Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Gemengd senioren zondag 1<SUP>e</SUP> klasse Afdelingnr5
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse afdelingnr 5


30 mei 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / Sittardse L.T.C. 1 5-3
1e HE Jonas Dierckx / René Lindenbergh 2-6, 2-6
2e HE Frank Potthoff / Freek Mooren 6-4, 6-2
1e DE Ilona Somers / Demi Schuurs 6-4, 6-1
2e DE Hannah Kürvers / Ernestine Alexandrowicz 6-3, 6-1
1e HD Jonas Dierckx - Frank Potthoff / René Lindenbergh - Freek Mooren Opgave thuis
1e DD Hannah Kürvers - Ilona Somers / Anne Gehlen - Demi Schuurs Opgave uit
1e GD Ilona Somers - Frank Potthoff / Anne Gehlen - Freek Mooren Opgave uit
2e GD Jonas Dierckx - Hannah Kürvers / René Lindenbergh - Ernestine Alexandrowicz Opgave thuis
30 mei 2010 T.C. Alkmaar 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 4-4
1e HE Alexander Nonnekes / Jeroen van den Hoek 6-3, 6-1
2e HE Roelant Mantel / Dennis Kockx 6-7, 4-6
1e DE Chantal Peperkamp / Ghislaine van Baal 2-6, 3-6
2e DE Mirte de Bakker / Isabelle Hoorn 6-3, 3-6, 6-2
1e HD Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 7-5, 6-2
1e DD Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma / Ghislaine van Baal - Isabelle Hoorn 6-2, 5-7, 1-6
1e GD Rebecca Indrakusuma - Roelant Mantel / Ghislaine van Baal - Jeroen van den Hoek Opgave thuis
2e GD Chantal Peperkamp - Sten Weingärtner / Isabelle Hoorn - Dennis Kockx Opgave uit
30 mei 2010 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / G.T.R. (Geleen) 1 1-3
1e HE Bojan Brkic / Pascal Wilkat 2-6, 2-6
2e HE Fabian Koning / Philippe Brand 5-7, 6-4, 2-3
1e DE Debby Haak / Joke de Kok 7-5, 7-6
2e DE Joyce Tauladan / Marianne van Oppen 1-6, 2-6
16 mei 2010 G.T.R. (Geleen) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 4-4
1e HE Pascal Wilkat / Melvyn op der Heijde 3-6, 5-7
2e HE Philippe Brand / Gijs Linders 4-6, 6-1, 6-4
1e DE Joke de Kok / Elke Tiel 5-7, 5-7
2e DE Marianne van Oppen / Jainy Scheepens 3-6, 3-6
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Melvyn op der Heijde - Gijs Linders 6-4, 6-1
1e DD Joke de Kok - Marianne van Oppen / Elke Tiel - Ilse Puijker 6-3, 6-2
1e GD Joke de Kok - Philippe Brand / Melvyn op der Heijde - Jainy Scheepens 6-4, 1-6, 6-7
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Gijs Linders - Ilse Puijker 6-2, 3-6, 7-6
16 mei 2010 T.C. Alkmaar 1 / Sittardse L.T.C. 1 3-5
1e HE Roelant Mantel / Marc Merry 5-7, 4-6
2e HE Sten Weingärtner / René Lindenbergh 0-6, 4-6
1e DE Chantal Peperkamp / Demi Schuurs 3-6, 3-6
2e DE Mirte de Bakker / Anne Gehlen 3-6, 6-2, 6-4
1e HD Sten Weingärtner - Alexander Nonnekes / Freek Mooren - René Lindenbergh 6-3, 6-7, 6-3
1e DD Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma / Anne Gehlen - Demi Schuurs 1-6, 6-3, 2-6
1e GD Chantal Peperkamp - Alexander Nonnekes / Anne Gehlen - Freek Mooren 6-1, 6-1
