Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Gemengd senioren zondag 1<SUP>e</SUP> klasse Afdelingnr7
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 7


30 mei 2010 Oosterbeekse T.V. 1 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e HE Romano Tatuhey / Jordi Hermans 6-2, 6-4
2e HE Coen van Keulen / Andries Cupido 6-1, 6-3
1e DE Karen Rombouts / Marjolein Klompmaker 5-7, 4-6
2e DE Stephanie Post / Anita Bos 7-6, 6-7, 6-7
1e HD Romano Tatuhey - Coen van Keulen / Andries Cupido - Joost Vogel 6-2, 6-0
1e DD Karen Rombouts - Stephanie Post / Marjolein Klompmaker - Anita Bos 1-6, 0-6
1e GD Romano Tatuhey - Stephanie Post / Marjolein Klompmaker - Andries Cupido Opgave thuis
2e GD Coen van Keulen - Karen Rombouts / Anita Bos - Jordi Hermans Opgave uit
30 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 1-1
1e DE Emma Verberne / Regina Husak 3-6, 6-0, 0-6
2e DE Marieke Zegwaart / Denise van der Ben 6-4, 6-1
30 mei 2010 T.C. Bakkum 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Ruud Vis / Wesley Koolhof 4-6, 6-7
2e HE Ralph Knol / Giordy Baron 2-6, 0-6
1e DE Kim van der Horst / Lisa Borckink 4-6, 6-1, 5-7
2e DE Michelle Broersen / Martine Dijkman 0-6, 2-6
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Wesley Koolhof - Giordy Baron 6-3, 3-6, 3-6
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Lisa Borckink - Martine Dijkman 2-6, 5-7
1e GD Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 5-7, 0-6
2e GD Michelle Broersen - Ruud Vis / Lisa Borckink - Giordy Baron 6-7, 6-0, 7-6
30 mei 2010 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / Meppeler L.T.C. 2 5-3
1e HE Ronald Tijveleijn / Erik Dallinga 6-4, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Floris Kilian 7-5, 6-3
1e DE Jitske Frankenhuis / Evelien Strijker 7-5, 6-3
2e DE Jasmin Gerritsen / Joany Pontjodikromo 6-1, 6-7, 1-6
1e HD Niels Zijlstra - Pim Zijlstra / Floris Kilian - Erik Dallinga Opgave thuis
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Evelien Strijker - Joany Pontjodikromo 6-4, 6-3
1e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Evelien Strijker - Floris Kilian Opgave uit
2e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga Opgave thuis
16 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 / Oosterbeekse T.V. 1 1-7
1e HE Zar Lasahido / Romano Tatuhey 4-6, 5-7
2e HE Stefan Scheenstra / Coen van Keulen 6-1, 1-6, 0-6
1e DE Denise van der Ben / Stephanie Post 6-4, 6-3
2e DE Jade Schoelink / Karen Rombouts Opgave thuis
1e HD Gregory Chin A Kwie - Stefan Scheenstra / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 1-6, 4-6
1e DD Denise van der Ben - Jade Schoelink / Stephanie Post - Karen Rombouts Opgave thuis
1e GD Denise van der Ben - Gregory Chin A Kwie / Karen Rombouts - Coen van Keulen 4-6, 1-6
2e GD Jade Schoelink - Zar Lasahido / Stephanie Post - Romano Tatuhey Opgave thuis
16 mei 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Ronald Tijveleijn 2-6, 6-2, 6-0
2e HE Giordy Baron / Niels Zijlstra 6-1, 6-3
1e DE Lisa Borckink / Jasmin Gerritsen 6-2, 6-0
2e DE Martine Dijkman / Jitske Frankenhuis 6-1, 6-4
1e HD Giordy Baron - Wesley Koolhof / Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra 6-1, 4-6, 7-6
1e DD Lisa Borckink - Martine Dijkman / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 4-6, 4-6
1e GD Martine Dijkman - Wesley Koolhof / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 6-1
2e GD Lisa Borckink - Giordy Baron / Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra 2-6, 2-6
