Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr7
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 7

24 mei 2009 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Christopher Dekker / Omar van Welzenis 3-6, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Christiaan de Jong 7-5, 6-1
1e DE Kim Rus / Kiki Bertens 1-6, 7-6, 3-6
2e DE Eva Haslinghuis / Annelien Smal 6-1, 6-0
1e HD Christopher Dekker - Wieger Moen / Omar van Welzenis - Christiaan de Jong 6-4, 7-5
1e DD Kim Rus - Femke Strijbis / Kiki Bertens - Marieke de Jong 1-6, 5-7
1e GD Femke Strijbis - Thimo van der Lecq / Kiki Bertens - Omar van Welzenis 5-7, 2-6
2e GD Eva Haslinghuis - Wieger Moen / Annelien Smal - Christiaan de Jong 6-2, 6-2
24 mei 2009 T.C. Zandvoort 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Giordy Baron / Willem Hornikx 6-3, 6-3
2e HE Kevin Griekspoor / Zar Lasahido 2-6, 6-0, 6-2
1e DE Cindy Burger / Mariëlle Hoogland 6-1, 2-6, 7-5
2e DE Jeltje Loomans / Jade Schoelink 4-6, 6-3, 3-6
1e HD Giordy Baron - Kevin Griekspoor / Willem Hornikx - Gregory Chin A Kwie 6-3, 6-3
1e DD Cindy Burger - Jeltje Loomans / Jade Schoelink - Talitha de Groot 6-2, 6-3
1e GD Cindy Burger - Giordy Baron / Talitha de Groot - Gregory Chin A Kwie Opgave thuis
2e GD Jeltje Loomans - Kevin Griekspoor / Mariëlle Hoogland - Zar Lasahido 6-3, 7-5
24 mei 2009 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 3-5
1e HE Simeon Ivanov / Danny Spierenburg 6-4, 3-6, 6-7
2e HE Ricardo Elsink / Mark Logger 0-6, 4-6
1e DE Monique Zuur / Julia van Rosendael 7-5, 6-4
2e DE Avalon Ségou Jonker / Nanette den Elsen 6-1, 6-2
1e HD Jeroen Bénard - Simeon Ivanov / Mark Logger - Danny Spierenburg 7-6, 6-7, 3-6
1e DD Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur / Tanja Nossik - Julia van Rosendael 6-3, 7-5
1e GD Simeon Ivanov - Avalon Ségou Jonker / Tanja Nossik - Mark Logger 6-7, 5-7
2e GD Ricardo Elsink - Monique Zuur / Nanette den Elsen - Danny Spierenburg 6-0, 4-6, 6-7
24 mei 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 5-3
1e HE Oliver Eggers / Boris Nicola Bakalov 0-6, 2-6
2e HE Thijs Buur / Matt Fox 6-4, 6-4
1e DE Kim Chantal Beermann / Julie Lamont 6-0, 6-3
2e DE Dorien Geertsema / Opgave uit
1e HD Oliver Eggers - Thijs Buur / Boris Nicola Bakalov - Matt Fox 4-6, 5-7
1e DD Dorien Geertsema - Barbara Jaspers / Opgave uit
1e GD Oliver Eggers - Dorien Geertsema / Boris Nicola Bakalov - Julie Lamont 5-7, 6-7
2e GD Thijs Buur - Barbara Jaspers / Matt Fox Opgave uit
17 mei 2009 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 6-2
1e HE Christopher Dekker / Boris Nicola Bakalov 2-6, 6-3, 6-7
2e HE Thimo van der Lecq / Matt Fox 6-0, 6-2
1e DE Kim Rus / Lynn Schönhage 6-4, 6-1
2e DE Eva Haslinghuis / Celine Rolly 6-4, 6-1
1e HD Thimo van der Lecq - Wieger Moen / Boris Nicola Bakalov - Matt Fox 7-5, 6-3
1e DD Kim Rus - Femke Strijbis / Lynn Schönhage - Celine Rolly 3-6, 6-4, 4-6
