Uitslagen van toptennissers in de landelijke competitie van 2009, Gemengd senioren Eredivisie Afdelingnr1
Bijgewerkt tot 14 mrt 2010 Home



2009 Gemengd senioren Eredivisie Afdelingnr 1

7 juni 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 3-2
1e DE Anna Gerasimou / Nicole Thyssen 7-6(4), 6-4
2e DE Tzipora Obziler / Daniëlle Harmsen 6-3, 6-4
1e HE Attila Balazs / Michel Koning 6-2, 6-2
1e HE Marcus Hilpert / Dennis van Scheppingen 6-7(3), 3-6
1e DD Tzipora Obziler - Marie-Eve Pelletier / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 4-6, 6-7(2)
1e HD Attila Balazs - Amir Hadad / Dennis van Scheppingen - Jasper Smit 4-3
6 juni 2009 Meppeler L.T.C. 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 1-4
1e DE Zuzana Kucova / Nicole Thyssen 4-6, 2-6
2e DE Martina Sucha / Daniëlle Harmsen 7-6(1), 3-6, 2-6
1e HE Robert Smeets / Michel Koning 6-4, 6-0
2e HE Boy Westerhof / Dennis van Scheppingen 6-7(4), 2-6
1e DD Zuzana Kucova - Martina Sucha / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 1-6, 1-6
6 juni 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 1-4
1e DE Arantxa Rus / Anna Gerasimou 6-1, 6-3
2e DE Neuza Silva / Tzipora Obziler 2-6, 6-2, 4-7
1e HE Jesse Huta Galung / Attila Balazs 1-6, 6-7(5)
2e HE Konstantinos Economidis / Marcus Hilpert 5-7, 7-5, 3-6
1e DD Arantxa Rus - Neuza Silva / Anna Gerasimou - Tzipora Obziler 3-6, 2-6
4 juni 2009 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 3-3
1e DE Zuzana Kucova / Greta Arn 6-3, 6-7, 3-6
2e DE Martina Sucha / Marlot Meddens 7-5, 6-2
1e HE Sebastian Decoud / Nick van der Meer 7-6(4), 6-4
2e HE Boy Westerhof / Thomas Schoorel 6-4, 6-0
1e DD Zuzana Kucova - Josien Boverhof / Greta Arn - Marlot Meddens 4-6, 6-7(5)
1e HD Sebastian Decoud - Robert Smeets / Nick van der Meer - Peter Wessels 4-6, 6-7(4)
4 juni 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 3-3
1e DE Anna Gerasimou / Arantxa Rus 4-6, 3-6
2e DE Tzipora Obziler / Neuza Silva 3-6, 3-6
1e HE Attila Balazs / Jesse Huta Galung 6-7(10), 6-3, 6-7(5)
2e HE Stefan Wauters / Konstantinos Economidis 6-3, 6-4
1e DD Tzipora Obziler - Marie-Eve Pelletier / Arantxa Rus - Neuza Silva 4-2, Opgave
1e HD Attila Balazs - Amir Hadad / Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis Walk-over
4 juni 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 4-2
1e DE Yuliya Beygelzimer / Nicole Thyssen 6-4, 6-1
2e DE Andreea Ehritt-Vanc / Daniëlle Harmsen 6-2, 7-5
1e HE Santiago Gonzalez Torre / Michel Koning 6-4, 6-7(5), 6-4
2e HE Bruno Echagaray / Dennis van Scheppingen 6-7(1), 2-6
1e DD Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 1-6, 4-6
1e HD Santiago Gonzalez Torre - Melle van Gemerden / Michel Koning - Jasper Smit 7-5, 0-1
4 juni 2009 T.C. Geldrop Banen 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-4
1e DE Mervana Jugic-Salkic / Vanessa Henke 4-6, 6-2, 6-0
2e DE Nicky van Dyck / Olga Kalyuzhnaya 2-6, 2-6
