Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Heren zondag Eredivisie Afdelingnr500
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Heren zondag Eredivisie Afdelingnr 500

24 mei 2009 T.O.S. Bergeijk 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 4-2
1e HE Michiel Antheunis / Rick Schalkers 2-6, 2-6
2e HE Sander van Dongen / Sabin Tigu 6-1, 6-4
3e HE Stefan Aarts / Yoran Verschoor 6-2, 6-2
4e HE Thomas Rohof / Chris Berkouwer 7-6, 6-4
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Rick Schalkers - Sabin Tigu 6-4, 2-6, 2-6
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Yoran Verschoor - Stefan Weeda 6-3, 6-7, 6-4
24 mei 2009 T.C. Deurne 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-0
1e HE Ruben de Kleijn / Menno van de Bor 7-5, 4-6, 6-1
2e HE Martijn Helmonds / Arnout van Weelde 6-1, 6-1
3e HE Sander Groen / Theo Driessen 6-4, 4-6, 6-3
4e HE Gavin du Porto / Jasper de Regt 6-7, 6-4, 6-3
1e HD Ruben de Kleijn - Sander Groen / Menno van de Bor - Jasper de Regt Opgave uit
2e HD Martijn Helmonds - Gavin du Porto / Arnout van Weelde - Theo Driessen Opgave uit
24 mei 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Fernon Wibier / Jasper van der Zwan 6-2, 6-7, 6-3
2e HE Hendrik Jan Davids / Bobbie de Goeijen 6-2, 4-6, 6-4
3e HE Wim Lemckert / Kevin Boelhouwer 2-6, 3-6
4e HE Jurriaan Berendes / Jim Schneider 7-6, 2-6, 0-6
1e HD Fernon Wibier - Jurriaan Berendes / Mathys Bloem - Jim Schneider 6-2, 4-6, 6-3
2e HD Wijnand Berendes - Wim Lemckert / Kevin Boelhouwer - Jasper van der Zwan 3-6, 6-4, 3-6
24 mei 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Venlo 1 0-6
1e HE Bas Snelders / Alexander Flock 2-6, 2-6
2e HE Bram Kaffener / Kevin Deden 0-6, 0-6
3e HE Niels de Kok / Sascha Hesse 2-6, 7-5, 1-6
4e HE Maurice Jacobs / Sebastian Schlosser 1-6, 1-6
1e HD Bram Kaffener - Bas Snelders / Alexander Flock - Sascha Hesse 4-6, 3-6
2e HD Maurice Jacobs - Niels de Kok / Jens Janssen - Kevin Deden 0-6, 2-6
17 mei 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-5
1e HE Bart van Delft / Paul Haarhuis 1-6, 4-6
2e HE Menno van de Bor / Fernon Wibier 1-6, 3-6
3e HE Robin Verbeet / Hendrik Jan Davids 0-6, 0-6
4e HE Jasper de Regt / Jurriaan Berendes 4-6, 3-6
1e HD Menno van de Bor - Jasper de Regt / Paul Haarhuis - Wim Lemckert 5-7, 2-6
2e HD Bart van Delft - Robin Verbeet / Fernon Wibier - Hendrik Jan Davids 6-3, 7-6
17 mei 2009 T.C. Venlo 1 / T.O.S. Bergeijk 1 4-2
1e HE Alexander Flock / Michiel Antheunis 6-2, 6-2
2e HE Kevin Deden / Sander van Dongen 6-2, 6-3
3e HE Sascha Hesse / Thomas Rohof 6-2, 6-0
4e HE Jens Janssen / Stefan Aarts 6-4, 7-6
1e HD Alexander Flock - Sascha Hesse / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 7-6, 2-5
2e HD Kevin Deden - Jens Janssen / Stefan Aarts - Thomas Rohof 6-0, 1-6, 4-6
17 mei 2009 T.C. Deurne 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-2
1e HE Ruben de Kleijn / Jasper van der Zwan 7-6, 6-4
2e HE Martijn Helmonds / Bobbie de Goeijen 6-4, 6-3