1e GD Femke Strijbis - Thimo van der Lecq / Lynn Schönhage - Matt Fox 6-1, 6-3
2e GD Eva Haslinghuis - Wieger Moen / Celine Rolly - Boris Nicola Bakalov 6-1, 6-2
17 mei 2009 T.C. Unicum (Leiden) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Danny Spierenburg / Scott Griekspoor 6-4, 6-1
2e HE Mark Logger / Kevin Griekspoor 3-6, 6-2, 6-4
1e DE Tanja Nossik / Cindy Burger 1-6, 5-7
2e DE Julia van Rosendael / Jeltje Loomans 3-6, 1-6
1e HD Mark Logger - Danny Spierenburg / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 6-4, 7-6
1e DD Nanette den Elsen - Julia van Rosendael / Cindy Burger - Jeltje Loomans 3-6, 5-7
1e GD Mark Logger - Tanja Nossik / Kevin Griekspoor - Jeltje Loomans 1-6, 7-6, 6-7
2e GD Danny Spierenburg - Nanette den Elsen / Scott Griekspoor - Cindy Burger 5-7, 6-1, 7-6
17 mei 2009 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Omar van Welzenis / Frank Potthoff 3-6, 3-6
2e HE Christiaan de Jong / Thijs Buur 5-7, 0-3
1e DE Kiki Bertens / Kim Chantal Beermann 6-0, 6-0
2e DE Annelien Smal / Dorien Geertsema 6-4, 2-6, 3-6
1e HD Omar van Welzenis - Christiaan de Jong / Frank Potthoff - Thijs Buur 6-4, 7-6
1e DD Kiki Bertens - Marieke de Jong / Dorien Geertsema - Barbara Jaspers 5-7, 3-6
1e GD Kiki Bertens - Omar van Welzenis / Barbara Jaspers - Frank Potthoff 6-1, 6-7, 7-6
2e GD Annelien Smal - Christiaan de Jong / Dorien Geertsema - Thijs Buur 6-2, 3-6, 6-7
17 mei 2009 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Ricardo Elsink / Zar Lasahido 2-6, 0-6
2e HE Jeroen Bénard / Gregory Chin A Kwie 1-6, 1-6
1e DE Monique Zuur / Mariëlle Hoogland 6-1, 6-2
2e DE Avalon Ségou Jonker / Talitha de Groot 1-6, 4-6
1e HD Ricardo Elsink - Jeroen Bénard / Gregory Chin A Kwie - Colin van Beem 6-3, 6-7, 6-1
1e DD Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur / Talitha de Groot - Jade Schoelink 2-6, 6-2, 6-2
1e GD Ricardo Elsink - Monique Zuur / Jade Schoelink - Colin van Beem 6-3, 4-6, 7-6
2e GD Jeroen Bénard - Avalon Ségou Jonker / Zar Lasahido - Mariëlle Hoogland 6-7, 1-6
10 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / T.C. Unicum (Leiden) 1 4-4
1e HE Thomas Schoorel / Mark Logger 6-2, 6-2
2e HE Gregory Chin A Kwie / Danny Spierenburg 3-6, 3-6
1e DE Mariëlle Hoogland / Tanja Nossik 6-2, 6-3
2e DE Talitha de Groot / Nanette den Elsen 6-3, 4-6, 6-7
1e HD Zar Lasahido - Thomas Schoorel / Mark Logger - Danny Spierenburg 6-4, 3-6, 1-6
1e DD Jade Schoelink - Mariëlle Hoogland / Julia van Rosendael - Nanette den Elsen 2-6, 6-2, 1-6
1e GD Thomas Schoorel - Jade Schoelink / Danny Spierenburg - Julia van Rosendael 7-5, 6-4
2e GD Zar Lasahido - Mariëlle Hoogland / Mark Logger - Tanja Nossik 6-2, 7-6
10 mei 2009 T.C. Zandvoort 2 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 7-1
1e HE Scott Griekspoor / René d' Hooghe 6-3, 6-0
2e HE Kevin Griekspoor / Ricardo Elsink 6-1, 6-1