16 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Yannick Ebbinghaus / Joost Vogel 6-1, 6-0
2e HE Niels van Hal / Andries Cupido 6-4, 6-3
1e DE Emma Verberne / Marjolein Klompmaker 6-4, 6-4
2e DE Marieke Zegwaart / Anita Bos 6-7, 7-6, 6-7
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Jordi Hermans - Joost Vogel 6-4, 6-2
1e DD Emma Verberne - Ilona van de Wetering / Anita Bos - Marjolein Klompmaker 2-6, 6-3, 4-6
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Marjolein Klompmaker - Andries Cupido 3-6, 6-3, 6-7
2e GD Ilona van de Wetering - Yannick Ebbinghaus / Anita Bos - Jordi Hermans 6-2, 6-2
16 mei 2010 T.C. Bakkum 1 / Meppeler L.T.C. 2 4-4
1e HE Ruud Vis / Floris Kilian 6-3, 6-4
2e HE Ralph Knol / Erik Brummer 2-6, 5-7
1e DE Kim van der Horst / Marlou Kluiving 6-2, 6-1
2e DE Michelle Broersen / Joany Pontjodikromo 5-7, 1-6
1e HD Bart-Jan de Kreuk - Ralph Knol / Floris Kilian - Erik Brummer 4-6, 4-6
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Marlou Kluiving - Joany Pontjodikromo 6-2, 6-0
1e GD Bart-Jan de Kreuk - Kim van der Horst / Erik Brummer - Joany Pontjodikromo 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Ruud Vis - Michelle Broersen / Erik Dallinga - Marlou Kluiving 4-6, 6-3, 7-6
9 mei 2010 Meppeler L.T.C. 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Erik Dallinga / Wesley Koolhof 3-6, 0-6
2e HE Erik Brummer / Giordy Baron 6-4, 6-1
1e DE Joany Pontjodikromo / Martine Dijkman 3-6, 3-6
2e DE Marlou Kluiving / Lisa Borckink 1-6, 3-6
1e HD Erik Brummer - Floris Kilian / Giordy Baron - Wesley Koolhof 4-6, 7-6, 6-4
1e DD Marlou Kluiving - Joany Pontjodikromo / Lisa Borckink - Martine Dijkman 6-4, 6-3
1e GD Erik Dallinga - Joany Pontjodikromo / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 5-7, 5-7
2e GD Floris Kilian - Marlou Kluiving / Giordy Baron - Lisa Borckink 4-6, 2-6
9 mei 2010 Oosterbeekse T.V. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 2-6
1e HE Romano Tatuhey / Yannick Ebbinghaus 4-6, 2-6
2e HE Coen van Keulen / Michel van der Goes 3-6, 6-3, 6-2
1e DE Karen Rombouts / Marieke Zegwaart 6-7, 0-6
2e DE Stephanie Post / Ilona van de Wetering 6-3, 6-3
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 6-3, 6-7, 6-7
1e DD Karen Rombouts - Stephanie Post / Marieke Zegwaart - Ilona van de Wetering 4-6, 6-3, 1-6
1e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Marieke Zegwaart - Niels van Hal 0-6, 3-6
2e GD Karen Rombouts - Coen van Keulen / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 5-7, 6-1, 6-7
9 mei 2010 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 4-4
1e HE Jordi Hermans / Zar Lasahido 6-3, 3-6, 2-6
2e HE Joost Vogel / Leon Vellekoop 2-6, 0-6
1e DE Marjolein Klompmaker / Denise van der Ben 1-6, 4-6
2e DE Anita Bos / Yasmina Demane 6-3, 7-6
1e HD Andries Cupido - Joost Vogel / Joop Bos - Leon Vellekoop 6-7, 7-5, 5-7
1e DD Anita Bos - Marjolein Klompmaker / Denise van der Ben - Yasmina Demane 1-6, 6-4, 6-3
1e GD Andries Cupido - Marjolein Klompmaker / Denise van der Ben - Leon Vellekoop 6-2, 6-3
2e GD Anita Bos - Jordi Hermans / Yasmina Demane - Zar Lasahido 6-3, 7-6
9 mei 2010 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
1e HE Ronald Tijveleijn / Ruud Vis 7-6, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Ralph Knol 6-2, 6-4
1e DE Jasmin Gerritsen / Kim van der Horst 0-6, 6-4, 2-6
2e DE Jitske Frankenhuis / Michelle Broersen 6-4, 6-3
1e HD Niels Zijlstra - Pim Zijlstra / Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk 2-6, 2-6
