Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr3
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 3


16 mei 2010 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 5-3
1e HE Mark de Jong / Roel Oostdam 6-4, 6-1
2e HE Stephan Fransen / Jeroen Camfferman 5-7, 6-3, 6-1
1e DE Sabine van der Sar / Kelly de Beer 6-0, 6-3
2e DE Seda Noorlander / Valeria Podda Opgave thuis
1e HD Mark de Jong - Stephan Fransen / Roel Oostdam - Jeroen Camfferman 6-7, 3-6
1e DD Sabine van der Sar - Seda Noorlander / Kelly de Beer - Valeria Podda 7-6, 6-4
1e GD Seda Noorlander - Mark de Jong / Kelly de Beer - Roel Oostdam 5-7, 3-6
2e GD Sabine van der Sar - Stephan Fransen / Valeria Podda - Jeroen Camfferman 6-7, 6-2, 7-6
16 mei 2010 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-3
1e HE Marcus Hilpert / Lennart van der Linden 6-4, 6-2
2e HE Sander Koning / Michel van der Goes 2-6, 2-6
1e DE Cindy Burger / Elyne Boeykens 2-6, 6-2, 6-2
2e DE Elizaveta Kuzmina / Lara van Tiggelen 6-0, 2-0
1e HD Marcus Hilpert - Sander Koning / Lennart van der Linden - Michel van der Goes 6-7, 6-7
1e DD Elizaveta Kuzmina - Suzanne Trik / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 3-6, 6-4, 6-4
1e GD Elizaveta Kuzmina - Marcus Hilpert / Lara van Tiggelen - Michel van der Goes 6-3, 6-2
2e GD Suzanne Trik - Sander Koning / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 2-6, 5-7
16 mei 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Geldrop Banen 1 8-0
1e HE Eric Reuijl / Opgave uit
16 mei 2010 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / Bredasche L.T.V. 1 6-2
1e HE David de Goede / Eric Kuijlen 7-5, 6-2
2e HE Niels de Morée / Martijn Janssens 6-1, 6-2
1e DE Tessy van de Ven / Olga Kalyuzhnaya 6-3, 3-6, 6-1
2e DE Celine Beermann / Vasilisa Davydova 5-7, 0-6
1e HD Niels de Morée - Philippe Niewerth / Eric Kuijlen - Martijn Janssens 6-7, 6-7
1e DD Tessy van de Ven - Celine Beermann / Olga Kalyuzhnaya - Anne Luijpen 6-4, 6-1
1e GD Tessy van de Ven - David de Goede / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen 7-5, 6-7, 7-6
2e GD Celine Beermann - Niels de Morée / Vasilisa Davydova - Martijn Janssens 6-4, 6-3
13 mei 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 3-5
1e HE Eric Reuijl / Roel Oostdam 6-4, 4-6, 2-6
2e HE Bobbie de Goeijen / Jeroen Camfferman 3-6, 2-6
1e DE Gabriëla van de Graaf / Kelly de Beer 1-6, 6-3, 7-5
2e DE Dide Beijer / Valeria Podda 6-3, 3-6, 2-6
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Roel Oostdam - Jeroen Camfferman 6-3, 6-3
1e DD Paula de Man - Dide Beijer / Babs van Kampen - Valeria Podda 2-6, 1-6
1e GD Gabriëla van de Graaf - Eric Reuijl / Kelly de Beer - Roel Oostdam 7-5, 6-7, 7-6
2e GD Paula de Man - Bobbie de Goeijen / Babs van Kampen - Jeroen Camfferman 2-6, 3-6
13 mei 2010 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Zandvoort 1 3-5
1e HE Matwé Middelkoop / Marcus Hilpert 6-3, 1-6, 7-6
2e HE Eric Kuijlen / Sander Koning 7-5, 4-6, 6-2
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Karolina Kosinska 1-6, 2-6
2e DE Elina Gasanova / Cindy Burger 3-6, 6-4, 4-6
1e HD Matwé Middelkoop - Martijn Janssens / Marcus Hilpert - Sander Koning 1-6, 2-6
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Anne Luijpen / Karolina Kosinska - Elizaveta Kuzmina 5-7, 2-6
1e GD Martijn Janssens - Elina Gasanova / Marcus Hilpert - Karolina Kosinska 1-6, 2-6
