Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr3
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 3

21 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Michel Meijer / Bart de Gier 7-5, 1-6, 7-6
2e HE Roy Bruggeling / Jake Mak 6-3, 7-5
1e DE Chayenne Ewijk / Lisanne Balk 6-3, 6-3
2e DE Tessy van de Ven / Femke Reinhard 2-6, 6-7
1e HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Bart de Gier - Jake Mak 1-6, 6-3, 4-6
1e DD Tessy van de Ven - Claire Lablans / Lisanne Balk - Femke Reinhard 5-7, 6-7
1e GD Tessy van de Ven - Michel Meijer / Femke Reinhard - Jake Mak Opgave thuis
2e GD Claire Lablans - Bas van der Valk / Lisanne Balk - Bart de Gier Opgave uit
21 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 1-7
1e HE Andoni Kapnisakis / Holger Fischer 2-6, 0-6
2e HE David Pel / Daniel Steinbrenner 3-6, 2-6
1e DE Babs van Kampen / Stephanie Gehrlein 3-6, 1-6
2e DE Valeria Podda / Richel Hogenkamp 0-6, 0-6
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Holger Fischer - Daniel Steinbrenner Opgave thuis
1e DD Babs van Kampen - Valeria Podda / Richel Hogenkamp - Lottie Seelen 6-4, 7-6
1e GD Babs van Kampen - Andoni Kapnisakis / Stephanie Gehrlein - Daniel Steinbrenner Opgave thuis
2e GD David Pel - Valeria Podda / Lottie Seelen - Holger Fischer Opgave thuis
21 mei 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / B.L.T.V. (Breda) 2 6-2
1e HE Mark de Jong / Ronald Kloppert 6-4, 7-5
2e HE Stephan Fransen / Joost Jansen 3-6, 3-6
1e DE Sabine van der Sar / Anne Luijpen 6-1, 6-0
2e DE Rosalie van der Hoek / Inge Spronk 6-7, 6-4, 3-6
1e HD Maarten Kamermans - Stephan Fransen / Joost Jansen - Ronald Kloppert Opgave uit
1e DD Sabine van der Sar - Rosalie van der Hoek / Anne Luijpen - Inge Spronk 2-6, 6-1, 6-3
1e GD Maarten Kamermans - Sabine van der Sar / Joost Jansen - Anne Luijpen 7-5, 6-7, 1-0
2e GD Mark de Jong - Rosalie van der Hoek / Ronald Kloppert - Inge Spronk Opgave uit
21 mei 2009 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 4-4
1e HE Alexander Blom / Dominik Pfeiffer 2-6, 4-6
2e HE Ivan Sikula / Jori Meulenbeld 7-6, 7-5
1e DE Stanislava HrozenskŠ / Selma Andrade 6-1, 6-3
2e DE Leslie Butkiewicz / Leonne Muller van Moppes 6-1, 3-6, 5-7
1e HD Alexander Blom - Dieter Leurs / Martijn van Haasteren - Dominik Pfeiffer 4-6, 5-7
1e DD Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber / Leonne Muller van Moppes - Amanda Hopmans 6-0, 6-0
1e GD Leslie Butkiewicz - Ivan Sikula / Amanda Hopmans - Martijn van Haasteren 3-6, 2-6
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Selma Andrade - Jori Meulenbeld 2-6, 6-3, 7-6
17 mei 2009 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Martijn van Haasteren / Michel Meijer 6-2, 6-4
2e HE Jori Meulenbeld / Roy Bruggeling 3-6, 3-6
1e DE Selma Andrade / Elise TamaŽla 0-6, 4-6
2e DE Leonne Muller van Moppes / Tessy van de Ven 3-6, 4-6