1e DE Jeltje Loomans / Monique Zuur 7-5, 2-6, 5-7
2e DE Cindy Burger / Avalon Ségou Jonker 6-4, 6-0
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / René d' Hooghe - Ricardo Elsink 6-2, 6-2
1e DD Cindy Burger - Jeltje Loomans / Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur 7-6, 6-1
1e GD Kevin Griekspoor - Jeltje Loomans / Ricardo Elsink - Monique Zuur 6-4, 6-3
2e GD Scott Griekspoor - Cindy Burger / René d' Hooghe - Avalon Ségou Jonker 6-1, 7-5
10 mei 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Boris Nicola Bakalov / Omar van Welzenis 7-5, 6-0
2e HE Pawel Kur / Christiaan de Jong Opgave uit
1e DE Julie Lamont / Kiki Bertens 3-6, 1-6
2e DE Celine Rolly / Annelien Smal 6-3, 6-4
1e HD Boris Nicola Bakalov - Matt Fox / Omar van Welzenis - Christiaan de Jong 6-2, 6-7, 6-0
1e DD Julie Lamont - Lynn Schönhage / Kiki Bertens - Marieke de Jong 2-6, 4-6
1e GD Boris Nicola Bakalov - Lynn Schönhage / Omar van Welzenis - Kiki Bertens 6-3, 6-2
2e GD Pawel Kur - Celine Rolly / Christiaan de Jong - Annelien Smal 7-5, 6-2
10 mei 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-4
1e HE Thijs Buur / Christopher Dekker 6-1, 6-4
2e HE Frank Potthoff / Thimo van der Lecq 2-6, 2-6
1e DE Kim Chantal Beermann / Kim Rus 6-7, 4-6
2e DE Dorien Geertsema / Femke Strijbis 6-4, 7-6
1e HD Thijs Buur - Frank Potthoff / Christopher Dekker - Wieger Moen 6-4, 6-2
1e DD Barbara Jaspers - Dorien Geertsema / Kim Rus - Femke Strijbis 6-4, 6-4
1e GD Frank Potthoff - Barbara Jaspers / Thimo van der Lecq - Femke Strijbis 6-7, 5-7
2e GD Thijs Buur - Dorien Geertsema / Wieger Moen - Kim Rus 3-6, 6-7
3 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 6-2
1e HE Thomas Schoorel / Matt Fox 6-1, 6-3
2e HE Zar Lasahido / Boris Nicola Bakalov 4-6, 6-7
1e DE Talitha de Groot / Julie Lamont 5-7, 1-6
2e DE Mariëlle Hoogland / Lynn Schönhage 6-3, 6-4
1e HD Thomas Schoorel - Zar Lasahido / Matt Fox - Boris Nicola Bakalov 6-3, 6-4
1e DD Mariëlle Hoogland - Jade Schoelink / Lynn Schönhage - Celine Rolly 6-3, 6-3
1e GD Thomas Schoorel - Jade Schoelink / Matt Fox - Celine Rolly 6-1, 1-1
2e GD Zar Lasahido - Mariëlle Hoogland / Boris Nicola Bakalov - Lynn Schönhage 3-6, 7-5, 7-6
3 mei 2009 T.C. Zandvoort 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
1e HE Scott Griekspoor / Thijs Buur 4-6, 4-6
2e HE Kevin Griekspoor / Frank Potthoff 7-6, 6-1
1e DE Cindy Burger / Barbara Jaspers 3-2
2e DE Jeltje Loomans / Dorien Geertsema 3-6, 6-3, 6-3
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Frank Potthoff - Thijs Buur 4-6, 6-4, 6-3
1e DD Cindy Burger - Jeltje Loomans / Barbara Jaspers - Dorien Geertsema 6-3, 6-3
1e GD Jeltje Loomans - Kevin Griekspoor / Barbara Jaspers - Frank Potthoff 6-2, 3-6, 7-6
2e GD Cindy Burger - Scott Griekspoor / Dorien Geertsema - Thijs Buur 1-6, 6-3, 6-7
