Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr6
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 6

24 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 / Meppeler L.T.C. 3 4-4
1e HE Melvyn op der Heijde / Stefan Bodde 2-1
2e HE Colin van Beem / Sander Hoeve 6-3, 6-1
1e DE Regina Husak / Evelien Strijker 0-6, 7-6, 2-6
2e DE Yasmina Demane / Bouwiena Boer 3-6, 1-6
1e HD Melvyn op der Heijde - Colin van Beem / Stefan Bodde - Sander Hoeve 7-6, 6-4
1e DD Regina Husak - Charlotte van der Meij / Evelien Strijker - Evy Hoeve-Last 4-6, 3-6
1e GD Melvyn op der Heijde - Yasmina Demane / Evelien Strijker - Sander Hoeve Opgave uit
2e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Bouwiena Boer - Stefan Bodde Opgave thuis
24 mei 2009 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Evthimios Karaliolios / David Josepa 6-0, 6-2
2e HE Steven Korteling / Rutger-Jan Lange 6-2, 6-1
1e DE Kristel van der Perre / Kairangi Vano 2-6, 3-6
2e DE Sandra Begijn / Dido Blonk 6-2, 6-4
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Tim America - Timion Meijs 6-1, 6-2
1e DD Kristel van der Perre - Sandra Begijn / Kairangi Vano - Dido Blonk 7-5, 6-2
1e GD Kristel van der Perre - Steven Korteling / Dido Blonk - Tim America 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios / Kairangi Vano - Rutger-Jan Lange 4-5
24 mei 2009 T.C. Bemmel 1 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 8-0
1e HE Romano Tatuhey / Nathan Stegeman 6-1, 6-2
2e HE Nick van Boxtel / Floris Pagano 6-3, 6-2
1e DE Marjolein Kamphuis / Lesley Joy van der Marel 6-0, 6-1
2e DE Stephanie Post / Danny Engel 6-0, 6-0
1e HD Romano Tatuhey - Nick van Boxtel / Nathan Stegeman - Floris Pagano 6-1, 6-1
1e DD Marjolein Kamphuis - Stephanie Post / Lesley Joy van der Marel - Danny Engel 6-0, 6-2
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Lesley Joy van der Marel - Floris Pagano Opgave uit
2e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Danny Engel - Nathan Stegeman Opgave uit
24 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Beekhuizen 1 7-1
1e HE Bart Brons / Alban Meuffels 6-3, 6-2
2e HE Lennart van der Linden / Lennart van Campen 6-1, 6-1
1e DE Emma Verberne / Carli Wischhoff 3-6, 4-6
2e DE Lara van Tiggelen / Miriam Westerink 6-3, 3-6, 6-4
1e HD Bart Brons - Marco Marzolla / Rick Louwerse - Alban Meuffels Opgave uit
1e DD Emma Verberne - Lara van Tiggelen / Miriam Westerink - Myrthe Pelskamp 6-2, 7-6
1e GD Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden / Myrthe Pelskamp - Lennart van Campen Opgave uit
2e GD Emma Verberne - Bart Brons / Carli Wischhoff - Rick Louwerse Opgave uit
17 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 / T.V. Beekhuizen 1 6-2
1e HE Thomas Schoorel / Rick Louwerse 6-4, 6-0
2e HE Melvyn op der Heijde / Lennart van Campen 6-4, 6-2
1e DE Charlotte van der Meij / Carli Wischhoff 0-6, 1-6
2e DE Yasmina Demane / Miriam Westerink 6-4, 7-6