3e HE Bart van Monsjou / Kevin Boelhouwer 7-6, 3-6, 3-6
4e HE Gavin du Porto / Jim Schneider 5-7, 1-6
1e HD Martijn Helmonds - Bart van Monsjou / Jim Schneider - Mathys Bloem 6-4, 1-6, 6-3
2e HD Ruben de Kleijn - Gavin du Porto / Kevin Boelhouwer - Jasper van der Zwan 6-3, 6-4
17 mei 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
1e HE Bas Snelders / Rick Schalkers 3-6, 0-6
2e HE Maurice Jacobs / Yoran Verschoor 6-7, 3-6
3e HE Bram Kaffener / Stefan Weeda 1-6, 6-3, 1-6
4e HE Niels de Kok / Chris Berkouwer 3-6, 4-6
1e HD Bram Kaffener - Bas Snelders / Sabin Tigu - Rick Schalkers 5-7, 1-6
2e HD Maurice Jacobs - Niels de Kok / Yoran Verschoor - Stefan Weeda 6-7, 7-6, 6-4
10 mei 2009 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 3-3
1e HE Jasper van der Zwan / Bart van Delft 4-6, 6-7
2e HE Kevin Boelhouwer / Menno van de Bor 3-6, 6-2, 6-3
3e HE Bobbie de Goeijen / Jasper de Regt 6-4, 6-4
4e HE Jim Schneider / Robin Verbeet 6-2, 6-1
1e HD Jasper van der Zwan - Kevin Boelhouwer / Menno van de Bor - Jasper de Regt 7-5, 4-6, 6-7
2e HD Jim Schneider - Bobbie de Goeijen / Bart van Delft - Robin Verbeet 6-7, 0-6
10 mei 2009 T.O.S. Bergeijk 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-1
1e HE Michiel Antheunis / Bas Snelders 6-2, 6-2
2e HE Thomas Rohof / Bram Kaffener 6-3, 6-0
3e HE Sander van Dongen / Niels de Kok 6-2, 6-2
4e HE Stefan Aarts / Maurice Jacobs 6-3, 6-2
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Bram Kaffener - Bas Snelders 6-2, 6-2
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Maurice Jacobs - Niels de Kok 3-6, 4-6
10 mei 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Deurne 1 2-4
1e HE Hendrik Jan Davids / Ruben de Kleijn 0-6, 2-6
2e HE Fernon Wibier / Martijn Helmonds 5-3
3e HE Wijnand Berendes / Gavin du Porto 1-6, 1-6
4e HE Jurriaan Berendes / Sander Groen 6-3, 6-4
1e HD Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert / Martijn Helmonds - Bart van Monsjou 6-7, 6-2, 3-6
2e HD Fernon Wibier - Jurriaan Berendes / Sander Groen - Ruben de Kleijn 6-1, 4-6, 3-6
10 mei 2009 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. Venlo 1 3-3
1e HE Sabin Tigu / Kevin Deden 4-6, 1-6
2e HE Yoran Verschoor / Sascha Hesse 4-6, 1-6
3e HE Rick Schalkers / Sebastian Schlosser 6-0, 6-2
4e HE Stefan Weeda / Jens Janssen 0-6, 6-4, 6-4
1e HD Sabin Tigu - Rick Schalkers / Kevin Deden - Sascha Hesse 4-6, 2-6
2e HD Stefan Weeda - Yoran Verschoor / Sebastian Schlosser - Jens Janssen 6-3, 7-5
3 mei 2009 T.C. Venlo 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-1
1e HE Kevin Deden / Sijmen de Lange 1-0
2e HE Sascha Hesse / Menno van de Bor 6-4, 7-6
3e HE Sebastian Schlosser / Jasper de Regt 6-4, 7-6
4e HE Robert van Ewijk / Menno de Lange 0-6, 6-4, 4-6
1e HD Kevin Deden - Sascha Hesse / Sijmen de Lange - Menno van de Bor 1-0
2e HD Jens Janssen - Sebastian Schlosser / Jasper de Regt - Menno de Lange 7-6, 6-4
3 mei 2009 T.O.S. Bergeijk 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
1e HE Michiel Antheunis / Fernon Wibier 3-6, 6-1, 6-7