3 mei 2009 T.C. Unicum (Leiden) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e HE Danny Spierenburg / Omar van Welzenis 7-5, 6-2
2e HE Mark Logger / Christiaan de Jong Opgave uit
1e DE Nanette den Elsen / Kiki Bertens 3-6, 3-6
2e DE Julia van Rosendael / Annelien Smal 6-1, 6-2
1e HD Mark Logger - Danny Spierenburg / Omar van Welzenis - Christiaan de Jong 6-1, 6-1
1e DD Tanja Nossik - Julia van Rosendael / Marieke de Jong - Kiki Bertens 4-6, 4-6
1e GD Nanette den Elsen - Danny Spierenburg / Kiki Bertens - Omar van Welzenis 6-7, 3-6
2e GD Tanja Nossik - Mark Logger / Annelien Smal - Christiaan de Jong Opgave uit
3 mei 2009 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 4-4
1e HE Simeon Ivanov / Thimo van der Lecq 4-6, 6-4, 6-4
2e HE Ricardo Elsink / Wieger Moen 6-7, 5-7
1e DE Monique Zuur / Eva Haslinghuis 4-6, 6-3, 4-6
2e DE Avalon Ségou Jonker / Femke Strijbis 6-1, 6-7, 7-5
1e HD Jeroen Bénard - Simeon Ivanov / Thimo van der Lecq - Christopher Dekker 3-6, 4-6
1e DD Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur / Eva Haslinghuis - Kim Rus 4-6, 6-3, 4-6
1e GD Simeon Ivanov - Avalon Ségou Jonker / Christopher Dekker - Femke Strijbis 6-3, 7-6
2e GD Ricardo Elsink - Monique Zuur / Wieger Moen - Kim Rus 1-6, 7-6, 7-6
26 april 2009 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 4-4
1e HE Christopher Dekker / Nathan Thompson 1-6, 2-6
2e HE Thimo van der Lecq / Kevin Griekspoor 4-6, 7-5, 6-2
1e DE Kim Rus / Jeltje Loomans 6-2, 7-6
2e DE Eva Haslinghuis / Laurette van der Knaap 6-1, 6-1
1e HD Wieger Moen - Thimo van der Lecq / Kevin Griekspoor - Nathan Thompson 6-7, 6-4, 4-6
1e DD Femke Strijbis - Eva Haslinghuis / Laurette van der Knaap - Jeltje Loomans 2-6, 6-3, 1-6
1e GD Femke Strijbis - Thimo van der Lecq / Jeltje Loomans - Nathan Thompson 6-2, 5-7, 6-7
2e GD Kim Rus - Wieger Moen / Laurette van der Knaap - Kevin Griekspoor 7-5, 7-5
26 april 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 5-3
1e HE Boris Nicola Bakalov / Mark Logger 3-0
2e HE Matt Fox / Danny Spierenburg 3-6, 1-6
1e DE Lynn Schönhage / Tanja Nossik 1-6, 6-2, 6-2
2e DE Celine Rolly / Julia van Rosendael 4-6, 3-6
1e HD Boris Nicola Bakalov - Matt Fox / Mark Logger - Danny Spierenburg 3-6, 6-3, 6-1
1e DD Celine Rolly - Lynn Schönhage / Nanette den Elsen - Tanja Nossik 6-1, 6-4
1e GD Boris Nicola Bakalov - Lynn Schönhage / Mark Logger - Julia van Rosendael 6-2, 7-6
2e GD Matt Fox - Celine Rolly / Danny Spierenburg - Nanette den Elsen 2-6, 1-6
26 april 2009 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 3-5
1e HE Omar van Welzenis / Michel Meijer 3-6, 0-6
2e HE Christiaan de Jong / Zar Lasahido Opgave thuis
1e DE Kiki Bertens / Talitha de Groot 6-3, 6-0
2e DE Merel Stift / Mariëlle Hoogland 1-6, 0-6
1e HD Christiaan de Jong - Omar van Welzenis / Michel Meijer - Gregory Chin A Kwie Opgave thuis
1e DD Kiki Bertens - Marieke de Jong / Mariëlle Hoogland - Jade Schoelink 6-4, 6-2