1e HD Martijn van Haasteren - Dominik Pfeiffer / Roy Bruggeling - Michel Meijer 1-6, 6-2, 4-6
1e DD Selma Andrade - Leonne Muller van Moppes / Elise TamaŽla - Tessy van de Ven 2-6, 2-6
1e GD Dominik Pfeiffer - Selma Andrade / Roy Bruggeling - Elise TamaŽla 6-7, 6-4, 7-6
2e GD Jori Meulenbeld - Leonne Muller van Moppes / Michel Meijer - Tessy van de Ven 4-6, 4-6
17 mei 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-4
1e HE Mark de Jong / Holger Fischer 6-2, 6-1
2e HE Stephan Fransen / Daniel Steinbrenner 2-6, 6-3, 6-2
1e DE Sabine van der Sar / Lottie Seelen 7-6, 6-4
2e DE Rosalie van der Hoek / Hymke Maurick 1-6, 4-6
1e HD Stephan Fransen - Maarten Kamermans / Holger Fischer - Daniel Steinbrenner 6-1, 6-3
1e DD Sabine van der Sar - Rosalie van der Hoek / Lottie Seelen - Hymke Maurick 3-6, 4-6
1e GD Rosalie van der Hoek - Maarten Kamermans / Hymke Maurick - Daniel Steinbrenner 2-6, 3-6
2e GD Sabine van der Sar - Mark de Jong / Lottie Seelen - Holger Fischer 3-6, 6-3, 6-7
17 mei 2009 T.C. Van Horne (Weert) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-5
1e HE Alexander Blom / Bart de Gier 4-6, 5-7
2e HE Ivan Sikula / Jake Mak 7-5, 7-5
1e DE Stanislava HrozenskŠ / Femke Reinhard 6-1, 6-2
2e DE Leslie Butkiewicz / Lisanne Balk 1-6, 6-2, 3-6
1e HD Alexander Blom - Dieter Leurs / Jake Mak - Bart de Gier 6-7, 7-6, 2-6
1e DD Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber / Lisanne Balk - Femke Reinhard 3-6, 6-3, 4-6
1e GD Stanislava HrozenskŠ - Alexander Blom / Femke Reinhard - Jake Mak 6-4, 6-4
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Lisanne Balk - Bart de Gier 4-6, 1-6
17 mei 2009 B.L.T.V. (Breda) 2 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 5-3
1e HE Eric Kuijlen / Andoni Kapnisakis 7-5, 6-2
2e HE Joost Jansen / David Pel 6-3, 6-3
1e DE Kim Stubbe / Babs van Kampen 7-6, 3-6, 0-6
2e DE Inge Spronk / Valeria Podda 1-6, 1-6
1e HD Eric Kuijlen - Joost Jansen / Andoni Kapnisakis - David Pel 6-1, 6-3
1e DD Inge Spronk - Anne Luijpen / Babs van Kampen - Valeria Podda 6-7, 3-6
1e GD Anne Luijpen - Joost Jansen / Babs van Kampen - Andoni Kapnisakis 5-7, 7-6, 7-6
2e GD Kim Stubbe - Eric Kuijlen / Valeria Podda - David Pel 6-3, 7-5
10 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
1e HE Roy Bruggeling / Alexander Blom 4-6, 2-6
2e HE Bas van der Valk / Ivan Sikula 5-7, 1-6
1e DE Tessy van de Ven / Stanislava HrozenskŠ 6-4, 7-5
2e DE Claire Lablans / Leslie Butkiewicz 3-6, 2-6
1e HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Alexander Blom - Dieter Leurs 6-4, 4-6, 4-6
1e DD Tessy van de Ven - Claire Lablans / Leslie Butkiewicz - Nancy Feber 4-6, 7-5, 4-6
1e GD Roy Bruggeling - Claire Lablans / Stanislava HrozenskŠ - Ivan Sikula 6-4, 6-4
2e GD Bas van der Valk - Tessy van de Ven / Nancy Feber - Dieter Leurs 6-3, 6-3
10 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 3-5
