Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr5
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 5

24 mei 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 6-2
1e HE Robert van Straaten / Marc Geers 6-1, 6-1
2e HE Bob van Duijn / Coen van Keulen 1-6, 7-6, 6-2
1e DE Kim Kilsdonk / Stefanie Leushuis 5-7, 3-6
2e DE Florence Na / Sabrina Kruchen 7-6, 6-3
1e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Bob Huuskes - Coen van Keulen 6-4, 6-2
1e DD Kim Kilsdonk - Florence Na / Sabrina Kruchen - Stefanie Leushuis 6-2, 3-6, 6-2
1e GD Kim Kilsdonk - Robert van Straaten / Sabrina Kruchen - Coen van Keulen 6-1, 6-4
2e GD Florence Na - Bob van der Laar / Stefanie Leushuis - Marc Geers 3-6, 7-5, 6-7
24 mei 2009 G.T.R. (Geleen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
1e HE Philippe Brand / Anil Yuksel 6-1, 6-3
2e HE Pascal Wilkat / Sjors Lemmens 2-6, 6-3, 6-2
1e DE Eva Wacanno / Ilona Somers 4-6, 7-5, 6-7
2e DE Marianne van Oppen / Hannah Kürvers 6-3, 7-6
1e HD Philippe Brand - Pascal Wilkat / Sjors Lemmens - Anil Yuksel 3-6, 3-6
1e DD Marianne van Oppen - Eva Wacanno / Ilona Somers - Hannah Kürvers 7-5, 2-6, 5-7
1e GD Eva Wacanno - Philippe Brand / Hannah Kürvers - Sjors Lemmens 7-6, 7-5
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Ilona Somers - Anil Yuksel 6-0, 7-5
24 mei 2009 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 6-2
1e HE Miliaan Niesten / Arjan Pastoors 6-3, 6-1
2e HE Tom Schönenberg / René Lepp 6-2, 6-2
1e DE Soetkin van Deun / Barbara Demming 6-4, 6-4
2e DE Lisanne van Riet / Madeline Bosnjak 4-6, 5-7
1e HD Ille van Engelen - Miliaan Niesten / Kevin Schimmel - Arjan Pastoors 6-4, 3-6, 6-1
1e DD Soetkin van Deun - Daphne van den Heuvel / Madeline Bosnjak - Barbara Demming 6-2, 6-0
1e GD Soetkin van Deun - Tom Schönenberg / Madeline Bosnjak - Kevin Schimmel 6-7, 4-6
2e GD Miliaan Niesten - Daphne van den Heuvel / René Lepp - Barbara Demming 5-0
24 mei 2009 T.C. Geldrop Banen 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
1e HE Bart Beks / Jeroen van den Hoek 6-1, 6-1
2e HE Gerard ter Woorst / Dennis Kockx 2-6, 6-1, 4-6
1e DE Yvette Vlaar / Paula de Man 6-1, 6-1
2e DE Marieke Viveen / Tamara Mol 6-4, 2-6, 6-2
1e HD Bart Beks - Gerard ter Woorst / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx Opgave thuis
1e DD Yvette Vlaar - Marieke Viveen / Paula de Man - Tamara Mol 7-5, 3-6, 6-4
1e GD Bart Beks - Marieke Viveen / Jeroen van den Hoek - Tamara Mol Opgave uit
2e GD Gerard ter Woorst - Yvette Vlaar / Dennis Kockx - Paula de Man Opgave thuis
17 mei 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 3-5
1e HE Bob van Duijn / René Lepp 5-7, 4-6
2e HE Bob van der Laar / Arjan Pastoors 4-6, 2-6
1e DE Kim Kilsdonk / Barbara Demming 4-6, 6-4, 6-2
2e DE Florence Na / Madeline Bosnjak 3-6, 4-6
1e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Arjan Pastoors - Kevin Schimmel 3-6, 1-6