2e GD Mirte de Bakker - Roelant Mantel / Marc Merry - Ernestine Alexandrowicz 3-6, 6-4, 6-7
16 mei 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Dennis Kockx / Frank Potthoff 7-6, 6-1
2e HE Jeroen van den Hoek / Leif Berger 6-4, 6-1
1e DE Isabelle Hoorn / Michelle Gerards 1-6, 2-6
2e DE Ghislaine van Baal / Ilona Somers 6-2, 6-4
1e HD Dennis Kockx - Jeroen van den Hoek / Frank Potthoff - Leif Berger 3-6, 6-2, 6-1
1e DD Isabelle Hoorn - Ghislaine van Baal / Michelle Gerards - Ilona Somers 5-7, 3-6
1e GD Ghislaine van Baal - Jeroen van den Hoek / Michelle Gerards - Leif Berger 5-7, 6-2, 7-6
2e GD Isabelle Hoorn - Dennis Kockx / Ilona Somers - Frank Potthoff 6-4, 6-2
9 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-3
1e HE Melvyn op der Heijde / Bojan Brkic 6-2, 6-1
2e HE Gijs Linders / Fabian Koning 2-6, 6-7
1e DE Jainy Scheepens / Joyce Tauladan 6-1, 6-0
2e DE Ilse Puijker / Debby Haak 3-6, 6-7
1e HD Melvyn op der Heijde - Gijs Linders / Fabian Koning - Ronald Blonk 6-2, 6-3
1e DD Elke Tiel - Jainy Scheepens / Joyce Tauladan - Sigrid Ravensbergen 7-6, 6-2
1e GD Melvyn op der Heijde - Elke Tiel / Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen 6-0, 6-2
2e GD Gijs Linders - Ilse Puijker / Bojan Brkic - Debby Haak 1-6, 7-6, 6-7
9 mei 2010 Sittardse L.T.C. 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE René Lindenbergh / Jeroen van den Hoek 4-6, 7-6, 7-5
2e HE Freek Mooren / Dennis Kockx 1-6, 4-6
1e DE Ernestine Alexandrowicz / Ghislaine van Baal 0-6
2e DE Anne Gehlen / Lotty Seelen 1-6, 6-7
1e HD René Lindenbergh - Freek Mooren / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 4-6, 6-2, 4-6
1e DD Ernestine Alexandrowicz - Anne Gehlen / Lotty Seelen - Isabelle Hoorn 3-6, 6-1, 4-6
1e GD Anne Gehlen - Freek Mooren / Ghislaine van Baal - Jeroen van den Hoek 7-6, 2-6, 7-6
2e GD Ernestine Alexandrowicz - René Lindenbergh / Isabelle Hoorn - Dennis Kockx 4-6, 7-6, 6-7
9 mei 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Alkmaar 1 6-2
1e HE Jonas Dierckx / Alexander Nonnekes 1-6, 2-6
2e HE Frank Potthoff / Roelant Mantel 6-2, 6-2
1e DE Ilona Somers / Mirte de Bakker 6-2, 6-2
2e DE Liv Geurts / Chantal Peperkamp 0-6, 6-1, 6-0
1e HD Jonas Dierckx - Frank Potthoff / Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner 2-6, 2-6
1e DD Liv Geurts - Hannah Kürvers / Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma 6-4, 6-4
1e GD Frank Potthoff - Ilona Somers / Chantal Peperkamp - Sten Weingärtner 6-7, 6-2, 7-6
2e GD Jonas Dierckx - Hannah Kürvers / Rebecca Indrakusuma - Roelant Mantel 4-6, 6-2, 7-6
2 mei 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 5-3
1e HE Frank Potthoff / Paul Monteban 6-1, 6-2
2e HE Leif Berger / Gijs Linders 6-2, 6-7, 6-4
1e DE Ilona Somers / Elke Tiel 6-3, 6-3
2e DE Hannah Kürvers / Jainy Scheepens 5-7, 4-6
1e DD Hannah Kürvers - Ilona Somers / Elke Tiel - Ilse Puijker 6-1, 6-3
1e GD Jonas Dierckx - Ilona Somers / Gijs Linders - Ilse Puijker 7-5, 6-1