1e GD Kiki Bertens - Omar van Welzenis / Michel Meijer - Jade Schoelink 6-2, 6-1
2e GD Marieke de Jong - Christiaan de Jong / Mariëlle Hoogland - Gregory Chin A Kwie Opgave thuis
26 april 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 4-4
1e HE Michael Pille / René d' Hooghe 3-6, 2-6
2e HE Frank Potthoff / Ricardo Elsink 5-7, 7-6, 2-6
1e DE Kim Chantal Beermann / Monique Zuur 3-6, 4-6
2e DE Dorien Geertsema / Avalon Ségou Jonker 7-6, 1-6, 6-2
1e HD Michael Pille - Frank Potthoff / Ricardo Elsink - René d' Hooghe 6-2, 6-2
1e DD Dorien Geertsema - Barbara Jaspers / Monique Zuur - Avalon Ségou Jonker 4-6, 2-6
1e GD Frank Potthoff - Barbara Jaspers / Ricardo Elsink - Monique Zuur 2-6, 6-1, 7-6
2e GD Michael Pille - Dorien Geertsema / René d' Hooghe - Avalon Ségou Jonker 6-2, 6-2
19 april 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 3-5
1e HE Zar Lasahido / Christopher Dekker 6-1, 6-1
2e HE Gregory Chin A Kwie / Wieger Moen 6-7, 6-2, 3-6
1e DE Mariëlle Hoogland / Kim Rus 4-6, 6-4, 7-6
2e DE Yasmina Demane / Eva Haslinghuis 7-5, 2-6, 6-7
1e HD Gregory Chin A Kwie - Zar Lasahido / Wieger Moen - Christopher Dekker 3-6, 6-4, 5-7
1e DD Talitha de Groot - Mariëlle Hoogland / Kim Rus - Femke Strijbis 6-3, 6-2
1e GD Talitha de Groot - Gregory Chin A Kwie / Christopher Dekker - Femke Strijbis 2-6, 3-6
2e GD Mariëlle Hoogland - Zar Lasahido / Eva Haslinghuis - Wieger Moen 1-6, 3-6
19 april 2009 T.C. Zandvoort 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 5-3
1e HE Scott Griekspoor / Omar van Welzenis 2-6, 6-2, 3-6
2e HE Kevin Griekspoor / Remmert Koekkoek 6-0, 6-2
1e DE Cindy Burger / Kiki Bertens 6-1, 6-4
2e DE Jeltje Loomans / Annelien Smal 6-4, 6-2
1e HD Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor / Omar van Welzenis - Remmert Koekkoek 6-3, 7-5
1e DD Cindy Burger - Jeltje Loomans / Kiki Bertens - Marieke de Jong 2-6, 6-7
1e GD Cindy Burger - Scott Griekspoor / Kiki Bertens - Omar van Welzenis 3-6, 4-6
2e GD Jeltje Loomans - Kevin Griekspoor / Annelien Smal - Remmert Koekkoek 6-3, 6-1
19 april 2009 T.C. Unicum (Leiden) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HE Mark Logger / Michael Pille 2-6, 0-6
2e HE Danny Spierenburg / Frank Potthoff 1-6, 6-3, 7-6
1e DE Tanja Nossik / Kim Chantal Beermann 6-1, 7-6
2e DE Nanette den Elsen / Dorien Geertsema 3-6, 6-1, 3-6
1e HD Mark Logger - Danny Spierenburg / Michael Pille - Frank Potthoff 3-6, 6-7
1e DD Tanja Nossik - Nanette den Elsen / Barbara Jaspers - Kim Chantal Beermann 6-1, 6-4
1e GD Mark Logger - Tanja Nossik / Frank Potthoff - Barbara Jaspers Opgave thuis
2e GD Danny Spierenburg - Nanette den Elsen / Michael Pille - Dorien Geertsema 2-6, 6-2, 7-6
19 april 2009 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-5
1e HE René d' Hooghe / Ief Nollet 6-4, 7-6
2e HE Ricardo Elsink / Boris Nicola Bakalov 1-6, 1-6
1e DE Monique Zuur / Celine Rolly 6-0, 6-1
