Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2010, Gemengd senioren Eredivisie Afdelingnr1
Bijgewerkt tot 13 jun 2010 Home



2010 Gemengd senioren Eredivisie afdelingnr 1


6 juni 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 4-1
1e HE Harel Levy / Nick van der Meer 7-6, 4-6, 6-2
2e HE Attila Balazs / Jasper Smit 6-3, 5-7, 6-3
1e DE Vesna Manasieva / DaniŽlle Harmsen 6-7(2), 6-2, 6-4
2e DE Katalin Marosi / Quirine Lemoine 6-3, 7-5
1e DD Vesna Manasieva - Katalin Marosi / Quirine Lemoine - DaniŽlle Harmsen 6-2, 2-1 Opgave
5 juni 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 1-3
1e HE Thomas Schoorel / Harel Levy 5-7, 0-6
2e HE Dennis van Scheppingen / Attila Balazs 4-6, 2-6
1e DE Anastasiya Yakimova / Vesna Manasieva 6-7(2), 0-6
2e DE Elise TamaŽla / Julia Babilon 3-6, 7-5, 6-0
5 juni 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 3-3
1e HE Carlos Salamanca / Nick van der Meer 6-3, 3-6, 7-5
2e HE Jesse Huta Galung / Jasper Smit 7-5, 6-1
1e DE Maret Ani / DaniŽlle Harmsen 6-4, 6-4
2e DE Lina Stanciute / Quirine Lemoine 4-6, 4-6
1e HD Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung / Jasper Smit - Nick van der Meer 1-6, 6-7(7)
1e DD Maret Ani - Lina Stanciute / Quirine Lemoine - DaniŽlle Harmsen 5-7, 4-6
3 juni 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Thomas Schoorel / Sebastian Decoud 6-2, 6-1
2e HE Dennis van Scheppingen / Holger Fischer 6-7(4), 3-6
1e DE Anastasiya Yakimova / Stephanie Gehrlein 6-3, 5-7, 7-6(5)
2e DE Pauline Wong / Richel Hogenkamp 2-6, 1-6
1e HD Thomas Schoorel - Bas van der Valk / Holger Fischer - Tom Nijssen 6-1, 6-1
1e DD Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla / Lotty Seelen - Bibiane Schoofs 7-5, 6-4
3 juni 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e HE Carlos Salamanca / Harel Levy 4-6, 6-7(2)
2e HE Jesse Huta Galung / Attila Balazs 3-6, 6-7(5)
1e DE Maret Ani / Vesna Manasieva 6-7, 6-4, 2-6
2e DE Lina Stanciute / Julia Babilon 6-7, 2-6
1e HD Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung / Amir Hadad - Harel Levy 7-5, 0-1 Opgave
1e DD Maret Ani - Lina Stanciute / Julia Babilon - Katalin Marosi 3-6, 7-5, 6-2
3 juni 2010 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Bart de Gier / Arko Zoutendijk 6-2, 6-0
2e HE Jake Mak / Andrť van der Bijl 3-6, 7-6(4), 6-4
1e DE Femke Reinhard / Kiki Bertens 3-6, 1-6
2e DE Lisanne Balk / Angelique van der Meet 0-6, 7-5, 4-6
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Bart de Gier - Jake Mak 1-6, 6-7
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Kiki Bertens - Bernice van de Velde 5-7, 6-7
3 juni 2010 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Yannick Mertens / Nick van der Meer 3-6, 5-7
2e HE Michel Koning / Jasper Smit 4-6, 7-6(4), 6-7(6)
1e DE Nicole Thyssen / DaniŽlle Harmsen 4-6, 6-7
2e DE Lubomira Kurhajcova / Quirine Lemoine 5-7, 3-6
1e HD Michel Koning - Yannick Mertens / Jasper Smit - Nick van der Meer 3-6, 6-1, 6-3
1e DD Tonca Markuskova - Lubomira Kurhajcova / Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen 4-6, 3-6
1 juni 2010 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 2-4
1e HE Antal van der Duim / Carlos Salamanca 3-6, 0-3 Opgave
2e HE Nick van der Meer / Jesse Huta Galung 4-6, 7-6(3), 7-6(5)
1e DE DaniŽlle Harmsen / Maret Ani 6-4, 7-6(4)
2e DE Marlot Meddens / Lina Stanciute 4-6, 6-4, 4-6
1e HD Jasper Smit - Nick van der Meer / Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung 2-6, 4-6
