Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr4
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdelingnr 4

24 mei 2009 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 0-8
1e HE Menno van der Zweep / Julian Vandenbussche 1-0
2e HE Jasper Suijk / Matthew Pierot 0-6, 5-7
1e DE Marlieke Jager / Linda Sentis 2-6, 0-6
2e DE Renate Stoop / Anouk Sterk 1-6, 0-6
1e HD Jasper Suijk - Menno van der Zweep / Julian Vandenbussche - Matthew Pierot 4-6, 2-6
1e DD Marlieke Jager - Renate Stoop / Linda Sentis - Anouk Sterk 1-6, 2-6
1e GD Menno van der Zweep - Renate Stoop / Matthew Pierot - Linda Sentis 7-6, 6-7, 6-7
2e GD Jasper Suijk - Elke Tiel / Julian Vandenbussche - Anouk Sterk 6-4, 4-6, 6-7
24 mei 2009 T.V. Heerhugowaard 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 3-5
1e HE Serinho Wijdenbosch / Ronald Tijveleijn 2-6, 4-6
2e HE Arjan Pondman / Niels Zijlstra 6-4, 4-6, 1-2
1e DE Renée Reinhard / Jitske Frankenhuis 2-6, 2-6
2e DE Lisette Brand / Jasmin Gerritsen 6-2, 6-0
1e HD Serinho Wijdenbosch - Koen van der Meer / Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra Opgave uit
1e DD Renée Reinhard - Lisette Brand / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen Opgave thuis
1e GD Renée Reinhard - Arjan Pondman / Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra Opgave uit
2e GD Lisette Brand - Koen van der Meer / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn Opgave thuis
24 mei 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 8-0
1e HE Ivo Noorlander / Joost Willekes 6-1, 6-3
2e HE Boy Vergeer / Rutger Balk 6-2, 6-3
1e DE Ellen de Jong / Floor Snoeijing 6-3, 3-6, 6-2
2e DE Lianne de Jong / Marlies Huurman 6-3, 4-6, 7-6
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Rutger Balk - Frank Zeer 6-3, 6-3
1e DD Ellen de Jong - Lianne de Jong / Marlies Huurman - Floor Snoeijing 6-3, 6-3
1e GD Ivo Noorlander - Ellen de Jong / Marlies Huurman - Joost Willekes Opgave uit
2e GD Lianne de Jong - Boy Vergeer / Floor Snoeijing - Frank Zeer Opgave uit
24 mei 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 4-4
1e HE Niels de Morée / Michel van der Goes 6-2, 7-5
2e HE Nick van Rosberg / Yannick Ebbinghaus 2-6, 3-6
1e DE Hymke Maurick / Marieke Zegwaart 6-1, 4-6, 6-3
2e DE Roswitha Lammers / Ilona van de Wetering 6-2, 6-4
1e HD Niels de Morée - Nick van Rosberg / Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-2
1e DD Evianne Bouw - Hymke Maurick / Marieke Zegwaart - Ilona van de Wetering 3-6, 1-6
1e GD Evianne Bouw - Niels de Morée / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 3-6, 7-5, 6-7
2e GD Roswitha Lammers - Nick van Rosberg / Marieke Zegwaart - Niels van Hal 4-6, 6-7
17 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e HE Yannick Ebbinghaus / Ivo Noorlander 6-4, 7-6
2e HE Michel van der Goes / Boy Vergeer 6-3, 6-2
1e DE Marieke Zegwaart / Ysaline Bonaventure 2-6, 4-6
2e DE Ilona van de Wetering / Ellen de Jong 6-3, 6-2
1e HD Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 6-4, 0-6, 4-6
1e DD Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart / Ellen de Jong - Lianne de Jong 3-6, 4-6
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Ellen de Jong - Ivo Noorlander 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 3-6, 5-7
17 mei 2009 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 2-6
1e HE Serinho Wijdenbosch / Melle van Gemerden 6-4, 6-4
2e HE Koen van der Meer / Matthew Pierot 6-7, 3-6
1e DE Renée Reinhard / Linda Sentis 1-6, 1-6