2e GD Eric Kuijlen - Olga Kalyuzhnaya / Sander Koning - Elizaveta Kuzmina 4-6, 6-4, 7-6
13 mei 2010 T.C. Geldrop Banen 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-5
1e HE Jorg van der Vloed / Mark de Jong 1-6, 1-6
2e HE Jordy Looman / Stephan Fransen 6-4, 6-3
1e DE Nicky van Dyck / Sabine van der Sar 6-7, 1-6
2e DE Desirée Bastianon / Manon Kruse 4-6, 6-3, 6-3
1e HD Jorg van der Vloed - Jordy Looman / Mark de Jong - Stephan Fransen 3-6, 1-6
1e DD Nicky van Dyck - Desirée Bastianon / Sabine van der Sar - Manon Kruse 2-6, 7-5, 6-4
1e GD Nicky van Dyck - Jorg van der Vloed / Manon Kruse - Mark de Jong 3-6, 6-4, 6-7
2e GD Desirée Bastianon - Jordy Looman / Sabine van der Sar - Stephan Fransen 1-6, 3-6
13 mei 2010 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 8-0
1e HE Philippe Niewerth / Lennart van der Linden 4-6, 6-1, 6-3
2e HE Niels de Morée / Opgave uit
1e DE Tessy van de Ven / Elyne Boeykens 6-2, 6-1
2e DE Celine Beermann / Lara van Tiggelen 6-3, 6-4
1e HD David de Goede - Niels de Morée / Opgave uit
1e DD Tessy van de Ven - Celine Beermann / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 6-1, 6-1
1e GD Tessy van de Ven - David de Goede / Elyne Boeykens - Lennart van der Linden 6-2, 6-2
2e GD Celine Beermann - Niels de Morée / Opgave uit
9 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / T.C. Geldrop Banen 1 4-4
1e HE Roel Oostdam / Bart Beks 6-3, 6-4
2e HE Jeroen Camfferman / Jordy Looman 7-5, 4-6, 6-4
1e DE Kelly de Beer / Desirée Bastianon 6-2, 6-4
2e DE Babs van Kampen / Nicky van Dyck 3-6, 4-6
1e HD Roel Oostdam - Jeroen Camfferman / Bart Beks - Jordy Looman 5-7, 6-2, 4-6
1e DD Babs van Kampen - Valeria Podda / Desirée Bastianon - Nicky van Dyck 7-6, 6-2
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Jordy Looman - Desirée Bastianon 5-7, 5-7
2e GD Kelly de Beer - Roel Oostdam / Bart Beks - Nicky van Dyck 2-6, 4-6
9 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / Bredasche L.T.V. 1 3-5
1e HE Bart Brons / Matwé Middelkoop 6-3, 7-6
2e HE Lennart van der Linden / Eric Kuijlen 3-6, 3-6
1e DE Elyne Boeykens / Olga Kalyuzhnaya 1-6, 6-2, 7-5
2e DE Lara van Tiggelen / Kim Stubbe 6-3, 3-6, 1-6
1e HD Bart Brons - Lennart van der Linden / Matwé Middelkoop - Martijn Janssens 2-6, 6-3, 5-7
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Olga Kalyuzhnaya - Anne Luijpen 1-6, 4-6
1e GD Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen 3-6, 5-7
2e GD Elyne Boeykens - Bart Brons / Anne Luijpen - Martijn Janssens 6-2, 6-1
9 mei 2010 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 6-2
1e HE Mark de Jong / Eric Reuijl 6-3, 6-1
2e HE Stephan Fransen / Bobbie de Goeijen 6-1, 6-4
1e DE Sabine van der Sar / Gabriëla van de Graaf 6-4, 6-4
2e DE Seda Noorlander / Dide Beijer Opgave thuis
1e HD Mark de Jong - Stephan Fransen / Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen 6-4, 6-7, 4-6
1e DD Sabine van der Sar - Seda Noorlander / Gabriëla van de Graaf - Dide Beijer 6-1, 6-0
1e GD Seda Noorlander - Mark de Jong / Gabriëla van de Graaf - Eric Reuijl 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Sabine van der Sar - Stephan Fransen / Dide Beijer - Bobbie de Goeijen 6-2, 6-2
9 mei 2010 T.C. Zandvoort 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Marcus Hilpert / Niels de Morée 6-0, 7-6
2e HE Sander Koning / David de Goede 6-3, 6-3