1e HE Peter Lucassen / Matwé Middelkoop 6-4, 7-5
2e HE Fred Hemmes / Nicolas Todero 4-6, 6-7
1e DD Leonie Mekel - Mervana Jugic-Salkic / Vanessa Henke - Olga Kalyuzhnaya 4-6, 6-7(5)
1e HD Peter Lucassen - Fred Hemmes / Nicolas Todero - Matwé Middelkoop 3-6, 4-6
2 juni 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 2-4
1e DE Greta Arn / Nicole Thyssen 6-2, 6-2
2e DE Marlot Meddens / Daniëlle Harmsen 6-2, 6-2
1e HE Nick van der Meer / Michel Koning 7-6(3), 2-6, 4-6
1e HE Peter Wessels / Dennis van Scheppingen 4-6, 6-7(5)
1e DD Greta Arn - Marlot Meddens / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 6-1, 3-6, 1-6
1e HD Nick van der Meer - Peter Wessels / Michel Koning - Jasper Smit 6-7(4), 4-6
2 juni 2009 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 5-1
1e DE Zuzana Kucova / Neuza Silva 1-6, 3-6
2e DE Martina Sucha / Pauline Wong 6-2, 6-2
1e HE Sebastian Decoud / Jesse Huta Galung 4-6, 6-4, 6-3
1e HE Robert Smeets / Konstantinos Economidis 6-2, 4-6, 6-2
1e DD Martina Sucha - Josien Boverhof / Neuza Silva - Pauline Wong 6-2, 6-3
1e HD Sebastian Decoud - Robert Smeets / Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis 7-6(6), 6-3
2 juni 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. Geldrop Banen 1 6-0
1e DE Yuliya Beygelzimer / Mervana Jugic-Salkic 3-6, 7-6(3), 6-1
2e DE Andreea Ehritt-Vanc / Leonie Mekel 6-2, 6-4
1e HE Santiago Gonzalez Torre / Peter Lucassen 6-0, 6-2
1e HE Bruno Echagaray / Bart Beks 6-4, 4-6, 6-2
1e DD Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc / Mervana Jugic-Salkic - Leonie Mekel 6-3, 6-1
1e HD Santiago Gonzalez Torre - Bruno Echagaray / Peter Lucassen - Fred Hemmes 6-0, 6-3
2 juni 2009 B.L.T.V. (Breda) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 0-6
1e DE Elina Gasanova / Anna Gerasimou 2-6, 6-7(4)
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Tzipora Obziler 6-2, 2-6, 3-6
1e HE Matwé Middelkoop / Attila Balazs 2-6, 6-3, 3-6
2e HE Nicolas Todero / Marcus Hilpert 3-6, 5-7
1e DD Elina Gasanova - Olga Kalyuzhnaya / Anna Gerasimou - Marie-Eve Pelletier 6-4, 2-6, 2-6
1e HD Matwé Middelkoop - Nicolas Todero / Attila Balazs - Amir Hadad 6-2, 4-6, 3-6
31 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 4-2
1e DE Chayenne Ewijk / Yuliya Beygelzimer 4-6, 7-5, 3-6
2e DE Marlot Meddens / Andreea Ehritt-Vanc 6-4, 7-5
1e HE Nick van der Meer / Santiago Gonzalez Torre 7-5, 2-6, 7-6
2e HE Peter Wessels / Bruno Echagaray 6-1, 7-6
1e DD Chayenne Ewijk - Marlot Meddens / Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc 2-6, 4-6
1e HD Nick van der Meer - Peter Wessels / Bruno Echagaray - Melle van Gemerden 6-4, 6-3
31 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / Meppeler L.T.C. 1 1-5
1e DE Ksenia Palkina / Maša Zec Peškiric 3-6, 1-6
2e DE Daniëlle Harmsen / Martina Sucha 3-6, 7-5, 0-6
1e HE Michel Koning / Sebastian Decoud 6-2, 0-6, 3-6
