NL Toptennissers Links naar competities, ranglijsttoernooien, futures en challengers.
Bijgewerkt t/m 6 februari 2019 Home



Links naar Nederlandse competities, ranglijsttoernooien, Nederlandse futures en challengers waarin toptennissers actief (geweest) zijn.
27 dec 2016 31 dec 2016 BK Tennis NRT 2016 *** BK Tennis
26 dec 2016 31 dec 2016 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 ** T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
24 dec 2016 31 dec 2016 NRT **/ JRT*** FOCUS tennis academy 2016 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
11 dec 2016 18 dec 2016 Lotto NK Tennis 2016 ***** Topsport Centrum Rotterdam
12 nov 2016 20 nov 2016 Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 ** De Mors, Eibergen
14 okt 2016 23 okt 2016 Approach NRT Emmeloord 2016 **
3 sep 2016 11 sep 2016 TEAN International 2016 (Mannen) 42.500+H A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
3 sep 2016 11 sep 2016 TEAN International 2016 (Vrouwen) $10.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
27 aug 2016 4 sep 2016 Schoonhoven Future (Mannen) $10.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 Schoonhoven Future (Vrouwen) $10.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 Genneper Parken Trophy 2016 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 De Bontekoe NRT 2016 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
22 aug 2016 28 aug 2016 Nederlandse Senioren Kampioenschappen 2016 T.C. Etten (Etten-Leur)
20 aug 2016 28 aug 2016 Rotterdam Future 2016 (Mannen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
20 aug 2016 28 aug 2016 Rotterdam Future 2016 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
14 aug 2016 21 aug 2016 Cream Crackers NRT Open 2016 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
13 aug 2016 21 aug 2016 Oldenzaal Future 2016 (Mannen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
13 aug 2016 21 aug 2016 Oldenzaal Future 2016 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
13 aug 2016 21 aug 2016 Palingtoernooi 2016 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
8 aug 2016 14 aug 2016 Brunssum Open 2016 **** L.T.C. Brunssum
8 aug 2016 13 aug 2016 Menzis NJK 2016 ** L.T.C. Rapid (Hilversum)
6 aug 2016 14 aug 2016 REO NRT 2016 ** T.V. R.E.O. (Roden)
6 aug 2016 14 aug 2016 Energy4All Beuningen * T.C. De Linden (Beuningen)
1 aug 2016 7 aug 2016 Sphaerinda Open 2016 * U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
30 jul 2016 7 aug 2016 Plus Gommers Open 2016 *** T.V. Roosendaal
24 jul 2016 31 jul 2016 Van der Valk Aope Zittesje 2016 ** Sittardse L.T.C.
23 jul 2016 31 jul 2016 The Hague Open 2016 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
23 jul 2016 31 jul 2016 Toomba Open 2016 *** L.T.V. Lelystad
23 jul 2016 31 jul 2016 Rapiditas Open 2016 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
17 jul 2016 24 jul 2016 Janssen Kerres Open 2016 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
16 jul 2016 24 jul 2016 61e Open Leidse Kampioenschappen **** T.C. Roomburg (Leiden)
16 jul 2016 24 jul 2016 De Jong & Laan Open 2016 * T.V. Strokel (Harderwijk)
9 jul 2016 17 jul 2016 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2016 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
9 jul 2016 17 jul 2016 Flowerbulb ITF Juniors 2016 *** Hillegomse T.C.
9 jul 2016 17 jul 2016 Shot Open 2016 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
9 jul 2016 17 jul 2016 Windmill Cup 2016 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
9 jul 2016 17 jul 2016 LTC Rune van Brederode Open 2016 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen 2016 (mannen) $25.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen 2016 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen Site ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Leeuwenbergh ITF Juniors 2016 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
2 jul 2016 10 jul 2016 Rhijenhof Open 2016 H ****, D ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
2 jul 2016 10 jul 2016 T.A.M. Open 2016 H **, D * T.A.M. (Groningen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Heerhugowaards Open 2016 * T.V. Heerhugowaard
25 jun 2016 3 jul 2016 Challenger Zeeland 2016 (vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 Future Zeeland 2016 (mannen) $10.000 M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 Driekleur Challenger Zeeland 2016 Site ***** M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 TC Bakkum Dutch Junior Open 2016 ** T.C. Bakkum
25 jun 2016 3 jul 2016 Wij Makelaardij Iduna Open 2016 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 (mannen) $25.000+H B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 (vrouwen) $10.000 B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 Site ***** B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Open Startbaantoernooi 2016 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
11 jun 2016 19 jun 2016 Alkmaar Future 2016 (mannen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
11 jun 2016 19 jun 2016 Alkmaar Future 2016 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
11 jun 2016 19 jun 2016 Future Alkmaar 2016 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
4 jun 2016 12 jun 2016 Ricoh Open 2016 $566.525 Autotron
4 jun 2016 12 jun 2016 G.S.T.C. NRT 2016 * G.S.T.C. (Groningen)
21 mei 2016 5 jun 2016 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 *****
9 mei 2016 16 mei 2016 Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 **** L.T.C. Emmen
9 mei 2016 16 mei 2016 Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 7 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 30 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Dames Eredivisie Afdeling 1000 **
19 mrt 2016 27 mrt 2016 Connectica Open NRT ** 2016 Beverwijk ** L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk)
17 mrt 2016 20 mrt 2016 NOJK 14-18 jaar 2016 *** T.V. Victoria (Rotterdam)
10 mrt 2016 13 mrt 2016 NOJK 12-16 jaar 2016 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
27 feb 2016 6 mrt 2016 Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 ** Zoetermeer
20 feb 2016 28 feb 2016 Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 * T.V. De Maten (Apeldoorn)
6 feb 2016 14 feb 2016 ABN AMRO Rotterdam 2016 1.600.000 Ahoy Rotterdam
9 jan 2016 15 jan 2016 Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
27 dec 2015 3 jan 2016 BK Tennis toernooi NRT **** 2015 **** Tenniscenter Doorn
27 dec 2015 3 jan 2016 Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
21 dec 2015 27 dec 2015 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2015 * T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
19 dec 2015 24 dec 2015 Focus Tennis Academy NRT 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
15 dec 2015 20 dec 2015 KNLTB Tennis Masters 2015 ***** Topsport Centrum Rotterdam
14 nov 2015 22 nov 2015 Approach NRT Eibergen/Wierden 2015 ** De Mors, Eibergen
17 okt 2015 25 okt 2015 Approach NRT Emmeloord 2015 **
5 sep 2015 13 sep 2015 TEAN International 2015 (Mannen) 42.500+H A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
5 sep 2015 13 sep 2015 TEAN International 2015 (Vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
29 aug 2015 6 sep 2015 Neckslag NRT Open 2015 ** T.V. Neckslag (Wijdewormer)
23 aug 2015 30 aug 2015 Genneper Parken Trophy 2015 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Future 2015 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Future 2015 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Open 2015 ***** T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 De Bontekoe NRT 2015 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
15 aug 2015 23 aug 2015 Oldenzaal Future 2015 (Mannen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
15 aug 2015 23 aug 2015 Oldenzaal Future 2015 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
15 aug 2015 23 aug 2015 Nederlandse Senioren Kampioenschappen 2015 T.V. De Kegel (Amstelveen)
9 aug 2015 16 aug 2015 Cream Crackers NRT Open 2015 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
8 aug 2015 16 aug 2015 Palingtoernooi 2015 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
3 aug 2015 9 aug 2015 Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2015 ** D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht)
3 aug 2015 9 aug 2015 REO NRT 2015 ** T.V. R.E.O. (Roden)
1 aug 2015 9 aug 2015 Brunssum Open 2015 **** L.T.C. Brunssum
25 jul 2015 2 aug 2015 Plus Gommers Open 2015 *** T.V. Roosendaal
25 jul 2015 2 aug 2015 Rapiditas Open 2015 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
25 jul 2015 2 aug 2015 Sphaerinda NRT 2015 * U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
18 jul 2015 26 jul 2015 The Hague Open 2015 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
18 jul 2015 26 jul 2015 Toomba Open 2015 *** L.T.V. Lelystad
18 jul 2015 26 jul 2015 Aope Zittesje 2015 ** Sittardse L.T.C.