1e DD Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen / Maret Ani - Lina Stanciute 3-6, 6-3, 1-6
1 juni 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 6-0
1e HE Harel Levy / Michel Koning 7-6(4), 7-6(10)
2e HE Attila Balazs / Roman Borvanov 6-1, 6-1
1e DE Vesna Manasieva / Nicole Thyssen 6-7(6), 6-4, 6-0
2e DE Julia Babilon / Lubomira Kurhajcova 6-0, 6-2
1e HD Attila Balazs - Amir Hadad / Michel Koning - Roman Borvanov 6-0, 7-5
1e DD Vesna Manasieva - Katalin Marosi / Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova 4-1 Opgave
1 juni 2010 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 0-6
1e HE Tim van Terheijden / Peter Wessels 3-6, 2-6
2e HE Arko Zoutendijk / Dennis van Scheppingen 1-6, 3-6
1e DE Kiki Bertens / Anastasiya Yakimova 7-6(2), 1-6, 5-7
2e DE Angelique van der Meet / Elise TamaŽla 2-6, 4-6
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Thomas Schoorel - Peter Wessels 4-6, 6-7(4)
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla 4-6, 6-4, 5-7
1 juni 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
1e HE Sebastian Decoud / Bart de Gier 6-3, 6-0
2e HE Holger Fischer / Jake Mak 6-0, 6-3
1e DE Stephanie Gehrlein / Femke Reinhard 6-2, 6-2
2e DE Bibiane Schoofs / Lisanne Balk 6-4, 6-2
1e HD Sebastian Decoud - Holger Fischer / Bart de Gier - Jake Mak 6-1, 7-6(4)
1e DD Lotty Seelen - Bibiane Schoofs / Femke Reinhard - Lisanne Balk 6-0, 6-7(2), 3-6
30 mei 2010 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
1e HE Antal van der Duim / Harel Levy 6-4. 7-5
2e HE Nick van der Meer / Attila Balazs 6-2, 6-4
1e DE DaniŽlle Harmsen / Vesna Manasieva 4-6, 2-6
2e DE Quirine Lemoine / Katalin Marosi 6-3, 7-5
1e HD Jasper Smit - Antal van der Duim / Amir Hadad - Harel Levy 4-6, 7-5, 4-6
1e DD Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen / Vesna Manasieva - Katalin Marosi 6-2, 6-4
30 mei 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 3-3
1e HE Carlos Salamanca / Yannick Mertens 6-4, 4-6, 5-7
2e HE Jesse Huta Galung / Michel Koning 6-1, 6-3
1e DE Maret Ani / Nicole Thyssen 4-6, 2-6
2e DE Lina Stanciute / Lubomira Kurhajcova 6-2, 6-4
1e HD Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung / Yannick Mertens - Michel Koning 7-6(5), 6-4
1e DD Maret Ani - Lina Stanciute / Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova 4-6, 4-6
30 mei 2010 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Arko Zoutendijk / Holger Fischer 6-3, 2-6, 1-6
2e HE Andrť van der Bijl / Tom Nijssen 6-4, 6-3
1e DE Kiki Bertens / Bibiane Schoofs 6-1, 4-6, 6-2
2e DE Angelique van der Meet / Lotty Seelen 6-2, 6-1
1e HD Tim van Terheijden - Andrť van der Bijl / Holger Fischer - Tom Nijssen 4-6, 6-0, 1-6
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Lotty Seelen - Bibiane Schoofs 6-3, 7-5
30 mei 2010 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 3-3
1e HE Bart de Gier / Dennis van Scheppingen 6-7(5), 4-6
2e HE Jake Mak / Melvyn op der Heijde 6-7(3), 6-1, 4-6
1e DE Femke Reinhard / Elise TamaŽla 1-6, 6-7(5)
2e DE Lisanne Balk / Babs van Kampen 6-2, 3-6, 6-1
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Dennis van Scheppingen - Melvyn op der Heijde Opgave uit
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Elise TamaŽla - Babs van Kampen Opgave uit
29 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 2-4
1e HE Peter Wessels / Carlos Salamanca 6-7(5), 3-6
2e HE Dennis van Scheppingen / Jesse Huta Galung 5-7, 4-6
1e DE Anastasiya Yakimova / Maret Ani 6-4, 6-2
2e DE Elise TamaŽla / Lina Stanciute 7-5, 6-7(6), 1-6