2e HE Dennis van Scheppingen / Robert Smeets 7-5, 6-7, 2-6
1e DD Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen / Maša Zec Peškiric - Martina Sucha 1-6, 2-6
1e HD Jasper Smit - Michel Koning / Boy Westerhof - Robert Smeets 6-3, 6-3
31 mei 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 3-3
1e DE Arantxa Rus / Vesna Manasieva 0-6, 1-6
2e DE Pauline Wong / Olga Kalyuzhnaya 2-6, 7-6(7), 4-6
1e HE Jesse Huta Galung / Matwé Middelkoop 6-3, 6-2
2e HE Konstantinos Economidis / Nicolas Todero 6-1, 7-5
1e DD Arantxa Rus - Pauline Wong / Vesna Manasieva - Olga Kalyuzhnaya 7-5, 4-6, 0-6
1e HD Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis / Nicolas Todero - Eric Kuijlen 6-3, 3-6, 6-3
31 mei 2009 T.C. Geldrop Banen 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 1-5
1e DE Mervana Jugic-Salkic / Anna Gerasimou 6-7(8), 6-4, 6-4
2e DE Leonie Mekel / Tzipora Obziler 0-6, 2-6
1e HE Tobias Clemens / Attila Balazs 1-6, 2-6
2e HE Peter Lucassen / Marcus Hilpert 4-6, 0-6
1e DD Mervana Jugic-Salkic - Leonie Mekel / Tzipora Obziler - Marie-Eve Pelletier 2-6, 3-6
1e HD Peter Lucassen - Tobias Clemens / Marcus Hilpert - Amir Hadad 0-6, 4-6
30 mei 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.C. Geldrop Banen 1 6-0
1e DE Arantxa Rus / Mervana Jugic-Salkic 6-3, 3-6, 6-2
2e DE Neuza Silva / Leonie Mekel 6-0, 6-3
1e HE Jesse Huta Galung / Tobias Clemens 6-0, 6-3
2e HE Konstantinos Economidis / Peter Lucassen 6-1, 6-2
1e DD Arantxa Rus - Neuza Silva / Mervana Jugic-Salkic - Leonie Mekel 6-3, 6-4
1e HD Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis / Peter Lucassen - Tobias Clemens 6-0, 7-6(4)
30 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 2-4
1e DE Anna Gerasimou / Greta Arn 5-7, 4-6
2e DE Tzipora Obziler / Marlot Meddens 6-1, 6-3
1e HE Attila Balazs / Nick van der Meer 6-3, 3-6, 6-3
2e HE Marcus Hilpert / Peter Wessels 4-6, 3-6
1e DD Tzipora Obziler - Marie-Eve Pelletier / Greta Arn - Marlot Meddens 0-6, 6-3, 4-6
1e HD Attila Balazs - Amir Hadad / Nick van der Meer - Peter Wessels 6-7(4), 6-7(5)
30 mei 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-4
1e DE Yuliya Beygelzimer / Maša Zec Peškiric 6-7, 2-6
2e DE Andreea Ehritt-Vanc / Martina Sucha 7-5, 0-6, 6-1
1e HE Santiago Gonzalez Torre / Sebastian Decoud 2-6, 6-4, 5-7
2e HE Bruno Echagaray / Boy Westerhof 6-3, 6-2
1e DD Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc / Maša Zec Peškiric - Martina Sucha 6-7(8), 6-7(6)
1e HD Santiago Gonzalez Torre - Melle van Gemerden / Sebastian Decoud - Robert Smeets 3-6, 6-3, 1-6
30 mei 2009 B.L.T.V. (Breda) 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 3-3
1e DE Vesna Manasieva / Nicole Thyssen 6-1, 6-2
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Daniëlle Harmsen 7-5, 6-4
1e HE Matwé Middelkoop / Michel Koning 2-6, 6-4, 1-6
2e HE Nicolas Todero / Dennis van Scheppingen 4-6, 4-6