11 jul 2015 19 jul 2015 60e Open Leidse Kampioenschappen 2015 **** T.C. Roomburg (Leiden)
11 jul 2015 19 jul 2015 Flowerbulb ITF Juniors 2015 *** Hillegomse T.C.
11 jul 2015 19 jul 2015 Kerres Open 2015 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
11 jul 2015 19 jul 2015 Windmill Cup 2015 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
11 jul 2015 19 jul 2015 Strokel Open 2015 * T.V. Strokel (Harderwijk)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen 2015 (mannen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen 2015 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen Site H *****, D **** T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2015 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
5 jul 2015 12 jul 2015 Leeuwenbergh ITF Juniors 2015 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
5 jul 2015 12 jul 2015 Shot Open 2015 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
5 jul 2015 12 jul 2015 LTC Rune van Brederode Open 2015 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
27 jun 2015 5 jul 2015 Rhijenhof Open 2015 H ****, D ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
27 jun 2015 5 jul 2015 Bakkum Open Junior 2015 ** T.C. Bakkum
27 jun 2015 5 jul 2015 T.A.M. Open 2015 H **, D * T.A.M. (Groningen)
27 jun 2015 5 jul 2015 Heerhugowaards Open 2015 * T.V. Heerhugowaard
27 jun 2015 4 jul 2015 Challenger Zeeland 2015 (vrouwen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
27 jun 2015 4 jul 2015 Future Zeeland 2015 (mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
27 jun 2015 4 jul 2015 Challenger Zeeland 2015 Site ***** M.L.T.C. Middelburg
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 (mannen) $15.000+H B.L.T.V. (Breda)
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 Site ***** B.L.T.V. (Breda)
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 (vrouwen) $15.000 B.L.T.V. (Breda)
13 jun 2015 21 jun 2015 Alkmaar Future 2015 (mannen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
13 jun 2015 21 jun 2015 Alkmaar Future 2015 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
13 jun 2015 21 jun 2015 Future Alkmaar 2015 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
12 jun 2015 20 jun 2015 Open Startbaantoernooi 2015 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
5 jun 2015 14 jun 2015 Topshelf Open 2015 820.000 Autotron
1 jun 2015 7 jun 2015 G.S.T.C. NRT 2015 * G.S.T.C. (Groningen)
23 mei 2015 7 jun 2015 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 ***** L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort)
19 mei 2015 25 mei 2015 Dr. van Leeuwentoernooi 2015 **** L.T.C. Emmen
18 mei 2015 25 mei 2015 Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
18 apr 2015 19 apr 2015 FED Cup Nederland - Australi ***** Maaspoort (Den Bosch)
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 7 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 30 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Eredivisie Afdeling 500 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Dames Eredivisie Afdeling 1000 **
21 mrt 2015 29 mrt 2015 Connectica Open Beverwijk 2015 ** L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk)
14 mrt 2015 15 mrt 2015 NOJK 14-18 jaar 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
5 mrt 2015 8 mrt 2015 NOJK 12-16 jaar 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
28 feb 2015 8 mrt 2015 Meerzicht NRT Zoetermeer 2015 ** Zoetermeer
21 feb 2015 1 mrt 2015 Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
7 feb 2015 15 feb 2015 ABN AMRO Rotterdam 2015 1.600.000 Ahoy Rotterdam
24 jan 2015 1 feb 2015 Approach Extercatte Energy NRT 2015 ** De Mors, Eibergen
3 jan 2015 10 jan 2015 Amstelpark Tennis Academy NRT 2015 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
27 dec 2014 4 jan 2015 Victorie Plaza NRT 2015 H ***, D ** W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)
27 dec 2014 4 jan 2015 Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
22 dec 2014 28 dec 2014 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2014 * T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
21 dec 2014 28 dec 2014 Approach NRT Eibergen Kerst 2014 ** De Mors, Eibergen
20 dec 2014 28 dec 2014 Focus Tennis Academy NRT 2014 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
16 dec 2014 21 dec 2014 KNLTB Tennis Masters 2014 ***** Topsport Centrum Rotterdam
15 nov 2014 23 nov 2014 Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 *** De Mors, Eibergen
12 okt 2014 19 okt 2014 Approach NRT Emmeloord 2014 **
12 sep 2014 14 sep 2014 Davis Cup Nederland - Croati 2014 Ziggo Dome Amsterdam
30 aug 2014 7 sep 2014 TEAN International 2014 (Mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
30 aug 2014 7 sep 2014 TEAN International 2014 (Vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
30 aug 2014 6 sep 2014 Neckslag NRT Open 2014 ** T.V. Neckslag (Wijdewormer)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future Site 2014 $25.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future 2014 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future 2014 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Genneper Parken Trophy 2014 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
24 aug 2014 31 aug 2014 De Bontekoe NRT 2014 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
16 aug 2014 24 aug 2014 Oldenzaal Future 2014 (Mannen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
16 aug 2014 24 aug 2014 Oldenzaal Future 2014 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
16 aug 2014 24 aug 2014 Palingtoernooi 2014 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
16 aug 2014 24 aug 2014 Tepci Open 2014 * A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn)
10 aug 2014 17 aug 2014 KNLTB NRT Kampioenschappen 2014 ***** T.V. Ramele (Raalte)
10 aug 2014 17 aug 2014 Cream Crackers NRT Open 2014 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
3 aug 2014 10 aug 2014 Nederlandse Jeugd Ranglijst Kampioenschappen 2014 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
2 aug 2014 10 aug 2014 Brunssum Open 2014 **** L.T.C. Brunssum
2 aug 2014 10 aug 2014 REO NRT 2014 ** T.V. R.E.O. (Roden)
26 jul 2014 3 aug 2014 Bake Media Open 2014 *** T.V. Roosendaal
26 jul 2014 3 aug 2014 Rabobank Sla Raak Open 2014 *** L.T.C. Sla Raak (Winschoten)
26 jul 2014 3 aug 2014 Sphaerinda NRT 2014 ** U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
19 jul 2014 27 jul 2014 Tamek Open 2014 *** L.T.V. Lelystad
19 jul 2014 27 jul 2014 Aope Zittesje 2014 ** Sittardse L.T.C.
