NL Toptennissers Links naar competities, ranglijsttoernooien, futures en challengers.
Bijgewerkt t/m 20 september 2017 Home



Links naar Nederlandse competities, ranglijsttoernooien, Nederlandse futures en challengers waarin toptennissers actief (geweest) zijn.
15 sep 2017 17 sep 2017 Davis Cup Nederland-Tsjechi ***** Zuiderpark
3 sep 2017 10 sep 2017 TEAN International 2017 $50.000+H A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
26 aug 2017 3 sep 2017 Schoonhoven Future (Mannen) $15.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
26 aug 2017 3 sep 2017 Schoonhoven Future (Vrouwen) $15.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
26 aug 2017 3 sep 2017 De Bontekoe NRT 2017 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
25 aug 2017 3 sep 2017 Genneper Parken Trophy 2017 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
19 aug 2017 27 aug 2017 Rotterdam Future 2017 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
19 aug 2017 27 aug 2017 Rotterdam Future 2017 (Vrouwen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
19 aug 2017 27 aug 2017 Palingtoernooi 2017 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
19 aug 2017 27 aug 2017 NL Veteranen Kamp. 2017 *** T.C. Etten (Etten-Leur)
15 aug 2017 20 aug 2017 ITF Dutch Open Seniors 2017 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp)
12 aug 2017 20 aug 2017 Oldenzaal Future 2017 (Mannen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
12 aug 2017 20 aug 2017 Oldenzaal Future 2017 (Vrouwen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
12 aug 2017 20 aug 2017 Cream Crackers NRT Open 2017 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
8 aug 2017 13 aug 2017 ITF Seniors Breda 2017 ** T.C. Breda
7 aug 2017 13 aug 2017 Menzis NJK 2017 ** L.T.C. Rapid (Hilversum)
5 aug 2017 13 aug 2017 Brunssum Open 2017 **** L.T.C. Brunssum
5 aug 2017 13 aug 2017 R.E.O. Open 2017 ** T.V. R.E.O. (Roden)
5 aug 2017 13 aug 2017 Beuningen Open 2017 * T.C. De Linden (Beuningen)
1 aug 2017 6 aug 2017 International Shot Seniors Open 2017 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
29 jul 2017 6 aug 2017 Plus Gommers Open 2017 *** T.V. Roosendaal
29 jul 2017 6 aug 2017 Sphaerinda Open 2017 ** U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
29 jul 2017 6 aug 2017 Dionar Hoofddorp 2017 * T.V. Hoofddorp
23 jul 2017 30 jul 2017 Van der Valk Aope Zittesje 2017 ** Sittardse L.T.C.
22 jul 2017 30 jul 2017 Toomba Open 2017 H ***, D ** L.T.V. Lelystad
15 jul 2017 23 jul 2017 The Hague Open 2017 $64.000+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
15 jul 2017 23 jul 2017 62e Open Leidse Kampioenschappen **** T.C. Roomburg (Leiden)
15 jul 2017 23 jul 2017 Flowerbulb ITF Juniors 2017 *** Hillegomse T.C.