2e HE Stefan Aarts / Hendrik Jan Davids 3-6, 6-2, 5-7
3e HE Sander van Dongen / Jurriaan Berendes 6-4, 6-4
4e HE Thomas Rohof / Wijnand Berendes 6-1, 6-1
1e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier 7-5, 6-4
2e HD Stefan Aarts - Thomas Rohof / Jurriaan Berendes - Wim Lemckert 3-6, 6-3, 6-3
3 mei 2009 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-3
1e HE Rick Schalkers / Mathys Bloem 6-0, 6-1
2e HE Yoran Verschoor / Jasper van der Zwan 5-7, 2-6
3e HE Sabin Tigu / Bobbie de Goeijen 4-6, 1-6
4e HE Chris Berkouwer / Jim Schneider 5-7, 0-6
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Mathys Bloem - Jasper van der Zwan 7-5, 6-2
2e HD Yoran Verschoor - Stefan Weeda / Jim Schneider - Bobbie de Goeijen 2-6, 6-1, 6-0
26 april 2009 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Venlo 1 1-5
1e HE Jasper van der Zwan / Kevin Deden 1-6, 6-7
2e HE Bobbie de Goeijen / Sascha Hesse 0-6, 4-6
3e HE Kevin Boelhouwer / Sebastian Schlosser 3-6, 4-6
4e HE Jim Schneider / Jens Janssen 6-1, 6-4
1e HD Jim Schneider - Bobbie de Goeijen / Kevin Deden - Robert van Ewijk 4-6, 7-6, 5-7
2e HD Jasper van der Zwan - Kevin Boelhouwer / Jens Janssen - Sebastian Schlosser 6-7, 6-1, 6-7
26 april 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 4-2
1e HE Melle van Gemerden / Sabin Tigu 6-4, 0-6, 6-2
2e HE Bart van Delft / Yoran Verschoor 6-4, 6-4
3e HE Menno van de Bor / Stefan Weeda 6-3, 3-6, 2-6
4e HE Menno de Lange / Chris Berkouwer 7-6, 6-1
1e HD Melle van Gemerden - Bart van Delft / Sabin Tigu - Rick Schalkers 5-7, 7-6, 6-2
2e HD Menno van de Bor - Menno de Lange / Yoran Verschoor - Stefan Weeda 2-6, 6-4, 3-6
26 april 2009 T.C. Deurne 1 / T.O.S. Bergeijk 1 2-4
1e HE Ruben de Kleijn / Maxime Braeckman 4-6, 1-6
2e HE Martijn Helmonds / Michiel Antheunis 6-3, 3-6, 3-6
3e HE Bart van Monsjou / Sander van Dongen 6-7, 6-4, 7-6
4e HE Korneel Sanders / Thomas Rohof 3-6, 4-6
1e HD Ruben de Kleijn - Bart van Monsjou / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 6-7, 6-3, 6-4
2e HD Korneel Sanders - Gavin du Porto / Stefan Aarts - Maxime Braeckman 3-6, 4-6
26 april 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-1
1e HE Fernon Wibier / Bas Snelders 6-1, 6-3
2e HE Hendrik Jan Davids / Niels de Kok 6-2, 6-4
3e HE Wim Lemckert / Bram Kaffener 6-7, 6-4, 1-6
4e HE Jurriaan Berendes / Maurice Jacobs 6-1, 6-1
1e HD Hendrik Jan Davids - Wim Lemckert / Bram Kaffener - Bas Snelders 3-6, 6-2, 6-3
2e HD Jurriaan Berendes - Fernon Wibier / Maurice Jacobs - Niels de Kok 6-1, 6-4
19 april 2009 T.C. Venlo 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Sascha Hesse / Paul Haarhuis 3-6, 2-6
2e HE Sebastian Schlosser / Fernon Wibier 1-6, 7-6
3e HE RaphaŽl ÷zelli / Hendrik Jan Davids 2-6, 3-6
4e HE Jens Janssen / Jurriaan Berendes 6-3, 7-6
1e HD Sascha Hesse - Robert van Ewijk / Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier 3-6, 1-6
2e HD Sebastian Schlosser - Jens Janssen / Paul Haarhuis - Wim Lemckert 6-7, 6-3, 3-6
