Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr2
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdelingnr 2

21 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 / T.C. Zandvoort 1 5-3
1e HE Roel Oostdam / Sander Koning 0-6, 6-3, 6-4
2e HE Jeroen Camfferman / Scott Griekspoor 3-6, 7-6, 6-2
1e DE Quirine Lemoine / Natalie Grandin 2-6, 7-6, 6-4
2e DE Kelly de Beer / Suzanne Trik 2-6, 6-0, 6-3
1e HD Jeroen Camfferman - Roel Oostdam / Sander Koning - Scott Griekspoor 6-1, 6-3
1e DD Kelly de Beer - Quirine Lemoine / Natalie Grandin - Suzanne Trik 3-6, 7-5, 3-6
1e GD Quirine Lemoine - Roel Oostdam / Natalie Grandin - Scott Griekspoor 3-6, 5-7
2e GD Kelly de Beer - Jeroen Camfferman / Suzanne Trik - Sander Koning 5-7, 2-6
21 mei 2009 Meppeler L.T.C. 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e HE Paul Logtens / Boy Wijnmalen 6-3, 1-6, 6-3
2e HE Romano Frantzen / Frank Clausing 6-4, 3-6, 6-2
1e DE Lenka Tvaroskova / Katarina Kachlikova 6-3, 6-4
2e DE Annelie de Vries / Steffie Weterings 2-6, 5-7
1e HD Erik Brummer - Romano Frantzen / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 4-6, 6-3, 4-6
1e DD Lenka Tvaroskova - Joany Pontjodikromo / Katarina Kachlikova - Steffie Weterings 4-6, 0-6
1e GD Romano Frantzen - Lenka Tvaroskova / Katarina Kachlikova - Frank Clausing 6-4, 2-6, 6-7
2e GD Paul Logtens - Joany Pontjodikromo / Steffie Weterings - Xander Spong Opgave uit
21 mei 2009 Sittardse L.T.C. 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Mark Philippen / David de Goede 4-6, 0-6
2e HE Freek Mooren / Frank Potthoff 4-6, 4-6
1e DE Demi Schuurs / Iryna Kuryanovich 6-4, 1-6, 5-7
2e DE Anne Gehlen / Celine Beermann 6-4, 3-6, 1-6
1e HD Mark Philippen - Freek Mooren / David de Goede - Frank Potthoff 7-6, 4-6, 7-6
1e DD Anne Gehlen - Gaby Beelen / Iryna Kuryanovich - Stefanie Gomperts 2-6, 2-6
1e GD Gaby Beelen - Mark Philippen / Stefanie Gomperts - David de Goede 2-6, 4-6
2e GD Demi Schuurs - Freek Mooren / Iryna Kuryanovich - Frank Potthoff 6-7, 6-4, 7-6
21 mei 2009 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 5-3
1e HE André van der Bijl / Mark IJzerman 6-7, 3-6
2e HE Arko Zoutendijk / Philippe Oudshoorn 6-2, 6-4
1e DE Franziska Etzel / Lina Stanciute 4-6, 1-6
2e DE Angelique van der Meet / Pauline Wong 7-5, 2-6, 6-3
1e HD André van der Bijl - Bas Struijk / Philippe Oudshoorn - Eric Reuijl 4-6, 6-2, 6-1
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Lina Stanciute - Pauline Wong 7-5, 2-6, 1-0
1e GD Angelique van der Meet - Arko Zoutendijk / Pauline Wong - Eric Reuijl Opgave uit
2e GD Bas Struijk - Bernice van de Velde / Lina Stanciute - Mark IJzerman Opgave thuis
17 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
1e HE Roel Oostdam / Xander Spong 4-6, 4-6
2e HE Jeroen Camfferman / Frank Clausing 6-2, 6-4
1e DE Quirine Lemoine / Katarina Kachlikova 2-6, 2-6
2e DE Kelly de Beer / Steffie Weterings 3-6, 1-6