2 mei 2010 T.C. Alkmaar 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-3
1e HE Alexander Nonnekes / Ronald Blonk 6-0, 6-1
2e HE Roelant Mantel / Fabian Koning 2-6, 6-2, 1-6
1e DE Rebecca Indrakusuma / Debby Haak 2-6, 1-6
2e DE Chantal Peperkamp / Joyce Tauladan 6-1, 6-1
1e HD Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner / Bojan Brkic - Fabian Koning 7-6, 6-7, 6-4
1e DD Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma / Debby Haak - Joyce Tauladan 3-6, 2-6
1e GD Alexander Nonnekes - Rebecca Indrakusuma / Bojan Brkic - Debby Haak 6-4, 6-0
2e GD Chantal Peperkamp - Sten Weingärtner / Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen 6-2, 4-6, 7-6
2 mei 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.T.R. (Geleen) 1 5-3
1e HE Jeroen van den Hoek / Pascal Wilkat 2-6, 3-6
2e HE Dennis Kockx / Marcel Sanner 7-5, 5-7, 6-2
1e DE Ghislaine van Baal / Marianne van Oppen 7-6, 6-1
2e DE Lotty Seelen / Joke de Kok 6-1, 6-3
1e HD Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx / Pascal Wilkat - Marcel Sanner 2-6, 2-6
1e DD Lotty Seelen - Isabelle Hoorn / Marianne van Oppen - Joke de Kok 6-2, 6-0
1e GD Ghislaine van Baal - Jeroen van den Hoek / Joke de Kok - Marcel Sanner 7-5, 6-1
2e GD Isabelle Hoorn - Dennis Kockx / Marianne van Oppen - Pascal Wilkat 7-6, 4-6, 6-7
25 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 / T.C. Alkmaar 1 1-7
1e HE Stefan Scheenstra / Alexander Nonnekes 4-6, 1-6
2e HE Paul Monteban / Roelant Mantel 2-6, 3-6
1e DE Elke Tiel / Chantal Peperkamp 6-7, 4-6
2e DE Ilse Puijker / Mirte de Bakker 4-6, 0-6
1e HD Gijs Linders - Stefan Scheenstra / Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner 6-7, 4-6
1e DD Elke Tiel - Jainy Scheepens / Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma 3-6, 3-6
1e GD Paul Monteban - Jainy Scheepens / Chantal Peperkamp - Sten Weingärtner 4-6, 6-7
2e GD Gijs Linders - Ilse Puijker / Roelant Mantel - Rebecca Indrakusuma 6-7, 7-5, 7-6
25 april 2010 G.T.R. (Geleen) 1 / Sittardse L.T.C. 1 4-4
1e HE Pascal Wilkat / René Lindenbergh 6-3, 7-5
2e HE Philippe Brand / Freek Mooren 6-4, 6-1
1e DE Marianne van Oppen / Anne Gehlen 7-6, 7-6
2e DE Joke de Kok / Ernestine Alexandrowicz 6-7, 6-2, 1-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / René Lindenbergh - Marc Merry 4-6, 6-4, 6-4
1e DD Marianne van Oppen - Joke de Kok / Anne Gehlen - Ernestine Alexandrowicz 4-6, 7-5, 4-6
1e GD Joke de Kok - Philippe Brand / Anne Gehlen - Freek Mooren 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Ernestine Alexandrowicz - Marc Merry 4-6, 7-5, 6-7
25 april 2010 Bredasche L.T.V. 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Christopher Dekker / Jeroen van den Hoek 1-6, 3-6
2e HE Thomas de Jong / Dennis Kockx Opgave thuis
1e DE Kim Stubbe / Ghislaine van Baal 1-6, 6-1, 6-2
2e DE Anne Luijpen / Isabelle Hoorn 3-6, 4-6