19 jul 2014 27 jul 2014 Rapiditas Open 2014 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
13 jul 2014 20 jul 2014 Flowerbulb ITF Juniors 2014 *** Hillegomse T.C.
12 jul 2014 20 jul 2014 59e Open Leidse Kampioenschappen 2014 **** T.C. Roomburg (Leiden)
12 jul 2014 20 jul 2014 Kerres Open 2014 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
12 jul 2014 20 jul 2014 Windmill Cup 2014 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
6 jul 2014 13 jul 2014 Leeuwenbergh ITF Juniors 2014 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
5 jul 2014 13 jul 2014 Scheveningen Sport1 Open 2014 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
5 jul 2014 13 jul 2014 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2014 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
5 jul 2014 13 jul 2014 Nefkens Open Shot Toernooi 2014 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
5 jul 2014 13 jul 2014 LTC Rune van Brederode Open 2014 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
29 jun 2014 6 jul 2014 Castricum Biesterbos Future Juniors 2014 *** T.C. Bakkum
29 jun 2014 6 jul 2014 Rhijenhof Open 2014 H ****, D ** Coevordense T.C.
29 jun 2014 6 jul 2014 T.A.M. Open 2014 H **, D * T.A.M. (Groningen)
29 jun 2014 6 jul 2014 Heerhugowaard Open 2014 * T.V. Heerhugowaard
28 jun 2014 6 jul 2014 Challenger Zeeland 2014 ***** M.L.T.C. Middelburg
28 jun 2014 6 jul 2014 Challenger Zeeland 2014 (vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
28 jun 2014 6 jul 2014 Future Zeeland 2014 (mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
23 jun 2014 29 jun 2014 Iduna Open 2014 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
23 jun 2014 29 jun 2014 's Gravenzande Open 2014 H ***, D * L.T.C. 's-Gravenzande
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 ***** B.L.T.V. (Breda)
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 (mannen) $15.000+H B.L.T.V. (Breda)
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 (vrouwen) $15.000 B.L.T.V. (Breda)
15 jun 2014 22 jun 2014 Open Startbaantoernooi 2014 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
14 jun 2014 22 jun 2014 Future Alkmaar 2014 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Alkmaar Future 2014 (mannen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Alkmaar Future 2014 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Topshelf Open 2014 $650.000 Autotron
9 jun 2014 15 jun 2014 Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2014 * L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam)
7 jun 2014 15 jun 2014 Future Amstelveen 2014 Site ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
7 jun 2014 15 jun 2014 Amstelveen Future 2014 (mannen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
7 jun 2014 15 jun 2014 Amstelveen Future 2014 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
31 mei 2014 9 jun 2014 Dr. van Leeuwentoernooi 2014 **** L.T.C. Emmen
31 mei 2014 9 jun 2014 Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
31 mei 2014 8 jun 2014 G.S.T.C. NRT 2014 * G.S.T.C. (Groningen)
24 mei 2014 8 jun 2014 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 ***** T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen)
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 7 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 8 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Eredivisie Afdeling 500 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Dames Eredivisie Afdeling 1000 ***
22 mrt 2014 30 mrt 2014 Connectica Open Beverwijk 2014 ** W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)
22 feb 2014 2 mrt 2014 Meerzicht NRT Zoetermeer 2014 ** Zoetermeer
22 feb 2014 2 mrt 2014 TotZiens Promotions NRT 2014 ** L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
15 feb 2014 23 feb 2014 Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2014 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
15 feb 2014 23 feb 2014 WOTT CapsNobeltoernooi 2014 ** Goes
20 jan 2014 26 jan 2014 Approach NRT Heerenveen 2014 ** Racketcentrum Heerenveen
4 jan 2014 11 jan 2014 Amstelpark Tennis Academy NRT 2014 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
30 dec 2013 5 jan 2014 Tennischool Henk van Hulst NRT 2013-14 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
28 dec 2013 5 jan 2014 Central Park Hairstudio's NRT 2013-14 * W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)
22 dec 2013 29 dec 2013 Approach NRT Eibergen Kerst 2013 * T.V. Mallumse Molen (Eibergen)
21 dec 2013 29 dec 2013 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2013 * T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
21 dec 2013 28 dec 2013 Focus Tennis Academy NRT 2013 ** SRC de Rottemeren Bleiswijk
17 dec 2013 22 dec 2013 KNLTB Tennis Masters 2013 ***** Topsport Centrum Rotterdam
17 nov 2013 24 nov 2013 Approach NRT Eibergen/Wierden 2013 ** T.V. Mallumse Molen (Eibergen)
19 okt 2013 27 okt 2013 Approach NRT Emmeloord 2013 **
31 aug 2013 8 sep 2013 TEAN International 2013 (Mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
31 aug 2013 8 sep 2013 TEAN International 2013 (Vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
31 aug 2013 8 sep 2013 Neckslag NRT Open 2013 ** T.V. Neckslag (Wijdewormer)
24 aug 2013 1 sep 2013 Rotterdam Future Site 2013 $25.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2013 1 sep 2013 Rotterdam Future 2013 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2013 1 sep 2013 Rotterdam Future 2013 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2013 1 sep 2013 Genneper Parken Trophy 2013 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
24 aug 2013 1 sep 2013 De Bontekoe NRT 2013 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
17 aug 2013 25 aug 2013 Enschede Future 2013 (Mannen) $15.000 T.V. Topspinners (Enschede)
17 aug 2013 25 aug 2013 Enschede Future 2013 (Vrouwen) $10.000 T.V. Topspinners (Enschede)
17 aug 2013 25 aug 2013 Palingtoernooi 2013 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
17 aug 2013 25 aug 2013 Tepci Open 2013 * A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn)
10 aug 2013 18 aug 2013 KNLTB NRT Kampioenschappen 2013 ***** T.V. Ramele (Raalte)
10 aug 2013 18 aug 2013 Cream Crackers NRT Open 2013 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
3 aug 2013 11 aug 2013 Brunssum Open 2013 **** L.T.C. Brunssum
3 aug 2013 11 aug 2013 Akse Media Open 2013 *** Helderse T.C. (Den Helder)
3 aug 2013 11 aug 2013 Nederlandse Jeugd Ranglijst Kampioenschappen 2013 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
3 aug 2013 11 aug 2013 REO NRT 2013 ** T.V. R.E.O. (Roden)
27 jul 2013 4 aug 2013 Open Westbrabantse 2013 *** T.V. Roosendaal
27 jul 2013 4 aug 2013 Sla Raak Open 2013 *** L.T.C. Sla Raak (Winschoten)
27 jul 2013 4 aug 2013 Sphaerinda NRT 2013 ** U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
20 jul 2013 28 jul 2013 Tamek Open 2013 *** L.T.V. Lelystad
20 jul 2013 28 jul 2013 Aope Zittesje 2013 ** Sittardse L.T.C.