1e HD Thomas Schoorel - Melvyn op der Heijde / Lennart van Campen - Rick Louwerse 6-2, 6-2
1e DD Regina Husak - Yasmina Demane / Myrthe Pelskamp - Miriam Westerink 4-6, 6-4, 7-6
1e GD Thomas Schoorel - Regina Husak / Rick Louwerse - Carli Wischhoff 0-6, 0-6
2e GD Melvyn op der Heijde - Charlotte van der Meij / Lennart van Campen - Myrthe Pelskamp 6-0, 6-0
17 mei 2009 Meppeler L.T.C. 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
1e HE Harold Jans / Lennart van der Linden 6-3, 6-4
2e HE Stefan Bodde / Bart Brons 3-6, 4-6
1e DE Evelien Strijker / Emma Verberne 3-6, 5-7
2e DE Bouwiena Boer / Lara van Tiggelen 6-4, 1-6, 6-3
1e HD Stefan Bodde - Harold Jans / Bart Brons - Marco Marzolla 5-7
1e DD Evelien Strijker - Bouwiena Boer / Emma Verberne - Lara van Tiggelen 6-1, 6-3
1e GD Stefan Bodde - Evy Hoeve-Last / Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden Opgave thuis
2e GD Harold Jans - Evelien Strijker / Bart Brons - Emma Verberne 6-4, 4-6, 6-7
17 mei 2009 L.T.C. Barneveld 1 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 8-0
1e HE Evthimios Karaliolios / Michel Bouwmeester 6-0, 6-0
2e HE Steven Korteling / Nathan Stegeman 6-0, 6-1
1e DE Kristel van der Perre / Lesley Joy van der Marel 6-0, 6-2
2e DE Sandra Begijn / Danny Engel 6-0, 6-0
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Michel Bouwmeester - Nathan Stegeman Opgave uit
1e DD Kristel van der Perre - Sandra Begijn / Lesley Joy van der Marel - Danny Engel 6-0, 6-0
1e GD Kristel van der Perre - Steven Korteling / Lesley Joy van der Marel - Michel Bouwmeester Opgave uit
2e GD Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios / Danny Engel - Nathan Stegeman Opgave uit
17 mei 2009 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Bemmel 1 4-4
1e HE Tim America / Romano Tatuhey 6-7, 6-3, 4-6
2e HE Timion Meijs / Marcel Block 7-6, 5-7, 6-7
1e DE Kairangi Vano / Marjolein Kamphuis 6-2, 6-4
2e DE Dido Blonk / Stephanie Post 6-2, 6-2
1e HD Tim America - David Josepa / Romano Tatuhey - Nick van Boxtel 6-7, 1-6
1e DD Kairangi Vano - Dido Blonk / Marjolein Kamphuis - Stephanie Post 6-4, 6-3
1e GD Kairangi Vano - Tim America / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 7-6, 7-6
2e GD Dido Blonk - David Josepa / Stephanie Post - Marcel Block 1-6, 6-7
10 mei 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 / T.C. Bilthoven 1 0-8
1e HE Floris Pagano / Tim America 3-6, 5-7
2e HE Nathan Stegeman / Timion Meijs 0-6, 1-6
1e DE Sylvia Steur / Dido Blonk 5-7, 1-6
2e DE Danny Engel / Maruschka van Soest 0-5
1e HD Floris Pagano - Nathan Stegeman / Tim America - Timion Meijs 2-6, 1-6
1e DD Danny Engel - Sylvia Steur / Dido Blonk - Maruschka van Soest 6-4, 2-6, 1-6
1e GD Sylvia Steur - Floris Pagano / Maruschka van Soest - Tim America Opgave thuis
2e GD Danny Engel - Nathan Stegeman / Timion Meijs - Dido Blonk 3-6, 0-6
10 mei 2009 T.C. Bemmel 1 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
