Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr2
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse afdelingnr 2


16 mei 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 1-7
1e HE Mark IJzerman / Alexander Blom 6-7, 5-7
2e HE Bob van der Laar / Ladislav Švarc 4-6, 5-7
1e DE Josanne van Bennekom / Eva Wacanno 6-2, 5-7, 6-1
2e DE / Stanislava Hrozenská Opgave thuis
1e HD Mark IJzerman - Bob van der Laar / Alexander Blom - Ladislav Švarc 3-6, 6-7
1e DD / Eva Wacanno - Stanislava Hrozenská Opgave thuis
1e GD Josanne van Bennekom - Mark IJzerman / Stanislava Hrozenská - Ladislav Švarc 4-6, 2-6
2e GD / Nancy Feber - Dieter Leurs Opgave thuis
16 mei 2010 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Evthimios Karaliolios / Roy Bruggeling 6-2, 6-3
2e HE Steven Korteling / Joop Bos 6-0, 3-6, 6-0
1e DE Esther Vermeulen / Claire Lablans 2-6, 6-4, 6-1
2e DE Iris Verboven / Babs van Kampen 7-6, 0-6, 3-6
1e HD Kevin Schimmel - Steven Korteling / Roy Bruggeling - Joop Bos 6-1, 6-3
1e DD Iris Verboven - Esther Vermeulen / Claire Lablans - Babs van Kampen 3-6, 3-6
1e GD Esther Vermeulen - Evthimios Karaliolios / Claire Lablans - Roy Bruggeling 4-3
2e GD Iris Verboven - Kevin Schimmel / Babs van Kampen - Joop Bos Opgave uit
16 mei 2010 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Zandvoort 2 7-1
1e HE Martijn van Haasteren / Kevin Griekspoor 7-6, 6-4
2e HE Jori Meulenbeld / Scott Griekspoor 1-6, 4-6
1e DE Marcella Koek / Laurette van der Knaap 1-0
2e DE Selma Andrade / Nicky van Bakel 6-2, 6-4
1e HD Martijn van Haasteren - Dominik Pfeiffer / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 6-2, 6-4
1e DD Kim Kilsdonk - Marcella Koek / Nicky van Bakel - Laurette van der Knaap 6-3
1e GD Martijn van Haasteren - Kim Kilsdonk / Laurette van der Knaap - Kevin Griekspoor Opgave uit
2e GD Marcella Koek - Dominik Pfeiffer / Nicky van Bakel - Scott Griekspoor Opgave uit
16 mei 2010 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
1e HE Miliaan Niesten / Melle van Gemerden 5-7, 6-1, 3-0
2e HE Oliver Statham / Jannick Lupescu 4-6, 6-0, 6-4
1e DE Lisanne van Riet / Linda Sentis 1-6, 4-6
2e DE Daphne van den Heuvel / Anouk Sterk 3-6, 7-6, 5-7
1e HD Miliaan Niesten - Oliver Statham / Melle van Gemerden - Jannick Lupescu Opgave uit
1e DD Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel / Linda Sentis - Jolanda Mens 6-4, 2-6, 4-6
1e GD Lisanne van Riet - Oliver Statham / Jolanda Mens - Matthew Pierot 6-3, 6-3
2e GD Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten / Anouk Sterk - Melle van Gemerden 6-4, 4-4
13 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Roy Bruggeling / Miliaan Niesten 5-7, 1-6
2e HE Bas van der Valk / Oliver Statham 7-6, 4-6, 2-6
1e DE Pauline Wong / Lisanne van Riet 3-6, 6-4, 6-1
2e DE Claire Lablans / Daphne van den Heuvel 4-6, 7-5, 3-6
1e HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Oliver Statham - Maarten Meijs 2-6, 6-4, 7-5