1e HD Christopher Dekker - Thomas de Jong / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx Opgave thuis
1e DD Kim Stubbe - Anne Luijpen / Isabelle Hoorn - Hymke Maurick 2-6, 6-2, 6-2
1e GD Kim Stubbe - Thomas de Jong / Ghislaine van Baal - Jeroen van den Hoek Opgave thuis
2e GD Anne Luijpen - Christopher Dekker / Hymke Maurick - Dennis Kockx Opgave thuis
25 april 2010 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Bojan Brkic / Frank Potthoff 4-6, 2-6
2e HE Fabian Koning / Leif Berger 5-7, 2-6
1e DE Joyce Tauladan / Michelle Gerards 2-6, 3-6
2e DE Sigrid Ravensbergen / Ilona Somers 0-6, 0-6
1e HD Ronald Blonk - Fabian Koning / Leif Berger - Frank Potthoff 1-6, 7-5, 4-6
1e DD Debby Haak - Sigrid Ravensbergen / Michelle Gerards - Hannah Kürvers 6-2, 4-6, 5-7
1e GD Sigrid Ravensbergen - Ronald Blonk / Ilona Somers - Frank Potthoff 0-6, 1-6
2e GD Bojan Brkic - Debby Haak / Hannah Kürvers - Leif Berger 6-3, 6-2
18 april 2010 Sittardse L.T.C. 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 5-3
1e HE René Lindenbergh / Ronald Blonk 6-1, 6-4
2e HE Marc Merry / Fabian Koning 6-7, 6-7
1e DE Demi Schuurs / Joyce Tauladan 6-2, 6-3
2e DE Anne Gehlen / Debby Haak 4-6, 1-6
1e HD René Lindenbergh - Freek Mooren / Bojan Brkic - Fabian Koning 7-6, 4-6, 6-1
1e DD Demi Schuurs - Ernestine Alexandrowicz / Debby Haak - Sigrid Ravensbergen 6-2, 6-4
1e GD Anne Gehlen - Freek Mooren / Bojan Brkic - Joyce Tauladan 6-2, 6-2
2e GD Ernestine Alexandrowicz - Marc Merry / Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen 3-6, 6-3, 6-7
18 april 2010 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Geleen) 1 5-3
1e HE Frank Potthoff / Pascal Wilkat 6-3, 5-7, 6-3
2e HE Leif Berger / Philippe Brand 6-3, 3-6, 5-7
1e DE Michelle Gerards / Joke de Kok 6-0, 6-2
2e DE Ilona Somers / Marianne van Oppen 6-3, 6-2
1e HD Leif Berger - Frank Potthoff / Philippe Brand - Pascal Wilkat 4-6, 2-6
1e DD Michelle Gerards - Hannah Kürvers / Joke de Kok - Marianne van Oppen 6-4, 6-3
1e GD Frank Potthoff - Ilona Somers / Philippe Brand - Joke de Kok 6-2, 6-1
2e GD Leif Berger - Hannah Kürvers / Marianne van Oppen - Pascal Wilkat 6-7, 3-6
18 april 2010 T.C. Alkmaar 1 / Bredasche L.T.V. 2 6-2
1e HE Alexander Nonnekes / Christopher Dekker 6-2, 1-0
2e HE Roelant Mantel / Koen van den Berge 6-2, 6-1
1e DE Mirte de Bakker / Kelly Versteeg 5-7, 6-3, 0-6
2e DE Chantal Peperkamp / Anne Luijpen 1-6, 4-6
1e HD Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner / Koen van den Berge - Christopher Dekker 6-0, 6-2
1e DD Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma / Anne Luijpen - Kelly Versteeg 6-3, 6-4
1e GD Chantal Peperkamp - Sten Weingärtner / Christopher Dekker - Anne Luijpen Opgave uit
2e GD Roelant Mantel - Rebecca Indrakusuma / Koen van den Berge - Kelly Versteeg 6-2, 6-4
18 april 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 5-3
1e HE Jeroen van den Hoek / Stefan Scheenstra 6-1, 6-3
2e HE Dennis Kockx / Gijs Linders 4-6, 6-4, 6-7