1e HD Dennis van Scheppingen - Peter Wessels / Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung 4-6, 6-4, 4-6
1e DD Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla / Maret Ani - Lina Stanciute 6-4, 7-5
29 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Harel Levy / Tim van Terheijden 6-1, 6-4
2e HE Attila Balazs / Arko Zoutendijk 7-6(7), 6-1
1e DE Vesna Manasieva / Kiki Bertens 4-6, 0-6
2e DE Anna Gerasimou / Angelique van der Meet 3-6, 0-6
1e HD Amir Hadad - Igor Sijsling / Arko Zoutendijk - Tim van Terheijden 4-6, 4-6
1e DD Vesna Manasieva - Katalin Marosi / Kiki Bertens - Bernice van de Velde 6-3, 6-1
29 mei 2010 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-0
1e HE Yannick Mertens / Bart de Gier 7-5, 6-3
2e HE Michel Koning / Jake Mak 7-5, 6-3
1e DE Nicole Thyssen / Femke Reinhard 6-3, 6-3
2e DE Lubomira Kurhajcova / Lisanne Balk 6-1, 6-4
1e HD Yannick Mertens - Michel Koning / Bart de Gier - Jake Mak 7-5, 6-1
1e DD Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova / Femke Reinhard - Lisanne Balk 6-1, 5-7, 6-4
29 mei 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 2-4
1e HE Sebastian Decoud / Antal van der Duim 4-6, 1-6
2e HE Holger Fischer / Nick van der Meer 2-6, 4-6
1e DE Stephanie Gehrlein / Marlot Meddens 6-4, 6-1
2e DE Bibiane Schoofs / Quirine Lemoine 3-6, 6-3, 2-6
1e HD Sebastian Decoud - Holger Fischer / Jasper Smit - Antal van der Duim 6-3, 7-6(1)
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen 4-6, 4-6
26 mei 2010 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-4
1e HE Antal van der Duim / Arko Zoutendijk 3-6, 7-5, 1-6
2e HE Jasper Smit / Andrť van der Bijl 3-6, 4-6
1e DE DaniŽlle Harmsen / Kiki Bertens 4-6, 2-6
2e DE Marlot Meddens / Angelique van der Meet 6-3, 5-7, 2-6
1e HD Nick van der Meer - Antal van der Duim / Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl 6-2, 3-6, 6-4
1e DD DaniŽlle Harmsen - Marlot Meddens / Kiki Bertens - Angelique van der Meet 7-6(3), 6-4
26 mei 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-0
1e HE Carlos Salamanca / Bart de Gier 7-6(5), 6-2
2e HE Jesse Huta Galung / Jake Mak 6-4, 6-2
1e DE Ksenia Palkina / Femke Reinhard 7-6(4), 3-6, 6-2
2e DE Lina Stanciute / Lisanne Balk 6-2, 6-3
1e HD Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung / Bart de Gier - Jake Mak 6-0, 6-3
1e DD Ksenia Palkina - Lina Stanciute / Femke Reinhard - Lisanne Balk Opgave uit
26 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
1e HE Igor Sijsling / Sebastian Decoud 4-6, 6-1, 6-4
2e HE Attila Balazs / Holger Fischer 6-7(5), 4-6
1e DE Vesna Manasieva / Stephanie Gehrlein 6-3, 6-4
2e DE Anna Gerasimou / Richel Hogenkamp 2-6, 6-3, 5-7
1e HD Attila Balazs - Amir Hadad / Sebastian Decoud - Holger Fischer 6-3, 6-2
1e DD Anna Gerasimou - Julia Babilon / Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs 7-6(5), 6-2
26 mei 2010 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 1-5
1e HE Michel Koning / Thomas Schoorel 6-0, 6-2
2e HE Roman Borvanov / Dennis van Scheppingen 1-6, 3-6
1e DE Nicole Thyssen / Anastasiya Yakimova 5-7, 2-6
2e DE Lubomira Kurhajcova / Elise TamaŽla 3-6, 2-6
1e HD Michel Koning - Roman Borvanov / Dennis van Scheppingen - Peter Wessels 7-6(2), 6-7(3), 1-6
1e DD Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova / Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla 0-6, 3-6
23 mei 2010 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-1
1e HE Thomas Schoorel / Igor Sijsling 7-6(1), 6-3