1e DE Karolina Kosinska / Magdalena Kiszczynska 6-2, 6-1
2e DE Cindy Burger / Tessy van de Ven 0-6, 1-6
1e HD Marcus Hilpert - Sander Koning / Niels de Morée - Philippe Niewerth 6-1, 6-3
1e DD Karolina Kosinska - Cindy Burger / Magdalena Kiszczynska - Tessy van de Ven 1-6, 1-6
1e GD Karolina Kosinska - Marcus Hilpert / Magdalena Kiszczynska - Philippe Niewerth 2-6, 6-2, 7-6
2e GD Cindy Burger - Sander Koning / Tessy van de Ven - David de Goede 2-6, 2-6
2 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Lennart van der Linden / Roel Oostdam 6-2, 6-1
2e HE Viktor Baluda / Jeroen Camfferman 6-4, 6-4
1e DE Elyne Boeykens / Kelly de Beer 6-7, 4-6
2e DE Lara van Tiggelen / Valeria Podda 0-6, 1-6
1e HD Lennart van der Linden - Viktor Baluda / Roel Oostdam - Jeroen Camfferman Opgave uit
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Kelly de Beer - Valeria Podda Opgave thuis
1e GD Lara van Tiggelen - Viktor Baluda / Kelly de Beer - Roel Oostdam Opgave uit
2e GD Elyne Boeykens - Lennart van der Linden / Valeria Podda - Jeroen Camfferman Opgave thuis
2 mei 2010 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 8-0
2e DE Cindy Burger / Erika Vogelsang 6-1, 6-2
2 mei 2010 Bredasche L.T.V. 1 / T.C. Geldrop Banen 1 8-0
1e HE Eric Kuijlen / Bart Beks 5-7, 6-4, 6-2
2e HE Martijn Janssens / Jordy Looman 2-6, 7-5, 6-3
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Nicky van Dyck 4-6, 6-3, 6-3
2e DE Caroline Maes / Opgave uit
1e HD Eric Kuijlen - Martijn Janssens / Bart Beks - Jordy Looman Opgave uit
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Caroline Maes / Desirée Bastianon - Nicky van Dyck Opgave uit
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Bart Beks - Nicky van Dyck 6-7, 7-5, 7-6
2e GD Martijn Janssens - Caroline Maes / Jordy Looman - Desirée Bastianon Opgave uit
2 mei 2010 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 7-1
1e HE Bastian Grönefeld / Eric Reuijl 7-5, 6-1
2e HE Niels de Morée / Bobbie de Goeijen 3-6, 3-6
1e DE Tessy van de Ven / Gabriëla van de Graaf 6-1, 6-1
2e DE Celine Beermann / Renate de Regt 6-1, 6-1
1e HD Bastian Grönefeld - Niels de Morée / Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl 6-2, 6-2
1e DD Celine Beermann - Tessy van de Ven / Gabriëla van de Graaf - Renate de Regt 6-2, 6-2
1e GD Tessy van de Ven - Niels de Morée / Gabriëla van de Graaf - Eric Reuijl 6-4, 6-4
2e GD Celine Beermann - Bastian Grönefeld / Renate de Regt - Bobbie de Goeijen 6-3, 6-2
25 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / Bredasche L.T.V. 1 5-3
1e HE Roel Oostdam / Eric Kuijlen 3-6, 2-6
2e HE Jeroen Camfferman / Martijn Janssens 7-5, 6-1
1e DE Babs van Kampen / Olga Kalyuzhnaya 6-4, 1-6, 2-6
2e DE Valeria Podda / Caroline Maes 3-6, 6-1, 6-1
1e HD Roel Oostdam - Jeroen Camfferman / Eric Kuijlen - Martijn Janssens 6-4, 6-0
1e DD Babs van Kampen - Kelly de Beer / Olga Kalyuzhnaya - Caroline Maes 6-2, 6-3
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen 5-7, 0-6
2e GD Kelly de Beer - Roel Oostdam / Caroline Maes - Martijn Janssens 7-5, 6-1
25 april 2010 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
1e HE Mark de Jong / David de Goede 6-0, 6-3
2e HE Stephan Fransen / Bastian Grönefeld 6-7, 1-6
1e DE Katarina Kachlikova / Hanna Nooni 6-3, 6-2
2e DE Rosalie van der Hoek / Tessy van de Ven 3-6, 5-7