1e DD Kim Kilsdonk - Florence Na / Barbara Demming - Madeline Bosnjak 6-4, 6-1
1e GD Kim Kilsdonk - Robert van Straaten / Madeline Bosnjak - Kevin Schimmel 7-6, 6-7, 7-6
2e GD Florence Na - Bob van der Laar / René Lepp - Barbara Demming 4-6, 3-6
17 mei 2009 T.C. Geldrop Banen 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Remko de Rijke / Sjors Lemmens 4-6, 6-4, 3-6
2e HE Gerard ter Woorst / Radoslav Nijaki 2-6, 6-2, 6-2
1e DE Marieke Viveen / Ilona Somers 6-7, 2-6
2e DE Yvette Vlaar / Hannah Kürvers 6-2, 6-7, 6-3
1e HD Gerard ter Woorst - Remko de Rijke / Sjors Lemmens - Radoslav Nijaki 6-1, 3-6, 4-6
1e DD Marieke Viveen - Yvette Vlaar / Hannah Kürvers - Ilona Somers 5-7, 2-6
1e GD Remko de Rijke - Marieke Viveen / Miriam Vermeer-Oremans - Sjors Lemmens 4-6, 5-7
2e GD Yvette Vlaar - Gerard ter Woorst / Ilona Somers - Radoslav Nijaki 7-6, 5-7, 6-7
17 mei 2009 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Marc Geers / Miliaan Niesten 7-5, 2-6, 6-4
2e HE Bob Huuskes / Tom Schönenberg 1-6, 4-6
1e DE Sabrina Kruchen / Soetkin van Deun 5-7, 4-6
2e DE Stefanie Leushuis / Lisanne van Riet 1-6, 6-4, 6-4
1e HD Marc Geers - Coen van Keulen / Miliaan Niesten - Ille van Engelen 3-6, 6-4, 3-6
1e DD Sabrina Kruchen - Stefanie Leushuis / Soetkin van Deun - Daphne van den Heuvel 3-6, 2-6
1e GD Stefanie Leushuis - Coen van Keulen / Soetkin van Deun - Tom Schönenberg 6-4, 7-5
2e GD Sabrina Kruchen - Marc Geers / Daphne van den Heuvel - Miliaan Niesten 5-7, 3-6
17 mei 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / G.T.R. (Geleen) 1 2-6
1e HE Nicky Reijnders / Philippe Brand 2-6, 6-4, 6-2
2e HE Dennis Kockx / Pascal Wilkat 1-6, 2-6
1e DE Stephanie Weinstein / Eva Wacanno 3-6, 7-5, 4-6
2e DE Paula de Man / Marianne van Oppen 6-2, 6-3
1e HD Nicky Reijnders - Jeroen van den Hoek / Pascal Wilkat - Philippe Brand 7-5, 4-6, 3-6
1e DD Stephanie Weinstein - Tamara Mol / Eva Wacanno - Marianne van Oppen 2-6, 6-7
1e GD Tamara Mol - Jeroen van den Hoek / Eva Wacanno - Philippe Brand 2-6, 6-2, 6-7
2e GD Paula de Man - Dennis Kockx / Marianne van Oppen - Pascal Wilkat 6-3, 4-6, 6-7
10 mei 2009 Oosterbeekse T.V. 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 4-4
1e HE Arjan Pastoors / Coen van Keulen 1-6, 4-6
2e HE René Lepp / Marc Geers 6-4, 6-1
1e DE Barbara Demming / Stefanie Leushuis 6-7, 6-76
2e DE Madeline Bosnjak / Sabrina Kruchen 6-3, 5-7, 6-3
1e HD René Lepp - Kevin Schimmel / Coen van Keulen - Bob Huuskes 6-4, 6-2
1e DD Madeline Bosnjak - Barbara Demming / Sabrina Kruchen - Stefanie Leushuis 6-4, 6-7, 0-6
1e GD Arjan Pastoors - Barbara Demming / Coen van Keulen - Stefanie Leushuis 5-7, 2-6
2e GD Madeline Bosnjak - Kevin Schimmel / Marc Geers - Sabrina Kruchen 6-2, 6-1
10 mei 2009 G.T.R. (Geleen) 1 / T.C. Geldrop Banen 2 3-5
1e HE Pascal Wilkat / Remko de Rijke 4-6, 6-3, 5-7
2e HE Philippe Brand / Gerard ter Woorst 0-6, 1-6