15 jul 2017 23 jul 2017 5 Eiken Open 2017 ** T.C. Cash (Rijen)
15 jul 2017 23 jul 2017 Kerres Open 2017 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
15 jul 2017 22 jul 2017 Windmill Cup 2017 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
8 jul 2017 16 jul 2017 Amstelveen Future 2017 (mannen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
8 jul 2017 16 jul 2017 Amstelveen Future 2017 (vrouwen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
8 jul 2017 16 jul 2017 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2017 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
8 jul 2017 16 jul 2017 Leeuwenbergh ITF Juniors 2017 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
8 jul 2017 16 jul 2017 Shot Open 2017 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
1 jul 2017 9 jul 2017 Middelburg Challenger 2017 (vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
1 jul 2017 9 jul 2017 Middelburg Future 2017 (mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
1 jul 2017 9 jul 2017 Driekleur Challenger Zeeland 2017 Site ***** M.L.T.C. Middelburg
1 jul 2017 9 jul 2017 Bakkum Dutch Junior Open 2017 ** T.C. Bakkum
1 jul 2017 9 jul 2017 T.A.M. Open 2017 H **, D * T.A.M. (Groningen)
26 jun 2017 2 jul 2017 Wij Makelaardij Iduna Open 2017 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
24 jun 2017 2 jul 2017 Breda Future 2017 (mannen) $25.000 B.L.T.V. (Breda)
24 jun 2017 2 jul 2017 Breda Future 2017 Site ***** B.L.T.V. (Breda)
24 jun 2017 2 jul 2017 Marlot Open 2017 * H.L.T.C. Marlot (Den Haag)
17 jun 2017 25 jun 2017 Alkmaar Future 2017 (mannen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
17 jun 2017 25 jun 2017 Alkmaar Future 2017 (vrouwen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
17 jun 2017 25 jun 2017 Future Alkmaar 2017 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
17 jun 2017 25 jun 2017 Kaap Hoorn NRT 2017 ** T.V. Hoorn
10 jun 2017 18 jun 2017 Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 ** L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam)
10 jun 2017 18 jun 2017 Meppel NRT 2017 ** Meppeler L.T.C.
10 jun 2017 18 jun 2017 Ricoh Open 2017 820.000 Autotron
3 jun 2017 11 jun 2017 Het Liemers Open 2017 H **, D * T.V. Westervoort
27 mei 2017 11 jun 2017 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 *****
27 mei 2017 5 jun 2017 Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 **** L.T.C. Emmen
27 mei 2017 5 jun 2017 Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
18 mei 2017 20 mei 2017 Melkhuisje Masters 2017 ***** H.L.T.C. 't Melkhuisje (Hilversum)
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd Hoofdklasse Afdeling 7 ****
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8 ****
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 1e klasse Afdeling 14 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 1e klasse Afdeling 15 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 1e klasse Afdeling 16 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 1e klasse Afdeling 17 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 23 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 24 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 25 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 26 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 27 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 28 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 29 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Gemengd 2e klasse Afdeling 30 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren Eredivisie Afdeling 500 ****
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren 1e klasse Afdeling 513 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren 1e klasse Afdeling 514 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren 1e klasse Afdeling 515 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Heren 1e klasse Afdeling 516 **
9 apr 2017 28 mei 2017 Dames Eredivisie Afdeling 1000 **
27 mrt 2017 2 apr 2017 Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk ** L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk)
15 mrt 2017 19 mrt 2017 NOJK 14-18 jaar 2017 *** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
8 mrt 2017 12 mrt 2017 NOJK 12-16 jaar 2017 ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
25 feb 2017 5 mrt 2017 Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
11 feb 2017 19 feb 2017 ABN AMRO Rotterdam 2017 $2.000.000 Ahoy Rotterdam
11 feb 2017 19 feb 2017 ITF-4 Doorn 2017 * Mariniersweg 3, Doorn
3 feb 2017 12 feb 2017 JRT InTime * T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer)