1e HE Andoni Kapnisakis / Stephan Fransen 6-2, 7-6
2e HE David Pel / Maarten Kamermans 2-6, 0-6
1e DE Babs van Kampen / Lesley Kerkhove 2-6, 1-6
2e DE Valeria Podda / Sabine van der Sar 6-3, 2-6, 7-5
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Stephan Fransen - Maarten Kamermans 4-6, 5-7
1e DD Valeria Podda - Babs van Kampen / Sabine van der Sar - Rosalie van der Hoek 7-5, 6-0
1e GD Andoni Kapnisakis - Babs van Kampen / Lesley Kerkhove - Stephan Fransen 6-3, 1-6, 6-7
2e GD David Pel - Valeria Podda / Rosalie van der Hoek - Maarten Kamermans 2-6, 5-7
10 mei 2009 T.V. Heerhugowaard 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 7-1
1e HE Bart de Gier / Martijn van Haasteren 6-1, 7-5
2e HE Jake Mak / Dominik Pfeiffer 3-6, 4-6
1e DE Lisanne Balk / Selma Andrade 6-2, 6-2
2e DE Femke Reinhard / Leonne Muller van Moppes 6-2, 6-3
1e HD Jake Mak - Bart de Gier / Jori Meulenbeld - Dominik Pfeiffer 7-6, 6-1
1e DD Lisanne Balk - Femke Reinhard / Marcella Koek - Selma Andrade 6-2, 6-2
1e GD Jake Mak - Femke Reinhard / Martijn van Haasteren - Marcella Koek 6-3, 6-2
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Jori Meulenbeld - Leonne Muller van Moppes 6-3, 6-2
10 mei 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / B.L.T.V. (Breda) 2 8-0
1e HE Holger Fischer / Ronald Kloppert 6-3, 6-1
2e HE Daniel Steinbrenner / Joost Jansen 6-3, 6-1
1e DE Richel Hogenkamp / Anne Luijpen 6-1, 6-2
2e DE Lottie Seelen / Inge Spronk 6-0, 6-1
1e HD Holger Fischer - Daniel Steinbrenner / Ronald Kloppert - Joost Jansen 6-4, 6-3
1e DD Richel Hogenkamp - Lottie Seelen / Anne Luijpen - Inge Spronk 6-0, 6-2
1e GD Richel Hogenkamp - Daniel Steinbrenner / Anne Luijpen - Joost Jansen 6-4, 6-0
2e GD Lottie Seelen - Holger Fischer / Inge Spronk - Ronald Kloppert 3-6, 6-2, 7-6
3 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Andoni Kapnisakis / Roy Bruggeling 3-6, 6-2, 3-6
2e HE David Pel / Bas van der Valk 5-7, 1-6
1e DE Babs van Kampen / Tessy van de Ven 3-6, 5-7
2e DE Valeria Podda / Claire Lablans 6-4, 6-1
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Roy Bruggeling - Bas van der Valk 4-6, 1-6
1e DD Babs van Kampen - Valeria Podda / Tessy van de Ven - Claire Lablans 6-4, 4-6, 4-6
1e GD Babs van Kampen - Andoni Kapnisakis / Claire Lablans - Roy Bruggeling 6-1, 6-4
2e GD Valeria Podda - David Pel / Tessy van de Ven - Bas van der Valk 2-6, 3-6
3 mei 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
1e HE Stephan Fransen / Alexander Blom 3-6, 3-6
2e HE Mark de Jong / Ivan Sikula 6-3, 6-0
1e DE / Stanislava HrozenskŠ 1-6, 1-6
2e DE Rosalie van der Hoek / Leslie Butkiewicz 4-6, 3-6
1e HD Stephan Fransen - Maarten Kamermans / Alexander Blom - Dieter Leurs 6-7, 4-6
1e DD - Rosalie van der Hoek / Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber 4-6, 3-6
1e GD - Maarten Kamermans / Leslie Butkiewicz - Alexander Blom 7-6, 7-6