1e HE Romano Tatuhey / Evthimios Karaliolios 5-7, 6-1, 6-3
2e HE Nick van Boxtel / Steven Korteling 6-4, 6-3
1e DE Marjolein Kamphuis / Kristel van der Perre 4-6, 6-2, 7-6
2e DE Stephanie Post / Sandra Begijn 2-6, 4-6
1e HD Romano Tatuhey - Nick van Boxtel / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 1-6, 6-2, 6-7
1e DD Marjolein Kamphuis - Stephanie Post / Kristel van der Perre - Sandra Begijn 5-7, 5-7
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Kristel van der Perre - Steven Korteling 3-6, 5-7
2e GD Stephanie Post - Marcel Block / Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios 2-6, 6-3, 7-6
10 mei 2009 T.V. Beekhuizen 1 / Meppeler L.T.C. 3 4-4
1e HE Alban Meuffels / Stefan Bodde 4-6, 6-4, 1-6
2e HE Rick Louwerse / Harold Jans 6-7, 3-6
1e DE Carli Wischhoff / Annelie de Vries 6-4, 6-4
2e DE Miriam Westerink / Bouwiena Boer 7-6, 7-6
1e HD Lennart van Campen - Rick Louwerse / Stefan Bodde - Harold Jans 4-6, 6-4, 1-6
1e DD Myrthe Pelskamp - Miriam Westerink / Evy Hoeve-Last - Annelie de Vries 7-6, 2-6, 6-2
1e GD Carli Wischhoff - Alban Meuffels / Annelie de Vries - Stefan Bodde Opgave thuis
2e GD Myrthe Pelskamp - Lennart van Campen / Evy Hoeve-Last - Harold Jans Opgave uit
10 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 4-4
1e HE Lennart van der Linden / Melvyn op der Heijde 0-0
2e HE Bart Brons / Colin van Beem 4-6, 6-2, 6-2
1e DE Emma Verberne / Regina Husak 6-4, 6-4
2e DE Lara van Tiggelen / Charlotte van der Meij 6-4, 6-4
1e HD Bart Brons - Marco Marzolla / Melvyn op der Heijde - Colin van Beem 6-4, 3-6, 3-6
1e DD Emma Verberne - Lara van Tiggelen / Regina Husak - Yasmina Demane 7-5, 7-6
1e GD Lara van Tiggelen - Marco Marzolla / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 1-6, 2-6
2e GD Emma Verberne - Bart Brons / Melvyn op der Heijde - Yasmina Demane 5-7, 4-6
3 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 / L.T.C. Barneveld 1 1-7
1e HE Mark Vervoort / Evthimios Karaliolios 2-6, 3-6
2e HE Colin van Beem / Steven Korteling 4-6, 1-6
1e DE Regina Husak / Kristel van der Perre 1-6, 1-6
2e DE Yasmina Demane / Sandra Begijn 3-6, 1-6
1e HD Mark Vervoort - Gregory Chin A Kwie / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 2-6, 2-6
1e DD Charlotte van der Meij - Regina Husak / Sandra Begijn - Kristel van der Perre 3-6, 6-4, 4-6
1e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Steven Korteling - Kristel van der Perre 6-3, 1-6, 7-6
2e GD Gregory Chin A Kwie - Yasmina Demane / Evthimios Karaliolios - Sandra Begijn 3-6, 2-6
3 mei 2009 Meppeler L.T.C. 3 / T.C. Bilthoven 1 5-3
1e HE Stefan Bodde / Tim America 5-7, 6-1, 2-6
2e HE Harold Jans / David Josepa 6-4, 6-3
1e DE Annelie de Vries / Kairangi Vano 7-6, 6-7, 4-6
2e DE Bouwiena Boer / Dido Blonk 6-4, 3-6, 7-6
1e HD Stefan Bodde - Harold Jans / Tim America - Timion Meijs 6-2, 7-5
1e DD Bouwiena Boer - Annelie de Vries / Kairangi Vano - Dido Blonk Opgave thuis