2e HE Dennis van Scheppingen / Bart Brons 6-2, 6-3
1e DE Anastasiya Yakimova / Katalin Marosi 6-1, 6-3
1e DE Elise TamaŽla / Anna Gerasimou 1-6, 6-4, 3-6
1e HD Dennis van Scheppingen - Thomas Schoorel / Igor Sijsling - Amir Hadad 6-3, 5-7, 6-4
1e DD Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla / Anna Gerasimou - Julia Babilon 4-6, 6-1, 6-1
23 mei 2010 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 2-4
1e HE Tim van Terheijden / Carlos Salamanca 3-6, 4-6
2e HE Andrť van der Bijl / Jesse Huta Galung 4-6, 1-6
1e DE Kiki Bertens / Ksenia Palkina 2-6, 2-6
2e DE Angelique van der Meet / Lina Stanciute 6-2, 6-7(5), 1-6
1e HD Arko Zoutendijk - Andrť van der Bijl / Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung 6-1, 7-6(3)
1e DD Kiki Bertens - Bernice van de Velde / Ksenia Palkina - Lina Stanciute 6-2, 0-6, 6-4
23 mei 2010 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Bart de Gier / Antal van der Duim 5-7, 4-6
2e HE Jake Mak / Nick van der Meer 3-6, 1-6
1e DE Femke Reinhard / Marlot Meddens 6-7(4), 1-6
2e DE Lisanne Balk / Quirine Lemoine 2-6, 3-6
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Nick van der Meer - Jasper Smit 6-4, 6-4
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Marlot Meddens - DaniŽlle Harmsen 0-6, 4-6
23 mei 2010 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / Helderse T.C. (Den Helder) 1 2-4
1e HE Sebastian Decoud / Michel Koning 6-4, 4-6, 5-7
2e HE Holger Fischer / Roman Borvanov 6-3, 6-3
1e DE Stephanie Gehrlein / Nicole Thyssen 6-2, 6-7(5), 6-2
2e DE Richel Hogenkamp / Lubomira Kurhajcova 6-3, 3-6, 4-6
1e HD Sebastian Decoud - Holger Fischer / Michel Koning - Roman Borvanov 5-7, 3-6
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova 1-6, 0-6
22 mei 2010 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 2-4
1e HE Antal van der Duim / Thomas Schoorel 6-2, 1-0 Opgave
2e HE Jasper Smit / Dennis van Scheppingen 1-6, 6-1, 3-6
1e DE DaniŽlle Harmsen / Anastasiya Yakimova 0-6, 3-6
2e DE Marlot Meddens / Elise TamaŽla 3-6, 3-6
1e HD Antal van der Duim - Nick van der Meer / Peter Wessels - Dennis van Scheppingen 6-7(5), 3-6
1e DD Marlot Meddens - Quirine Lemoine / Anastasiya Yakimova - Elise TamaŽla 6-3, 7-6(5)
22 mei 2010 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
1e HE Carlos Salamanca / Sebastian Decoud 6-2, 4-6, 5-7
2e HE Jesse Huta Galung / Holger Fischer 3-6, 6-4, 2-6
1e DE Ksenia Palkina / Stephanie Gehrlein 0-6, 6-2, 1-6
1e DE Lina Stanciute / Lotty Seelen 7-6(1), 6-2
1e HD Carlos Salamanca - Jesse Huta Galung / Sebastian Decoud - Holger Fischer 6-4, 7-5
1e DD Ksenia Palkina - Lina Stanciute / Richel Hogenkamp - Stephanie Gehrlein 6-3, 6-3
22 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
1e HE Igor Sijsling / Bart de Gier 4-6, 3-6
2e HE Bart Brons / Jake Mak 6-3, 6-0
1e DE Katalin Marosi / Femke Reinhard 6-4, 7-6(1)
2e DE Anna Gerasimou / Lisanne Balk 6-3, 6-1
1e HD Igor Sijsling - Amir Hadad / Bart de Gier - Jake Mak 6-2, 6-1
1e DD Katalin Marosi - Julia Babilon / Femke Reinhard - Lisanne Balk 6-7(5), 6-1, 6-3
22 mei 2010 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-3
1e HE Michel Koning / Arko Zoutendijk 6-2, 6-3
2e HE Roman Borvanov / Andrť van der Bijl 6-3, 6-2
1e DE Nicole Thyssen / Kiki Bertens 7-5, 3-6, 6-7(5)
2e DE Lubomira Kurhajcova / Angelique van der Meet 3-6, 4-6
1e HD Michel Koning - Roman Borvanov / Andrť van der Bijl - Arko Zoutendijk 3-6, 2-6
1e DD Nicole Thyssen - Lubomira Kurhajcova / Kiki Bertens - Bernice van de Velde 6-4, 6-1