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Michelle Broersen - Kim van der Horst 2-6, 6-4, 4-6
1e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk 1-6, 3-6
2e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Michelle Broersen - Ruud Vis 4-6, 1-6
2 mei 2010 Meppeler L.T.C. 2 / T.A.M. (Groningen) 1 4-4
1e HE Erik Dallinga / Jordi Hermans 6-4, 6-4
2e HE Erik Brummer / Joost Vogel 6-2, 6-0
1e DE Joany Pontjodikromo / Marjolein Klompmaker 6-4, 7-5
2e DE Marlou Kluiving / Anita Bos 4-6, 5-7
1e HD Erik Brummer - Floris Kilian / Andries Cupido - Joost Vogel 6-4, 6-2
1e DD Marlou Kluiving - Joany Pontjodikromo / Anita Bos - Marjolein Klompmaker 4-6, 7-5, 1-6
1e GD Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga / Andries Cupido - Marjolein Klompmaker 2-6, 2-6
2e GD Floris Kilian - Marlou Kluiving / Jordi Hermans - Anita Bos 5-7, 6-1, 6-7
2 mei 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 7-1
1e HE Wesley Koolhof / Joop Bos 6-3, 6-7, 6-1
2e HE Giordy Baron / Zar Lasahido 6-1, 6-1
1e DE Martine Dijkman / Denise van der Ben 6-3, 6-2
2e DE Lisa Borckink / Yasmina Demane 6-1, 6-2
1e HD Giordy Baron - Wesley Koolhof / Zar Lasahido - Stefan Scheenstra 6-1, 0-6, 1-6
1e DD Lisa Borckink - Martine Dijkman / Denise van der Ben - Yasmina Demane 6-0, 5-0
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Zar Lasahido - Denise van der Ben 6-2, 6-1
2e GD Giordy Baron - Lisa Borckink / Stefan Scheenstra - Charlotte van der Meij 6-0, 2-6, 7-6
2 mei 2010 T.C. Bakkum 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Ruud Vis / Yannick Ebbinghaus 2-6, 4-6
2e HE Ralph Knol / Michel van der Goes 2-6, 2-6
1e DE Kim van der Horst / Marieke Zegwaart 6-0, 6-1
2e DE Michelle Broersen / Ilona van de Wetering 6-2, 6-7, 6-2
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 1-6, 6-7
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Marieke Zegwaart - Ilona van de Wetering 2-6, 7-6, 6-4
1e GD Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk / Marieke Zegwaart - Niels van Hal 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Michelle Broersen - Ruud Vis / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 6-4, 7-6
2 mei 2010 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 4-4
1e HE Ronald Tijveleijn / Romano Tatuhey 6-2, 6-7, 7-5
2e HE Niels Zijlstra / Coen van Keulen 2-6, 3-6
1e DE Jasmin Gerritsen / Stephanie Post 6-3, 6-4
2e DE Jitske Frankenhuis / Karen Rombouts 0-6, 6-2, 2-6
1e HD Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra / Romano Tatuhey - Coen van Keulen 4-6, 6-1, 3-6
1e DD Jasmin Gerritsen - Jitske Frankenhuis / Stephanie Post - Karen Rombouts 6-3, 6-2
1e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Stephanie Post - Romano Tatuhey Opgave uit
2e GD Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra / Karen Rombouts - Coen van Keulen Opgave thuis
25 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 / Meppeler L.T.C. 2 3-5
1e HE Joop Bos / Floris Kilian 6-0, 7-5
2e HE Willem Hornikx / Erik Brummer 6-3, 2-6, 3-6
1e DE Denise van der Ben / Marlou Kluiving 6-1, 6-1
2e DE Yasmina Demane / Joany Pontjodikromo 5-7, 7-6, 3-6
1e HD Willem Hornikx - Zar Lasahido / Floris Kilian - Erik Dallinga 6-3, 4-6, 3-6
1e DD Denise van der Ben - Yasmina Demane / Marlou Kluiving - Joany Pontjodikromo 6-2, 4-6, 4-6
1e GD Denise van der Ben - Joop Bos / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 6-7, 4-6
2e GD Yasmina Demane - Zar Lasahido / Marlou Kluiving - Erik Brummer 4-6, 7-5, 7-6
