Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Heren senioren Eredivisie Afdelingnr500
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Heren senioren Eredivisie afdelingnr 500


30 mei 2010 T.V. Nieuw Vennep 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Tim de Rooij / Paul Haarhuis 4-6, 4-6
2e HE Niels van Geer / Hendrik Jan Davids 5-7, 3-6
3e HE Michael Rusman / Wim Lemckert 6-2, 4-6, 6-7
4e HE Mark Fleischeuer / Stephen Noteboom 6-7, 5-7
1e HD Tim de Rooij - Michael Rusman / Paul Haarhuis - Stephen Noteboom 6-3, 2-6, 6-4
2e HD Niels van Geer - Albert Robben / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 6-4, 5-7, 7-5
30 mei 2010 T.V. Simpelveld 1 / T.C. Deurne 1 3-3
1e HE Sascha Hesse / Ruben de Kleijn 6-2, 1-6, 7-5
2e HE Jeroen van der Ven / Ille van Engelen 4-6, 6-1, 3-6
3e HE Olaf Kneutel / Martijn Helmonds 6-7, 6-3, 3-6
4e HE Roy Meessen / Daan van Osch 6-2, 7-5
1e HD Jeroen van der Ven - Olaf Kneutel / Ille van Engelen - Martijn Helmonds 4-5
2e HD Björn Boumans - Roy Meessen / Daan van Osch - Gavin du Porto 6-2, 6-3
30 mei 2010 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.O.S. Bergeijk 1 3-3
1e HE Rick Schalkers / Stefan Aarts 3-1
2e HE Yoran Verschoor / Sander van Dongen 6-3, 6-3
3e HE Bas Struijk / Thomas Rohof 2-6, 2-6
4e HE Sabin Tigu / Michiel Antheunis Opgave thuis
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Michiel Antheunis - Sander van Dongen Opgave thuis
2e HD Bas Struijk - Chris Berkouwer / Thomas Rohof - Edwin Uffink Opgave uit
30 mei 2010 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 6-0
1e HE Johan Dijkstra / Jeroen van Beers 7-6, 7-6
2e HE Jasper Hunting / Tom van Ooij 4-6, 6-2, 6-2
3e HE Eric Haase / Remi de Jager 6-4, 6-3
4e HE Maarten Kamermans / Danny van Kessel 6-3, 6-1
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Joris Brands - Remi de Jager 6-4, 6-2
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Giel van Giersbergen - Tom van Ooij 6-3, 6-1
16 mei 2010 T.V. Nieuw Vennep 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-2
1e HE Niels van Geer / Tom van Ooij 4-6, 6-7
2e HE Tim de Rooij / Danny van Kessel 6-4, 6-4
3e HE Michael Rusman / Giel van Giersbergen 6-3, 6-2
4e HE Mark Fleischeuer / Remi de Jager 3-6, 6-2, 6-2
1e HD Tim de Rooij - Michael Rusman / Remi de Jager - Danny van Kessel 6-3, 6-4
2e HD Mark Fleischeuer - Albert Robben / Joris Brands - Tom van Ooij 7-6, 6-7, 2-6
16 mei 2010 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Simpelveld 1 5-1
1e HE Sander van Dongen / Sascha Hesse 2-6, 6-7
2e HE Michiel Antheunis / Jeroen van der Ven 7-6, 3-6, 7-6
3e HE Thomas Rohof / Olaf Kneutel 6-4, 3-0
4e HE Stefan Aarts / Roy Meessen 6-3, 6-0
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Olaf Kneutel - Jeroen van der Ven 6-4, 6-2
2e HD Thomas Rohof - Stefan Aarts / Roy Meessen - Björn Boumans 7-6, 6-2
16 mei 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 2-4
1e HE Hendrik Jan Davids / Jasper Hunting 5-7, 6-0, 7-6
2e HE Fernon Wibier / Eric Haase 6-2, 6-3
3e HE Jurriaan Berendes / Maarten Kamermans 4-6, 0-6
4e HE Stephen Noteboom / Johan Dijkstra 3-6, 5-7