2e DE Lisette Brand / Anouk Sterk 2-6, 3-6
1e HD Serinho Wijdenbosch - Arjan Pondman / Melle van Gemerden - Matthew Pierot 2-6, 5-7
1e DD Renée Reinhard - Lisette Brand / Linda Sentis - Anouk Sterk 2-6, 6-4, 3-6
1e GD Renée Reinhard - Arjan Pondman / Linda Sentis - Melle van Gemerden 4-6, 2-6
2e GD Lisette Brand - Koen van der Meer / Anouk Sterk - Matthew Pierot 6-7, 7-5, 7-6
17 mei 2009 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Zandvoort 3 5-3
1e HE Ronald Tijveleijn / Giordy Baron 6-0, 6-1
2e HE Niels Zijlstra / Menno van der Zweep 6-0, 6-0
1e DE Jitske Frankenhuis / Renate Stoop 3-6, 0-6
2e DE Jasmin Gerritsen / Marlieke Jager 6-4, 5-7, 1-6
1e HD Niels Zijlstra - Ronald Tijveleijn / Menno van der Zweep - Steffan Kok 6-4, 6-4
1e DD Jasmin Gerritsen - Jitske Frankenhuis / Renate Stoop - Marlieke Jager 5-7, 6-4, 5-7
1e GD Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra / Giordy Baron - Renate Stoop 6-1, 6-2
2e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Marlieke Jager - Steffan Kok 6-3, 6-0
17 mei 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 5-3
1e HE Niels de Morée / Rutger Balk 6-2, 6-3
2e HE Nick van Rosberg / Joost Willekes 6-2, 6-3
1e DE Roswitha Lammers / Floor Snoeijing 6-1, 6-0
2e DE Evianne Bouw / Marlies Huurman 0-6, 1-6
1e HD Niels de Morée - Nick van Rosberg / Rutger Balk - Frank Zeer 6-1, 6-0
1e DD Roswitha Lammers - Evianne Bouw / Floor Snoeijing - Marlies Huurman 1-6, 3-6
1e GD Roswitha Lammers - Niels de Morée / Floor Snoeijing - Frank Zeer 7-5, 6-1
2e GD Evianne Bouw - Nick van Rosberg / Marlies Huurman - Joost Willekes 5-7, 3-6
10 mei 2009 T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 0-8
1e HE Joost Willekes / Yannick Ebbinghaus 4-6, 1-6
2e HE Rutger Balk / Michel van der Goes 2-6, 0-6
1e DE Floor Snoeijing / Marieke Zegwaart 3-6, 1-6
2e DE Marlies Huurman / Ilona van de Wetering 6-2, 2-6, 1-6
1e HD Rutger Balk - Frank Zeer / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 4-6, 2-6
1e DD Marlies Huurman - Floor Snoeijing / Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart 2-6, 5-7
1e GD Marlies Huurman - Joost Willekes / Marieke Zegwaart - Niels van Hal 5-7, 0-6
2e GD Floor Snoeijing - Frank Zeer / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 6-4, 3-6, 6-7
10 mei 2009 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Heerhugowaard 2 2-6
1e HE Giordy Baron / Serinho Wijdenbosch 2-6, 2-6
2e HE Menno van der Zweep / Arjan Pondman Opgave thuis
1e DE Renate Stoop / Renée Reinhard 4-6, 4-6
2e DE Marlieke Jager / Lisette Brand 6-3, 3-6, 6-2
1e HD Steffan Kok - Menno van der Zweep / Koen van der Meer - Serinho Wijdenbosch 4-6, 3-6
1e DD Renate Stoop - Elke Tiel / Lisette Brand - Renée Reinhard 2-6, 4-6
1e GD Giordy Baron - Elke Tiel / Koen van der Meer - Renée Reinhard 6-2, 6-4
2e GD Steffan Kok - Marlieke Jager / Arjan Pondman - Lisette Brand 2-6, 5-7
10 mei 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Julian Vandenbussche / Ronald Tijveleijn 2-6
2e HE Matthew Pierot / Niels Zijlstra 6-7, 5-7
1e DE Linda Sentis / Jitske Frankenhuis 6-2, 7-5
2e DE Anouk Sterk / Jasmin Gerritsen 7-6, 6-2
1e HD Julian Vandenbussche - Matthew Pierot / Niels Zijlstra - Pim Zijlstra 3-6, 1-6
1e DD Linda Sentis - Anouk Sterk / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 6-2, 6-1
1e GD Anouk Sterk - Julian Vandenbussche / Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra 6-3, 6-2
2e GD Linda Sentis - Matthew Pierot / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 7-5, 4-6, 6-7