20 jul 2013 28 jul 2013 Rapiditas Open 2013 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
13 jul 2013 21 jul 2013 58e Open Leidse Kampioenschappen 2013 **** T.C. Roomburg (Leiden)
13 jul 2013 21 jul 2013 Flower Bulb 2013 ** Hillegomse T.C.
13 jul 2013 21 jul 2013 Kerres Open 2013 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
13 jul 2013 21 jul 2013 Windmill Cup 2013 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
6 jul 2013 14 jul 2013 Scheveningen Sport1 Open 2013 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
6 jul 2013 14 jul 2013 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2013 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
6 jul 2013 14 jul 2013 Nefkens Open Shot Toernooi 2013 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
6 jul 2013 14 jul 2013 LTC Rune van Brederode Open 2013 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
29 jun 2013 7 jul 2013 Challenger Zeeland Site $40.000 M.L.T.C. Middelburg
29 jun 2013 7 jul 2013 Challenger Zeeland 2013 (Vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
29 jun 2013 7 jul 2013 Future Zeeland 2013 (Mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
29 jun 2013 7 jul 2013 Castricum Biesterbos Future Juniors 2013 *** T.C. Bakkum
29 jun 2013 7 jul 2013 Rhijenhof Open 2013 H ****, D ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
29 jun 2013 7 jul 2013 TAM Open 2013 ** T.A.M. (Groningen)
29 jun 2013 7 jul 2013 Heerhugowaard's Open Tennistoernooi 2013 * T.V. Heerhugowaard
22 jun 2013 30 jun 2013 Breda Future Site $25.000 B.L.T.V. (Breda)
22 jun 2013 30 jun 2013 Breda Future 2013 (Mannen) $15.000+H B.L.T.V. (Breda)
22 jun 2013 30 jun 2013 Breda Future 2013 (Vrouwen) $10.000 B.L.T.V. (Breda)
22 jun 2013 30 jun 2013 Tennistoernooi 's-Gravenzande 2013 *** L.T.C. 's-Gravenzande
22 jun 2013 30 jun 2013 Iduna Open 2013 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
15 jun 2013 23 jun 2013 Future Alkmaar 2013 (Mannen) ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
15 jun 2013 23 jun 2013 Future Alkmaar 2013 (Vrouwen) **** T.V. De Hout (Alkmaar)
15 jun 2013 23 jun 2013 32e Open Startbaan Toernooi 2013 ** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
14 jun 2013 22 jun 2013 Rosmalen Topshelf Open 2013 ***** Rosmalen
8 jun 2013 16 jun 2013 Future Amstelveen 2013 (Mannen) ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
8 jun 2013 16 jun 2013 Future Amstelveen 2013 Site ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
8 jun 2013 16 jun 2013 Future Amstelveen 2013 (Vrouwen) **** T.V. De Kegel (Amstelveen)
1 jun 2013 9 jun 2013 G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi 2013 * G.S.T.C. (Groningen)
25 mei 2013 9 jun 2013 Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1 *****
13 mei 2013 20 mei 2013 Dr. Van Leeuwentoernooi 2013 **** L.T.C. Emmen
13 mei 2013 20 mei 2013 Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2013 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 ****
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3 ****
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 5 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 501 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 502 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag 1e klasse Afdeling 503 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag 1e klasse Afdeling 504 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag 1e klasse Afdeling 505 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Heren zondag 1e klasse Afdeling 506 ***
7 apr 2013 2 jun 2013 Dames senioren Eredivisie Afdeling 900 ***
23 mrt 2013 31 mrt 2013 Connectica Open 2013 ** Beverwijk
2 mrt 2013 10 mrt 2013 Meerzicht - Metselaars 2013 NRT** Zoetermeer ** Zoetermeer
23 feb 2013 3 mrt 2013 Capsnobel Open 2013 en Nationaal Ranglijst Toernooi Goes ** Goes
16 feb 2013 24 feb 2013 HealthCity - Buro Energy NRT** Apeldoorn 2013 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
16 feb 2013 24 feb 2013 TotZiens Promotions 2013 NRT ** tennistoernooi ** L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
28 jan 2013 3 feb 2013 Approach NRt Heerenveen 2013 * H.T.V. Ten Woude (Heerenveen)
31 dec 2012 6 jan 2013 Central Park Hairstudio 2013 *** T.V. De Hout (Alkmaar)
31 dec 2012 6 jan 2013 Amstelpark Tennis Academy 2013 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
30 dec 2012 5 jan 2013 Tennis Academy Henk van Hulst 2013 ** V.L.T.C. Falcones (Valkenswaard)
24 dec 2012 30 dec 2012 Sprenkelaar Kersttoernooi 2012 *** T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
23 dec 2012 30 dec 2012 Approach Kerst 2012 ** T.V. Mallumse Molen (Eibergen)
11 dec 2012 15 dec 2012 KNLTB Tennis Masters 2012 **** Topsport Centrum Rotterdam
24 nov 2012 25 nov 2012 Approach Herfst 2012 ** T.V. Mallumse Molen (Eibergen)
1 sep 2012 9 sep 2012 TEAN International 2012 (Mannen) ***** A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
1 sep 2012 9 sep 2012 TEAN International 2012 (Vrouwen) ***** A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
1 sep 2012 9 sep 2012 Future F7 2012 (Mannen) **** W.T.C. Beukersweide (Wierden)
27 aug 2012 2 sep 2012 De Bontekoe Open 2012 ** L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
27 aug 2012 2 sep 2012 Genneper Parken Trophy 2012 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
25 aug 2012 2 sep 2012 Future Rotterdam 2012 (Mannen) **** T.V. Victoria (Rotterdam)
25 aug 2012 2 sep 2012 Future Rotterdam 2012 (Vrouwen) **** T.V. Victoria (Rotterdam)
20 aug 2012 26 aug 2012 Palingtoernooi 2012 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
20 aug 2012 26 aug 2012 Tepci Open 2012 * A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn)
18 aug 2012 26 aug 2012 Future Enschede 2012 (Mannen) **** T.V. Topspinners (Enschede)
18 aug 2012 26 aug 2012 Future Enschede 2012 (Vrouwen) **** T.V. Topspinners (Enschede)
13 aug 2012 19 aug 2012 Nationale Tennis Kampioenschappen 2012 **** W.C. Amstelveen (De Kegel)
13 aug 2012 19 aug 2012 Lulof Open 2012 ** A.T.V. Luctor et Emergo (Almelo)
13 aug 2012 19 aug 2012 Cream Crackers Open 2012 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
6 aug 2012 12 aug 2012 Brunssum Open 2012 **** L.T.C. Brunssum
6 aug 2012 12 aug 2012 Den Helder Open 2012 *** Helderse T.C. (Den Helder)
6 aug 2012 12 aug 2012 REO Open 2012 ** T.V. R.E.O. (Roden)
30 jul 2012 5 aug 2012 Roosendaal Open 2012 *** T.V. Roosendaal
30 jul 2012 5 aug 2012 Sla Raak Open 2012 *** L.T.C. Sla Raak (Winschoten)
30 jul 2012 5 aug 2012 Sphaerinda Open 2012 ** U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
23 jul 2012 29 jul 2012 Tamek Open 2012 *** L.T.V. Lelystad
23 jul 2012 29 jul 2012 Aope Zittesje 2012 ** Sittardse L.T.C.