2e GD Sabine van der Sar - Mark de Jong / Nancy Feber - Dieter Leurs 6-7, 3-6
3 mei 2009 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e HE Eric Kuijlen / Martijn van Haasteren 7-5, 7-5
2e HE Joost Jansen / Dominik Pfeiffer 0-6, 3-6
1e DE Kim Stubbe / Marcella Koek 3-6, 4-6
2e DE Anne Luijpen / Selma Andrade 1-6, 0-6
1e HD Joost Jansen - Eric Kuijlen / Martijn van Haasteren - Jori Meulenbeld 7-6, 6-2
1e DD Anne Luijpen - Inge Spronk / Marcella Koek - Leonne Muller van Moppes 2-6, 4-6
1e GD Joost Jansen - Anne Luijpen / Selma Andrade - Dominik Pfeiffer 2-6, 2-6
2e GD Eric Kuijlen - Kim Stubbe / Jori Meulenbeld - Leonne Muller van Moppes 7-5, 6-1
3 mei 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-3
1e HE Holger Fischer / Bart de Gier 6-1, 7-6
2e HE Daniel Steinbrenner / Jake Mak 4-6, 6-3, 3-6
1e DE Sandra KlŲsel / Lisanne Balk 6-1, 6-0
2e DE Samantha SchŲffel / Femke Reinhard 7-6, 5-7, 6-7
1e HD Holger Fischer - Daniel Steinbrenner / Bart de Gier - Jake Mak 3-6, 6-3, 3-6
1e DD Sandra KlŲsel - Samantha SchŲffel / Lisanne Balk - Femke Reinhard 6-3, 5-7, 6-4
1e GD Sandra KlŲsel - Daniel Steinbrenner / Femke Reinhard - Jake Mak 7-6, 6-2
2e GD Lottie Seelen - Holger Fischer / Lisanne Balk - Bart de Gier 6-2, 6-4
26 april 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 6-2
1e HE Bas van der Valk / Mark de Jong 6-3, 3-6, 3-6
2e HE Roy Bruggeling / Stephan Fransen 6-2, 6-4
1e DE Tessy van de Ven / 6-1, 1-6, 3-6
2e DE Claire Lablans / Rosalie van der Hoek 7-5, 4-6, 7-5
1e HD Roy Bruggeling - Thomas Schoorel / Stephan Fransen - Maarten Kamermans 7-6, 6-2
1e DD Tessy van de Ven - Claire Lablans / - Rosalie van der Hoek 5-7, 6-2, 6-1
1e GD Tessy van de Ven - Bas van der Valk / - Mark de Jong 6-2, 6-4
2e GD Claire Lablans - Thomas Schoorel / Rosalie van der Hoek - Maarten Kamermans 6-3, 7-6
26 april 2009 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Dominik Pfeiffer / Daniel Elsner 6-3, 2-0
2e HE Jori Meulenbeld / Holger Fischer 2-6, 2-6
1e DE Amanda Hopmans / Stephanie Weinstein 6-3, 6-0
2e DE Selma Andrade / Lottie Seelen 1-6, 1-6
1e HD Martijn van Haasteren - Jori Meulenbeld / Daniel Elsner - Holger Fischer 6-4, 3-6, 3-6
1e DD Amanda Hopmans - Leonne Muller van Moppes / Stephanie Weinstein - Lottie Seelen 6-1, 4-6, 6-3
1e GD Leonne Muller van Moppes - Martijn van Haasteren / Stephanie Weinstein - Daniel Elsner 4-6, 3-6
2e GD Selma Andrade - Dominik Pfeiffer / Lottie Seelen - Holger Fischer 5-7, 6-3, 6-7
26 april 2009 T.C. Van Horne (Weert) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 7-1
1e HE Alexander Blom / Andoni Kapnisakis 7-6, 6-4
2e HE Ivan Sikula / David Pel 6-3, 6-2
1e DE Stanislava HrozenskŠ / Babs van Kampen 6-3, 6-0
2e DE Leslie Butkiewicz / Valeria Podda 4-6, 6-3, 2-6
1e HD Alexander Blom - Dieter Leurs / Andoni Kapnisakis - David Pel 3-6, 6-3, 7-6