1e HD Roel Oostdam - Jeroen Camfferman / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 6-3, 6-4
1e DD Quirine Lemoine - Kelly de Beer / Katarina Kachlikova - Steffie Weterings 0-6, 6-3, 6-1
17 mei 2009 T.C. Zandvoort 1 / Meppeler L.T.C. 2 6-2
1e HE Sander Koning / Lamine Ouahab 6-3, 1-6, 2-6
2e HE Nathan Thompson / Paul Logtens 7-5, 6-3
1e DE Natalie Grandin / Zuzana Kucova 3-6, 4-6
2e DE Suzanne Trik / Josien Boverhof 6-3, 3-6, 7-6
1e HD Sander Koning - Nathan Thompson / Lamine Ouahab - Erik Brummer 7-5, 6-3
1e DD Natalie Grandin - Laurette van der Knaap / Zuzana Kucova - Josien Boverhof 6-2, 6-1
17 mei 2009 Sittardse L.T.C. 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 3-5
1e HE Marc Merry / Eric Reuijl 7-6, 7-6
2e HE Freek Mooren / Philippe Oudshoorn 3-6, 2-6
1e DE Demi Schuurs / Pauline Wong 6-4, 6-3
2e DE Anne Gehlen / Josanne van Bennekom 0-6, 3-6
1e HD Marc Merry - Freek Mooren / Eric Reuijl - Mark IJzerman 6-3, 6-2
1e DD Anne Gehlen - Gaby Beelen / Pauline Wong - Josanne van Bennekom 4-6, 0-6
1e GD Gaby Beelen - Mark Philippen / Pauline Wong - Eric Reuijl 6-7, 3-6
2e GD Demi Schuurs - Freek Mooren / Josanne van Bennekom - Mark IJzerman 6-7, 4-6
17 mei 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 2-6
1e HE Philippe Niewerth / Arko Zoutendijk 0-6, 1-6
2e HE David de Goede / André van der Bijl 3-6, 3-6
1e DE Iryna Kuryanovich / Franziska Etzel 6-4, 6-4
2e DE Celine Beermann / Angelique van der Meet 4-6, 2-6
1e HD Philippe Niewerth - David de Goede / André van der Bijl - Bas Struijk Opgave thuis
1e DD Stefanie Gomperts - Iryna Kuryanovich / Angelique van der Meet - Bernice van de Velde 6-0, 6-2
1e GD Stefanie Gomperts - David de Goede / Bernice van de Velde - Bas Struijk 6-7, 2-6
2e GD Celine Beermann - Philippe Niewerth / Angelique van der Meet - André van der Bijl Opgave thuis
10 mei 2009 Meppeler L.T.C. 2 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 4-4
1e HE Boy Westerhof / Leander van der Vaart 6-3, 6-3
2e HE Paul Logtens / Jeroen Camfferman 5-7, 7-6, 6-7
1e DE Joany Pontjodikromo / Quirine Lemoine 0-6, 1-6
2e DE Josien Boverhof / Kelly de Beer 4-6, 4-6
1e HD Boy Westerhof - Erik Brummer / Jeroen Camfferman - Leander van der Vaart 7-5, 3-6, 6-3
1e DD Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo / Kelly de Beer - Quirine Lemoine 7-6, 6-2
1e GD Paul Logtens - Joany Pontjodikromo / Kelly de Beer - Leander van der Vaart 6-2, 6-3
2e GD Josien Boverhof - Erik Brummer / Quirine Lemoine - Jeroen Camfferman 2-6, 6-7
10 mei 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
1e HE Mark Joachim / Bastion Grönefeld 6-2, 6-3
2e HE Eric Reuijl / Philippe Niewerth 2-6, 6-2, 6-3
1e DE Pauline Wong / Iryna Kuryanovich 1-6, 4-6
2e DE Nicola Geuer / Celine Beermann 6-2, 6-0
1e HD Mark Joachim - Mark IJzerman / Bastion Grönefeld - Philippe Niewerth Opgave uit