1e DD Pauline Wong - Claire Lablans / Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel 6-1, 2-6, 6-1
1e GD Claire Lablans - Roy Bruggeling / Lisanne van Riet - Oliver Statham 6-3, 6-2
2e GD Pauline Wong - Bas van der Valk / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 6-3, 2-6, 6-7
13 mei 2010 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Evthimios Karaliolios / Matthew Pierot 6-4, 5-7, 6-1
2e HE Steven Korteling / Melle van Gemerden 1-6, 1-6
1e DE Esther Vermeulen / Linda Sentis 2-6, 3-6
2e DE Iris Verboven / Sviatlana Pirazhenka 4-6, 1-6
1e HD Steven Korteling - Kevin Schimmel / Matthew Pierot - Melle van Gemerden 6-4, 6-4
1e DD Iris Verboven - Esther Vermeulen / Anouk Sterk - Linda Sentis 2-6, 0-6
1e GD Esther Vermeulen - Evthimios Karaliolios / Anouk Sterk - Melle van Gemerden 4-6, 2-6
2e GD Iris Verboven - Kevin Schimmel / Sviatlana Pirazhenka - Matthew Pierot 1-6, 6-2, 6-7
13 mei 2010 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 1-7
1e HE Jori Meulenbeld / Stefan Wauters 1-6, 2-6
2e HE Dominik Pfeiffer / Ladislav Švarc 1-6, 3-6
1e DE Davinia Lobbinger / Stanislava Hrozenská 3-6, 0-6
2e DE Selma Andrade / Eva Wacanno 6-3, 6-2
1e HD Martijn van Haasteren - Dominik Pfeiffer / Stefan Wauters - Alexander Blom 6-4, 4-6, 3-6
1e DD Kim Kilsdonk - Selma Andrade / Stanislava Hrozenská - Nancy Feber 1-6, 4-6
1e GD Kim Kilsdonk - Martijn van Haasteren / Nancy Feber - Stefan Wauters 3-6, 6-7
2e GD Davinia Lobbinger - Jori Meulenbeld / Stanislava Hrozenská - Ladislav Švarc 2-6, 2-6
13 mei 2010 T.C. Zandvoort 2 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 2-6
1e HE Clément Reix / Sascha Klör 7-6, 2-6, 3-6
2e HE Scott Griekspoor / Bob van Duijn 6-2, 6-3
1e DE Suzanne Trik / Nicola Geuer 5-3
2e DE Laurette van der Knaap / Josanne van Bennekom 0-1
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Sascha Klör - Bob van der Laar 6-7, 0-6
1e DD Laurette van der Knaap - Suzanne Trik / Josanne van Bennekom - Nicola Geuer 4-6, 6-3, 3-6
1e GD Kevin Griekspoor - Suzanne Trik / Mark IJzerman - Josanne van Bennekom 6-7, 4-6
2e GD Clément Reix - Laurette van der Knaap / Nicola Geuer - Bob van der Laar Opgave thuis
9 mei 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 4-4
1e HE Mark IJzerman / Dominik Pfeiffer 4-6, 6-4, 6-0
2e HE Bob van Duijn / Jori Meulenbeld 3-6, 1-6
1e DE Nicola Geuer / Davinia Lobbinger 6-2, 6-0
2e DE Josanne van Bennekom / Selma Andrade 6-0, 7-6
1e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Dominik Pfeiffer - Martijn van Haasteren 5-7, 6-4, 6-7
1e DD Nicola Geuer - Josanne van Bennekom / Selma Andrade - Kim Kilsdonk 3-6, 0-6
1e GD Josanne van Bennekom - Bob van der Laar / Kim Kilsdonk - Martijn van Haasteren Opgave uit
2e GD Nicola Geuer - Mark IJzerman / Davinia Lobbinger - Dominik Pfeiffer Opgave thuis
9 mei 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 5-3