1e DE Eva Wacanno / Nicky van Dyck 3-6, 3-6
2e DE Marianne van Oppen / Yvette Vlaar 7-5, 6-1
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Remko de Rijke - Gerard ter Woorst 1-6, 6-7
1e DD Eva Wacanno - Marianne van Oppen / Nicky van Dyck - Marieke Viveen 2-6, 5-7
1e GD Eva Wacanno - Philippe Brand / Gerard ter Woorst - Yvette Vlaar 6-3, 3-6, 7-6
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Remko de Rijke - Marieke Viveen 4-6, 6-4, 7-6
10 mei 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 3 6-2
1e HE Sjors Lemmens / Jeroen van den Hoek 6-3, 4-6, 2-6
2e HE Radoslav Nijaki / Dennis Kockx 6-4, 6-2
1e DE Ilona Somers / Ghislaine van Baal 6-0, 6-0
2e DE Hannah Kürvers / Paula de Man 3-6, 0-6
1e HD Sjors Lemmens - Radoslav Nijaki / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 6-2, 6-4
1e DD Hannah Kürvers - Ilona Somers / Ghislaine van Baal - Paula de Man 6-3, 6-2
1e GD Radoslav Nijaki - Ilona Somers / Jeroen van den Hoek - Tamara Mol 6-3, 6-4
2e GD Hannah Kürvers - Sjors Lemmens / Dennis Kockx - Paula de Man 6-2, 6-4
10 mei 2009 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Ille van Engelen / Robert van Straaten 6-1, 3-6, 2-6
2e HE Miliaan Niesten / Bob van Duijn 1-6, 7-5, 7-6
1e DE Soetkin van Deun / Florence Na 7-5, 6-2
2e DE Lisanne van Riet / Kim Kilsdonk 2-6, 6-3, 6-3
1e HD Ille van Engelen - Miliaan Niesten / Bob van der Laar - Bob van Duijn 6-7, 6-7
1e DD Soetkin van Deun - Daphne van den Heuvel / Florence Na - Kim Kilsdonk 6-4, 0-6, 7-6
1e GD Tom Schönenberg - Soetkin van Deun / Robert van Straaten - Kim Kilsdonk 6-4, 3-6, 6-7
2e GD Miliaan Niesten - Daphne van den Heuvel / Florence Na - Bob van der Laar 6-3, 7-5
3 mei 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Geldrop Banen 2 6-2
1e HE Robert van Straaten / Gerard ter Woorst 6-1, 6-4
2e HE Bob van Duijn / Remko de Rijke 6-3, 2-6, 6-4
1e DE Florence Na / Nicky van Dyck 3-6, 1-6
2e DE Kim Kilsdonk / Marieke Viveen 7-5, 6-2
1e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Gerard ter Woorst - Remko de Rijke 6-2, 6-3
1e DD Florence Na - Kim Kilsdonk / Nicky van Dyck - Yvette Vlaar 6-3, 2-6, 1-6
1e GD Kim Kilsdonk - Robert van Straaten / Yvette Vlaar - Gerard ter Woorst 6-2, 6-3
2e GD Florence Na - Bob van der Laar / Marieke Viveen - Remko de Rijke 7-5, 6-3
3 mei 2009 Oosterbeekse T.V. 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Arjan Pastoors / Bert van Driessen 6-4, 6-2
2e HE Kevin Schimmel / Radoslav Nijaki 3-6, 2-6
1e DE Barbara Demming / Ilona Somers 6-4, 2-6, 1-6
2e DE Madeline Bosnjak / Hannah Kürvers 2-6, 6-4, 7-6
1e HD René Lepp - Kevin Schimmel / Sjors Lemmens - Bert van Driessen 6-4, 2-6, 6-2
1e DD Barbara Demming - Madeline Bosnjak / Ilona Somers - Hannah Kürvers 2-6, 2-6
1e GD Arjan Pastoors - Madeline Bosnjak / Radoslav Nijaki - Ilona Somers 2-6, 1-6
2e GD Barbara Demming - René Lepp / Sjors Lemmens - Hannah Kürvers 0-6, 3-6