1e DD Pauline Wong - Josanne van Bennekom / Iryna Kuryanovich - Stefanie Gomperts 6-3, 2-6, 6-7
1e GD Nicola Geuer - Eric Reuijl / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth Opgave uit
2e GD Josanne van Bennekom - Mark IJzerman / Iryna Kuryanovich - Bastion Grönefeld 7-5, 7-5
10 mei 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 1 5-3
1e HE Boy Wijnmalen / Nathan Thompson 6-4, 5-7, 7-5
2e HE Frank Clausing / Sander Koning 7-6, 2-6, 7-5
1e DE Nicolette van Uitert / Suzanne Trik 6-3, 6-3
2e DE Steffie Weterings / Laurette van der Knaap 6-1, 6-0
1e HD Boy Wijnmalen - Frank Clausing / Nathan Thompson - Sander Koning 3-6, 4-6
1e DD Nicolette van Uitert - Steffie Weterings / Suzanne Trik - Laurette van der Knaap 4-6, 6-2, 6-3
1e GD Nicolette van Uitert - Frank Clausing / Suzanne Trik - Sander Koning 6-2, 2-6, 6-7
2e GD Steffie Weterings - Boy Wijnmalen / Laurette van der Knaap - Nathan Thompson 3-6, 3-6
10 mei 2009 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / Sittardse L.T.C. 1 7-1
1e HE André van der Bijl / Mark Philippen 6-2, 1-0
2e HE Arko Zoutendijk / Freek Mooren 6-2, 6-0
1e DE Franziska Etzel / Gaby Beelen 6-0, 6-2
2e DE Angelique van der Meet / Demi Schuurs 6-3, 6-4
1e HD André van der Bijl - Bas Struijk / Freek Mooren - Mark Philippen Opgave uit
1e DD Franziska Etzel - Bernice van de Velde / Gaby Beelen - Anne Gehlen 6-3, 5-7, 5-7
1e GD Angelique van der Meet - Arko Zoutendijk / Anne Gehlen - Mark Philippen Opgave uit
2e GD Bas Struijk - Bernice van de Velde / Freek Mooren - Demi Schuurs 6-2, 4-6, 7-6
3 mei 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-5
1e HE Mark Joachim / Boy Wijnmalen 6-3, 6-3
2e HE Eric Reuijl / Xander Spong 6-2, 4-6, 6-3
1e DE Nicola Geuer / Nicolette van Uitert 3-6, 6-4, 4-6
2e DE Caroline Maes / Steffie Weterings 2-6, 3-6
1e HD Mark IJzerman - Mark Joachim / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 6-2, 4-6, 6-7
1e DD Caroline Maes - Josanne van Bennekom / Nicolette van Uitert - Steffie Weterings 3-6, 5-7
1e GD Eric Reuijl - Nicola Geuer / Nicolette van Uitert - Frank Clausing 7-5, 3-6, 6-7
2e GD Mark IJzerman - Josanne van Bennekom / Steffie Weterings - Xander Spong 2-6, 6-3, 7-6
3 mei 2009 Sittardse L.T.C. 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 0-8
1e HE Mark Philippen / Jasper Smit 3-6, 3-6
2e HE Freek Mooren / Jeroen Camfferman 1-6, 1-6
1e DE Gaby Beelen / Quirine Lemoine 1-6, 1-6
2e DE Anne Gehlen / Kelly de Beer 2-6, 4-6
1e HD Freek Mooren - Mark Philippen / Jasper Smit - Leander van der Vaart 6-7, 1-6
1e DD Gaby Beelen - Anne Gehlen / Quirine Lemoine - Kelly de Beer 3-6, 4-6
1e GD Anne Gehlen - Mark Philippen / Quirine Lemoine - Jasper Smit 6-3, 2-6, 6-7
2e GD Gaby Beelen - Freek Mooren / Kelly de Beer - Leander van der Vaart 3-6, 2-6
3 mei 2009 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / Meppeler L.T.C. 2 7-1
1e HE Arko Zoutendijk / Paul Logtens 6-3, 7-5