1e HE Melle van Gemerden / Roy Bruggeling 4-6, 0-6
2e HE Matthew Pierot / David Pel 6-4, 6-4
1e DE Linda Sentis / Pauline Wong 1-6, 6-0, 6-2
2e DE Anouk Sterk / Claire Lablans 3-6, 6-7
1e HD Bart van Delft - Melle van Gemerden / Roy Bruggeling - David Pel 3-6, 7-5, 6-2
1e DD Linda Sentis - Anouk Sterk / Pauline Wong - Claire Lablans 6-4, 4-6, 7-5
1e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Claire Lablans - Roy Bruggeling 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Pauline Wong - David Pel 3-5
9 mei 2010 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Alexander Blom / Clément Reix 5-7, 0-6
2e HE Ladislav Švarc / Scott Griekspoor 6-1, 6-2
1e DE Stanislava Hrozenská / Elizaveta Kuzmina 6-1, 6-0
2e DE Eva Wacanno / Suzanne Trik 5-7, 6-7
1e HD Alexander Blom - Ladislav Švarc / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 5-7, 3-6
1e DD Stanislava Hrozenská - Eva Wacanno / Suzanne Trik - Laurette van der Knaap 6-7, 6-0, 6-4
1e GD Stanislava Hrozenská - Ladislav Švarc / Elizaveta Kuzmina - Clément Reix 6-4, 6-3
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Laurette van der Knaap - Kevin Griekspoor 6-3, 7-6
9 mei 2010 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / L.T.C. Barneveld 1 6-2
1e HE Miliaan Niesten / Evthimios Karaliolios 6-0, 6-3
2e HE Oliver Statham / Steven Korteling 1-6, 4-6
1e DE Lisanne van Riet / Esther Vermeulen 4-6, 6-1, 6-3
2e DE Daphne van den Heuvel / Iris Verboven 7-5, 6-0
1e HD Miliaan Niesten - Oliver Statham / Steven Korteling - Kevin Schimmel 7-6, 7-5
1e DD Daphne van den Heuvel - Lisanne van Riet / Esther Vermeulen - Iris Verboven 6-2, 6-7, 7-6
1e GD Lisanne van Riet - Oliver Statham / Esther Vermeulen - Evthimios Karaliolios 6-7, 6-7
2e GD Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten / Iris Verboven - Kevin Schimmel 6-4, 6-4
2 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / T.C. Zandvoort 2 7-1
1e HE Roy Bruggeling / Scott Griekspoor 6-4, 7-5
1e DE Pauline Wong / Suzanne Trik 4-6, 6-4, 7-6
2e DE Claire Lablans / Elizaveta Kuzmina 6-2, 6-2
1e DD Pauline Wong - Claire Lablans / Suzanne Trik - Elizaveta Kuzmina 6-3, 0-6, 6-4
1e GD Roy Bruggeling - Claire Lablans / Scott Griekspoor - Elizaveta Kuzmina Opgave thuis
2 mei 2010 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e HE Evthimios Karaliolios / Dominik Pfeiffer 6-3, 6-7, 0-6
2e HE Steven Korteling / Jori Meulenbeld 6-3, 6-0
1e DE Esther Vermeulen / Amanda Hopmans 3-6, 2-6
2e DE Iris Verboven / Selma Andrade 2-6, 3-6
1e HD Steven Korteling - Kevin Schimmel / Dominik Pfeiffer - Martijn van Haasteren 5-7, 6-4, 6-4
1e DD Esther Vermeulen - Iris Verboven / Amanda Hopmans - Kim Kilsdonk 3-6, 6-1, 3-6
1e GD Esther Vermeulen - Evthimios Karaliolios / Kim Kilsdonk - Jori Meulenbeld 6-2, 6-7, 6-7
2e GD Iris Verboven - Kevin Schimmel / Amanda Hopmans - Martijn van Haasteren Opgave uit
2 mei 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Jannick Lupescu / Stefan Wauters 5-7, 3-6