23 jul 2012 29 jul 2012 Rapiditas Open 2012 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
16 jul 2012 22 jul 2012 Leidse Open 2012 **** T.C. Roomburg (Leiden)
16 jul 2012 22 jul 2012 Kerres Open 2012 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
16 jul 2012 22 jul 2012 Meppel Open 2012 * Meppeler L.T.C.
9 jul 2012 15 jul 2012 Challenger Den Haag 2012 ***** H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
9 jul 2012 15 jul 2012 Boekweit Open 2012 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
9 jul 2012 15 jul 2012 Rune van Brederode Open 2012 ** L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
9 jul 2012 15 jul 2012 Shot Open 2012 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
2 jul 2012 8 jul 2012 Rhijenhof Open 2012 **** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
2 jul 2012 8 jul 2012 Heerhugowaard Open 2012 *** T.V. Heerhugowaard
30 jun 2012 8 jul 2012 Challenger Middelburg 2012 (Vrouwen) ***** M.L.T.C. Middelburg
30 jun 2012 8 jul 2012 Future Middelburg 2012 (Mannen) **** M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2012 1 jul 2012 Breda Future 2012 (Mannen) **** B.L.T.V. (Breda)
25 jun 2012 1 jul 2012 Breda Future 2012 (Vrouwen) **** B.L.T.V. (Breda)
25 jun 2012 1 jul 2012 's-Gravenzande Open 2012 *** L.T.C. 's-Gravenzande
25 jun 2012 1 jul 2012 Iduna Open 2012 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
25 jun 2012 1 jul 2012 TAM Open NRt 2012 ** T.A.M. (Groningen)
18 jun 2012 24 jun 2012 Future Alkmaar 2012 (Mannen) **** T.V. De Hout (Alkmaar)
18 jun 2012 24 jun 2012 Future Alkmaar 2012 (Vrouwen) **** T.V. De Hout (Alkmaar)
18 jun 2012 24 jun 2012 Open Startbaan Toernooi 2012 *** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
18 jun 2012 24 jun 2012 ALTA Open 2012 ** L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort)
11 jun 2012 17 jun 2012 Future Drenthe 2012 (Vrouwen) **** Meppeler L.T.C.
11 jun 2012 17 jun 2012 Future Zuidwolde 2012 (Mannen) **** T.C. Suthwalda (Zuidwolde)
11 jun 2012 17 jun 2012 Prinsenbeek Open 2012 **** T.V. Prinsenbeek
11 jun 2012 17 jun 2012 Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2012 ** L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam)
4 jun 2012 10 jun 2012 G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi 2012 * G.S.T.C. (Groningen)
26 mei 2012 10 jun 2012 Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1 *****
21 mei 2012 28 mei 2012 Dr. van Leeuwentoernooi 2012 **** L.T.C. Emmen
21 mei 2012 28 mei 2012 TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2012 ** T.V. Topspinners (Enschede)
21 mei 2012 28 mei 2012 Bastion Baselaar Meeus Pinkstertoernooi 2012 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 ****
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3 ****
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4 ***
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 5 ***
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6 ***
9 apr 2012 3 jun 2012 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7 ***
9 apr 2012 3 jun 2012 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
26 mrt 2012 1 apr 2012 Connectica Open 2012 ** Beverwijk
27 feb 2012 4 mrt 2012 TotZiens Promotions Tennistoernooi 2012 ** Haarlem
20 feb 2012 26 feb 2012 ZuidWest Lease toernooi 2012 ** Goes
6 feb 2012 12 feb 2012 Henk Timmer Circuit/Toptennis.nl en MATCH Tennis *** Zoetermeer
23 jan 2012 29 jan 2012 Henk Timmer Circuit/Geldrop Banen 2012 *** Geldrop
9 jan 2012 14 jan 2012 Henk Timmer Circuit/Amstelpark GS Tennis School 2012 *** Amstelveen
2 jan 2012 8 jan 2012 Central Park Alkmaar 2012 *** Alkmaar
2 jan 2012 8 jan 2012 Henk van Hulst/Valkencourt 2012 *** Valkenswaard
27 dec 2011 31 dec 2011 Henk Timmer Circuit/RTT-Tennis Factory Open 2011 *** Hengelo
27 dec 2011 31 dec 2011 Victoria Oudejaarstoernooi 2011 ** Rotterdam
26 dec 2011 31 dec 2011 Sprenkelaar Kersttoernooi 2011 ** Apeldoorn
13 dec 2011 17 dec 2011 KNLTB Masters 2011 **** Rotterdam
14 nov 2011 20 nov 2011 Henk Timmer Circuit / Tennis Factory Open 2011 *** Eibergen
17 okt 2011 23 okt 2011 Henk Timmer Circuit / Van Gelderen Tennis Academy 2011 *** Middenbeemster
11 sep 2011 18 sep 2011 Rotterdam Open 2011 (vrouwen) ***** Rotterdam
3 sep 2011 12 sep 2011 TEAN International 2011 (mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
3 sep 2011 12 sep 2011 TEAN International 2011 (vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
29 aug 2011 4 sep 2011 Future Apeldoorn 2011 (mannen) **** Apeldoorn
29 aug 2011 4 sep 2011 Future Apeldoorn 2011 (vrouwen) **** Apeldoorn
29 aug 2011 4 sep 2011 Genneper Parken Trophy 2011 ** Eindhoven
29 aug 2011 4 sep 2011 Nicolai & Tabak Leeuwarden 2011 ** Leeuwarden
22 aug 2011 28 aug 2011 Future Enschede 2011 (mannen) **** Enschede
22 aug 2011 28 aug 2011 Future Enschede 2011 (vrouwen) **** Enschede