1e DD Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber / Babs van Kampen - Valeria Podda 6-3, 6-4
1e GD Stanislava HrozenskŠ - Alexander Blom / Babs van Kampen - Andoni Kapnisakis 6-0, 6-3
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Valeria Podda - David Pel 6-2, 6-4
26 april 2009 T.V. Heerhugowaard 1 / B.L.T.V. (Breda) 2 8-0
1e HE Bart de Gier / Eric Kuijlen 6-1, 7-6
2e HE Jake Mak / Joost Jansen 6-4, 6-4
1e DE Lisanne Balk / Inge Spronk 6-3, 6-3
2e DE Femke Reinhard / Anne Luijpen 6-2, 6-1
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Eric Kuijlen - Joost Jansen 6-4, 6-4
1e DD Femke Reinhard - Lisanne Balk / Inge Spronk - Anne Luijpen 7-6, 6-4
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Anne Luijpen - Joost Jansen 6-4, 6-3
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Eric Kuijlen - Inge Spronk 6-4, 6-2
19 april 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 3-5
1e HE Andoni Kapnisakis / Dominik Pfeiffer 4-6, 1-6
2e HE David Pel / Jori Meulenbeld 3-6, 3-6
1e DE Valeria Podda / Amanda Hopmans 1-6, 1-6
2e DE Babs van Kampen / Selma Andrade 7-5, 6-1
1e HD Andoni Kapnisakis - David Pel / Dominik Pfeiffer - Martijn van Haasteren 5-7, 5-7
1e DD Valeria Podda - Babs van Kampen / Selma Andrade - Leonne Muller van Moppes 6-4, 6-0
1e GD Andoni Kapnisakis - Babs van Kampen / Martijn van Haasteren - Leonne Muller van Moppes 6-7, 7-5, 7-6
2e GD David Pel - Valeria Podda / Amanda Hopmans - Dominik Pfeiffer 3-6, 3-6
19 april 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 1 4-4
1e HE Stephan Fransen / Bart de Gier 1-6, 3-6
2e HE Mark de Jong / Jake Mak 6-3, 6-4
1e DE / Lisanne Balk 6-0, 7-5
2e DE Sabine van der Sar / Femke Reinhard 4-6, 6-4, 6-4
1e HD Maarten Kamermans - Stephan Fransen / Bart de Gier - Jake Mak 4-6, 7-5, 2-6
1e DD Sabine van der Sar - Rosalie van der Hoek / Lisanne Balk - Femke Reinhard 0-6, 6-3, 2-6
1e GD - Mark de Jong / Femke Reinhard - Jake Mak 7-5, 4-6, 7-6
2e GD Maarten Kamermans - Rosalie van der Hoek / Lisanne Balk - Bart de Gier 6-7, 1-6
19 april 2009 B.L.T.V. (Breda) 2 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Eric Kuijlen / Michel Meijer 3-6, 7-6, 6-4
2e HE Ronald Kloppert / Roy Bruggeling 0-6, 5-7
1e DE Kim Stubbe / Claire Lablans 4-6, 6-1, 1-6
2e DE Anne Luijpen / Tessy van de Ven 1-6, 2-6
1e HD Eric Kuijlen - Joost Jansen / Roy Bruggeling - Bas van der Valk 1-6, 6-3, 6-4
1e DD Anne Luijpen - Kim Stubbe / Claire Lablans - Elise TamaŽla 3-6, 7-5, 0-6
1e GD Joost Jansen - Anne Luijpen / Tessy van de Ven - Michel Meijer 7-5, 4-6, 6-7
2e GD Eric Kuijlen - Kim Stubbe / Elise TamaŽla - Bas van der Valk 6-7, 6-2, 6-7
19 april 2009 A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 7-1
1e HE Daniel Elsner / Alexander Blom 6-7, 4-6
2e HE Holger Fischer / Ivan Sikula 6-2, 6-1
1e DE Stephanie Gehrlein / Stanislava HrozenskŠ 6-3, 6-4