7 jan 2017 13 jan 2017 Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
2 jan 2017 8 jan 2017 Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
27 dec 2016 8 jan 2017 Carma Indoorsports Kersttoernooi 2016 en Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** *** W.C. Hoensbroek
27 dec 2016 31 dec 2016 BK Tennis NRT 2016 *** BK Tennis
26 dec 2016 31 dec 2016 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 ** T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
24 dec 2016 31 dec 2016 NRT **/ JRT*** FOCUS tennis academy 2016 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
11 dec 2016 18 dec 2016 Lotto NK Tennis 2016 ***** Topsport Centrum Rotterdam
12 nov 2016 20 nov 2016 Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 ** De Mors, Eibergen
14 okt 2016 23 okt 2016 Approach NRT Emmeloord 2016 **
3 sep 2016 11 sep 2016 TEAN International 2016 (Mannen) 42.500+H A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
3 sep 2016 11 sep 2016 TEAN International 2016 (Vrouwen) $10.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
27 aug 2016 4 sep 2016 Schoonhoven Future (Mannen) $10.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 Schoonhoven Future (Vrouwen) $10.000 T.V. Het Hofland (Schoonhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 Genneper Parken Trophy 2016 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
27 aug 2016 4 sep 2016 De Bontekoe NRT 2016 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
22 aug 2016 28 aug 2016 Nederlandse Senioren Kampioenschappen 2016 T.C. Etten (Etten-Leur)
20 aug 2016 28 aug 2016 Rotterdam Future 2016 (Mannen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
20 aug 2016 28 aug 2016 Rotterdam Future 2016 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
14 aug 2016 21 aug 2016 Cream Crackers NRT Open 2016 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
13 aug 2016 21 aug 2016 Oldenzaal Future 2016 (Mannen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
13 aug 2016 21 aug 2016 Oldenzaal Future 2016 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
13 aug 2016 21 aug 2016 Palingtoernooi 2016 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
8 aug 2016 14 aug 2016 Brunssum Open 2016 **** L.T.C. Brunssum
8 aug 2016 13 aug 2016 Menzis NJK 2016 ** L.T.C. Rapid (Hilversum)
6 aug 2016 14 aug 2016 REO NRT 2016 ** T.V. R.E.O. (Roden)
6 aug 2016 14 aug 2016 Energy4All Beuningen * T.C. De Linden (Beuningen)
1 aug 2016 7 aug 2016 Sphaerinda Open 2016 * U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
30 jul 2016 7 aug 2016 Plus Gommers Open 2016 *** T.V. Roosendaal
24 jul 2016 31 jul 2016 Van der Valk Aope Zittesje 2016 ** Sittardse L.T.C.
23 jul 2016 31 jul 2016 The Hague Open 2016 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
23 jul 2016 31 jul 2016 Toomba Open 2016 *** L.T.V. Lelystad
23 jul 2016 31 jul 2016 Rapiditas Open 2016 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
17 jul 2016 24 jul 2016 Janssen Kerres Open 2016 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
16 jul 2016 24 jul 2016 61e Open Leidse Kampioenschappen **** T.C. Roomburg (Leiden)
16 jul 2016 24 jul 2016 De Jong & Laan Open 2016 * T.V. Strokel (Harderwijk)
9 jul 2016 17 jul 2016 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2016 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
9 jul 2016 17 jul 2016 Flowerbulb ITF Juniors 2016 *** Hillegomse T.C.
9 jul 2016 17 jul 2016 Shot Open 2016 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
9 jul 2016 17 jul 2016 Windmill Cup 2016 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
9 jul 2016 17 jul 2016 LTC Rune van Brederode Open 2016 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen 2016 (mannen) $25.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen 2016 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Future Amstelveen Site ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Leeuwenbergh ITF Juniors 2016 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
2 jul 2016 10 jul 2016 Rhijenhof Open 2016 H ****, D ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
2 jul 2016 10 jul 2016 T.A.M. Open 2016 H **, D * T.A.M. (Groningen)
2 jul 2016 10 jul 2016 Heerhugowaards Open 2016 * T.V. Heerhugowaard
25 jun 2016 3 jul 2016 Challenger Zeeland 2016 (vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 Future Zeeland 2016 (mannen) $10.000 M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 Driekleur Challenger Zeeland 2016 Site ***** M.L.T.C. Middelburg
25 jun 2016 3 jul 2016 TC Bakkum Dutch Junior Open 2016 ** T.C. Bakkum