2e HE Bart van Delft / Ladislav Švarc 5-7, 2-6
1e DE Anouk Sterk / Stanislava Hrozenská 6-7, 6-4, 2-6
2e DE Linda Sentis / Eva Wacanno 6-2, 7-5
1e HD Bart van Delft - Jannick Lupescu / Stefan Wauters - Alexander Blom Opgave thuis
1e DD Jolanda Mens - Linda Sentis / Stanislava Hrozenská - Nancy Feber Opgave thuis
1e GD Jolanda Mens - Jannick Lupescu / Nancy Feber - Stefan Wauters Opgave uit
2e GD Anouk Sterk - Matthew Pierot / Stanislava Hrozenská - Ladislav Švarc Opgave uit
2 mei 2010 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 5-3
1e HE Miliaan Niesten / Bob van Duijn 1-6, 6-2, 6-1
2e HE Oliver Statham / Mark IJzerman 6-1, 6-2
1e DE Lynn Schönhage / Nicola Geuer 1-6, 0-6
2e DE Daphne van den Heuvel / Josanne van Bennekom 3-6, 6-3, 2-6
1e HD Oliver Statham - Miliaan Niesten / Bob van Duijn - Bob van der Laar 5-3
1e DD Lynn Schönhage - Daphne van den Heuvel / Josanne van Bennekom - Nicola Geuer 3-6, 2-3
1e GD Daphne van den Heuvel - Oliver Statham / Josanne van Bennekom - Bob van der Laar 6-2, 6-4
2e GD Lynn Schönhage - Miliaan Niesten / Nicola Geuer - Bob van der Laar Opgave uit
25 april 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / L.T.C. Barneveld 1 6-2
1e HE Mark IJzerman / Evthimios Karaliolios 6-3, 6-4
2e HE Bob van Duijn / Steven Korteling 5-7, 6-3, 6-2
1e DE Nicola Geuer / Esther Vermeulen 6-2, 6-3
2e DE Josanne van Bennekom / Iris Verboven 6-2, 6-2
1e HD Bob van der Laar - Bob van Duijn / Kevin Schimmel - Steven Korteling 4-6, 5-7
1e DD Nicola Geuer - Josanne van Bennekom / Sandra Begijn - Iris Verboven 6-2, 5-7, 6-1
1e GD Josanne van Bennekom - Mark IJzerman / Esther Vermeulen - Kevin Schimmel 6-1, 6-7, 6-7
2e GD Nicola Geuer - Bob van der Laar / Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios 2-6, 6-3, 7-6
25 april 2010 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Jori Meulenbeld / Miliaan Niesten 2-6, 4-6
2e HE Martijn van Haasteren / Oliver Statham 5-7, 2-6
1e DE Amanda Hopmans / Lisanne van Riet 6-3, 6-0
2e DE Kim Kilsdonk / Daphne van den Heuvel 2-6, 0-6
1e HD Martijn van Haasteren - Dominik Pfeiffer / Miliaan Niesten - Oliver Statham 7-6, 6-3
1e DD Kim Kilsdonk - Selma Andrade / Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel 3-6, 6-3, 1-6
1e GD Amanda Hopmans - Dominik Pfeiffer / Lisanne van Riet - Oliver Statham 6-1, 6-1
2e GD Jori Meulenbeld - Selma Andrade / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 1-6, 1-6
25 april 2010 T.C. Zandvoort 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
1e HE Kevin Griekspoor / Matthew Pierot 7-6, 6-4
2e HE Scott Griekspoor / Melle van Gemerden 2-6, 2-6
1e DE Suzanne Trik / Linda Sentis 5-7, 5-7
2e DE Renate Stoop / Jolanda Mens 3-6, 1-6
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Bart van Delft - Melle van Gemerden 7-5, 5-7, 4-6
1e DD Renate Stoop - Suzanne Trik / Linda Sentis - Anouk Sterk 1-6, 6-7