10 mei 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-5
1e HE Ivo Noorlander / Niels de Morée 6-2, 6-0
2e HE Boy Vergeer / Nick van Rosberg 6-2, 6-4
1e DE Ellen de Jong / Roswitha Lammers 5-7, 4-6
2e DE Lianne de Jong / Hymke Maurick 6-3, 3-6, 6-7
1e HD Boy Vergeer - Ivo Noorlander / Niels de Morée - Nicky Reijnders 7-6, 4-6, 3-6
1e DD Ellen de Jong - Lianne de Jong / Hymke Maurick - Evianne Bouw 6-7, 3-6
1e GD Ellen de Jong - Boy Vergeer / Hymke Maurick - Niels de Morée 1-6, 1-6
3 mei 2009 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e HE Menno van der Zweep / Ivo Noorlander 0-1
2e HE Giordy Baron / Boy Vergeer 3-6, 6-1, 6-4
1e DE Marlieke Jager / Ysaline Bonaventure 3-6, 2-6
2e DE Elke Tiel / Lianne de Jong 1-6, 3-6
1e HD Menno van der Zweep - Steffan Kok / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 7-5, 6-7, 7-5
1e DD Renate Stoop - Elke Tiel / Ellen de Jong - Lianne de Jong 3-6, 1-6
1e GD Giordy Baron - Renate Stoop / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 3-6, 2-6
2e GD Marlieke Jager - Steffan Kok / Ellen de Jong - Ivo Noorlander 5-7, 6-2, 7-6
3 mei 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 8-0
1e HE Melle van Gemerden / Rutger Balk 6-1, 6-3
2e HE Matthew Pierot / Joost Willekes 6-2, 7-5
1e DE Linda Sentis / Floor Snoeijing 6-1, 6-2
2e DE Anouk Sterk / Marlies Huurman 5-7, 7-6, 6-3
1e HD Melle van Gemerden - Matthew Pierot / Rutger Balk - Frank Zeer 6-1, 6-2
1e DD Linda Sentis - Anouk Sterk / Floor Snoeijing - Marlies Huurman 6-1, 6-1
1e GD Melle van Gemerden - Anouk Sterk / Floor Snoeijing - Frank Zeer 6-0, 6-1
2e GD Matthew Pierot - Linda Sentis / Joost Willekes - Marlies Huurman 4-6, 6-2, 7-6
3 mei 2009 T.V. Heerhugowaard 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
1e HE Serinho Wijdenbosch / Nick van Rosberg 6-7, 6-2, 6-4
2e HE Arjan Pondman / Niels de Morée 0-6, 4-6
1e DE Renée Reinhard / Roswitha Lammers 6-3, 6-2
2e DE Lisette Brand / Hymke Maurick 2-6, 2-6
1e HD Serinho Wijdenbosch - Koen van der Meer / Nick van Rosberg - Niels de Morée 6-1, 6-3
1e DD Renée Reinhard - Lisette Brand / Roswitha Lammers - Hymke Maurick 7-6, 6-3
1e GD Renée Reinhard - Koen van der Meer / Hymke Maurick - Niels de Morée 5-7, 6-7
2e GD Lisette Brand - Arjan Pondman / Roswitha Lammers - Nick van Rosberg 7-6, 6-1
3 mei 2009 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Ronald Tijveleijn / Yannick Ebbinghaus 6-1, 1-6, 6-2
2e HE Niels Zijlstra / Michel van der Goes 6-3, 4-6, 3-6
1e DE Jitske Frankenhuis / Marieke Zegwaart 6-4, 6-1
2e DE Jasmin Gerritsen / Ilona van de Wetering 5-7, 4-6
1e HD Niels Zijlstra - Pim Zijlstra / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 5-7, 0-6
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Marieke Zegwaart - Ilona van de Wetering 6-1, 3-6, 6-4
1e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Niels van Hal - Marieke Zegwaart 2-6, 6-0, 7-6
2e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Ilona van de Wetering - Michel van der Goes 7-6, 6-2
26 april 2009 T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 1-7
1e HE Rutger Balk / Ronald Tijveleijn 1-6, 3-6
2e HE Joost Willekes / Niels Zijlstra 3-6, 6-2, 6-2
1e DE Floor Snoeijing / Jitske Frankenhuis 3-6, 0-6
2e DE Marlies Huurman / Jasmin Gerritsen 5-7, 6-2, 0-6
1e HD Joost Willekes - Frank Zeer / Niels Zijlstra - Pim Zijlstra 2-6, 6-7
1e DD Marlies Huurman - Floor Snoeijing / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 2-6, 6-7