25 jun 2016 3 jul 2016 Wij Makelaardij Iduna Open 2016 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 (mannen) $25.000+H B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 (vrouwen) $10.000 B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Breda Future 2016 Site ***** B.L.T.V. (Breda)
18 jun 2016 26 jun 2016 Open Startbaantoernooi 2016 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
11 jun 2016 19 jun 2016 Alkmaar Future 2016 (mannen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
11 jun 2016 19 jun 2016 Alkmaar Future 2016 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
11 jun 2016 19 jun 2016 Future Alkmaar 2016 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
4 jun 2016 12 jun 2016 Ricoh Open 2016 $566.525 Autotron
4 jun 2016 12 jun 2016 G.S.T.C. NRT 2016 * G.S.T.C. (Groningen)
21 mei 2016 5 jun 2016 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 *****
9 mei 2016 16 mei 2016 Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 **** L.T.C. Emmen
9 mei 2016 16 mei 2016 Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 7 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 30 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren senioren Eredivisie Afdeling 500 ****
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 **
10 apr 2016 5 jun 2016 Dames Eredivisie Afdeling 1000 **
19 mrt 2016 27 mrt 2016 Connectica Open NRT ** 2016 Beverwijk ** L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk)
17 mrt 2016 20 mrt 2016 NOJK 14-18 jaar 2016 *** T.V. Victoria (Rotterdam)
10 mrt 2016 13 mrt 2016 NOJK 12-16 jaar 2016 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
27 feb 2016 6 mrt 2016 Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 ** Zoetermeer
20 feb 2016 28 feb 2016 Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 * T.V. De Maten (Apeldoorn)
6 feb 2016 14 feb 2016 ABN AMRO Rotterdam 2016 1.600.000 Ahoy Rotterdam
9 jan 2016 15 jan 2016 Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
27 dec 2015 3 jan 2016 BK Tennis toernooi NRT **** 2015 **** Tenniscenter Doorn
27 dec 2015 3 jan 2016 Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
21 dec 2015 27 dec 2015 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2015 * T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
19 dec 2015 24 dec 2015 Focus Tennis Academy NRT 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
15 dec 2015 20 dec 2015 KNLTB Tennis Masters 2015 ***** Topsport Centrum Rotterdam
14 nov 2015 22 nov 2015 Approach NRT Eibergen/Wierden 2015 ** De Mors, Eibergen
17 okt 2015 25 okt 2015 Approach NRT Emmeloord 2015 **
5 sep 2015 13 sep 2015 TEAN International 2015 (Mannen) 42.500+H A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
5 sep 2015 13 sep 2015 TEAN International 2015 (Vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
29 aug 2015 6 sep 2015 Neckslag NRT Open 2015 ** T.V. Neckslag (Wijdewormer)
23 aug 2015 30 aug 2015 Genneper Parken Trophy 2015 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Future 2015 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Future 2015 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 Rotterdam Open 2015 ***** T.V. Victoria (Rotterdam)
22 aug 2015 30 aug 2015 De Bontekoe NRT 2015 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
15 aug 2015 23 aug 2015 Oldenzaal Future 2015 (Mannen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
15 aug 2015 23 aug 2015 Oldenzaal Future 2015 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
15 aug 2015 23 aug 2015 Nederlandse Senioren Kampioenschappen 2015 T.V. De Kegel (Amstelveen)
9 aug 2015 16 aug 2015 Cream Crackers NRT Open 2015 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
8 aug 2015 16 aug 2015 Palingtoernooi 2015 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
3 aug 2015 9 aug 2015 Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2015 ** D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht)
3 aug 2015 9 aug 2015 REO NRT 2015 ** T.V. R.E.O. (Roden)
1 aug 2015 9 aug 2015 Brunssum Open 2015 **** L.T.C. Brunssum
25 jul 2015 2 aug 2015 Plus Gommers Open 2015 *** T.V. Roosendaal
25 jul 2015 2 aug 2015 Rapiditas Open 2015 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
25 jul 2015 2 aug 2015 Sphaerinda NRT 2015 * U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
18 jul 2015 26 jul 2015 The Hague Open 2015 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
18 jul 2015 26 jul 2015 Toomba Open 2015 *** L.T.V. Lelystad
18 jul 2015 26 jul 2015 Aope Zittesje 2015 ** Sittardse L.T.C.
11 jul 2015 19 jul 2015 60e Open Leidse Kampioenschappen 2015 **** T.C. Roomburg (Leiden)
11 jul 2015 19 jul 2015 Flowerbulb ITF Juniors 2015 *** Hillegomse T.C.