1e HD Mark de Jong - Stephan Fransen / Philippe Niewerth - Niels de Morée 6-3, 6-7, 6-3
1e DD Katarina Kachlikova - Rosalie van der Hoek / Hanna Nooni - Magdalena Kiszczynska 7-5, 0-6, 1-6
1e GD Katarina Kachlikova - Mark de Jong / Magdalena Kiszczynska - Philippe Niewerth 1-6, 6-1, 7-6
2e GD Stephan Fransen - Rosalie van der Hoek / Tessy van de Ven - David de Goede 1-6, 3-6
25 april 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. Zandvoort 1 0-8
1e HE Eric Reuijl / Marcus Hilpert 1-6, 6-7
2e HE Bobbie de Goeijen / Sander Koning 2-6, 6-7
1e DE Gabriëla van de Graaf / Cindy Burger 2-6, 1-6
2e DE Paula de Man / Elizaveta Kuzmina 6-4, 3-6, 3-6
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Marcus Hilpert - Sander Koning 3-6, 6-1, 4-6
1e DD Gabriëla van de Graaf - Dide Beijer / Cindy Burger - Elizaveta Kuzmina 2-6, 4-6
1e GD Eric Reuijl - Dide Beijer / Marcus Hilpert - Elizaveta Kuzmina 2-6, 1-6
2e GD Bobbie de Goeijen - Paula de Man / Sander Koning - Cindy Burger 6-4, 4-6, 6-7
25 april 2010 T.C. Geldrop Banen 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 2-6
1e HE Bart Beks / Bart Brons 3-6, 2-6
2e HE Gerard ter Woorst / Lennart van der Linden 3-6, 6-7
1e DE Nicky van Dyck / Elyne Boeykens 6-4, 4-6, 1-6
2e DE Desirée Bastianon / Lara van Tiggelen 6-3, 6-2
1e HD Bart Beks - Gerard ter Woorst / Bart Brons - Lennart van der Linden 6-7, 4-6
1e DD Nicky van Dyck - Desirée Bastianon / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 4-6, 2-6
1e GD Nicky van Dyck - Gerard ter Woorst / Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden 7-5, 6-2
2e GD Desirée Bastianon - Bart Beks / Elyne Boeykens - Bart Brons 2-6, 3-6
18 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 8-0
1e HE Bart Brons / Eric Reuijl 6-2, 6-3
2e HE Lennart van der Linden / Bobbie de Goeijen 6-2, 6-1
1e DE Elyne Boeykens / Paula de Man 6-1, 6-0
2e DE Lara van Tiggelen / Dide Beijer 6-4, 6-3
1e HD Bart Brons - Lennart van der Linden / Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen 6-2, 4-6, 6-3
1e DD Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen / Dide Beijer - Gabriëla van de Graaf 6-3, 6-4
1e GD Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden / Eric Reuijl - Gabriëla van de Graaf 7-6, 6-2
2e GD Elyne Boeykens - Bart Brons / Paula de Man - Bobbie de Goeijen 4-6, 6-2, 7-6
18 april 2010 T.C. Zandvoort 1 / T.C. Geldrop Banen 1 6-2
1e HE Marcus Hilpert / David Vorderman 6-1, 6-2
2e HE Sander Koning / Jordy Looman 6-3, 6-4
1e DE Cindy Burger / Desirée Bastianon 1-6, 6-4, 6-3
2e DE Elizaveta Kuzmina / Nicky van Dyck 4-6, 6-3, 1-6
1e HD Marcus Hilpert - Sander Koning / David Vorderman - Jordy Looman 6-2, 6-3
1e DD Cindy Burger - Elizaveta Kuzmina / Desirée Bastianon - Nicky van Dyck 6-7, 6-4, 3-6
1e GD Elizaveta Kuzmina - Marcus Hilpert / Nicky van Dyck - David Vorderman 6-2, 6-0
2e GD Jeltje Loomans - Sander Koning / Desirée Bastianon - Jordy Looman 6-3, 7-6
18 april 2010 Bredasche L.T.V. 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Eric Kuijlen / Mark de Jong 5-7, 3-6
2e HE Martijn Janssens / Stephan Fransen 1-6, 4-6
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Sabine van der Sar 6-1, 6-3
2e DE Kim Stubbe / Steffie Weterings 2-6, 1-6
1e HD Eric Kuijlen - Martijn Janssens / Mark de Jong - Stephan Fransen 1-6, 7-5, 3-6