1e GD Marlies Huurman - Joost Willekes / Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra 4-6, 0-6
2e GD Floor Snoeijing - Rutger Balk / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 1-6, 2-6
26 april 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 3-5
1e HE Michel van der Goes / Matthew Pierot 6-3, 3-6, 6-2
2e HE Yannick Ebbinghaus / Julian Vandenbussche 3-6, 7-5, 6-3
1e DE Ilona van de Wetering / Linda Sentis 1-6, 0-6
2e DE Marieke Zegwaart / Anouk Sterk 4-6, 1-6
1e HD Michel van der Goes - Niels van Hal / Matthew Pierot - Julian Vandenbussche 6-1, 6-2
1e DD Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart / Linda Sentis - Jolanda Mens 2-6, 3-6
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Anouk Sterk - Julian Vandenbussche 4-6, 1-6
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Jolanda Mens - Matthew Pierot 7-6, 3-6, 6-7
26 april 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
1e HE Ivo Noorlander / Serinho Wijdenbosch 6-4, 1-6, 3-6
2e HE Boy Vergeer / Koen van der Meer 7-5, 6-1
1e DE Ellen de Jong / Renée Reinhard 3-6, 4-6
2e DE Ysaline Bonaventure / Lisette Brand 6-1, 6-2
1e HD Ivo Noorlander - Boy Vergeer / Koen van der Meer - Arjan Pondman 6-1, 6-3
1e DD Ellen de Jong - Lianne de Jong / Lisette Brand - Renée Reinhard 6-4, 3-6, 6-2
1e GD Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer / Renée Reinhard - Serinho Wijdenbosch 6-1, 6-4
2e GD Lianne de Jong - Ivo Noorlander / Lisette Brand - Arjan Pondman 3-6, 2-6
26 april 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Nicky Reijnders / Menno van der Zweep 6-3, 6-4
2e HE Nick van Rosberg / Giordy Baron 2-6, 6-0, 6-2
1e DE Hymke Maurick / Renate Stoop 4-6, 4-6
2e DE Roswitha Lammers / Elke Tiel 1-6, 0-6
1e HD Nicky Reijnders - Niels de Morée / Giordy Baron - Steffan Kok 6-2, 6-4
1e DD Hymke Maurick - Roswitha Lammers / Marlieke Jager - Elke Tiel 4-6, 6-2, 6-0
1e GD Hymke Maurick - Niels de Morée / Renate Stoop - Giordy Baron 6-2, 3-6, 6-7
2e GD Roswitha Lammers - Nick van Rosberg / Marlieke Jager - Steffan Kok 1-6, 2-6
19 april 2009 T.C. Zandvoort 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 2-6
1e HE Giordy Baron / Lennart van der Linden 6-4, 2-6, 3-6
2e HE Menno van der Zweep / Michel van der Goes 0-6, 3-6
1e DE Marlieke Jager / Marieke Zegwaart 6-4, 2-6, 3-6
2e DE Elke Tiel / Ilona van de Wetering 6-4, 6-2
1e HD Giordy Baron - Steffan Kok / Michel van der Goes - Niels van Hal 6-4, 0-6, 1-6
1e DD Marlieke Jager - Renate Stoop / Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart 7-6, 2-6, 2-6
1e GD Giordy Baron - Elke Tiel / Lennart van der Linden - Ilona van de Wetering Opgave thuis
2e GD Steffan Kok - Renate Stoop / Niels van Hal - Marieke Zegwaart 6-2, 5-7, 7-6
19 april 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e HE Julian Vandenbussche / Nicky Reijnders 3-6, 7-6, 2-6
2e HE Matthew Pierot / Nick van Rosberg 6-4, 6-0
1e DE Linda Sentis / Roswitha Lammers 6-2, 6-0
2e DE Anouk Sterk / Hymke Maurick 6-3, 6-3
1e HD Julian Vandenbussche - Matthew Pierot / Nicky Reijnders - Niels de Morée 4-6, 6-7
1e DD Jolanda Mens - Linda Sentis / Roswitha Lammers - Hymke Maurick 6-3, 6-0
1e GD Julian Vandenbussche - Anouk Sterk / Hymke Maurick - Niels de Morée 6-4, 7-5
2e GD Jolanda Mens - Matthew Pierot / Nick van Rosberg - Roswitha Lammers 6-0, 7-5
19 april 2009 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 8-0
1e HE Serinho Wijdenbosch / Rutger Balk 6-0, 6-1
2e HE Arjan Pondman / Joost Willekes 1-6, 6-4, 6-2
1e DE Renée Reinhard / Floor Snoeijing 7-5, 6-1