2e HE André van der Bijl / Erik Brummer 6-1, 6-1
1e DE Franziska Etzel / Josien Boverhof 2-6, 6-2, 6-4
2e DE Angelique van der Meet / Joany Pontjodikromo 6-0, 6-3
1e HD André van der Bijl - Bas Struijk / Erik Brummer - Paul Logtens 6-1, 6-3
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Josien Boverhof - Joany Pontjodikromo 6-4, 6-0
1e GD Franziska Etzel - Arko Zoutendijk / Joany Pontjodikromo - Paul Logtens 4-6, 6-3, 6-7
2e GD Bernice van de Velde - Bas Struijk / Josien Boverhof - Erik Brummer 6-4, 6-4
3 mei 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Zandvoort 1 3-5
1e HE Oliver Eggers / Nathan Thompson 1-6, 1-6
2e HE Bastion Grönefeld / Sander Koning 6-7, 6-1, 6-4
1e DE Iryna Kuryanovich / Andrea van den Hurk 6-4
2e DE Celine Beermann / Suzanne Trik 6-4, 4-6, 1-6
1e HD Oliver Eggers - Bastion Grönefeld / Sander Koning - Nathan Thompson 5-7, 6-7
1e DD Iryna Kuryanovich - Stefanie Gomperts / Suzanne Trik - Laurette van der Knaap 6-2, 6-4
1e GD Stefanie Gomperts - Bastion Grönefeld / Suzanne Trik - Sander Koning 4-6, 1-6
2e GD Celine Beermann - Oliver Eggers / Laurette van der Knaap - Nathan Thompson 4-6, 3-6
26 april 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-5
1e HE Roel Oostdam / André van der Bijl 7-5, 4-6, 1-6
2e HE Jeroen Camfferman / Arko Zoutendijk 4-6, 6-3, 2-6
1e DE Quirine Lemoine / Franziska Etzel 4-6, 6-3, 6-2
2e DE Kelly de Beer / Angelique van der Meet 3-6, 5-7
1e HD Jeroen Camfferman - Leander van der Vaart / André van der Bijl - Bas Struijk 2-6, 3-6
1e DD Kelly de Beer - Quirine Lemoine / Franziska Etzel - Bernice van de Velde 6-3, 6-0
1e GD Kelly de Beer - Leander van der Vaart / Angelique van der Meet - Arko Zoutendijk 1-6, 6-4, 6-7
2e GD Quirine Lemoine - Roel Oostdam / Bernice van de Velde - Bas Struijk 6-3, 6-4
26 april 2009 Meppeler L.T.C. 2 / Sittardse L.T.C. 1 8-0
1e HE Paul Logtens / Freek Mooren 6-4, 7-6
2e HE Romano Frantzen / Marc Merry 6-4, 6-3
1e DE Lenka Tvaroskova / Gaby Beelen 6-3, 6-0
2e DE Joany Pontjodikromo / Anne Gehlen 6-2, 6-2
1e HD Erik Brummer - Paul Logtens / Marc Merry - Freek Mooren 6-4, 6-4
1e DD Joany Pontjodikromo - Lenka Tvaroskova / Gaby Beelen - Anne Gehlen 6-0, 6-0
1e GD Romano Frantzen - Lenka Tvaroskova / Anne Gehlen - Mark Philippen 7-5, 6-2
2e GD Erik Brummer - Joany Pontjodikromo / Gaby Beelen - Freek Mooren 6-1, 6-3
26 april 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 3-5
1e HE Frank Clausing / Philippe Niewerth 1-6, 4-6
2e HE Xander Spong / Bastion Grönefeld 6-4, 3-6, 2-6
1e DE Nicolette van Uitert / Iryna Kuryanovich 6-4, 4-6, 2-6
2e DE Steffie Weterings / Celine Beermann 6-3, 6-4
1e HD Frank Clausing - Boy Wijnmalen / Philippe Niewerth - Bastion Grönefeld 6-3, 6-2
1e DD Nicolette van Uitert - Steffie Weterings / Iryna Kuryanovich - Stefanie Gomperts 6-7, 7-6, 2-6