11 jul 2015 19 jul 2015 Kerres Open 2015 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
11 jul 2015 19 jul 2015 Windmill Cup 2015 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
11 jul 2015 19 jul 2015 Strokel Open 2015 * T.V. Strokel (Harderwijk)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen 2015 (mannen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen 2015 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Future Amstelveen Site H *****, D **** T.V. De Kegel (Amstelveen)
5 jul 2015 12 jul 2015 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2015 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
5 jul 2015 12 jul 2015 Leeuwenbergh ITF Juniors 2015 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
5 jul 2015 12 jul 2015 Shot Open 2015 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
5 jul 2015 12 jul 2015 LTC Rune van Brederode Open 2015 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
27 jun 2015 5 jul 2015 Rhijenhof Open 2015 H ****, D ** T.C. De Rhijenhof (Den Haag)
27 jun 2015 5 jul 2015 Bakkum Open Junior 2015 ** T.C. Bakkum
27 jun 2015 5 jul 2015 T.A.M. Open 2015 H **, D * T.A.M. (Groningen)
27 jun 2015 5 jul 2015 Heerhugowaards Open 2015 * T.V. Heerhugowaard
27 jun 2015 4 jul 2015 Challenger Zeeland 2015 (vrouwen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
27 jun 2015 4 jul 2015 Future Zeeland 2015 (mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
27 jun 2015 4 jul 2015 Challenger Zeeland 2015 Site ***** M.L.T.C. Middelburg
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 (mannen) $15.000+H B.L.T.V. (Breda)
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 Site ***** B.L.T.V. (Breda)
20 jun 2015 28 jun 2015 Breda Future 2015 (vrouwen) $15.000 B.L.T.V. (Breda)
13 jun 2015 21 jun 2015 Alkmaar Future 2015 (mannen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
13 jun 2015 21 jun 2015 Alkmaar Future 2015 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
13 jun 2015 21 jun 2015 Future Alkmaar 2015 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
12 jun 2015 20 jun 2015 Open Startbaantoernooi 2015 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
5 jun 2015 14 jun 2015 Topshelf Open 2015 820.000 Autotron
1 jun 2015 7 jun 2015 G.S.T.C. NRT 2015 * G.S.T.C. (Groningen)
23 mei 2015 7 jun 2015 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 ***** L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort)
19 mei 2015 25 mei 2015 Dr. van Leeuwentoernooi 2015 **** L.T.C. Emmen
18 mei 2015 25 mei 2015 Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
18 apr 2015 19 apr 2015 FED Cup Nederland - Australi ***** Maaspoort (Den Bosch)
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 7 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 29 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 30 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Eredivisie Afdeling 500 ****
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 **
6 apr 2015 31 mei 2015 Dames Eredivisie Afdeling 1000 **
21 mrt 2015 29 mrt 2015 Connectica Open Beverwijk 2015 ** L.T.C. De Zonneweide (Beverwijk)
14 mrt 2015 15 mrt 2015 NOJK 14-18 jaar 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
5 mrt 2015 8 mrt 2015 NOJK 12-16 jaar 2015 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
28 feb 2015 8 mrt 2015 Meerzicht NRT Zoetermeer 2015 ** Zoetermeer
21 feb 2015 1 mrt 2015 Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
7 feb 2015 15 feb 2015 ABN AMRO Rotterdam 2015 1.600.000 Ahoy Rotterdam
24 jan 2015 1 feb 2015 Approach Extercatte Energy NRT 2015 ** De Mors, Eibergen
3 jan 2015 10 jan 2015 Amstelpark Tennis Academy NRT 2015 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
27 dec 2014 4 jan 2015 Victorie Plaza NRT 2015 H ***, D ** W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)