21 aug 2011 28 aug 2011 Tepci Open 2011 * Apeldoorn
20 aug 2011 28 aug 2011 GTR BAAT 2011 **** Geleen
20 aug 2011 28 aug 2011 Kanaalstreek 2011 *** Stadskanaal
20 aug 2011 28 aug 2011 Palingtoernooi 2011 ** Volendam
15 aug 2011 21 aug 2011 Nationale Tennis Kampioenschappen 2011 **** Amstelveen
15 aug 2011 21 aug 2011 Lulof Open 2011 ** Almelo
15 aug 2011 21 aug 2011 Team Inextern Cream Crackers 2011 * Groningen
8 aug 2011 15 aug 2011 Akse Media Open 2011 *** Den Helder
8 aug 2011 15 aug 2011 Brunssum Open 2011 *** Brunssum
8 aug 2011 15 aug 2011 REO de Krant NRT 2011 ** Roden
1 aug 2011 7 aug 2011 Sla Raak 2011 *** Winschoten
1 aug 2011 7 aug 2011 Triple Sports F - Plugro Open 2011 *** Roosendaal
1 aug 2011 7 aug 2011 Sphaerinda Open 2011 ** Utrecht
25 jul 2011 31 jul 2011 5 Eiken Open 2011 *** Rijen
25 jul 2011 31 jul 2011 Tamek Open 2011 *** Lelystad
25 jul 2011 31 jul 2011 Aope Zittesje 2011 ** Sittard
25 jul 2011 31 jul 2011 Rapiditas Open 2011 ** Nijmegen
18 jul 2011 24 jul 2011 Leidsche Open 2011 **** Leiden
18 jul 2011 24 jul 2011 Strokel Open 2011 *** Harderwijk
18 jul 2011 24 jul 2011 Kerres Open 2011 ** Landgraaf
18 jul 2011 24 jul 2011 Meppel Open 2011 * Meppel
11 jul 2011 17 jul 2011 Boekweit Open 2011 **** Hoorn
11 jul 2011 17 jul 2011 Lobbelaer Open 2011 ** Zevenbergen
11 jul 2011 17 jul 2011 LTC Rune van Brederode Open 2011 ** Santpoort-Zuid
11 jul 2011 17 jul 2011 Shot Open 2011 ** Zeist
4 jul 2011 10 jul 2011 Scheveningen Open 2011 ***** Scheveningen
4 jul 2011 10 jul 2011 Rhijenhof Open 2011 **** Den Haag
4 jul 2011 10 jul 2011 Heerhugowaard Open 2011 *** Heerhugowaard
27 jun 2011 3 jul 2011 Middelburg Challenger 2011 (vrouwen) ***** Middelburg
27 jun 2011 3 jul 2011 Middelburg Future 2011 (mannen) **** Middelburg
27 jun 2011 3 jul 2011 's-Gravenzande Open 2011 *** 's-Gravenzande
27 jun 2011 3 jul 2011 Iduna Open 2011 ** Utrecht
27 jun 2011 3 jul 2011 TAM Open 2011 ** Groningen
27 jun 2011 3 jul 2011 Westfriese tenniskampioenschappen 2011 ** Enkhuizen
18 jun 2011 26 jun 2011 Breda Future 2011 (mannen) ***** Breda
18 jun 2011 26 jun 2011 Breda Future 2011 (vrouwen) **** Breda
18 jun 2011 26 jun 2011 Open Startbaan Toernooi 2011 *** Amstelveen
13 jun 2011 19 jun 2011 Future Alkmaar 2011 (mannen) ***** Alkmaar
13 jun 2011 19 jun 2011 Future Alkmaar 2011 (vrouwen) **** Alkmaar
13 jun 2011 19 jun 2011 HeJa Plugro Sport Open 2011 **** Prinsenbeek
13 jun 2011 19 jun 2011 Aeolus Oledo Smashtoernooi 2011 ** Rotterdam
9 jun 2011 13 jun 2011 Dr. Van Leeuwen Toernooi 2011 **** Emmen
6 jun 2011 13 jun 2011 Bastion Baselaar Pinkster 2011 * Rosmalen
6 jun 2011 12 jun 2011 Noordegraaf Pinkster Toernooi 2011 ** Enschede
6 jun 2011 12 jun 2011 G.S.T.C. Open 2011 * Groningen
21 mei 2011 6 jun 2011 Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1 *****
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 ****
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3 ****
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4 ***
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 5 ***
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6 ***
10 apr 2011 29 mei 2011 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7 ***
10 apr 2011 29 mei 2011 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
26 mrt 2011 3 apr 2011 Connectica Open 2011 ** Beverwijk
20 feb 2011 27 feb 2011 Jonkman 2011 ** Haarlem
31 jan 2011 6 feb 2011 Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011 *** Geldrop
8 jan 2011 15 jan 2011 Amstelpark Gold Star Henk Timmer 2011 *** Amsterdam
2 jan 2011 8 jan 2011 Henk van Hulst Valkencourt 2011 *** Valkenswaard
26 dec 2010 2 jan 2011 Feestvarken 2010 *** Alkmaar
20 dec 2010 26 dec 2010 Sprenkelaar Kersttoernooi 2010 ** Apeldoorn
18 dec 2010 27 dec 2010 ZuidWest leasetoernooi 2010 ** Goes
18 dec 2010 24 dec 2010 Henk Timmer Kerst 2010 *** Eibergen
12 dec 2010 19 dec 2010 REAAL Masters 2010 **** Rotterdam
4 dec 2010 12 dec 2010 Henk Timmer Huib Troost 2010 ** Bathmen
16 okt 2010 24 okt 2010 Henk Timmer Herfst 2010 ** Hengelo
6 sep 2010 12 sep 2010 TEAN International 2010 (mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
6 sep 2010 12 sep 2010 TEAN International 2010 (vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
30 aug 2010 5 sep 2010 Middelburg Future 2010 (mannen) ***** Middelburg
30 aug 2010 5 sep 2010 Middelburg Future 2010 (vrouwen) **** Middelburg
30 aug 2010 5 sep 2010 Genneper Parken Trophy 2010 ** Eindhoven
30 aug 2010 5 sep 2010 Thermphos Maeneblusschers NRT 2010 * Middelburg
23 aug 2010 29 aug 2010 Enschede Future 2010 (mannen) ***** Enschede
23 aug 2010 29 aug 2010 Enschede Future 2010 (vrouwen) **** Enschede
23 aug 2010 29 aug 2010 GTR Open 2010 **** Spaubeek
23 aug 2010 29 aug 2010 Kanaalstreek Open 2010 *** Stadskanaal
23 aug 2010 29 aug 2010 Tepci Open 2010 * Apeldoorn