1e DD Vesna Manasieva - Olga Kalyuzhnaya / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 0-6, 4-6
1e HD Nicolas Todero - Eric Kuijlen / Jasper Smit - Dennis van Scheppingen 6-3, 4-6, 7-5
27 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / T.C. Geldrop Banen 1 6-0
1e HE Nick van der Meer / Peter Lucassen 6-0, 7-6
2e HE Peter Wessels / Fred Hemmes 6-2, 7-5
1e DE Greta Arn / Leonie Mekel 6-1, 6-3
2e DE Marlot Meddens / Nicky van Dyck 6-1, 7-6
1e HD Nick van der Meer - Peter Wessels / Peter Lucassen - Fred Hemmes Opgave uit
1e DD Greta Arn - Marlot Meddens / Leonie Mekel - Nicky van Dyck 6-4, 6-2
27 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 3-3
1e HE Michel Koning / Jesse Huta Galung 4-6, 4-6
2e HE Dennis van Scheppingen / Konstantinos Economidis 6-3, 6-4
1e DE Nicole Thyssen / Lina Stanciute 6-3, 6-7, 7-5
2e DE Daniëlle Harmsen / Nicola Geuer 6-3, 6-7, 5-7
1e HD Michel Koning - Jasper Smit / Konstantinos Economidis - Jesse Huta Galung 4-6, 4-6
1e DD Daniëlle Harmsen - Nicole Thyssen / Pauline Wong - Lina Stanciute 6-1, 6-1
27 mei 2009 Meppeler L.T.C. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
1e DE Maša Zec Peškiric / Eva Fernandez-Brugues 2-6, 2-6
2e DE Martina Sucha / Tzipora Obziler 4-6, 2-6
1e HE Sebastian Decoud / Attila Balazs 6-1, 1-6, 6-3
2e HE Boy Westerhof / Amir Hadad 6-3, 6-4
1e DD Maša Zec Peškiric - Martina Sucha / Marie-Eve Pelletier - Tzipora Obziler 4-6, 2-6
1e HD Boy Westerhof - Robert Smeets / Amir Hadad - Attila Balazs 2-6, 6-4, 4-6
27 mei 2009 B.L.T.V. (Breda) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-1
1e DE Vesna Manasieva / Yuliya Beygelzimer 6-7, 7-5, 7-6
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Andreea Ehritt-Vanc 6-3, 6-4
1e HE Matwé Middelkoop / Santiago Gonzalez Torre 6-3, 5-7, 6-3
2e HE Nicolas Todero / Bruno Echagaray 7-5, 6-2
1e DD Vesna Manasieva - Olga Kalyuzhnaya / Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc 6-3, 7-5
1e HD Matwé Middelkoop - Nicolas Todero / Santiago Gonzalez Torre - Melle van Gemerden 4-6, 6-4, 2-6
24 mei 2009 T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-4
1e HE Nick van der Meer / Matwé Middelkoop 6-4, 4-6, 3-6
2e HE Peter Wessels / Nicolas Todero 6-2, 6-2
1e DE Chayenne Ewijk / Andrea Petkovic 0-6, 3-6
2e DE Marlot Meddens / Olga Kalyuzhnaya 7-6, 6-2
1e HD Peter Wessels - Thomas Schoorel / Matwé Middelkoop - Nicolas Todero 6-2, 6-7, 6-7
1e DD Marlot Meddens - Elise Tamaëla / Andrea Petkovic - Olga Kalyuzhnaya 0-6, 1-6
24 mei 2009 A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 5-1
1e HE Michel Koning / Attila Balazs 4-6, 7-6, 6-4
2e HE Dennis van Scheppingen / Marcus Hilpert 6-3, 6-2
1e DE Nicole Thyssen / Eva Fernandez-Brugues 6-3, 3-6, 6-4
2e DE Daniëlle Harmsen / Marie-Eve Pelletier 6-3, 3-6, 6-3
1e HD Michel Koning - Jasper Smit / Marcus Hilpert - Amir Hadad 3-6, 6-4, 6-7