1e GD Kevin Griekspoor - Suzanne Trik / Bart van Delft - Jolanda Mens 2-6, 4-6
2e GD Scott Griekspoor - Renate Stoop / Melle van Gemerden - Anouk Sterk 1-6, 1-6
25 april 2010 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 6-2
1e HE Stefan Wauters / Roy Bruggeling 6-1, 6-4
2e HE Alexander Blom / Bas van der Valk 1-6, 4-6
1e DE Stanislava Hrozenská / Pauline Wong 6-1, 6-1
2e DE Eva Wacanno / Claire Lablans 6-7, 7-5, 5-7
1e HD Stefan Wauters - Alexander Blom / Roy Bruggeling - Bas van der Valk 7-6, 6-4
1e DD Stanislava Hrozenská - Eva Wacanno / Pauline Wong - Claire Lablans 6-0, 6-1
1e GD Stanislava Hrozenská - Stefan Wauters / Claire Lablans - Roy Bruggeling 6-4, 6-2
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Pauline Wong - Bas van der Valk 6-2, 7-5
18 april 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 7-1
1e HE Roy Bruggeling / Mark IJzerman 6-2, 6-2
2e HE Bas van der Valk / Bob van Duijn 7-5, 6-2
1e DE Pauline Wong / Josanne van Bennekom 6-2, 2-6, 3-6
2e DE Claire Lablans / Opgave uit
1e HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Mark IJzerman - Bob van der Laar 6-1, 6-2
1e DD Pauline Wong - Claire Lablans / Opgave uit
1e GD Claire Lablans - Roy Bruggeling / Josanne van Bennekom - Bob van der Laar 6-1, 4-6, 7-6
2e GD Pauline Wong - Bas van der Valk / Mark IJzerman Opgave uit
18 april 2010 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Evthimios Karaliolios / Stefan Wauters 3-6, 5-7
2e HE Steven Korteling / Alexander Blom 6-2, 6-1
1e DE Esther Vermeulen / Stanislava Hrozenská 1-6, 0-6
2e DE Iris Verboven / Eva Wacanno 6-4, 7-5
1e HD Kevin Schimmel - Steven Korteling / Stefan Wauters - Alexander Blom 6-3, 3-6, 6-7
1e DD Sandra Begijn - Iris Verboven / Stanislava Hrozenská - Eva Wacanno 1-6, 3-6
1e GD Kevin Schimmel - Esther Vermeulen / Eva Wacanno - Alexander Blom 7-6, 4-6, 7-6
2e GD Evthimios Karaliolios - Sandra Begijn / Nancy Feber - Dieter Leurs 3-6, 5-7
18 april 2010 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 5-3
1e HE Melle van Gemerden / Martijn van Haasteren 6-3, 7-6
2e HE Bart van Delft / Dominik Pfeiffer 2-6, 6-2, 4-6
1e DE Anouk Sterk / Amanda Hopmans 3-6, 1-6
2e DE Linda Sentis / Selma Andrade 4-6, 6-2, 6-3
1e HD Melle van Gemerden - Bart van Delft / Jori Meulenbeld - Dominik Pfeiffer 6-7, 6-0, 6-3
1e DD Jolanda Mens - Linda Sentis / Selma Andrade - Kim Kilsdonk 6-3, 6-4
1e GD Jolanda Mens - Bart van Delft / Amanda Hopmans - Martijn van Haasteren 6-1, 3-6, 7-6
2e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Kim Kilsdonk - Jori Meulenbeld Opgave thuis
18 april 2010 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.C. Zandvoort 2 5-3
1e HE Oliver Statham / Kevin Griekspoor 6-4, 6-3
2e HE Miliaan Niesten / Scott Griekspoor 1-6
1e DE Lisanne van Riet / Suzanne Trik 4-6, 6-2, 7-6
2e DE Daphne van den Heuvel / Laurette van der Knaap 5-7, 6-1, 6-1
1e HD Oliver Statham - Miliaan Niesten / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 7-6, 6-4