2e DE Lisette Brand / Marlies Huurman 6-2, 7-5
1e HD Serinho Wijdenbosch - Arjan Pondman / Frank Zeer - Joost Willekes 6-3, 6-2
1e DD Renée Reinhard - Lisette Brand / Floor Snoeijing - Marlies Huurman 6-2, 5-7, 7-5
1e GD Renée Reinhard - Serinho Wijdenbosch / Marlies Huurman - Joost Willekes 6-4, 6-1
2e GD Lisette Brand - Arjan Pondman / Floor Snoeijing - Rutger Balk 7-5, 6-1
19 april 2009 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 6-2
1e HE Ronald Tijveleijn / Boy Vergeer 6-4, 6-3
2e HE Niels Zijlstra / Ivo Noorlander 6-3, 6-7, 1-6
1e DE Jitske Frankenhuis / Ysaline Bonaventure 2-6, 3-6
2e DE Jasmin Gerritsen / Lianne de Jong 6-4, 6-4
1e HD Niels Zijlstra - Pim Zijlstra / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 6-3, 6-4
1e DD Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen / Lianne de Jong - Ellen de Jong 6-4, 2-6, 6-3
1e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 6-3, 7-6
2e GD Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn / Ellen de Jong - Ivo Noorlander 6-3, 6-2
13 april 2009 T.C. 't Nylân (Leeuwarden) 1 / T.C. Zandvoort 3 4-4
1e HE Alex Grendel / Giordy Baron 5-7, 0-6
2e HE Joost Willekes / Raoul Snijders 2-2
1e DE Floor Snoeijing / Renate Stoop 1-6, 2-6
2e DE Marlies Huurman / Elke Tiel 6-1, 6-1
1e HD Alex Grendel - Joost Willekes / Giordy Baron - Steffan Kok 3-6, 1-2
1e DD Marlies Huurman - Floor Snoeijing / Marlieke Jager - Elke Tiel 6-4, 2-6, 7-6
1e GD Joost Willekes - Marlies Huurman / Raoul Snijders - Renate Stoop Opgave uit
2e GD Alex Grendel - Floor Snoeijing / Steffan Kok - Marlieke Jager Opgave thuis
13 april 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
1e HE Michel van der Goes / Serinho Wijdenbosch 5-7, 5-7
2e HE Yannick Ebbinghaus / Koen van der Meer 6-3, 6-4
1e DE Marieke Zegwaart / Renée Reinhard 2-6, 6-0, 6-4
2e DE Ilona van de Wetering / Lisette Brand 1-6, 3-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Koen van der Meer - Arjan Pondman 7-6, 6-3
1e DD Ilona van de Wetering - Marieke Zegwaart / Lisette Brand - Renée Reinhard 4-6, 4-6
1e GD Marieke Zegwaart - Niels van Hal / Renée Reinhard - Serinho Wijdenbosch 3-6, 3-6
2e GD Ilona van de Wetering - Yannick Ebbinghaus / Arjan Pondman - Lisette Brand 6-0, 3-6, 7-6
13 april 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 2-6
1e HE Ivo Noorlander / Julian Vandenbussche 6-2, 6-2
2e HE Boy Vergeer / Matthew Pierot 6-4, 4-6, 6-3
1e DE Ysaline Bonaventure / Linda Sentis 0-6, 4-6
2e DE Ellen de Jong / Anouk Sterk 2-6, 2-6
1e HD Boy Vergeer - Ivo Noorlander / Julian Vandenbussche - Matthew Pierot 6-3, 1-6, 2-6
1e DD Ellen de Jong - Lianne de Jong / Jolanda Mens - Linda Sentis 6-7, 3-6
1e GD Ellen de Jong - Ivo Noorlander / Anouk Sterk - Julian Vandenbussche 6-7, 5-7
2e GD Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer / Jolanda Mens - Matthew Pierot 6-1, 3-6, 6-7
13 april 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Niels de Morée / Ronald Tijveleijn 4-6, 3-6
2e HE Nick van Rosberg / Niels Zijlstra 6-3, 6-2
1e DE Bibiane Schoofs / Jitske Frankenhuis 6-3, 6-2
2e DE Hymke Maurick / Jasmin Gerritsen 4-6, 6-2, 6-3
1e HD Niels de Morée - Nicky Reijnders / Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra 6-2, 6-4
1e DD Bibiane Schoofs - Hymke Maurick / Jitske Frankenhuis - Jasmin Gerritsen 4-6, 6-2, 6-3
1e GD Hymke Maurick - Nicky Reijnders / Jitske Frankenhuis - Niels Zijlstra 5-7, 2-6
2e GD Bibiane Schoofs - Nick van Rosberg / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 3-6, 7-5, 7-6