1e GD Stefan Bodde - Annelie de Vries / Dido Blonk - David Josepa 7-5, 6-3
2e GD Evy Hoeve-Last - Harold Jans / Kairangi Vano - Timion Meijs 6-4, 6-3
3 mei 2009 T.V. Beekhuizen 1 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 8-0
1e HE Alban Meuffels / Floris Pagano 6-3, 6-1
2e HE Lennart van Campen / Nathan Stegeman 5-7, 6-4, 7-5
1e DE Carli Wischhoff / Lesley Joy van der Marel 5-0
2e DE Myrthe Pelskamp / Danny Engel 6-0, 6-1
1e HD Lennart van Campen - Rick Louwerse / Floris Pagano - Nathan Stegeman 6-4, 6-2
1e DD Carli Wischhoff - Myrthe Pelskamp / Danny Engel - Lesley Joy van der Marel Opgave uit
1e GD Carli Wischhoff - Alban Meuffels / Lesley Joy van der Marel - Nathan Stegeman Opgave uit
2e GD Myrthe Pelskamp - Rick Louwerse / Danny Engel - Floris Pagano 6-2, 6-3
3 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Bemmel 1 7-1
1e HE Lennart van der Linden / Romano Tatuhey 6-1, 6-0
2e HE Bart Brons / Marcel Block 6-2, 6-4
1e DE Emma Verberne / Marjolein Kamphuis 6-4, 6-2
2e DE Lara van Tiggelen / Stephanie Post 6-4, 6-4
1e HD Lennart van der Linden - Bart Brons / Romano Tatuhey - Nick van Boxtel 4-6, 7-6, 4-6
1e DD Emma Verberne - Lara van Tiggelen / Marjolein Kamphuis - Stephanie Post 6-2, 1-6, 6-2
1e GD Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 6-4, 7-5
2e GD Emma Verberne - Bart Brons / Stephanie Post - Romano Tatuhey 6-2, 6-3
26 april 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 / Meppeler L.T.C. 3 0-8
1e HE Floris Pagano / Floris Kilian 2-6, 3-6
2e HE Nathan Stegeman / Stefan Bodde 1-6, 4-6
1e DE Lesley Joy van der Marel / Annelie de Vries 0-6, 0-6
2e DE Danny Engel / Bouwiena Boer 1-6, 0-6
1e HD Floris Pagano - Nathan Stegeman / Floris Kilian - Stefan Bodde 0-6, 0-6
1e DD Danny Engel - Lesley Joy van der Marel / Bouwiena Boer - Annelie de Vries 5-7, 0-6
1e GD Lesley Joy van der Marel - Floris Pagano / Annelie de Vries - Floris Kilian 2-6, 1-6
2e GD Danny Engel - Nathan Stegeman / Evy Hoeve-Last - Stefan Bodde 2-6, 2-6
26 april 2009 L.T.C. Barneveld 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-3
1e HE Evthimios Karaliolios / Marcus Hilpert 6-4, 6-7, 4-6
2e HE Steven Korteling / Bart Brons 6-4, 4-6, 7-5
1e DE Kristel van der Perre / Emma Verberne 6-3, 6-2
2e DE Mareen Beermann / Lara van Tiggelen 6-4, 4-6, 5-7
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Marcus Hilpert - Lennart van der Linden 3-6, 4-6
1e DD Kristel van der Perre - Sandra Begijn / Emma Verberne - Lara van Tiggelen 6-3, 6-2
1e GD Kristel van der Perre - Steven Korteling / Emma Verberne - Marcus Hilpert 2-6, 7-5, 7-6
2e GD Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios / Lara van Tiggelen - Bart Brons 6-1, 6-0
26 april 2009 T.C. Bemmel 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 6-2
1e HE Romano Tatuhey / Colin van Beem 3-6, 6-4, 3-6
2e HE Nick van Boxtel / Mark Vervoort 7-6, 6-4
1e DE Marjolein Kamphuis / Charlotte van der Meij 6-0, 6-2