1e DD Daniëlle Harmsen - Nicole Thyssen / Anna Gerasimou - Marie-Eve Pelletier 6-4, 6-2
24 mei 2009 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Geldrop Banen 1 5-1
1e HE Sebastian Decoud / Peter Lucassen 6-1, 6-0
2e HE Boy Westerhof / Fred Hemmes 6-3, 3-6, 6-2
1e DE Maša Zec Peškiric / Mervana Jugic-Salkic 6-2, 6-7, 6-3
2e DE Martina Sucha / Leonie Mekel 6-4, 6-1
1e HD Sebastian Decoud - Robert Smeets / Fred Hemmes - Peter Lucassen 6-4, 6-4
1e DD Josien Boverhof - Maša Zec Peškiric / Mervana Jugic-Salkic - Leonie Mekel 4-6, 3-6
24 mei 2009 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 3-3
1e HE Santiago Gonzalez Torre / Jesse Huta Galung 1-6, 4-6
2e HE Bruno Echagaray / Konstantinos Economidis 1-6, 5-7
1e DE Yuliya Beygelzimer / Neuza Silva 6-3, 3-6, 6-2
2e DE Andreea Ehritt-Vanc / Lina Stanciute 7-6, 3-6, 6-3
1e HD Santiago Gonzalez Torre - Bruno Echagaray / Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis 1-6, 4-6
1e DD Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc / Neuza Silva - Lina Stanciute 6-3, 7-5
23 mei 2009 T.C. De Manege (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Tennisschool (Amstelveen) 1 5-1
1e HE Jesse Huta Galung / Nick van der Meer 6-4, 2-6, 6-4
2e HE Konstantinos Economidis / Peter Wessels 3-6, 2-6
1e DE Neuza Silva / Chayenne Ewijk 6-1, 6-0
2e DE Lina Stanciute / Marlot Meddens 6-4, 1-6, 6-3
1e HD Jesse Huta Galung - Konstantinos Economidis / Nick van der Meer - Peter Wessels 6-3, 7-6
1e DD Neuza Silva - Lina Stanciute / Chayenne Ewijk - Marlot Meddens 6-1, 6-0
23 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 3-3
1e HE Attila Balazs / Santiago Gonzalez Torre 6-2, 5-7, 3-6
2e HE Marcus Hilpert / Bruno Echagaray 4-6, 6-2, 6-2
1e DE Eva Fernandez-Brugues / Yuliya Beygelzimer 3-6, 6-2, 3-6
2e DE Marie-Eve Pelletier / Andreea Ehritt-Vanc 6-3, 6-2
1e HD Amir Hadad - Marcus Hilpert / Bruno Echagaray - Santiago Gonzalez Torre 6-7, 7-5, 6-2
1e DD Anna Gerasimou - Marie-Eve Pelletier / Yuliya Beygelzimer - Andreea Ehritt-Vanc 4-6, 3-6
23 mei 2009 B.L.T.V. (Breda) 1 / Meppeler L.T.C. 1 3-3
1e HE Matwé Middelkoop / Sebastian Decoud 3-6, 4-6
2e HE Nicolas Todero / Boy Westerhof 6-1, 6-1
1e DE Andrea Petkovic / Maša Zec Peškiric 6-4, 6-2
2e DE Olga Kalyuzhnaya / Martina Sucha 6-2, 4-6, 6-7
1e HD Matwé Middelkoop - Nicolas Todero / Sebastian Decoud - Robert Smeets 7-5, 7-6
1e DD Andrea Petkovic - Olga Kalyuzhnaya / Maša Zec Peškiric - Martina Sucha 6-4, 1-6, 4-6
23 mei 2009 T.C. Geldrop Banen 1 / A.L.T.C. Popeye Gold Star (Amsterdam) 1 1-5
1e HE Peter Lucassen / Michel Koning 3-6, 4-6
2e HE Fred Hemmes / Dennis van Scheppingen 6-7, 6-7
1e DE Mervana Jugic-Salkic / Nicole Thyssen 3-6, 6-3, 6-1
2e DE Leonie Mekel / Daniëlle Harmsen 3-6, 1-6
1e HD Fred Hemmes - Peter Lucassen / Michel Koning - Dennis van Scheppingen 3-6, 6-3, 3-6
1e DD Mervana Jugic-Salkic - Leonie Mekel / Nicole Thyssen - Daniëlle Harmsen 2-6, 7-5, 5-7