16 aug 2010 22 aug 2010 Nationale Kampioenschappen 2010 **** Amstelveen
16 aug 2010 22 aug 2010 Lulof Open 2010 ** Almelo
16 aug 2010 22 aug 2010 Cream Crackers 2010 * Groningen
9 aug 2010 15 aug 2010 Brunssum Open 2010 **** Brunssum
9 aug 2010 15 aug 2010 Palingtoernooi 2010 *** Volendam
9 aug 2010 15 aug 2010 REO De Krant 2010 ** Roden
2 aug 2010 8 aug 2010 Roosendaal Open 2010 *** Roosendaal
2 aug 2010 8 aug 2010 Sla Raak Open 2010 *** Winschoten
2 aug 2010 8 aug 2010 Sphaerinda Open 2010 ** Utrecht
2 aug 2010 8 aug 2010 Jonkerspark Open 2010 * Noordwijkerhout
26 jul 2010 1 aug 2010 5 Eiken Open 2010 *** Rijen
26 jul 2010 1 aug 2010 Tamek Open 2010 *** Lelystad
26 jul 2010 1 aug 2010 Aope Zittesje 2010 ** Sittard
26 jul 2010 1 aug 2010 Rapiditas Open 2010 ** Nijmegen
19 jul 2010 25 jul 2010 Open Leidse 2010 **** Leiden
19 jul 2010 25 jul 2010 Strokel Open 2010 *** Harderwijk
19 jul 2010 25 jul 2010 Kerres Open 2010 ** Landgraaf
19 jul 2010 25 jul 2010 Meppel Open 2010 * Meppel
12 jul 2010 18 jul 2010 Boekweit 2010 **** Hoorn
12 jul 2010 18 jul 2010 Festina Lente 2010 ** Venlo
12 jul 2010 18 jul 2010 Lobbelaer Open 2010 ** Zevenbergen
12 jul 2010 18 jul 2010 Shot Open 2010 ** Zeist
5 jul 2010 11 jul 2010 Siemens Open 2010 ***** Den Haag
5 jul 2010 11 jul 2010 Heerhugowaard Open 2010 *** Heerhugowaard
5 jul 2010 11 jul 2010 Rhijenhof Open 2010 ** Den Haag
28 jun 2010 4 jul 2010 Breda Future 2010 (mannen) **** Breda
28 jun 2010 4 jul 2010 's-Gravenzande 2010 *** 's-Gravenzande
28 jun 2010 4 jul 2010 Iduna Open 2010 ** Utrecht
28 jun 2010 4 jul 2010 TAM Open 2010 ** Groningen
28 jun 2010 4 jul 2010 West-Friese Tenniskampioenschappen 2010 ** Enkhuizen
21 jun 2010 27 jun 2010 Future Rotterdam 2010 (mannen) **** Rotterdam
21 jun 2010 27 jun 2010 Future Rotterdam 2010 (vrouwen) **** Rotterdam
21 jun 2010 27 jun 2010 NRT Open Startbaan 2010 *** Amstelveen
21 jun 2010 27 jun 2010 ALTA Open 2010 ** Amersfoort
14 jun 2010 20 jun 2010 Future Alkmaar 2010 (mannen) **** Alkmaar
14 jun 2010 20 jun 2010 Future Alkmaar 2010 (vrouwen) **** Alkmaar
14 jun 2010 20 jun 2010 HEJA Plugro Sport Open 2010 **** Prinsenbeek
14 jun 2010 20 jun 2010 NRT Zandvoort Griekspoor Open 2010 ** Zandvoort
14 jun 2010 20 jun 2010 Van Lanschot Open 2010 * Vught
7 jun 2010 13 jun 2010 Future Apeldoorn 2010 (mannen) **** Apeldoorn
7 jun 2010 13 jun 2010 Future Apeldoorn 2010 (vrouwen) **** Apeldoorn
7 jun 2010 13 jun 2010 NRT G.S.T.C. 2010 * Groningen
22 mei 2010 6 jun 2010 Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1 *****
21 mei 2010 24 mei 2010 Tennis Factory Noordegraaf Pinkstertoernooi 2010 ** Enschede
19 mei 2010 24 mei 2010 Dr. Van Leeuwen Nationale Ranglijst Toernooi 2010 **** Emmen
17 mei 2010 24 mei 2010 Mees Pinkstertoernooi 2010 * Rosmalen
11 apr 2010 30 mei 2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4 ***
11 apr 2010 30 mei 2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 5 ***
11 apr 2010 30 mei 2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6 ***
11 apr 2010 30 mei 2010 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7 ***
11 apr 2010 16 mei 2010 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 ****
11 apr 2010 16 mei 2010 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3 ****
11 apr 2010 16 mei 2010 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
20 mrt 2010 28 mrt 2010 Connectica Open 2010 ** Beverwijk
20 feb 2010 28 feb 2010 Tennisschool Jonkman Tennistoernooi 2010 ** Haarlem
23 jan 2010 31 jan 2010 Geldrop Banen Henk Timmer 2010 *** Geldrop
2 jan 2010 10 jan 2010 Henk Timmer Circuit - Amstelpark Gold Star 2010 *** Amsterdam
29 dec 2009 3 jan 2010 Victoria Open + Nationale Ranglijst 2010 ** Rotterdam
28 dec 2009 3 jan 2010 A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2010 ** Valkenswaard
21 dec 2009 27 dec 2009 Henk Timmer TF - RTT Kerst 2009 *** Enschede
21 dec 2009 27 dec 2009 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2009 ** Apeldoorn
19 dec 2009 27 dec 2009 ZuidWest leasetoernooi 2009 ** Goes
9 dec 2009 13 dec 2009 REAAL Tennis Masters 2009 **** Rotterdam
5 dec 2009 13 dec 2009 Henk Timmer Circuit - Huib Troost - Bathmen 2009 *** Bathmen
31 okt 2009 8 nov 2009 HenkTimmerTennis Factory herfst 2009 *** Eibergen
19 okt 2009 24 okt 2009 Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek 2009 *** Hengelo
5 sep 2009 13 sep 2009 TEAN International 2009 (Mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
5 sep 2009 13 sep 2009 TEAN International 2009 (Vrouwen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
5 sep 2009 13 sep 2009 TEAN International 2009 (vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
31 aug 2009 6 sep 2009 Future Almere 2009 (mannen) **** Almere-Stad
31 aug 2009 6 sep 2009 Future Almere 2009 (vrouwen) **** Almere-Stad