1e HD Paul Haarhuis - Stephen Noteboom / Johan Dijkstra - Eric Haase 4-6, 6-3, 6-7
2e HD Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier / Jasper Hunting - Maarten Kamermans 4-6, 7-6, 1-6
16 mei 2010 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. Deurne 1 4-2
1e HE Yoran Verschoor / Paul Logtens 6-7, 7-6, 4-6
2e HE Rick Schalkers / Ille van Engelen 2-6, 7-5, 6-2
3e HE Bas Struijk / Martijn Helmonds 6-4, 7-6
4e HE Chris Berkouwer / Ruben de Kleijn 4-6, 7-5, 5-7
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Martijn Helmonds - Ille van Engelen 6-0, 7-5
2e HD Bas Struijk - Yoran Verschoor / Paul Logtens - Ruben de Kleijn 6-4, 6-2
9 mei 2010 T.V. Simpelveld 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 2-4
1e HE Olaf Kneutel / Rick Schalkers 0-6, 2-6
2e HE Sascha Hesse / Sabin Tigu 6-3, 7-6
3e HE Jeroen van der Ven / Chris Berkouwer 6-0, 6-2
4e HE Roy Meessen / Bas Struijk 2-6, 0-6
1e HD Sascha Hesse - Jeroen van der Ven / Rick Schalkers - Sabin Tigu 5-7, 6-7, 3-6
2e HD Olaf Kneutel - Roy Meessen / Bas Struijk - Yoran Verschoor 3-6, 1-6
9 mei 2010 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Joris Brands / Sjors Lemmens 3-6, 2-6
2e HE Tom van Ooij / Fernon Wibier 6-4, 6-4
3e HE Remi de Jager / Hendrik Jan Davids 3-6, 0-6
4e HE Giel van Giersbergen / Jurriaan Berendes 3-6, 1-6
1e HD Tom van Ooij - Remi de Jager / Sjors Lemmens - Fernon Wibier 5-7, 4-6
2e HD Jeroen van Beers - Danny van Kessel / Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert 6-3, 6-4
9 mei 2010 T.C. Deurne 1 / T.O.S. Bergeijk 1 5-1
1e HE Paul Logtens / Michiel Antheunis 7-6, 6-2
2e HE Ille van Engelen / Sander van Dongen 6-1, 6-3
3e HE Martijn Helmonds / Stefan Aarts 1-6, 6-3, 1-6
4e HE Bart van Monsjou / Thomas Rohof 7-6, 6-3
1e HD Bart van Monsjou - Ille van Engelen / Sander van Dongen - Thomas Rohof 7-6, 6-3
2e HD Ruben de Kleijn - Paul Logtens / Stefan Aarts - Michiel Antheunis 6-4, 6-7, 6-3
9 mei 2010 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 4-2
1e HE Jasper Hunting / Tim de Rooij 6-2, 7-5
2e HE Eric Haase / Niels van Geer 6-1, 6-7, 6-3
3e HE Maarten Kamermans / Michael Rusman 6-2, 6-1
4e HE Russell Taylor / Mark Fleischeuer 0-6, 4-6
1e HD Eric Haase - Russell Taylor / Michael Rusman - Tim de Rooij 3-6, 5-7
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Niels van Geer - Albert Robben 6-3, 6-3
2 mei 2010 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Tim de Rooij / Yoran Verschoor 0-6, 2-6
2e HE Niels van Geer / Rick Schalkers 0-6, 1-6
3e HE Michael Rusman / Sabin Tigu 6-7, 4-6
4e HE Mark Fleischeuer / Chris Berkouwer 6-7, 4-6
1e HD Tim de Rooij - Michael Rusman / Bas Struijk - Chris Berkouwer 7-6, 3-6, 7-6
2e HD Niels van Geer - Albert Robben / Rick Schalkers - Sabin Tigu 3-6, 0-6
2 mei 2010 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.C. Deurne 1 1-5
1e HE Jeroen van Beers / Ille van Engelen 1-6, 6-4, 3-6
2e HE Remi de Jager / Martijn Helmonds 2-6, 6-4, 1-6
3e HE Giel van Giersbergen / Bart van Monsjou 1-6, 3-6
4e HE Danny van Kessel / Ruben de Kleijn 2-6, 2-6
1e HD Giel van Giersbergen - Joris Brands / Ille van Engelen - Bart van Monsjou 2-6, 1-6