27 dec 2014 4 jan 2015 Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
22 dec 2014 28 dec 2014 TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2014 * T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn)
21 dec 2014 28 dec 2014 Approach NRT Eibergen Kerst 2014 ** De Mors, Eibergen
20 dec 2014 28 dec 2014 Focus Tennis Academy NRT 2014 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
16 dec 2014 21 dec 2014 KNLTB Tennis Masters 2014 ***** Topsport Centrum Rotterdam
15 nov 2014 23 nov 2014 Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 *** De Mors, Eibergen
12 okt 2014 19 okt 2014 Approach NRT Emmeloord 2014 **
12 sep 2014 14 sep 2014 Davis Cup Nederland - Croati 2014 Ziggo Dome Amsterdam
30 aug 2014 7 sep 2014 TEAN International 2014 (Mannen) 42.500 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
30 aug 2014 7 sep 2014 TEAN International 2014 (Vrouwen) $25.000 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn)
30 aug 2014 6 sep 2014 Neckslag NRT Open 2014 ** T.V. Neckslag (Wijdewormer)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future Site 2014 $25.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future 2014 (Mannen) $15.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Rotterdam Future 2014 (Vrouwen) $10.000 T.V. Victoria (Rotterdam)
24 aug 2014 31 aug 2014 Genneper Parken Trophy 2014 ** Genneper Parken Tennis (Eindhoven)
24 aug 2014 31 aug 2014 De Bontekoe NRT 2014 H **, D * L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden)
16 aug 2014 24 aug 2014 Oldenzaal Future 2014 (Mannen) $15.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
16 aug 2014 24 aug 2014 Oldenzaal Future 2014 (Vrouwen) $10.000 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal)
16 aug 2014 24 aug 2014 Palingtoernooi 2014 **** T.V. Dijkzicht (Volendam)
16 aug 2014 24 aug 2014 Tepci Open 2014 * A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn)
10 aug 2014 17 aug 2014 KNLTB NRT Kampioenschappen 2014 ***** T.V. Ramele (Raalte)
10 aug 2014 17 aug 2014 Cream Crackers NRT Open 2014 * G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen)
3 aug 2014 10 aug 2014 Nederlandse Jeugd Ranglijst Kampioenschappen 2014 ** T.V. Victoria (Rotterdam)
2 aug 2014 10 aug 2014 Brunssum Open 2014 **** L.T.C. Brunssum
2 aug 2014 10 aug 2014 REO NRT 2014 ** T.V. R.E.O. (Roden)
26 jul 2014 3 aug 2014 Bake Media Open 2014 *** T.V. Roosendaal
26 jul 2014 3 aug 2014 Rabobank Sla Raak Open 2014 *** L.T.C. Sla Raak (Winschoten)
26 jul 2014 3 aug 2014 Sphaerinda NRT 2014 ** U.S.S.V. Sphaerinda (Utrecht)
19 jul 2014 27 jul 2014 Tamek Open 2014 *** L.T.V. Lelystad
19 jul 2014 27 jul 2014 Aope Zittesje 2014 ** Sittardse L.T.C.
19 jul 2014 27 jul 2014 Rapiditas Open 2014 ** T.V. Rapiditas (Nijmegen)
13 jul 2014 20 jul 2014 Flowerbulb ITF Juniors 2014 *** Hillegomse T.C.
12 jul 2014 20 jul 2014 59e Open Leidse Kampioenschappen 2014 **** T.C. Roomburg (Leiden)
12 jul 2014 20 jul 2014 Kerres Open 2014 ** T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf)
12 jul 2014 20 jul 2014 Windmill Cup 2014 ** T.V. Beekhuizen (Velp)
6 jul 2014 13 jul 2014 Leeuwenbergh ITF Juniors 2014 *** L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag)
5 jul 2014 13 jul 2014 Scheveningen Sport1 Open 2014 42.500+H H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag)
5 jul 2014 13 jul 2014 Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2014 **** H.L.T.V. Juliana (Hoorn)
5 jul 2014 13 jul 2014 Nefkens Open Shot Toernooi 2014 ** Z.T.C. Shot (Zeist)
5 jul 2014 13 jul 2014 LTC Rune van Brederode Open 2014 H **, D * L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
29 jun 2014 6 jul 2014 Castricum Biesterbos Future Juniors 2014 *** T.C. Bakkum
29 jun 2014 6 jul 2014 Rhijenhof Open 2014 H ****, D ** Coevordense T.C.