24 aug 2009 30 aug 2009 Future Enschede 2009 (mannen) **** Enschede
24 aug 2009 30 aug 2009 Future Enschede 2009 (vrouwen) **** Enschede
24 aug 2009 30 aug 2009 Thermphos NRt Maeneblusscherstoernooi 2009 **** Middelburg
24 aug 2009 30 aug 2009 Genneper Parken Trophy 2009 ** Eindhoven
17 aug 2009 23 aug 2009 Steegh Vastgoed-GTR Toernooi 2009 **** Geleen
17 aug 2009 23 aug 2009 Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2009 *** Stadskanaal
17 aug 2009 23 aug 2009 Tepci Open 2009 * Apeldoorn
10 aug 2009 16 aug 2009 Nationale Tenniskampioenschappen 2009 **** Den Bosch
10 aug 2009 16 aug 2009 Team Inextern Cream Open 2009 ** Groningen
10 aug 2009 16 aug 2009 Lulof Open 2009 * Almelo
3 aug 2009 9 aug 2009 Holland Casino Open 2009 **** Brunssum
3 aug 2009 9 aug 2009 Palingtoernooi 2009 *** Volendam
3 aug 2009 9 aug 2009 REO De Krant Nrt 2009 ** Roden
3 aug 2009 9 aug 2009 Jonkers Open 2009 * Noordwijkerhout
27 jul 2009 2 aug 2009 RaBoBank Open 2009 NRT *** Winschoten
27 jul 2009 2 aug 2009 't Ravelijn Open 2009 *** Roosendaal
27 jul 2009 2 aug 2009 Rapiditas Open 2009 ** Nijmegen
27 jul 2009 2 aug 2009 Sphaerinda Open 2009 ** Utrecht
19 jul 2009 26 jul 2009 Victoria Open + Ranglijst Toernooi 2009 ** Rotterdam
18 jul 2009 26 jul 2009 Tamek Open - NRt 2009 *** Lelystad
18 jul 2009 26 jul 2009 Aope Zittesje 2009 ** Sittard
15 jul 2009 19 jul 2009 Open Leidse Kampioenschappen 2009 **** Leiden
15 jul 2009 19 jul 2009 Strokel Open 2009 *** Harderwijk
15 jul 2009 19 jul 2009 Kerres Open 2009 ** Landgraaf
7 jul 2009 12 jul 2009 Siemens Open 2009 ***** Benthuizen
4 jul 2009 12 jul 2009 Boekweit 2009 **** Hoorn
4 jul 2009 12 jul 2009 65e Open Shot Toernooi 2009 ** Zeist
4 jul 2009 12 jul 2009 Festina Lente 2009 ** Venlo
4 jul 2009 12 jul 2009 Lobbelaer open 2009 ** Zevenbergen
29 jun 2009 5 jul 2009 Rhijenhof Open 2009 **** Benthuizen
29 jun 2009 5 jul 2009 Bilthoven Open 2009 ** Bilthoven
29 jun 2009 5 jul 2009 Bjrn Borg TAM Open 2009 ** Groningen
29 jun 2009 5 jul 2009 Van Lanschot Open A-345 Woburnpark 2009 * Vught
22 jun 2009 28 jun 2009 RaBo Open 2009 **** 's-Gravenzande
22 jun 2009 28 jun 2009 West-Friese tenniskampioenschappen 2009 *** Enkhuizen
22 jun 2009 28 jun 2009 Iduna Open 2009 ** Utrecht
19 jun 2009 28 jun 2009 Future Rotterdam 2009 (mannen) **** Rotterdam
19 jun 2009 28 jun 2009 Future Rotterdam 2009 (vrouwen) **** Rotterdam
15 jun 2009 21 jun 2009 Feenstra Open Startbaan Toernooi 2009 NRt *** Amstelveen
13 jun 2009 21 jun 2009 De Been Automaterialen Open Vijf Eiken 2009 *** Rijen
13 jun 2009 21 jun 2009 van Haselen - van der Kam ALTA Open 2009 ** Amersfoort
12 jun 2009 21 jun 2009 Future Alkmaar 2009 (mannen) **** Alkmaar
12 jun 2009 21 jun 2009 Future Alkmaar 2009 (vrouwen) **** Alkmaar
8 jun 2009 14 jun 2009 Future Apeldoorn 2009 (mannen) **** Apeldoorn
8 jun 2009 14 jun 2009 Future Apeldoorn 2009 (vrouwen) **** Apeldoorn
8 jun 2009 14 jun 2009 HeJa Plugro Sport Open 2009 **** Prinsenbeek
8 jun 2009 14 jun 2009 Optie 1 Open TV Heerhugowaard 2009 ** Heerhugowaard
8 jun 2009 14 jun 2009 NRT G.S.T.C. 2009 * Groningen
1 jun 2009 7 jun 2009 NRT Zandvoort Griekspoor Open 2009 ** Zandvoort
1 jun 2009 7 jun 2009 Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009 * Geldrop
25 mei 2009 1 jun 2009 Dr.van Leeuwentoernooi Nationale Ranglijsttoernooi 2009 **** Emmen
25 mei 2009 1 jun 2009 TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2009 ** Enschede
23 mei 2009 7 jun 2009 Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1 *****
23 mei 2009 1 jun 2009 Mees Pinkstertoernooi 2009 * Amersfoort
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2 ****
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3 ****
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4 ***
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 5 ***
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 6 ***
13 apr 2009 24 mei 2009 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7 ***
13 apr 2009 24 mei 2009 Heren zondag Eredivisie Afdeling 500 ***
21 mrt 2009 29 mrt 2009 Passie Open 2009 ** Beverwijk
28 feb 2009 8 mrt 2009 Geldrop Banen Henk Timmer 2009 *** Geldrop
3 jan 2009 11 jan 2009 Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit 2009 *** Amsterdam
30 dec 2008 4 jan 2009 Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi 2009 ** Rotterdam
29 dec 2008 4 jan 2009 A toernooi Van Hulst '09 ** Valkenswaard
27 dec 2008 4 jan 2009 Feestvarken.nl 2009 *** Castricum
8 dec 2008 14 dec 2008 REAAL Tennis Masters 2008 **** Rotterdam
23 jun 2008 29 jun 2008 Breda Future 2008 (mannen) $10.000 B.L.T.V. (Breda)
26 aug 2006 3 sep 2006 TEAN International 2006 ***** A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
28 aug 2005 4 sep 2005 TEAN International 2005 ***** A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)