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Kim Stubbe / Steffie Weterings - Sabine van der Sar 4-6, 2-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Steffie Weterings - Mark de Jong Opgave uit
2e GD Kim Stubbe - Martijn Janssens / Sabine van der Sar - Stephan Fransen 0-6, 2-6
18 april 2010 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 6-2
1e HE David de Goede / Roel Oostdam 6-4, 6-1
2e HE Bastian Grönefeld / Jeroen Camfferman 1-6, 6-7
1e DE Tessy van de Ven / Kelly de Beer 6-4, 6-4
2e DE Celine Beermann / Babs van Kampen 6-2, 6-0
1e HD Philippe Niewerth - Niels de Morée / Roel Oostdam - Jeroen Camfferman 6-7, 7-6, 6-1
1e DD Celine Beermann - Tessy van de Ven / Babs van Kampen - Valeria Podda 6-3, 6-3
1e GD Celine Beermann - Niels de Morée / Valeria Podda - Jeroen Camfferman 5-7, 6-1, 6-7
2e GD Tessy van de Ven - David de Goede / Babs van Kampen - Roel Oostdam 6-3, 6-1
11 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / T.C. Zandvoort 1 3-5
1e HE Roel Oostdam / Marcus Hilpert 1-6, 2-6
2e HE Jeroen Camfferman / Sander Koning 4-6, 4-6
1e DE Kelly de Beer / Cindy Burger 2-6, 1-6
2e DE Valeria Podda / Elizaveta Kuzmina 3-6, 3-6
1e HD Roel Oostdam - Jeroen Camfferman / Marcus Hilpert - Sander Koning 3-6, 5-7
1e DD Valeria Podda - Babs van Kampen / Cindy Burger - Jeltje Loomans 6-3, 6-3
1e GD Babs van Kampen - Jeroen Camfferman / Elizaveta Kuzmina - Marcus Hilpert 6-4, 4-6, 7-6
2e GD Kelly de Beer - Roel Oostdam / Jeltje Loomans - Sander Koning 6-3, 6-4
11 april 2010 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e HE Mark de Jong / Bart Brons 2-6, 4-6
2e HE Stephan Fransen / Lennart van der Linden 4-6, 0-6
1e DE Sabine van der Sar / Elyne Boeykens 6-3, 7-5
2e DE Steffie Weterings / Lara van Tiggelen 6-2, 7-6
1e HD Stephan Fransen - Mark de Jong / Bart Brons - Lennart van der Linden 6-1, 6-4
1e DD Sabine van der Sar - Steffie Weterings / Elyne Boeykens - Lara van Tiggelen 6-1, 6-2
1e GD Steffie Weterings - Mark de Jong / Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden 6-1, 1-0
2e GD Stephan Fransen - Sabine van der Sar / Bart Brons - Elyne Boeykens 6-3, 6-0
11 april 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / Bredasche L.T.V. 1 2-6
1e HE Jannick Lupescu / Matwé Middelkoop 4-6, 4-6
2e HE Eric Reuijl / Eric Kuijlen 6-3, 6-3
1e DE Paula de Man / Caroline Maes 6-1, 6-4
2e DE Dide Beijer / Olga Kalyuzhnaya 1-6, 2-6
1e HD Eric Reuijl - Bobbie de Goeijen / Eric Kuijlen - Matwé Middelkoop 6-4, 3-6, 4-6
1e DD Paula de Man - Dide Beijer / Olga Kalyuzhnaya - Caroline Maes 0-6, 4-6
1e GD Paula de Man - Jannick Lupescu / Caroline Maes - Matwé Middelkoop 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Dide Beijer - Bobbie de Goeijen / Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen 2-6, 1-6
11 april 2010 T.C. Geldrop Banen 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e HE Bart Beks / Bastian Grönefeld 6-4, 7-6
2e HE Jordy Looman / David de Goede 7-5, 6-7, 3-6
1e DE Desirée Bastianon / Iryna Kuryanovich 1-6, 5-7
2e DE Nicky van Dyck / Hanna Nooni 3-6, 1-6
1e HD Bart Beks - Jordy Looman / Niels de Morée - Philippe Niewerth 4-6, 4-6
1e DD Desirée Bastianon - Nicky van Dyck / Tessy van de Ven - Hanna Nooni 0-6, 4-6
1e GD Nicky van Dyck - Bart Beks / Iryna Kuryanovich - Niels de Morée 3-6, 7-5, 6-7
2e GD Desirée Bastianon - Jordy Looman / Tessy van de Ven - David de Goede 6-4, 1-6, 6-7