1e GD Nicolette van Uitert - Frank Clausing / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 3-6, 6-4, 7-6
2e GD Steffie Weterings - Xander Spong / Iryna Kuryanovich - Bastion Grönefeld 3-6, 6-3, 6-7
26 april 2009 T.C. Zandvoort 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 2-6
1e HE Sander Koning / Sascha Klör 6-7, 2-6
2e HE Scott Griekspoor / Mark IJzerman 6-1, 5-7, 6-2
1e DE Suzanne Trik / Nicola Geuer 0-6, 3-6
2e DE Cindy Burger / Josanne van Bennekom 6-3, 2-6, 5-7
1e HD Sander Koning - Scott Griekspoor / Sascha Klör - Eric Reuijl 6-7, 5-7
1e DD Suzanne Trik - Cindy Burger / Nicola Geuer - Caroline Maes 1-6, 3-6
1e GD Suzanne Trik - Sander Koning / Caroline Maes - Eric Reuijl 6-2, 6-4
2e GD Cindy Burger - Scott Griekspoor / Josanne van Bennekom - Mark IJzerman 3-6, 1-6
19 april 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Sascha Klör / Roel Oostdam 7-5, 6-3
2e HE Eric Reuijl / Jeroen Camfferman 2-6, 3-6
1e DE Caroline Maes / Quirine Lemoine 6-3, 2-6, 7-5
2e DE Nicola Geuer / Kelly de Beer 6-2, 6-0
1e HD Mark IJzerman - Sascha Klör / Jeroen Camfferman - Leander van der Vaart 3-6, 4-6
1e DD Josanne van Bennekom - Caroline Maes / Quirine Lemoine - Kelly de Beer 2-6, 7-5, 6-2
1e GD Nicola Geuer - Eric Reuijl / Kelly de Beer - Leander van der Vaart 5-7, 6-1, 7-6
2e GD Mark IJzerman - Josanne van Bennekom / Quirine Lemoine - Roel Oostdam 2-6, 6-2, 7-6
19 april 2009 Sittardse L.T.C. 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Mark Philippen / Boy Wijnmalen 2-6, 0-6
2e HE Rogier Wassen / {privacy geëist} 4-6, 6-3, 1-6
1e DE Julia Babilon / Nicolette van Uitert 6-1, 7-6
2e DE Gaby Beelen / Steffie Weterings 4-6, 0-6
1e HD Freek Mooren - Rogier Wassen / Frank Clausing - Boy Wijnmalen 6-3, 3-6, 7-6
1e DD Julia Babilon - Demi Schuurs / Nicolette van Uitert - Steffie Weterings 4-6, 4-6
1e GD Anne Gehlen - Rogier Wassen / Frank Clausing - Nicolette van Uitert 2-6, 0-1
2e GD Gaby Beelen - Freek Mooren / {privacy geëist} - Nicolette van Uitert 5-7, 7-6, 6-7
19 april 2009 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / T.C. Zandvoort 1 7-1
1e HE André van der Bijl / Sander Koning 6-3, 6-2
2e HE Arko Zoutendijk / Tony Holzinger 7-6, 6-2
1e DE Franziska Etzel / Suzanne Trik 6-4, 6-4
2e DE Angelique van der Meet / Laurette van der Knaap 6-4, 6-0
1e HD André van der Bijl - Bas Struijk / Tony Holzinger - Sander Koning 6-4, 7-6
1e DD Franziska Etzel - Bernice van de Velde / Suzanne Trik - Laurette van der Knaap 3-6, 5-7
1e GD Bernice van de Velde - Bas Struijk / Suzanne Trik - Sander Koning 3-6, 7-6, 7-6
2e GD Angelique van der Meet - Tim van Terheijden / Laurette van der Knaap - Tony Holzinger 6-4, 4-6, 7-6
19 april 2009 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / Meppeler L.T.C. 2 6-2
1e HE Philippe Niewerth / Paul Logtens 6-2, 6-4
2e HE Bastion Grönefeld / Romano Frantzen 6-3, 6-3
1e DE Iryna Kuryanovich / Lenka Tvaroskova 6-1, 3-6, 6-3