2e DE Bibiane Schoofs / Leslie Butkiewicz 6-2, 6-1
1e HD Daniel Elsner - Holger Fischer / Alexander Blom - Dieter Leurs 6-2, 7-6
1e DD Stephanie Gehrlein - Bibiane Schoofs / Stanislava HrozenskŠ - Nancy Feber 6-2, 6-4
1e GD Stephanie Gehrlein - Daniel Elsner / Leslie Butkiewicz - Ivan Sikula 6-3, 6-2
2e GD Bibiane Schoofs - Holger Fischer / Nancy Feber - Dieter Leurs 6-2, 7-5
13 april 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 2 / A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-5
1e HE Bas van der Valk / Holger Fischer 6-2, 4-6, 6-7
2e HE Roy Bruggeling / Justin Eleveld 6-4, 7-6
1e DE Elise TamaŽla / Stephanie Gehrlein 6-4, 6-7, 3-6
2e DE Tessy van de Ven / Richel Hogenkamp 6-1, 2-6, 3-6
1e HD Bas van der Valk - Roy Bruggeling / Daniel Elsner - Holger Fischer 7-6, 6-4
1e DD Elise TamaŽla - Claire Lablans / Richel Hogenkamp - Lottie Seelen 5-7, 3-6
1e GD Claire Lablans - Roy Bruggeling / Stephanie Gehrlein - Daniel Elsner 4-6, 4-6
2e GD Tessy van de Ven - Bas van der Valk / Lottie Seelen - Holger Fischer 3-6, 6-4, 7-6
13 april 2009 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e HE Dominik Pfeiffer / Stephan Fransen 6-2, 6-3
2e HE Jori Meulenbeld / Mark de Jong 3-6, 5-7
1e DE Amanda Hopmans / Lesley Kerkhove 3-6, 6-2, 6-1
2e DE Selma Andrade / Rosalie van der Hoek 6-2, 6-4
1e HD Jori Meulenbeld - Martijn van Haasteren / Stephan Fransen - Maarten Kamermans 6-2, 6-3
1e DD Seda Noorlander - Amanda Hopmans / Lesley Kerkhove - Sabine van der Sar 1-6, 3-6
1e GD Selma Andrade - Martijn van Haasteren / Rosalie van der Hoek - Maarten Kamermans 3-6, 6-7
2e GD Seda Noorlander - Dominik Pfeiffer / Sabine van der Sar - Mark de Jong 5-7, 7-5, 6-7
13 april 2009 T.C. Van Horne (Weert) 1 / B.L.T.V. (Breda) 2 7-1
1e HE Alexander Blom / Eric Kuijlen 4-6, 1-6
2e HE Ivan Sikula / Joost Jansen 6-1, 6-0
1e DE Stanislava HrozenskŠ / Kim Stubbe 6-1, 6-2
2e DE Leslie Butkiewicz / Anne Luijpen 6-0, 6-1
1e HD Alexander Blom - Dieter Leurs / Eric Kuijlen - Joost Jansen 6-4, 7-6
1e DD Leslie Butkiewicz - Nancy Feber / Kim Stubbe - Anne Luijpen 6-4, 6-3
1e GD Stanislava HrozenskŠ - Ivan Sikula / Anne Luijpen - Joost Jansen 6-0, 4-6, 7-6
2e GD Nancy Feber - Dieter Leurs / Kim Stubbe - Eric Kuijlen 2-6, 6-2, 7-6
13 april 2009 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 3 8-0
1e HE Bart de Gier / Leander van der Vaart 6-4, 7-5
2e HE Jake Mak / David Pel 6-1, 3-6, 6-4
1e DE Lisanne Balk / Valeria Podda 3-6, 6-4, 6-4
2e DE Femke Reinhard / Babs van Kampen 7-5, 7-5
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Leander van der Vaart - Andoni Kapnisakis 7-6, 6-4
1e DD Lisanne Balk - Femke Reinhard / Valeria Podda - Babs van Kampen 6-4, 7-5
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Babs van Kampen - Andoni Kapnisakis 6-3, 6-3
2e GD Lisanne Balk - Bart de Gier / Valeria Podda - David Pel 6-3, 6-2