25 april 2010 Oosterbeekse T.V. 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
1e HE Romano Tatuhey / Ruud Vis 4-6, 6-3, 6-2
2e HE Coen van Keulen / Ralph Knol 6-3, 6-2
1e DE Stephanie Post / Kim van der Horst 1-6, 0-6
2e DE Karen Rombouts / Michelle Broersen 6-2, 2-6, 6-2
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Bart-Jan de Kreuk - Ralph Knol 7-5, 6-1
1e DD Stephanie Post - Karen Rombouts / Michelle Broersen - Kim van der Horst 6-2, 6-4
1e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk 6-2, 6-3
2e GD Coen van Keulen - Karen Rombouts / Michelle Broersen - Ruud Vis 4-6, 4-6
25 april 2010 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 2-6
1e HE Jordi Hermans / Christopher Koderisch 1-6, 0-6
2e HE Joost Vogel / Giordy Baron 0-6, 3-6
1e DE Marjolein Klompmaker / Lisa Borckink 4-6, 0-6
2e DE Anita Bos / Martine Dijkman 4-6, 2-6
1e HD Andries Cupido - Jordi Hermans / Christopher Koderisch - Wesley Koolhof 6-4, 1-6, 3-6
1e DD Anita Bos - Marjolein Klompmaker / Marlou van Bussel - Martine Dijkman 6-1, 6-3
1e GD Anita Bos - Joost Vogel / Lisa Borckink - Christopher Koderisch 2-6, 1-6
2e GD Andries Cupido - Marjolein Klompmaker / Marlou van Bussel - Wesley Koolhof 7-6, 7-5
25 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Yannick Ebbinghaus / Ronald Tijveleijn 6-3, 6-4
2e HE Michel van der Goes / Niels Zijlstra 4-6, 6-3, 6-2
1e DE Marieke Zegwaart / Jasmin Gerritsen 4-6, 1-6
2e DE Ilona van de Wetering / Jitske Frankenhuis 6-2, 3-6, 2-6
1e HD Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus / Niels Zijlstra - Pim Zijlstra 7-5, 6-4
1e DD Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 1-6, 6-4, 5-7
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 7-5, 6-4
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra 6-7, 6-1, 6-7
18 april 2010 Meppeler L.T.C. 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 3-5
1e HE Michel Meijer / Michel van der Goes 7-5, 6-2
2e HE Arjan Pastoors / Niels van Hal 6-4, 6-2
1e DE Bouwiena Boer / Marieke Zegwaart 1-6, 4-6
2e DE Priscilla Visser / Ilona van de Wetering 6-4, 5-7, 1-6
1e HD Michel Meijer - Arjan Pastoors / Michel van der Goes - Niels van Hal 1-6, 6-4, 6-3
1e DD Bouwiena Boer - Priscilla Visser / Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart 6-7, 4-6
1e GD Bouwiena Boer - Arjan Pastoors / Marieke Zegwaart - Niels van Hal Opgave thuis
2e GD Michel Meijer - Priscilla Visser / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 6-2, 3-6, 6-7
18 april 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 5-3
1e HE Christopher Koderisch / Romano Tatuhey 7-6, 6-3
2e HE Giordy Baron / Coen van Keulen 6-7, 2-6
1e DE Lisa Borckink / Karen Rombouts 6-3, 4-6, 6-2
2e DE Martine Dijkman / Stephanie Post 6-1, 6-2
1e HD Christopher Koderisch - Wesley Koolhof / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 6-4, 6-2
1e DD Lisa Borckink - Marlou van Bussel / Stephanie Post - Karen Rombouts 6-1, 4-6, 6-7
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Romano Tatuhey - Stephanie Post 6-7, 7-5, 7-6
2e GD Giordy Baron - Marlou van Bussel / Coen van Keulen - Karen Rombouts 3-6, 2-6
18 april 2010 T.C. Bakkum 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
1e HE Ruud Vis / Jordi Hermans 6-4, 6-2
2e HE Ralph Knol / Joost Vogel 1-6, 7-5, 6-0
1e DE Kim van der Horst / Anita Bos 6-2, 6-2
2e DE Michelle Broersen / Marjolein Klompmaker 7-6, 6-0
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Andries Cupido - Joost Vogel 6-3, 6-4