2e DE Stephanie Post / Yasmina Demane 2-6, 6-7
1e HD Romano Tatuhey - Nick van Boxtel / Mark Vervoort - Willem Hornikx 4-6, 6-3, 7-6
1e DD Marjolein Kamphuis - Stephanie Post / Yasmina Demane - Regina Husak 4-6, 6-1, 6-3
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 6-3, 6-4
2e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Regina Husak - Willem Hornikx 6-3, 7-5
26 april 2009 T.C. Bilthoven 1 / T.V. Beekhuizen 1 6-2
1e HE David Josepa / Alban Meuffels 1-6, 6-7
2e HE Timion Meijs / Lennart van Campen 6-1, 4-6, 1-6
1e DE Kairangi Vano / Carli Wischhoff 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Dido Blonk / Myrthe Pelskamp 6-4, 6-1
1e HD Tim America - David Josepa / Alban Meuffels - Rick Louwerse 6-4, 6-2
1e DD Kairangi Vano - Dido Blonk / Carli Wischhoff - Myrthe Pelskamp 6-1, 7-5
1e GD Kairangi Vano - Tim America / Myrthe Pelskamp - Lennart van Campen 6-2, 6-4
2e GD Dido Blonk - Timion Meijs / Carli Wischhoff - Rick Louwerse 5-7, 6-2, 7-6
19 april 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 7-1
1e HE Willem Hornikx / Michel Bouwmeester 6-1, 6-0
2e HE Mark Vervoort / Nathan Stegeman 6-3, 6-3
1e DE Regina Husak / Lesley Joy van der Marel 6-1, 6-0
2e DE Charlotte van der Meij / Danny Engel 6-1, 6-2
1e HD Colin van Beem - Mark Vervoort / Michel Bouwmeester - Nathan Stegeman 1-6, 4-6
1e DD Charlotte van der Meij - Regina Husak / Lesley Joy van der Marel - Danny Engel 6-1, 6-3
1e GD Colin van Beem - Charlotte van der Meij / Michel Bouwmeester - Lesley Joy van der Marel 6-2, 6-4
2e GD Willem Hornikx - Regina Husak / Nathan Stegeman - Danny Engel 6-2, 6-1
19 april 2009 Meppeler L.T.C. 3 / T.C. Bemmel 1 6-2
1e HE Floris Kilian / Romano Tatuhey 6-7, 3-6
2e HE Erik Brummer / Marcel Block 6-4, 6-3
1e DE Annelie de Vries / Marjolein Kamphuis 6-2, 6-3
2e DE Bouwiena Boer / Stephanie Post 3-6, 2-6
1e HD Erik Brummer - Floris Kilian / Nick van Boxtel - Romano Tatuhey 7-6, 4-6, 6-3
1e DD Annelie de Vries - Josien Boverhof / Marjolein Kamphuis - Stephanie Post 6-3, 6-1
1e GD Annelie de Vries - Floris Kilian / Nick van Boxtel - Marjolein Kamphuis 6-7, 6-3, 7-6
2e GD Josien Boverhof - Erik Brummer / Stephanie Post - Romano Tatuhey 7-5, 6-1
19 april 2009 T.V. Beekhuizen 1 / L.T.C. Barneveld 1 1-7
1e HE Alban Meuffels / Evthimios Karaliolios 7-5, 6-3
2e HE Lennart van Campen / Steven Korteling 4-6, 2-6
1e DE Carli Wischhoff / Kristel van der Perre 3-6, 3-6
2e DE Myrthe Pelskamp / Sandra Begijn 4-6, 4-6
1e HD Rick Louwerse - Alban Meuffels / Evthimios Karaliolios - Steven Korteling 3-6, 1-6
1e DD Carli Wischhoff - Myrthe Pelskamp / Kristel van der Perre - Sandra Begijn 6-3, 1-6, 1-6
1e GD Carli Wischhoff - Rick Louwerse / Kristel van der Perre - Steven Korteling 3-6, 1-6
2e GD Myrthe Pelskamp - Lennart van Campen / Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios 6-7, 4-6
19 april 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE Marcus Hilpert / Tim America 6-1, 6-2