2e HD Remi de Jager - Tom van Ooij / Martijn Helmonds - Ruben de Kleijn 7-6, 7-6
2 mei 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 2-4
1e HE Fernon Wibier / Stefan Aarts 6-3, 2-6, 6-7
2e HE Sjors Lemmens / Michiel Antheunis 7-5, 4-6, 2-6
3e HE Hendrik Jan Davids / Thomas Rohof 6-3, 6-4
4e HE Wim Lemckert / Sander van Dongen 6-7, 1-6
1e HD Wim Lemckert - Sjors Lemmens / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 3-6, 6-3, 0-6
2e HD Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier / Stefan Aarts - Thomas Rohof 6-4, 6-3
2 mei 2010 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.V. Simpelveld 1 4-2
1e HE Jasper Hunting / Olaf Kneutel 6-2, 7-6
2e HE Eric Haase / Jeroen van der Ven 6-4, 7-6
3e HE Maarten Kamermans / Sascha Hesse 6-7, 2-6
4e HE Johan Dijkstra / Roy Meessen 6-4, 7-6
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Sascha Hesse - Jeroen van der Ven 6-7, 3-6
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Olaf Kneutel - Roy Meessen 6-3, 6-1
25 april 2010 T.V. Simpelveld 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 6-0
1e HE Sascha Hesse / Tim de Rooij 6-0, 6-0
2e HE Jeroen van der Ven / Mark Fleischeuer 6-2, 6-0
3e HE Olaf Kneutel / Lars van Kampen 6-4, 6-2
4e HE Roy Meessen / Michael Rusman 7-5, 6-1
1e HD Sascha Hesse - Jeroen van der Ven / Tim de Rooij - Michael Rusman 6-0, 6-2
2e HD Olaf Kneutel - Roy Meessen / Niels van Geer - Albert Robben 6-4, 6-4
25 april 2010 T.O.S. Bergeijk 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 6-0
1e HE Maxime Braeckman / Joris Brands 6-2, 6-1
2e HE Thomas Rohof / Remi de Jager 6-1, 6-2
3e HE Stefan Aarts / Giel van Giersbergen 6-3, 6-2
4e HE Michiel Antheunis / Danny van Kessel 6-1, 7-5
1e HD Michiel Antheunis - Maxime Braeckman / Tom van Ooij - Remi de Jager 6-0, 7-6
2e HD Stefan Aarts - Sander van Dongen / Joris Brands - Danny van Kessel 7-5, 6-2
25 april 2010 T.C. Deurne 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Paul Logtens / Hendrik Jan Davids 6-3, 2-6, 7-5
2e HE Ruben de Kleijn / Sjors Lemmens 6-3, 2-6, 6-4
3e HE Bart van Monsjou / Paul Haarhuis 4-6, 4-6
4e HE Martijn Helmonds / Fernon Wibier 7-6, 7-6
1e HD Ille van Engelen - Bart van Monsjou / Paul Haarhuis - Wim Lemckert 3-6, 6-7
2e HD Paul Logtens - Ruben de Kleijn / Fernon Wibier - Stephen Noteboom 6-4, 1-6, 7-6
25 april 2010 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 4-2
1e HE Rick Schalkers / Maarten Kamermans 6-0, 6-1
2e HE Yoran Verschoor / Johan Dijkstra 0-1
3e HE Bas Struijk / Jasper Hunting 1-6, 6-2, 6-1
4e HE Sabin Tigu / Eric Haase 4-6, 6-1, 6-7
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Eric Haase - Russell Taylor 6-3, 6-2
2e HD Bas Struijk - Chris Berkouwer / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 2-6, 4-6
18 april 2010 T.V. Nieuw Vennep 1 / T.C. Deurne 1 2-4
1e HE Tim de Rooij / Paul Logtens 1-6, 1-6
2e HE Niels van Geer / Ruben de Kleijn 5-7, 0-3
3e HE Lars van Kampen / Ille van Engelen 1-6, 3-6
4e HE Mark Fleischeuer / Martijn Helmonds 3-6, 3-6
1e HD Tim de Rooij - Michael Rusman / Paul Logtens - Ille van Engelen 6-3, 1-6, 6-3