3 mei 2009 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / G.T.R. (Geleen) 1 3-5
1e HE Miliaan Niesten / Philippe Brand 6-3, 6-1
2e HE Tom Schönenberg / Pascal Wilkat 4-6, 0-6
1e DE Desirée Bastianon / Eva Wacanno 7-5, 6-2
2e DE Daphne van den Heuvel / Marianne van Oppen 5-7, 2-6
1e HD Ille van Engelen - Miliaan Niesten / Philippe Brand - Pascal Wilkat 2-6, 3-6
1e DD Lisanne van Riet - Daphne van den Heuvel / Marianne van Oppen - Eva Wacanno 2-6, 2-6
1e GD Lisanne van Riet - Miliaan Niesten / Eva Wacanno - Philippe Brand 2-6, 3-6
2e GD Desirée Bastianon - Tom Schönenberg / Pascal Wilkat - Marianne van Oppen 7-5, 7-5
3 mei 2009 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 3 4-4
1e HE Marc Geers / Nicky Reijnders 3-6, 1-6
2e HE Coen van Keulen / Dennis Kockx 3-6, 2-6
1e DE Stefanie Leushuis / Paula de Man 6-0, 7-6
2e DE Sabrina Kruchen / Tamara Mol 7-5, 3-6, 6-0
1e HD Coen van Keulen - Bob Huuskes / Nicky Reijnders - Dennis Kockx 5-7, 1-6
1e DD Stefanie Leushuis - Sabrina Kruchen / Paula de Man - Tamara Mol 6-3, 6-3
1e GD Coen van Keulen - Stefanie Leushuis / Tamara Mol - Nicky Reijnders Opgave uit
2e GD Sabrina Kruchen - Marc Geers / Paula de Man - Dennis Kockx 6-7, 2-6
26 april 2009 G.T.R. (Geleen) 1 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Pascal Wilkat / Robert van Straaten 6-3, 6-3
2e HE Philippe Brand / Bob van Duijn 3-6, 1-6
1e DE Marianne van Oppen / Kim Kilsdonk 4-6, 4-6
2e DE Eva Wacanno / Florence Na 2-6, 6-4, 6-0
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Bob van Duijn - Bob van der Laar 6-3, 6-7, 6-4
1e DD Marianne van Oppen - Eva Wacanno / Florence Na - Kim Kilsdonk 6-3, 6-1
1e GD Eva Wacanno - Philippe Brand / Kim Kilsdonk - Robert van Straaten 6-7, 4-6
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / Florence Na - Bob van der Laar 4-6, 3-6
26 april 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 6-2
1e HE Bert van Driessen / Marc Geers 6-3, 6-4
2e HE Sjors Lemmens / Coen van Keulen 6-3, 6-7, 6-3
1e DE Ilona Somers / Sabrina Kruchen 6-2, 6-1
2e DE Hannah Kürvers / Stefanie Leushuis 4-6, 4-6
1e HD Bert van Driessen - Sjors Lemmens / Marc Geers - Coen van Keulen 4-6, 6-4, 6-3
1e DD Hannah Kürvers - Ilona Somers / Sabrina Kruchen - Stefanie Leushuis 6-1, 6-2
1e GD Bert van Driessen - Ilona Somers / Coen van Keulen - Stefanie Leushuis 2-6, 6-7
2e GD Hannah Kürvers - Sjors Lemmens / Marc Geers - Sabrina Kruchen 6-3, 6-3
26 april 2009 T.C. Geldrop Banen 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Remko de Rijke / Ille van Engelen 5-7, 5-7
2e HE Gerard ter Woorst / Miliaan Niesten 2-6, 6-7
1e DE Nicky van Dyck / Desirée Bastianon 6-2, 6-3
2e DE Yvette Vlaar / Daphne van den Heuvel 0-6, 3-6
1e HD Remko de Rijke - Gerard ter Woorst / Ille van Engelen - Miliaan Niesten 6-2, 0-6, 3-6
1e DD Nicky van Dyck - Marieke Viveen / Daphne van den Heuvel - Lisanne van Riet 3-6, 6-2, 7-5
