jasper Smit - Nick van der Meer 6-4, 6-3
1e DD Maša Zec Peškiric - Elise Tamaëla / Daniëlle Harmsen - Quirine Lemoine 6-3, 2-6, 4-6
21 mei 2011 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-3
1e HE Carlos Salamanca / Igor Sijsling 7-5, 3-6, 4-6
2e HE Sebastian Decoud / Marcus Hilpert 7-6(2), 6-1
1e DE Zuzana Kucová / Olga Savchuk 6-3, 2-6, 6-3
2e DE Josanne van Bennekom / Lesley Kerkhove 1-6, 1-6
1e HD Sebastian Decoud - Kevin Schimmel / Marcus Hilpert - Scott Griekspoor 2-6, 6-4, 6-4
1e DD Zuzana Kucová - Josanne van Bennekom / Olga Savchuk - Lesley Kerkhove 5-7, 6-7(4)
21 mei 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 6-0
1e HE Attila Balázs / Matwé Middelkoop 6-1, 6-2
2e HE Alberto Brizzi / Joseph Sirianni 6-3, 6-4
1e DE Oksana Kalashnikova / Valeria Savinykh 7-6, 7-6
2e DE Julia Babilon / Nicola Geuer 7-5, 3-6, 6-1
1e HD Attila Balázs - Alberto Brizzi / Matwé Middelkoop - Joseph Sirianni 7-5, 7-5
1e DD Oksana Kalashnikova - Katalin Marosi / Valeria Savinykh - Nicola Geuer 6-2, 6-1
21 mei 2011 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 4-2
1e HE Jesse Huta Galung / Dominik Hrbatý 6-1, 5-7, 6-7(5)
2e HE Arko Zoutendijk / Michel Koning 6-3, 6-2
1e DE Kiki Bertens / Petra Martic 6-3, 4-6, 6-0
2e DE Angelique van der Meet / Kristína Kucová 1-6, 4-6
1e HD Jesse Huta Galung - André van der Bijl / Dominik Hrbatý - Christophe Rochus 6-1, 6-2
1e DD Kiki Bertens - Angelique van der Meet / Petra Martic - Nicole Thyssen 6-4, 7-6(3)