1e DD Kim van der Horst - Michelle Broersen / Anita Bos - Marjolein Klompmaker 6-4, 4-6, 2-6
1e GD Bart-Jan de Kreuk - Kim van der Horst / Andries Cupido - Marjolein Klompmaker 7-5, 1-6, 6-7
2e GD Ruud Vis - Michelle Broersen / Jordi Hermans - Anita Bos 6-3, 6-0
18 april 2010 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 5-3
1e HE Ronald Tijveleijn / Zar Lasahido 6-3, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Willem Hornikx 3-6, 6-0, 7-6
1e DE Jitske Frankenhuis / Denise van der Ben 4-6, 6-4, 2-6
2e DE Jasmin Gerritsen / Yasmina Demane 6-2, 3-6, 1-6
1e HD Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra / Joop Bos - Zar Lasahido 6-3, 6-2
1e DD Jasmin Gerritsen - Tamara Rollenberg / Denise van der Ben - Yasmina Demane 4-6, 6-7
1e GD Ronald Tijveleijn - Tamara Rollenberg / Denise van der Ben - Willem Hornikx 6-4, 2-6, 7-6
2e GD Pim Zijlstra - Jasmin Gerritsen / Yasmina Demane - Joop Bos 6-1, 6-2
11 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 5 / T.C. Bakkum 1 2-6
1e HE Joop Bos / Ruud Vis 4-6, 6-4, 6-2
2e HE Zar Lasahido / Ralph Knol 6-4, 6-3
1e DE Denise van der Ben / Kim van der Horst 0-6, 1-6
2e DE Yasmina Demane / Michelle Broersen 1-6, 4-6
1e HD Willem Hornikx - Joop Bos / Bart-Jan de Kreuk - Ralph Knol 3-6, 3-6
1e DD Denise van der Ben - Yasmina Demane / Kim van der Horst - Michelle Broersen 3-6, 2-6
1e GD Denise van der Ben - Willem Hornikx / Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk 4-6, 5-7
2e GD Yasmina Demane - Zar Lasahido / Michelle Broersen - Ruud Vis 1-6, 2-6
11 april 2010 Oosterbeekse T.V. 1 / Meppeler L.T.C. 2 6-2
1e HE Romano Tatuhey / Erik Dallinga 6-1, 4-6, 6-3
2e HE Coen van Keulen / Floris Kilian 6-7, 6-0, 6-2
1e DE Karen Rombouts / Priscilla Visser 6-2, 5-7, 6-3
2e DE Stephanie Post / Bouwiena Boer 6-2, 5-7, 6-2
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Erik Brummer - Floris Kilian 6-3, 6-1
1e DD Stephanie Post - Karen Rombouts / Evy Hoeve-Last - Priscilla Visser 6-4, 5-7, 0-6
1e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Bouwiena Boer - Erik Dallinga 6-4, 6-7, 6-7
2e GD Coen van Keulen - Karen Rombouts / Erik Brummer - Evy Hoeve-Last 6-3, 6-2
11 april 2010 T.A.M. (Groningen) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3-5
1e HE Jordi Hermans / Ronald Tijveleijn 6-3, 0-6, 0-6
2e HE Joost Vogel / Niels Zijlstra 2-6, 0-6
1e DE Anita Bos / Jitske Frankenhuis 6-4, 0-6, 4-6
2e DE Marjolein Klompmaker / Tamara Rollenberg 7-5, 7-6
1e HD Andries Cupido - Joost Vogel / Niels Zijlstra - Pim Zijlstra 7-6, 7-5
1e DD Anita Bos - Marjolein Klompmaker / Jasmin Gerritsen - Tamara Rollenberg 6-4, 6-2
1e GD Jordi Hermans - Anita Bos / Ronald Tijveleijn - Jasmin Gerritsen 4-6, 2-6
2e GD Andries Cupido - Marjolein Klompmaker / Pim Zijlstra - Jitske Frankenhuis 6-4, 5-7, 6-7
11 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Yannick Ebbinghaus / Wesley Koolhof 5-7, 6-3, 6-4
2e HE Michel van der Goes / Giordy Baron 4-6, 7-6, 6-1
1e DE Ilona van de Wetering / Lisa Borckink 2-6, 3-6
2e DE Marieke Zegwaart / Martine Dijkman 0-6, 2-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Giordy Baron - Wesley Koolhof 4-6, 6-4, 6-1
1e DD Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart / Martine Dijkman - Marlou van Bussel 7-5, 6-2
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Lisa Borckink - Giordy Baron 6-3, 6-3
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Marlou van Bussel - Wesley Koolhof 2-6, 6-4, 7-6