2e HD Albert Robben - Mark Fleischeuer / Ruben de Kleijn - Bart van Monsjou 6-7, 7-6, 7-6
18 april 2010 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 2-4
1e HE Tom van Ooij / Yoran Verschoor 3-6, 4-6
2e HE Giel van Giersbergen / Chris Berkouwer 6-4, 6-3
3e HE Remi de Jager / Bas Struijk 1-6, 3-6
4e HE Jeroen van Beers / Sabin Tigu 6-7, 6-4, 6-7
1e HD Jeroen van Beers - Joris Brands / Sabin Tigu - Rick Schalkers 4-6, 3-6
2e HD Remi de Jager - Tom van Ooij / Bas Struijk - Yoran Verschoor 6-4, 6-4
18 april 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Simpelveld 1 5-1
1e HE Fernon Wibier / Olaf Kneutel 6-3, 6-0
2e HE Paul Haarhuis / Jeroen van der Ven 6-4, 6-1
3e HE Hendrik Jan Davids / Sascha Hesse 1-6, 4-6
4e HE Jurriaan Berendes / Björn Boumans 6-2, 6-2
1e HD Paul Haarhuis - Wim Lemckert / Olaf Kneutel - Jeroen van der Ven 6-1, 6-0
2e HD Stephen Noteboom - Fernon Wibier / Sascha Hesse - Roy Meessen 6-3, 7-5
18 april 2010 H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 3-3
1e HE Johan Dijkstra / Maxime Braeckman 1-6, 3-6
2e HE Jasper Hunting / Michiel Antheunis 3-6, 4-6
3e HE Maarten Kamermans / Thomas Rohof 5-7, 2-6
4e HE Eric Haase / Sander van Dongen 3-6, 6-4, 7-6
1e HD Johan Dijkstra - Eric Haase / Maxime Braeckman - Thomas Rohof 5-7, 6-4, 6-4
2e HD Jasper Hunting - Maarten Kamermans / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 6-7, 6-3, 6-4
11 april 2010 T.V. Simpelveld 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-2
1e HE Jeroen van der Ven / Tom van Ooij 6-2, 6-3
2e HE Sascha Hesse / Giel van Giersbergen 6-2, 6-0
3e HE Olaf Kneutel / Danny van Kessel 4-3
4e HE Roy Meessen / Remi de Jager 1-6, 1-6
1e HD Sascha Hesse - Jeroen van der Ven / Tom van Ooij - Remi de Jager 6-4, 6-4
2e HD Olaf Kneutel - Roy Meessen / Jeroen van Beers - Joris Brands 6-7, 6-7
11 april 2010 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Nieuw Vennep 1 6-0
1e HE Maxime Braeckman / Tim de Rooij 6-3, 6-1
2e HE Michiel Antheunis / Niels van Geer 6-1, 6-2
3e HE Sander van Dongen / Lars van Kampen 7-5, 7-6
4e HE Thomas Rohof / Mark Fleischeuer 6-0, 6-2
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Albert Robben - Niels van Geer 7-6, 6-4
2e HD Maxime Braeckman - Thomas Rohof / Tim de Rooij - Michael Rusman 3-6, 6-3, 6-4
11 april 2010 T.C. Deurne 1 / H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum) 1 5-1
1e HE Ille van Engelen / Maarten Kamermans 6-1, 6-2
2e HE Martijn Helmonds / Eric Haase 6-3, 6-2
3e HE Paul Logtens / Jasper Hunting 6-3, 6-2
4e HE Bart van Monsjou / Johan Dijkstra 4-6, 6-2, 6-3
1e HD Ille van Engelen - Paul Logtens / Eric Haase - Johan Dijkstra 4-6, 3-6
2e HD Bart van Monsjou - Martijn Helmonds / Maarten Kamermans - Jasper Hunting 4-6, 6-2, 7-6
11 april 2010 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-1
1e HE Rick Schalkers / Paul Haarhuis 6-4, 7-6
2e HE Yoran Verschoor / Hendrik Jan Davids 6-7, 6-2, 6-4
3e HE Bas Struijk / Fernon Wibier 7-5, 6-4
4e HE Chris Berkouwer / Sjors Lemmens 6-4, 3-6, 6-1
1e HD Sabin Tigu - Rick Schalkers / Paul Haarhuis - Hendrik Jan Davids 3-6, 6-1, 7-5
2e HD Bas Struijk - Chris Berkouwer / Sjors Lemmens - Fernon Wibier 6-1, 2-6, 1-6