1e DE Ghislaine van Baal / Jainy Scheepens 6-4, 3-6, 6-4
2e DE Isabelle Hoorn / Ilse Puijker 4-6, 6-7
1e HD Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx / Paul Monteban - Stefan Scheenstra 6-3, 6-4
1e DD Lotty Seelen - Isabelle Hoorn / Jainy Scheepens - Ilse Puijker 6-4, 6-0
1e GD Jeroen van den Hoek - Ghislaine van Baal / Paul Monteban - Jainy Scheepens 6-1, 6-4
2e GD Dennis Kockx - Lotty Seelen / Gijs Linders - Ilse Puijker 4-6, 7-6, 6-7
11 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 6 / Sittardse L.T.C. 1 3-5
1e HE Gijs Linders / René Lindenbergh 6-4, 4-6, 7-6
2e HE Paul Monteban / Freek Mooren 2-6, 0-6
1e DE Jainy Scheepens / Ernestine Alexandrowicz 6-0, 6-1
2e DE Ilse Puijker / Anne Gehlen 5-7, 3-6
1e HD Gijs Linders - Paul Monteban / René Lindenbergh - Marc Merry 4-6, 7-5, 3-6
1e DD Jainy Scheepens - Ilse Puijker / Ernestine Alexandrowicz - Anne Gehlen 6-1, 6-2
1e GD Paul Monteban - Jainy Scheepens / Anne Gehlen - Freek Mooren 3-6, 4-6
2e GD Ilse Puijker - Stefan Scheenstra / Ernestine Alexandrowicz - Marc Merry 3-6, 2-6
11 april 2010 G.T.R. (Geleen) 1 / T.C. Alkmaar 1 4-4
1e HE Philippe Brand / Alexander Nonnekes 4-6, 3-6
2e HE Pascal Wilkat / Roelant Mantel 6-4, 6-1
1e DE Marianne van Oppen / Mirte de Bakker 4-6, 3-6
2e DE Joke de Kok / Chantal Peperkamp 3-6, 2-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Alexander Nonnekes - Sten Weingärtner 6-4, 6-1
1e DD Marianne van Oppen - Joke de Kok / Mirte de Bakker - Rebecca Indrakusuma 3-6, 4-6
1e GD Joke de Kok - Philippe Brand / Roelant Mantel - Rebecca Indrakusuma 6-4, 2-6, 7-6
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Sten Weingärtner - Chantal Peperkamp 7-6, 3-6, 7-6
11 april 2010 Bredasche L.T.V. 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Christopher Dekker / Frank Potthoff 0-6, 2-6
2e HE Martijn Janssens / Leif Berger 5-7, 6-7
1e DE Kim Stubbe / Michelle Gerards 6-1, 2-6, 2-6
2e DE Anne Luijpen / Ilona Somers 6-4, 1-6, 7-5
1e HD Christopher Dekker - Martijn Janssens / Frank Potthoff - Leif Berger 1-6, 1-6
1e DD Anne Luijpen - Cathelijn Koolen / Michelle Gerards - Hannah Kürvers 7-5, 1-6, 5-7
1e GD Anne Luijpen - Christopher Dekker / Frank Potthoff - Ilona Somers 3-6, 4-6
2e GD Cathelijn Koolen - Martijn Janssens / Leif Berger - Hannah Kürvers 4-6, 7-5, 6-7
11 april 2010 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
1e HE Fabian Koning / Jeroen van den Hoek 3-6, 2-6
2e HE Bojan Brkic / Dennis Kockx 6-7, 0-6
1e DE Debby Haak / Ghislaine van Baal 7-5, 6-7, 0-6
2e DE Sigrid Ravensbergen / Isabelle Hoorn 4-6, 2-6
1e HD Ronald Blonk - Fabian Koning / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 6-4, 6-2
1e DD Debby Haak - Sigrid Ravensbergen / Isabelle Hoorn - Hymke Maurick 6-0, 6-4
1e GD Ronald Blonk - Sigrid Ravensbergen / Jeroen van den Hoek - Ghislaine van Baal 5-7, 1-6
2e GD Bojan Brkic - Debby Haak / Dennis Kockx - Hymke Maurick 2-6, 6-0, 6-7