2e HE Bart Brons / Timion Meijs 6-2, 7-6
1e DE Emma Verberne / Kairangi Vano 6-3, 6-7, 3-6
2e DE Lara van Tiggelen / Dido Blonk 3-6, 6-1, 7-6
1e HD Marcus Hilpert - Bart Brons / Tim America - David Josepa 6-4, 6-4
1e DD Emma Verberne - Lara van Tiggelen / Kairangi Vano - Dido Blonk 6-2, 3-6, 6-4
1e GD Emma Verberne - Marcus Hilpert / Kairangi Vano - Tim America 3-6, 7-5, 6-7
2e GD Lara van Tiggelen - Bart Brons / Dido Blonk - Timion Meijs 6-4, 6-3
13 april 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 0-8
1e DE Lesley Joy van der Marel / Lara van Tiggelen 1-6, 0-6
2e GD Danny Engel - Floris Pagano / Emma Verberne - Bart Brons 0-6, 3-6
1e HE Floris Pagano / Bart Brons 3-6, 3-6
2e HE Michel Bouwmeester / Lennart van der Linden 5-7, 3-6
1e HD Michel Bouwmeester - Floris Pagano / Bart Brons - Lennart van der Linden 3-6, 2-6
1e GD Lesley Joy van der Marel - Michel Bouwmeester / Lara van Tiggelen - Lennart van der Linden 2-6, 4-6
1e DD Danny Engel - Lesley Joy van der Marel / Lara van Tiggelen - Emma Verberne 0-6, 2-6
2e DE Danny Engel / Emma Verberne 1-6, 3-6
13 april 2009 L.T.C. Barneveld 1 / Meppeler L.T.C. 3 5-3
1e HE Evthimios Karaliolios / Floris Kilian 6-3, 6-0
2e HE Steven Korteling / Stefan Bodde 6-1, 6-1
1e DE Kristel van der Perre / Annelie de Vries 1-6, 2-6
2e DE Sandra Begijn / Bouwiena Boer 7-6, 3-6, 4-6
1e HD Evthimios Karaliolios - Steven Korteling / Floris Kilian - Stefan Bodde 6-3, 6-4
1e DD Kristel van der Perre - Sandra Begijn / Annelie de Vries - Evy Hoeve-Last 4-6, 3-6
1e GD Kristel van der Perre - Steven Korteling / Annelie de Vries - Stefan Bodde 7-5, 7-5
2e GD Sandra Begijn - Evthimios Karaliolios / Evy Hoeve-Last - Floris Kilian 6-7, 0-0
13 april 2009 T.C. Bemmel 1 / T.V. Beekhuizen 1 6-2
1e HE Romano Tatuhey / Alban Meuffels 6-7, 6-2, 6-4
2e HE Nick van Boxtel / Lennart van Campen 4-6, 5-7
1e DE Marjolein Kamphuis / Carli Wischhoff 5-7, 6-7
2e DE Stephanie Post / Myrthe Pelskamp 6-4, 4-6, 6-3
1e HD Romano Tatuhey - Nick van Boxtel / Alban Meuffels - Rick Louwerse 0-6, 7-6, 6-4
1e DD Marjolein Kamphuis - Stephanie Post / Carli Wischhoff - Myrthe Pelskamp 6-1, 3-6, 6-4
1e GD Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel / Carli Wischhoff - Lennart van Campen 7-6, 6-4
2e GD Stephanie Post - Romano Tatuhey / Myrthe Pelskamp - Rick Louwerse 7-6, 6-3
13 april 2009 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 4 6-2
1e HE Tim America / Mark Vervoort 4-6, 5-7
2e HE Timion Meijs / Colin van Beem 6-4, 6-2
1e DE Kairangi Vano / Regina Husak 6-0, 6-1
2e DE Dido Blonk / Yasmina Demane 6-2, 6-2
1e HD Tim America - David Josepa / Willem Hornikx - Mark Vervoort 5-7, 6-4, 6-2
1e DD Kairangi Vano - Dido Blonk / Charlotte van der Meij - Regina Husak 6-3, 6-2
1e GD Dido Blonk - David Josepa / Charlotte van der Meij - Colin van Beem 3-6, 6-4, 6-7
2e GD Kairangi Vano - Timion Meijs / Yasmina Demane - Willem Hornikx 4-6, 6-3, 7-6