1e GD Marieke Viveen - Remko de Rijke / Lisanne van Riet - Miliaan Niesten 2-6, 3-6
2e GD Yvette Vlaar - Gerard ter Woorst / Tom Schönenberg - Desirée Bastianon 0-6, 6-7
26 april 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / Oosterbeekse T.V. 1 3-5
1e HE Jeroen van den Hoek / Arjan Pastoors 4-6, 2-6
2e HE Dennis Kockx / René Lepp 6-3, 1-6, 7-6
1e DE Paula de Man / Barbara Demming 2-6, 6-4, 6-7
2e DE Tamara Mol / Madeline Bosnjak 6-1, 2-6, 2-6
1e HD Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx / Kevin Schimmel - René Lepp 6-2, 4-6, 3-6
1e DD Paula de Man - Tamara Mol / Barbara Demming - Madeline Bosnjak 4-6, 3-6
1e GD Tamara Mol - Jeroen van den Hoek / Barbara Demming - Arjan Pastoors 6-4, 6-4
2e GD Paula de Man - Dennis Kockx / Madeline Bosnjak - Kevin Schimmel 6-4, 6-2
19 april 2009 A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Robert van Straaten / Bert van Driessen 6-1
2e HE Bob van Duijn / Sjors Lemmens 3-6, 6-2, 4-6
1e DE Florence Na / Ilona Somers 2-6, 0-6
2e DE Kim Kilsdonk / Hannah Kürvers 6-4, 6-2
1e HD Bob van Duijn - Bob van der Laar / Bert van Driessen - Sjors Lemmens 3-6, 6-4, 6-2
1e DD Kim Kilsdonk - Florence Na / Hannah Kürvers - Ilona Somers 3-6, 4-6
1e GD Kim Kilsdonk - Robert van Straaten / Bert van Driessen - Ilona Somers 6-4, 6-2
2e GD Bob van der Laar - Florence Na / Sjors Lemmens - Hannah Kürvers 5-7, 6-2, 6-7
19 april 2009 Oosterbeekse T.V. 1 / T.C. Geldrop Banen 2 2-6
1e HE Kevin Schimmel / Remko de Rijke 1-6, 0-6
2e HE Arjan Pastoors / Gerard ter Woorst 4-6, 3-6
1e DE Barbara Demming / Nicky van Dyck 1-6, 3-6
2e DE Madeline Bosnjak / Marieke Viveen 6-2, 6-2
1e HD Kevin Schimmel - Arjan Pastoors / Remko de Rijke - Gerard ter Woorst 6-2, 3-6, 7-5
1e DD Barbara Demming - Madeline Bosnjak / Nicky van Dyck - Yvette Vlaar 4-6, 6-4, 3-6
1e GD Kevin Schimmel - Madeline Bosnjak / Remko de Rijke - Marieke Viveen 4-6, 1-6
2e GD René Lepp - Barbara Demming / Gerard ter Woorst - Yvette Vlaar 3-6, 0-6
19 april 2009 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
1e HE Miliaan Niesten / Jeroen van den Hoek 7-5, 6-1
2e HE Tom Schönenberg / Dennis Kockx 6-7, 6-2, 7-5
1e DE Desirée Bastianon / Debbrich Feys 6-1, 3-6, 6-4
2e DE Lisanne van Riet / Paula de Man 5-7, 1-6
1e HD Ille van Engelen - Miliaan Niesten / Jeroen van den Hoek - Dennis Kockx 6-2, 5-7, 6-1
1e DD Daphne van den Heuvel - Lisanne van Riet / Tamara Mol - Debbrich Feys 5-7, 6-3, 2-6
1e GD Lisanne van Riet - Miliaan Niesten / Jeroen van den Hoek - Tamara Mol 3-6, 3-6
2e GD Desirée Bastianon - Tom Schönenberg / Dennis Kockx - Paula de Man 6-3, 3-6, 7-6
19 april 2009 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / G.T.R. (Geleen) 1 4-4
1e HE Coen van Keulen / Pascal Wilkat 6-3, 3-6, 6-3
2e HE Bob Huuskes / Philippe Brand 4-6, 2-6
1e DE Stefanie Leushuis / Marianne van Oppen 6-2, 6-1
2e DE Sabrina Kruchen / Eva Wacanno 2-6, 5-7