2e DE Celine Beermann / Joany Pontjodikromo 6-1, 6-7, 6-4
1e HD Philippe Niewerth - Bastion Grönefeld / Paul Logtens - Romano Frantzen 5-7, 4-6
1e DD Stefanie Gomperts - Iryna Kuryanovich / Lenka Tvaroskova - Joany Pontjodikromo 6-1, 7-6
1e GD Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth / Lenka Tvaroskova - Romano Frantzen 6-7, 2-6
2e GD Iryna Kuryanovich - Bastion Grönefeld / Joany Pontjodikromo - Paul Logtens 6-0, 7-6
13 april 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
1e HE Roel Oostdam / Philippe Niewerth 2-6, 4-6
2e HE Jeroen Camfferman / Michael Pille 5-7, 6-7
1e DE Quirine Lemoine / Davinia Lobbinger 6-1, 6-3
2e DE Kelly de Beer / Iryna Kuryanovich 3-6, 3-6
1e HD Jeroen Camfferman - Roel Oostdam / Philippe Niewerth - Michael Pille 6-3, 6-3
1e DD Kelly de Beer - Quirine Lemoine / Davinia Lobbinger - Stefanie Gomperts 7-5, 4-6, 6-4
1e GD Kelly de Beer - Jeroen Camfferman / Stefanie Gomperts - Philippe Niewerth 0-6, 3-6
2e GD Quirine Lemoine - Roel Oostdam / Iryna Kuryanovich - Philippe Niewerth 7-6, 2-6, 7-6
13 april 2009 Meppeler L.T.C. 2 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 2 2-6
1e HE Paul Logtens / Sascha Klör 6-4, 1-6, 3-6
2e HE Romano Frantzen / Eric Reuijl 6-3, 3-6, 6-2
1e DE Lenka Tvaroskova / Caroline Maes 6-4, 6-3
2e DE Joany Pontjodikromo / Nicola Geuer 0-6, 1-6
1e HD Erik Brummer - Paul Logtens / Mark IJzerman - Sascha Klör 3-6, 4-6
1e DD Lenka Tvaroskova - Joany Pontjodikromo / Josanne van Bennekom - Caroline Maes 6-7, 4-6
1e GD Romano Frantzen - Lenka Tvaroskova / Nicola Geuer - Eric Reuijl 6-7, 0-6
2e GD Joany Pontjodikromo - Erik Brummer / Josanne van Bennekom - Mark IJzerman 4-6, 4-6
13 april 2009 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 3-5
1e HE Boy Wijnmalen / André van der Bijl 6-7, 3-6
2e HE {privacy geëist} / Arko Zoutendijk 4-6, 6-4, 6-1
1e DE Steffie Weterings / Franziska Etzel 3-6, 6-0, 6-2
2e DE Lubomira Kurhajcova / Angelique van der Meet 4-6, 2-6
1e HD Boy Wijnmalen - Frank Clausing / André van der Bijl - Bas Struijk 0-6, 4-6
1e DD Steffie Weterings - Lubomira Kurhajcova / Franziska Etzel - Bernice van de Velde 3-6, 2-6
1e GD Frank Clausing - Lubomira Kurhajcova / Arko Zoutendijk - Angelique van der Meet 6-4, 6-3
2e GD {privacy geëist} - Steffie Weterings / Bas Struijk - Bernice van de Velde 4-6, 6-1, 6-7
13 april 2009 T.C. Zandvoort 1 / Sittardse L.T.C. 1 6-2
1e HE Sander Koning / Mark Philippen 6-3, 6-3
2e HE Tony Holzinger / Rogier Wassen 6-4, 5-7, 6-2
1e DE Suzanne Trik / Julia Babilon 3-6, 1-6
2e DE Andrea van den Hurk / Gaby Beelen 6-1, 6-1
1e HD Sander Koning - Tony Holzinger / Rogier Wassen - Marc Merry 6-3, 7-5
1e DD Andrea van den Hurk - Suzanne Trik / Julia Babilon - Anne Gehlen 6-4, 6-7, 6-3
1e GD Suzanne Trik - Sander Koning / Anne Gehlen - Rogier Wassen 2-6, 6-7
2e GD Andrea van den Hurk - Tony Holzinger / Gaby Beelen - Mark Philippen 7-6, 6-3