29 jun 2014 6 jul 2014 T.A.M. Open 2014 H **, D * T.A.M. (Groningen)
29 jun 2014 6 jul 2014 Heerhugowaard Open 2014 * T.V. Heerhugowaard
28 jun 2014 6 jul 2014 Challenger Zeeland 2014 ***** M.L.T.C. Middelburg
28 jun 2014 6 jul 2014 Challenger Zeeland 2014 (vrouwen) $25.000 M.L.T.C. Middelburg
28 jun 2014 6 jul 2014 Future Zeeland 2014 (mannen) $15.000 M.L.T.C. Middelburg
23 jun 2014 29 jun 2014 Iduna Open 2014 ** U.L.T.C. Iduna (Utrecht)
23 jun 2014 29 jun 2014 's Gravenzande Open 2014 H ***, D * L.T.C. 's-Gravenzande
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 ***** B.L.T.V. (Breda)
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 (mannen) $15.000+H B.L.T.V. (Breda)
21 jun 2014 29 jun 2014 Breda Future 2014 (vrouwen) $15.000 B.L.T.V. (Breda)
15 jun 2014 22 jun 2014 Open Startbaantoernooi 2014 **** L.T.C. Startbaan (Amstelveen)
14 jun 2014 22 jun 2014 Future Alkmaar 2014 Site ***** T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Alkmaar Future 2014 (mannen) $15.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Alkmaar Future 2014 (vrouwen) $10.000 T.V. De Hout (Alkmaar)
14 jun 2014 22 jun 2014 Topshelf Open 2014 $650.000 Autotron
9 jun 2014 15 jun 2014 Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2014 * L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam)
7 jun 2014 15 jun 2014 Future Amstelveen 2014 Site ***** T.V. De Kegel (Amstelveen)
7 jun 2014 15 jun 2014 Amstelveen Future 2014 (mannen) $15.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
7 jun 2014 15 jun 2014 Amstelveen Future 2014 (vrouwen) $10.000 T.V. De Kegel (Amstelveen)
31 mei 2014 9 jun 2014 Dr. van Leeuwentoernooi 2014 **** L.T.C. Emmen
31 mei 2014 9 jun 2014 Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 * B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch)
31 mei 2014 8 jun 2014 G.S.T.C. NRT 2014 * G.S.T.C. (Groningen)
24 mei 2014 8 jun 2014 Gemengd Eredivisie Afdeling 1 ***** T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen)
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 7 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 8 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 14 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 15 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 16 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 17 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Eredivisie Afdeling 500 ****
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Hoofdklasse Afdeling 506 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren Hoofdklasse Afdeling 507 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 513 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 514 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 515 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Heren zondag 1e klasse Afdeling 516 ***
6 apr 2014 1 jun 2014 Dames Eredivisie Afdeling 1000 ***
22 mrt 2014 30 mrt 2014 Connectica Open Beverwijk 2014 ** W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)
22 feb 2014 2 mrt 2014 Meerzicht NRT Zoetermeer 2014 ** Zoetermeer
22 feb 2014 2 mrt 2014 TotZiens Promotions NRT 2014 ** L.T.C. Rune van Brederode (Santpoort-Zuid)
15 feb 2014 23 feb 2014 Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2014 ** T.V. De Maten (Apeldoorn)
15 feb 2014 23 feb 2014 WOTT CapsNobeltoernooi 2014 ** Goes
20 jan 2014 26 jan 2014 Approach NRT Heerenveen 2014 ** Racketcentrum Heerenveen
4 jan 2014 11 jan 2014 Amstelpark Tennis Academy NRT 2014 ** T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen)
30 dec 2013 5 jan 2014 Tennischool Henk van Hulst NRT 2013-14 ** T.V. Valkencourt (Valkenswaard)
28 dec 2013 5 jan 2014 Central Park Hairstudio's NRT 2013-14 * W.C. 't Goede Veld (Alkmaar)

Links naar competities, ranglijsttoernooien, futures en challengers vr 2014.