2e DE Avalon Ségou Jonker / Lynn Schönhage 2-6, 3-6
1e HD Ricardo Elsink - René d' Hooghe / Matt Fox - Ief Nollet 3-6, 7-6, 3-6
1e DD Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur / Celine Rolly - Lynn Schönhage 1-6, 7-5, 0-6
1e GD Ricardo Elsink - Monique Zuur / Boris Nicola Bakalov - Lynn Schönhage 2-6, 1-6
2e GD René d' Hooghe - Avalon Ségou Jonker / Matt Fox - Celine Rolly 7-6, 6-3
13 april 2009 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Unicum (Leiden) 1 3-5
1e HE Christopher Dekker / Mark Logger 0-6, 0-6
2e HE Thimo van der Lecq / Danny Spierenburg 7-6, 6-7, 3-6
1e DE Kim Rus / Nanette den Elsen 6-3, 6-2
2e DE Eva Haslinghuis / Julia van Rosendael 6-2, 6-0
1e HD Thimo van der Lecq - Wieger Moen / Mark Logger - Danny Spierenburg 3-6, 6-2, 3-6
1e DD Kim Rus - Femke Strijbis / Tanja Nossik - Julia van Rosendael 6-0, 1-6, 3-6
1e GD Eva Haslinghuis - Wieger Moen / Tanja Nossik - Mark Logger 6-2, 7-6
2e GD Kim Rus - Christopher Dekker / Nanette den Elsen - Danny Spierenburg 2-6, 4-6
13 april 2009 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Zandvoort 2 3-5
1e HE Matt Fox / Scott Griekspoor 3-6, 3-6
2e HE Ief Nollet / Kevin Griekspoor 6-2, 6-1
1e DE Celine Rolly / Cindy Burger 0-6, 4-6
2e DE Lynn Schönhage / Jeltje Loomans 3-6, 6-4, 6-2
1e HD Boris Nicola Bakalov - Matt Fox / Kevin Griekspoor - Scott Griekspoor 4-6, 2-6
1e DD Julie Lamont - Celine Rolly / Cindy Burger - Laurette van der Knaap 3-6, 4-6
1e GD Julie Lamont - Ief Nollet / Laurette van der Knaap - Kevin Griekspoor Opgave thuis
2e GD Boris Nicola Bakalov - Lynn Schönhage / Jeltje Loomans - Scott Griekspoor 6-4, 6-4
13 april 2009 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 5-3
1e HE Omar van Welzenis / René d' Hooghe 5-7, 2-6
2e HE Christiaan de Jong / Ricardo Elsink 4-6, 6-4, 0-6
1e DE Kiki Bertens / Monique Zuur 6-2, 7-5
2e DE Annelien Smal / Avalon Ségou Jonker 4-6, 4-6
1e HD Christiaan de Jong - Omar van Welzenis / Ricardo Elsink - René d' Hooghe 4-6, 6-3, 6-3
1e DD Kiki Bertens - Marieke de Jong / Avalon Ségou Jonker - Monique Zuur 6-3, 6-4
1e GD Kiki Bertens - Omar van Welzenis / Monique Zuur - René d' Hooghe 6-2, 6-2
2e GD Annelien Smal - Christiaan de Jong / Avalon Ségou Jonker - Ricardo Elsink 1-6, 6-4, 7-6
13 april 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 3 6-2
1e HE Bastion Grönefeld / Zar Lasahido 6-3, 6-2
2e HE Frank Potthoff / Gregory Chin A Kwie 6-4, 6-2
1e DE Kim Chantal Beermann / Jade Schoelink 6-1, 6-1
2e DE Dorien Geertsema / Mariëlle Hoogland 2-6, 4-6
1e HD Bastion Grönefeld - Frank Potthoff / Gregory Chin A Kwie - Zar Lasahido 6-7, 6-1, 6-3
1e DD Kim Chantal Beermann - Barbara Jaspers / Jade Schoelink - Talitha de Groot 6-2, 6-2
1e GD Bastion Grönefeld - Kim Chantal Beermann / Gregory Chin A Kwie - Talitha de Groot 6-3, 6-3
2e GD Frank Potthoff - Dorien Geertsema / Zar Lasahido - Mariëlle Hoogland 6-4, 4-6, 6-7