19 april 2009 T.O.S. Bergeijk 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-0
1e HE Michiel Antheunis / Menno van de Bor 5-7, 6-3, 6-1
2e HE Maxime Braeckman / Bart van Delft 6-4, 6-4
3e HE Thomas Rohof / Jasper de Regt 6-2, 6-3
4e HE Stefan Aarts / Robin Verbeet 2-6, 6-3, 6-3
1e HD Stefan Aarts - Maxime Braeckman / Menno van de Bor - Jasper de Regt 6-7, 6-4, 7-5
2e HD Michiel Antheunis - Sander van Dongen / Bart van Delft - Robin Verbeet 6-4, 6-4
19 april 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-4
1e HE Bram Kaffener / Jasper van der Zwan 4-6, 4-6
2e HE Pawel Kur / Mathys Bloem 6-3, 6-2
3e HE Niels de Kok / Kevin Boelhouwer 6-7, 3-6
4e HE Maurice Jacobs / Jim Schneider 4-6, 4-6
1e HD Bram Kaffener - Pawel Kur / Mathys Bloem - Jim Schneider 7-5, 6-2
2e HD Maurice Jacobs - Niels de Kok / Kevin Boelhouwer - Jasper van der Zwan 6-7, 1-6
19 april 2009 T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 / T.C. Deurne 1 4-2
1e HE Rick Schalkers / Ruben de Kleijn 6-3, 6-4
2e HE Yoran Verschoor / Martijn Helmonds 5-7, 3-6
3e HE Chris Berkouwer / Bart van Monsjou 3-6, 1-6
4e HE Stefan Weeda / Korneel Sanders 6-3, 6-7, 7-5
1e HD Rick Schalkers - Sabin Tigu / Bart van Monsjou - Gavin du Porto 2-6, 6-3, 6-3
2e HD Yoran Verschoor - Stefan Weeda / Martijn Helmonds - Korneel Sanders 6-3, 4-6, 7-6
13 april 2009 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.O.S. Bergeijk 1 1-5
1e HE Jasper van der Zwan / Maxime Braeckman 3-6, 1-6
2e HE Mathys Bloem / Michiel Antheunis 0-6, 2-6
3e HE Kevin Boelhouwer / Thomas Rohof 6-2, 6-7, 2-6
4e HE Jim Schneider / Stefan Aarts 6-7, 7-5, 3-6
1e HD Jim Schneider - Mathys Bloem / Michiel Antheunis - Sander van Dongen 3-6, 3-6
2e HD Jasper van der Zwan - Kevin Boelhouwer / Maxime Braeckman - Stefan Aarts 3-6, 6-4, 6-1
13 april 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-1
1e HE Bart van Delft / Niels de Kok 6-3, 5-7, 6-3
2e HE Menno van de Bor / Pawel Kur 6-4, 6-4
3e HE Sijmen de Lange / Bram Kaffener 6-2, 6-2
4e HE Jasper de Regt / Maurice Jacobs 6-4, 5-7, 6-1
1e HD Menno van de Bor - Jasper de Regt / Maurice Jacobs - Niels de Kok 2-6, 4-6
2e HD Bart van Delft - Robin Verbeet / Bram Kaffener - Pawel Kur 6-2, 3-6, 6-2
13 april 2009 T.C. Deurne 1 / T.C. Venlo 1 4-2
1e HE Ruben de Kleijn / Sascha Hesse 4-6, 6-4, 1-6
2e HE Bart van Monsjou / RaphaŽl ÷zelli 6-2, 6-0
3e HE Martijn Helmonds / Jens Janssen 6-2, 6-3
4e HE Korneel Sanders / Robert van Ewijk 6-3, 6-3
1e HD Bart van Monsjou - Gavin du Porto / Sascha Hesse - RaphaŽl ÷zelli 6-7, 6-4, 6-4
2e HD Ruben de Kleijn - Martijn Helmonds / Jens Janssen - Sebastian Schlosser 3-6, 2-6
13 april 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 3-3
1e HE Hendrik Jan Davids / Sabin Tigu 6-4, 6-2
2e HE Paul Haarhuis / Yoran Verschoor 6-4, 4-6, 6-4
3e HE Fernon Wibier / Rick Schalkers 1-6, 6-1, 4-6
4e HE Jurriaan Berendes / Stefan Weeda 5-7, 0-6
1e HD Hendrik Jan Davids - Fernon Wibier / Rick Schalkers - Sabin Tigu 4-6, 3-6
2e HD Paul Haarhuis - Wim Lemckert / Yoran Verschoor - Stefan Weeda 6-3, 6-4