1e HD Coen van Keulen - Bob Huuskes / Pascal Wilkat - Philippe Brand 2-6, 4-6
1e DD Stefanie Leushuis - Sabrina Kruchen / Marianne van Oppen - Eva Wacanno 2-6, 6-7
1e GD Stefanie Leushuis - Coen van Keulen / Eva Wacanno - Philippe Brand 7-5, 7-5
2e GD Sabrina Kruchen - Marc Geers / Marianne van Oppen - Pascal Wilkat 5-7, 6-2, 7-6
13 april 2009 G.T.R. (Geleen) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 4-4
1e HE Pascal Wilkat / Arjan Pastoors 4-6, 3-6
2e HE Philippe Brand / René Lepp 2-6, 3-6
1e DE Marianne van Oppen / Barbara Demming 3-6, 6-2, 6-1
2e DE Eva Wacanno / Madeline Bosnjak 6-7, 0-6
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Kevin Schimmel - Arjan Pastoors 1-6, 5-7
1e DD Eva Wacanno - Marianne van Oppen / Barbara Demming - Madeline Bosnjak 7-6, 5-7, 7-5
1e GD Eva Wacanno - Philippe Brand / Barbara Demming - Kevin Schimmel 6-4, 6-7, 7-6
2e GD Marianne van Oppen - Pascal Wilkat / René Lepp - Madeline Bosnjak 6-1, 6-4
13 april 2009 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 3-5
1e HE Bert van Driessen / Miliaan Niesten 7-6, 5-7, 6-4
2e HE Anil Yuksel / Tom Schönenberg 6-3, 3-6, 2-6
1e DE Ilona Somers / Desirée Bastianon 6-4, 4-6, 7-5
2e DE Hannah Kürvers / Lisanne van Riet 5-7, 1-6
1e HD Bert van Driessen - Anil Yuksel / Ille van Engelen - Miliaan Niesten 6-3, 5-7, 3-6
1e DD Hannah Kürvers - Ilona Somers / Daphne van den Heuvel - Lisanne van Riet 3-6, 2-6
1e GD Bert van Driessen - Ilona Somers / Desirée Bastianon - Miliaan Niesten 3-6, 2-6
2e GD Hannah Kürvers - Anil Yuksel / Daphne van den Heuvel - Tom Schönenberg 4-6, 6-1, 7-6
13 april 2009 T.C. Geldrop Banen 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 6-2
1e HE Remko de Rijke / Coen van Keulen 3-6, 6-4, 6-2
2e HE Gerard ter Woorst / Bob Huuskes 6-3, 6-1
1e DE Nicky van Dyck / Sabrina Kruchen 6-1, 6-3
2e DE Yvette Vlaar / Stefanie Leushuis 3-6, 6-3, 5-7
1e HD Remko de Rijke - Gerard ter Woorst / Bob Huuskes - Coen van Keulen 3-6, 6-3, 6-4
1e DD Marieke Viveen - Nicky van Dyck / Sabrina Kruchen - Stefanie Leushuis 5-7, 6-4, 6-2
1e GD Gerard ter Woorst - Yvette Vlaar / Stefanie Leushuis - Coen van Keulen 5-7, 0-6
2e GD Marieke Viveen - Remko de Rijke / Sabrina Kruchen - Marc Geers 6-2, 6-2
13 april 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / A.L.T.V.Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Jeroen van den Hoek / Robert van Straaten 6-3, 2-6, 6-4
2e HE Dennis Kockx / Bob van Duijn 2-6, 3-6
1e DE Samantha Schöffel / Kim Kilsdonk 6-4, 1-6, 6-3
2e DE Paula de Man / Florence Na 6-0, 6-1
1e HD Dennis Kockx - Jeroen van den Hoek / Bob van Duijn - Bob van der Laar 2-6, 5-7
1e DD Tamara Mol - Samantha Schöffel / Florence Na - Kim Kilsdonk 6-7, 4-6
1e GD Tamara Mol - Jeroen van den Hoek / Kim Kilsdonk - Robert van Straaten 6-2, 2-6, 7-6
2e GD Paula de Man - Dennis Kockx / Florence Na - Bob van der Laar 3-6, 4-6