1e DD Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel / Suzanne Trik - Laurette van der Knaap 4-6, 1-6
1e GD Lisanne van Riet - Oliver Statham / Suzanne Trik - Kevin Griekspoor 6-3, 7-6
2e GD Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten / Laurette van der Knaap - Scott Griekspoor 6-0, 3-6, 6-7
11 april 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 2-6
1e HE Mark IJzerman / Matthew Pierot 1-6, 6-7
2e HE Bob van Duijn / Melle van Gemerden 4-6, 3-6
1e DE Nicola Geuer / Anouk Sterk 6-2, 6-2
2e DE Josanne van Bennekom / Linda Sentis 6-0, 6-7, 6-2
1e HD Mark IJzerman - Bob van der Laar / Bart van Delft - Melle van Gemerden 4-6, 2-6
1e DD Nicola Geuer - Josanne van Bennekom / Linda Sentis - Jolanda Mens Opgave thuis
1e GD Bob van der Laar - Nicola Geuer / Bart van Delft - Jolanda Mens Opgave thuis
2e GD Josanne van Bennekom - Bob van Duijn / Melle van Gemerden - Anouk Sterk 3-6, 4-6
11 april 2010 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 3-5
1e HE Dominik Pfeiffer / Roy Bruggeling 2-6, 2-6
2e HE Jori Meulenbeld / Bas van der Valk 6-4, 6-4
1e DE Amanda Hopmans / Pauline Wong 6-3, 6-1
2e DE Désirée Schelenz / Claire Lablans 0-6, 3-6
1e HD Martijn van Haasteren - Jori Meulenbeld / Bas van der Valk - Roy Bruggeling 3-6, 3-6
1e DD Désirée Schelenz - Kim Kilsdonk / Claire Lablans - Pauline Wong 3-6, 6-3, 0-6
1e GD Dominik Pfeiffer - Kim Kilsdonk / Claire Lablans - Roy Bruggeling 4-6, 1-6
2e GD Amanda Hopmans - Martijn van Haasteren / Pauline Wong - Bas van der Valk 5-7, 7-5, 7-6
11 april 2010 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Barneveld 1 5-3
1e HE Kevin Griekspoor / Evthimios Karaliolios 2-6, 1-6
2e HE Scott Griekspoor / Steven Korteling 2-6, 6-2, 6-3
1e DE Suzanne Trik / Esther Vermeulen 6-2, 6-1
2e DE Laurette van der Knaap / Iris Verboven 6-2, 6-4
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Steven Korteling - Kevin Schimmel 3-6, 7-6, 4-6
1e DD Laurette van der Knaap - Suzanne Trik / Sandra Begijn - Esther Vermeulen 7-5, 6-2
1e GD Kevin Griekspoor - Suzanne Trik / Esther Vermeulen - Kevin Schimmel 6-2, 6-0
2e GD Scott Griekspoor - Laurette van der Knaap / Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios 5-7, 2-6
11 april 2010 T.C. Van Horne (Weert) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Stefan Wauters / Miliaan Niesten 6-4, 2-6, 7-5
2e HE Alexander Blom / Oliver Statham 3-6, 7-5, 3-6
1e DE Stanislava Hrozenská / Lisanne van Riet 6-1, 6-3
2e DE Eva Wacanno / Daphne van den Heuvel 3-6, 6-1, 4-6
1e HD Stefan Wauters - Alexander Blom / Miliaan Niesten - Oliver Statham 7-5, 6-3
1e DD Stanislava Hrozenská - Eva Wacanno / Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel 6-1, 6-0
1e GD Stanislava Hrozenská - Alexander Blom / Lisanne van Riet - Miliaan Niesten 6-3, 6-2
2e GD Eva Wacanno - Dieter Leurs / Daphne van den Heuvel - Oliver Statham 2-6, 1-6